PROMOCJA ZAKOŃCZONA

300 zł zniżki na jedzenie w McDonald’s (i nie tylko)! Wystarczy założyć 1 BEZPŁATNE konto w PKO BP [prześwietlam wszystkie warunki]

Bank PKO BP przygotował świetną dla młodych. Już za samo otwarcie konta (dostępne tutaj) – bez żadnych dodatkowych warunków, gwiazdek i małego druczku – otrzymujesz 300 zł zniżki na jedzenie w McDonald’s i innych knajpach, restauracjach i barach.

Do tego, w prezencie, otrzymujesz podwójną wejściówkę na darmowy 3-daniowy posiłek w wybranej restauracji uczestniczącej w Restaurant Week.

Za chwilę opiszę kolejno wszystkie szczegóły i prześwietlę warunki tej promocji.

Wyobraź sobie, że od teraz, przez kolejne pół roku, na jedzeniu na mieście, wyjściach ze znajomymi i imprezach zyskasz 300 zł! Nie ważne czy będzie to McDonald’s, KFC, piwko w pobliskim pubie czy obiad w klimatycznej knajpce – od teraz (przez pół roku) możesz zyskać, aż 300 zł!

Wszystko dzięki karcie do konta w banku PKO, która w ramach tej promocji gwarantuje Ci 20% zwrotu za płacenie kartą w terminalach oznaczonych następującymi numerami MCC:

5811 – Firmy cateringowe
5812 – Restauracje, gastronomia, pizzerie
5813 – Pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki
5814 – Fast foody

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo) lub zamknąłeś je przed 31.08.2016. Natomiast, jeżeli masz konto w innym banku, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś teraz przetestował drugie w tej promocji. Oczywiście nie musisz zamykać tego pierwszego 🙂

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (po wykonaniu dowolnych 5-ciu płatności, inaczej 5 zł)

Promocja trwa tylko do 30 września 2017r. do godziny 23:59. Lub do wyczerpania 2 000 kont promocyjnych [konta promocyjne są nadal dostępne].

Do końca promocji pozostało:


Załóż konto i odbierz 300 zł za jedzenie (i picie) na mieście >>

(śpiesz się, bo dostępnych jest tylko 2 000 kont promocyjnych)

A teraz krok po kroku prześledźmy regulamin promocji, aby zdobyć wszystkie te bonusy wymienione na początku:

Instrukcja, jak dostać 300 zł za jedzenie…

… i nie tylko za jedzenie. Za napoje, alkohol i wyjścia do klubów również.

Bank PKO BP w ramach promocji zobowiązuje się zwrócić Ci przez pół roku 20% płatności kartą za jedzenie na mieście. Maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie, więc łącznie możesz zyskać 300 zł.

Oto, jak zdobyć kartę ze zniżkami:

  1. Wejdź na tę stronę promocyjną i załóż konto dla młodych. W formularzu zaznacz koniecznie, że chcesz konto z kartą.
  2. Zakładając konto wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania wszystkich bonusów (wymaga tego regulamin!).
  3. Do 30 września 2017 r. zarejestruj się w promocji na pkobp.pl/sercenatalerzu (im szybciej tym lepiej)
  4. Płać kartą za jedzenie i napoje, a kolejnego miesiąca otrzymasz 20% zwrotu wydatków (maksymalnie 50 zł miesięcznie)

Załóż konto i odbierz 300 zł za jedzenie (i picie) na mieście >>
(śpiesz się, bo dostępnych jest tylko 2 000 kont promocyjnych)

Jest jeszcze dodatkowy bonus…

Kiedy założysz konto w PKO z kartą Master Card to oprócz 20% zniżki za jedzenie i picie, dostaniesz również podwójną wejściówkę na DARMOWĄ kolację w ramach Restaurant Week. Nie musisz wykonywać więcej żadnych kroków. To bonus dodatkowy. Wystarczy, że wykonasz instrukcję rozpisaną powyżej.

Gdybyś jeszcze o tym nie słyszał…

Restaurant Week to cykliczna impreza zrzeszająca restauracje i osoby, które potrafią docenić najlepsze smaki i lubią poza domem spędzać czas w miłym towarzystwie. Tutaj dostajesz podwójną wejściówkę na darmowy 3-daniowy posiłek, na który możesz zabrać swoją drugą połówkę lub przyjaciela.

Najbliższa impreza Restaurant Week wzorem Nowego Jorku czy Kopenhagi, odbędzie się w Polsce w dniach 20-29 października 2017 r. i wtedy będziesz mógł zrealizować otrzymane wejściówki.

Wejściówki będą przyznawane w formie kodu na skrzynkę w bankowości elektronicznej iPKO w dwóch turach: 25 września oraz 9 października. Otrzymany kod zrealizujesz podczas rezerwacji stolika na restaurantweek.pl. Rezerwacje stolików zostaną uruchomione już 27 września 2017 r.

Załóż konto i odbierz 300 zł za jedzenie (i picie) na mieście >>
(śpiesz się, bo dostępnych jest tylko 2 000 kont promocyjnych)

Podsumowanie tej dziecinnie prostej promocji

Gdyby wszystko podsumować to w tej promocji otrzymujesz GRATISY o wartości około 389 zł, a jedyne co musisz zrobić to założyć DARMOWE konto z kartą i zarejestrować się na stronie promocyjnej pkobp.pl/sercenatalerzu. Nie wyobrażam sobie łatwiejszej i bardziej atrakcyjnej promocji. To zdecydowanie must-have obecnego sezonu lato-jesień 2017 🙂

Zdecydowanie polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

Pamiętaj: Konto z bonusem 300 zł za jedzenie na mieście możesz zdobyć tylko na tej specjalnej stronie promocyjnej: >> Odbierz wszystkie bonusy <<. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz tego bonusu.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz