Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Citibank: 400 zł (w gotówce) jako nagroda za przetestowanie karty Simplicity – bardzo proste warunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klient

Citibank to niewątpliwie Bank, który najchętniej organizuje przeróżne promocje bankowe, zawsze z bardzo dobrymi nagrodami. Zazwyczaj są to vouchery do różnych sklepów, jednak w najnowszej promocji nagrodą będzie 400 zł (jako premia gotówkowa) do wydania na dowolny cel!

Jak każda promocja Citibanku tak i ta z pewnością będzie cieszyła się dużą popularnością! Wcale mnie to nie zdziwi, przecież warunkiem odbioru 400 zł premii jest założenie karty kredytowej oraz wykonanie nią kilku płatności. Takie proste warunku lubicie najbardziej.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 400 zł na to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł<<

Jak łatwo odbierzesz 400 zł premii?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 13.09.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł<<

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj trzy proste zadania:

 • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku – najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę;
 • wykonaj min. 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu – na dowolną kwotę, w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie;
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł – może to być jednorazowa płatność lub kilka płatności na łączną kwotę 2 000 zł. Do kwoty 2 000 zł będzie zaliczone już te 5 płatności, o których wspominałam w poprzednim punkcie.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz:

 • w czerwcu – warunki spełniasz do końca sierpnia;
 • w lipcu – warunki spełniasz do końca września;
 • w sierpniu – warunki spełniasz do końca października.

To wszystko!

Teraz czas na nagrody. Bank ich przyznanie podzielił na dwie części – I nagroda (300 zł) zostanie przyznana każdemu kto zaloguje się do bankowości online oraz wykona min. 5 dowolnych płatności. Z kolei II nagroda (100 zł) będzie dodatkowo przyznana tym, którzy wykonają płatności na kwotę 2 000 zł.

Pieniądze będą wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli jeżeli:

 • warunki spełnisz do końca sierpnia to nagrodę otrzymasz do końca września;
 • warunki spełnisz do końca września to nagrodę otrzymasz do końca października;
 • warunki spełnisz do końca października to nagrodę otrzymasz do końca listopada.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 50

 1. Jack pisze:
  „Pieniądze będą wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków”
  Rozumiem że do środków,dostępnych na karcie kredytowej.A jeśli chcę wypłacić nagrodę np.w bankomacie,to bank pobiera prowizję od transakcji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie dlatego lepiej zapłacić za coś kartą Citibanku i nagroda pokryje spłatę karty 🙂
 2. Jack pisze:
  hmm..wydaje się zbyt proste czy ktoś przetestował już tą promocję?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja osobiście testowałam przy promocji z voucherem do Morele.net – chętnie odpowiem na pytania. Również z promocji korzystało wielu naszych czytelników i przesyłali nam zdjęcia swoich nagród: http://moniaki.pl/dowody/
 3. Kamil pisze:
  A kiedy możemy zrezygnować z tej karty kredytowej?
 4. Milena pisze:
  A czy wybranie gotówki poprzez płatność kartą się liczy do tych 2000? Niektóre sklepy dają możliwość wypłaty pieniędzy przy zakupach.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To będzie uznane jako transakcja gotówkowa więc nie będzie brana pod uwagę. Dodatkowo, jako transakcja gotówkowa będzie obciążona prowizją 🙂
 5. Pawel pisze:
  Gdzie można sprawdzić czy od 1 czerwca 2015 nie posiadalismy karty Citi? 😉
 6. Beata pisze:
  W jakim terminie trzeba zrobić transakcje bezgotówkowe karta na kwotę 2000 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj,
   płatności należy wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w czerwcu to płatności wykonujesz do końca sierpnia 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj,
   płatności należy wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w czerwcu to płatności wykonujesz do końca sierpnia 🙂
 7. Tomek pisze:
  Karty w Citi to naprawdę sztos. Sam zalożyłem z promocją w Biedronce na 300pln. I dostałem kupon miesiąc równy przed ostatecznym terminie kiedy miał być. Jakoś te transakcje miałem wykonać w maju. i 31.05 wysłali voucher.

  Drugi warunek trzeba ostrożnie spełniać i nie pospieszyć się ze spłatą, a zwłaszcza nadpłatą bo mogą 20pln pobrać, jak słusznie jest podkreślone.

  Ogólnie miałem dużo problemów z założeniem karty wynikających z winy kuriera, który po prostu zaginął… Natomiast uspokoili mnie, że dane bezpieczne. Wcześniej dużo osób znajomych korzystało z oferty smartfonowej i też wszystko jak należy.

  Pytanie. Czy da się tę promocję połączyć z programem rekomendacyjnym 😀 ? Wiem, ze jest ta oferta z telefonem na rekomendacje, może coś z tą udałoby się wskórać?

 8. Renata pisze:
  Cześć, a czy można poprzestać na odbiorze I części nagrody tj. 300 zł za zalogowanie i wykonanie 5 szt transakcji ? Czy można odpuścić II część ? Czy oba kroki są obowiązkowe aby promocja wogole zadziałała.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pewnie, że tak! Śmiało możesz odebrać tylko 300 zł za logowanie do bankowości online i 5 dowolnych płatności kartą 🙂
 9. ciekawski george pisze:
  Rozumiem ,że te 2000 trzeba wydać w ciągu dwóch miesięcy, a NIE w każdym miesiącu po 2000?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dobrze rozumiesz – 2 000 zł trzeba wydać do końca drugiego miesiąca i będą tu liczone łącznie wszystkie płatności wykonane w dwóch miesiącach 🙂
 10. Mo pisze:
  Czy można zrezygnować z karty bezpłatnie od razu po sporzystaniu z promocji?
 11. piniu pisze:
  Proszę mi objaśnić to zdanie (z tabelki z warunkami):
  „opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji”. Co to znaczy „NADWYŻKA NA KARCIE”?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W promocji zakładasz kartę kredytową. Powiedzmy, że Bank da Ci limit 4 000 zł, Ty w ramach promocji zgarniesz 400 zł. Więc limit na karcie to 4400 zł gdzie 4000 zł należy do Banku a 400 zł to Twoja nagroda. I to 400 zł to nadwyżka na karcie. 🙂
  • piniu pisze:
   Sprytnie (z punktu widzenia banku oczywiście ;-). Więc trzeba tak cyrklować, żeby (wówczas gdy oczekujemy na nagrodę) mieć zadłużenie na karcie minimum tyle, ile spodziewana wartość nagrody. To bardzo ważna informacja, bo inaczej bank nam „opodatkuje” wygraną 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zawsze można wydać 400 zł z karty, a jak wpłynie nagroda to wyrówna stan na karcie 🙂
 12. Patrycja pisze:
  A jeśli założyłabym kartę w lipcu i uda mi się wykonać wszystkie płatności do końca lipca to też będzie ok? Czy trzeba to rozwlec jakoś w czasie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli wszystkie płatności wykonasz w lipcu to będzie ok, tylko nagrodę otrzymasz szybciej 🙂
 13. XXXXXX pisze:
  hm… albo źle widzę, ale wyżej było napisane ze : ”opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji” – to w końcu jak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Standardowo jest tak, że bank za nadpłatę na koncie karty w kwocie więcej niż 200 zł nalicza prowizję 20 zł – jest to napisane na wypadek gdyby ktoś chciał np. przelać sobie na konto karty jakieś pieniądze i z nich korzystać. Z kolei jeżeli na konto karty wpłynie nagroda od Banku to już za to prowizji nie będzie. 🙂
 14. PREMIUSZ pisze:
  Podpisałem umowę w lipcu i od 1 sierpnia do 8 sierpnia zrobiłem 12 transakcji. Sprawdzając na aplikacji te transakcje zauważyłem ze mam już uznanie 300 zl jako spłata karty. Czy możliwa jest tak szybka nagroda za 5 transakcji czy im się cos pomyliło?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A nie spłacałeś sam karty? Jakiś tytuł wpływu był podany? Możliwe, że od razu zweryfikowali warunki i przyznali premię 🙂
 15. rafal pisze:
  zeby otrzymac karte trzeba zrobic piec platnosci karta na kwote laczna 2000tys
 16. rafal pisze:
  zeby otrzymac nagrode poprawka
 17. rafal pisze:
  witam zle napisalem zeby nie otrzymac karty tylko ta nagrode to trzeba zrobic 5 tranzakcji na kwote 2tys
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak zrobisz 5 płatności na dowolne kwoty to masz premię 300 zł – nawet jak płatności wykonasz na 50 zł (łącznie). Dodatkowo, jak do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy okaże się, że wykonałeś płatności na 2 000 zł to masz jeszcze 100 zł premii. 🙂
 18. Ania pisze:
  Ja nic z tego nie rozumiem trzeba założyć kartę żeby dostać nagrodę A potem jeszcze ta kartę spłacić to jest tak samo jakbyś wziął kredyt
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Nie Aniu, w przypadku tej karty kredytowej obowiązuje Cię 26 dni okresu bezodsetkowego (liczone od dnia wystawienia wyciągu). Oznacza to, że po wykonaniu płatności opisanych w artykule bank nie nalicza odsetek jeśli przelejesz pieniądze z powrotem na kartę w tym terminie. Dlatego nie można mówić tutaj o wzięciu kredytu. Dopiero przekroczenie tego okresu (o czym przestrzegamy również w tekście) wiąże się z naliczaniem oprocentowania od kwoty pozostałej do spłaty.
 19. Agata pisze:
  Moniaki! Czy opłata miesięczna za zbliżeniówkę jest nieunikniona?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety tak, opłaty nie da się uniknąć więc lepiej zrezygnować z naklejki 🙂
 20. Tomek pisze:
  Witam, mam pytanie do jednego z warunków otrzymania 300 zł. Czy nie jest przypadkiem tak, że do końca 2 miesiąca od podpisania umowy trzeba wykonywać po 5 transakcji miesięcznie?
  • Kuba pisze:
   Też się doczytałem takiego punktu- 5 transakcji miesięcznie, tak też zostałem poinformowany na infolinii. Doczytałem również, że wydanie karty kosztuje 30 PLN, czy to prawda?
 21. Michał pisze:
  Sprawdzają te dochody?
 22. Bart pisze:
  Jeżeli zapłacę rachunki przez Internet to będzie zaliczało się o do transakcji kartą?

Napisz komentarz