Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 300 zł za konto w BNP Paribas: 100 zł do Biedronki + 200 zł gotówki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w gotówce

100 zł w dwóch bonach do Biedronki

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w sierpniu wykonanie min. 5 płatności BLIK

ORAZ

– we wrześniu wykonanie min. 5 płatności BLIK, min. 2 płatności Apple Pay/Google Pay oraz zapewnienie wpływu min. 500 zł;

ORAZ

– w październiku wykonanie min. 5 płatności BLIK, min. 2 płatności Apple Pay/Google Pay oraz zapewnienie wpływu min. 500 zł;

ORAZ

– uzupełnienie nr konta do wypłaty nagrody do 26 października.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Bon 50 zł do Biedronki – do 30 września

100 zł – do 31 października

100 zł – do 30 listopada

Bon 50 zł do Biedronki – do 31 stycznia 2021 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 9 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie codziennego bankowania, to z całą pewnością przypadnie Ci do gustu dzisiejsza promocja darmowego konta osobistego w BNP Paribas.

Dlaczego? Po pierwsze, już samo konto możesz założyć w nowy sposób – za pomocą aplikacji i wideorozmowy, bez wizyty w oddziale banku czy kuriera. Dostawaliśmy od Was sygnały, że wizyta kuriera w obecnych czasach to również ryzyko – i oto jest sposób na konto bez kontaktu z drugą osobą.

Po drugie, abyś otrzymał nagrodę – a jest ona całkiem fajna, 100 zł do Biedronki i 200 zł gotówki – wystarczy wykonać kilka nowoczesnych płatności (BLIK i Google Pay lub Apple Pay) oraz zapewnić 2 wpływy na konto.

Do promocji możesz przystąpić 🗓 do 9 sierpnia. W tej promocji obowiązuje limit 3000 wniosków. Jeśli limit się wyczerpie wcześniej nie obawiaj się, nie uda Ci się złożyć wniosku bez promocji – strona do wniosku będzie nieaktywna.

Kto łapie się do promocji?

Na to pytanie odpowiedź jest prosta – każdy, kto 🗓 w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miał rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, nie wyklucza z promocji.

Po co płacić za konto skoro możesz mieć je za darmo?

No właśnie, po co? W BNP to proste, ponieważ konto jest i tak bezwarunkowo darmowe 🙂

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 27 lipca 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Złożenie, modyfikacja i realizacja zlecenia stałego przez bankowość

0 zł

Super, powiesz, ale Ty jako świadomy klient banku wiesz, że opłata za konto to jedno, a za kartę to drugie. Co więc z kartą do konta? Na szczęście jest dobrze. Kart w promocji do wyboru masz aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat.

Jeśli chcesz w łatwy sposób mieć darmowe i konto i kartę, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. Natomiast pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 27 lipca 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

3 proste kroki do odebrania 300 zł nagrody

Ta promocja jest fajna z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że nagrody są podzielone aż na 4 części. Wykonujesz po kolei warunki do otrzymania każdej z nich i systematycznie je odbierasz. To oznacza, że gdybyś na przykład nie spełnił warunków do odebrania 3-ciej nagrody to i tak otrzymasz 2 wcześniejsze (przepada tylko 3-cia i 4-ta, a nie całość).

A nagrodami są: 50 zł w formie e-kodu do Biedronki, 100 zł gotówki, 100 zł gotówki i znowu 50 zł do Biedronki. Łącznie aż 300 zł nagród z jednej promocji jednego konta:)

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 9 sierpnia 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych kont – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

1. Wniosek tradycyjny

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję” Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 24 sierpnia 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Nieważne, czy wniosek złożyłeś tradycyjnie, czy na aplikacji, umowę podpisujesz w ten sam sposób – za pomocą sms-a, w systemie partnera Banku- Autenti.

Jeśli wybrałeś tradycyjny wniosek to kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość.

Natomiast przy wniosku przez aplikację nic więcej nie musisz robić – karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz, aby aktywować kartę będziesz musiał zadzwonić na infolinię.

Pamiętaj również, że masz czas maksymalnie 🗓 do 24 sierpnia, zarówno na podpisanie umowy, jak i aktywowanie karty. Nie zwlekaj z podpisaniem umowy na ostatnią chwilę – karta może nie zdążyć dotrzeć.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Skoro masz już konto i kartę to teraz czas na spełnienie prostych aktywności, dzięki którym otrzymasz nagrody o łącznej wartości aż 300 zł.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – bon do Biedronki 50 zł

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, bon do Biedronki na 50 zł, wystarczy że🗓 w sierpniu 🔎 wykonasz min. 5 płatności BLIKiem.

📄 Płatności BLIK – sprawdzamy definicję

Są to płatności BLIKiem w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet. Nie jest ważna kwota, ważne, by w ciągu miesiąca tych płatności było min. 5. Możesz kupić 5 bułek i zapłacić za każdą osobno BLIKiem – i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się:

 • wypłaty gotówki BLIKiem;
 • przelewy BLIK.

Gratulacje, właśnie spełniłeś wszystkie warunki do otrzymania e-bonu do Biedronki na 50 zł. Ale to dopiero początek, masz do zgarnięcia jeszcze 250 zł:)

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 100 zł w gotówce

Jeśli w sierpniu 5 razy zapłaciłeś BLIKiem i jesteś upoważniony do otrzymania pierwszej nagrody, to czas na nagrodę numer dwa, 100 zł w gotówce. Również nie będzie trudno, chociaż tym razem czynności jest nieco więcej do wykonania.

Mianowicie, 🗓 we wrześniu wykonaj łącznie wszystkie poniższe aktywności:

 • 🔎 zapłać min. 2 razy za pomocą Google Pay lub Apple Pay

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 płatności BLIKiem

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 500 zł.

📄 Płatności Google Pay/Apple Pay – sprawdzamy definicję

Są to transakcje dokonane za pomocą karty dodanej do Google Pay lub Apple Pay. Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, dokonane za pomocą NFC, jak i w sklepach internetowych. Kwoty transakcji są dowolne.

Do promocji nie liczą się płatności w następujących punktach o wymienionych kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto w wysokości min. 500 zł powinien być jednorazowy. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku. Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

Uff, drugi warunek spełniony, stówka jest Twoja. Pozostało już tylko 150 zł 🙂

⭐️  Zgarniam trzecią część nagrody – 100 zł w gotówce

150 zł już jest Twoje, czas na kolejne 100 zł.

Pamiętaj, że jeśli chcesz otrzymywać kolejne nagrody musisz spełniać warunki uprawniające Cię do otrzymania poprzedniej (np. nie otrzymasz drugiej nagrody jeśli nie spełniłeś warunków uprawniających Cię do otrzymania pierwszej).

A warunki do uzyskania trzeciej nagrody są Ci już dobrze znane – spełniłeś je we wrześniu. Teraz 🗓 w październiku wykonaj dokładnie to samo, czyli:

 • 🔎 zapłać min. 2 razy za pomocą Google Pay lub Apple Pay

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 płatności BLIKiem

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 500 zł.

⭐️  Zgarniam czwartą część nagrody – e-kod do Biedronki 50 zł

Czas na ostatnią nagrodę, czyli drugi e-kod do Biedronki o wartości 50 zł. A warunek do jego otrzymania jest bardzo prosty: 🔎 nic nie musisz robić, wystarczy że będziesz miał aktywne konto i kartę 🗓 w miesiącach listopad-grudzień.

Co to oznacza? Ni mniej ni więcej, niż to, że po prostu możesz używać konta jak chcesz – lub nie używać go wcale w tych miesiącach. Pamiętaj jedynie o min. 1 płatności kartą w miesiącu, żeby była ona bezpłatna. Karty do końca promocji NIE MOŻESZ ZAMKNĄĆ (tzn możesz, ale nie otrzymasz nagrody). Takie warunki to ja lubię!

Pozostało Ci już jedno zadanie – uzupełnienie danych do otrzymania nagrody. O tym opowiem szerzej w kolejnym akapicie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Kiedy otrzymasz nagrody?

To już ostatni krok który dzieli Cię od otrzymania nagród.

 • 🗓 do 21 września otrzymasz maila z adresu [email protected] z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody;
 • pierwszą nagrodę otrzymasz sms-em 🗓 do 30 września;
 • 🗓 do 23 października otrzymasz maila z informacją o przyznaniu drugiej nagrody oraz z linkiem do uzupełnienia numeru konta do wypłaty nagrody;
 • 🗓 do 26 października 🔎 uzupełnij numer konta w BNPdo wypłaty nagrody;
 • drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 października;
 • 🗓 do 24 listopada otrzymasz maila z informacją o przyznaniu trzeciej nagrody;
 • trzecią nagrodę otrzymasz 🗓 do 30 listopada;
 • 🗓 do 26 stycznia 2021 r otrzymasz maila z informacją o przyznaniu czwartej nagrody;
 • 🗓 do 31 stycznia otrzymasz sms-em e-kod do Biedronki na zarejestrowany w banku nr telefonu.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

300 zł piechotą nie chodzi. Można je zarobić, można spróbować wygrać lub znaleźć, ale prościej będzie założyć konto w BNP Paribas, wykonać kilka nowoczesnych płatności, zapewnić 2 wpływy – i nagrody są Twoje 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Krzysztof pisze:
  Opiszę jak to jest z Paribas i poprzednią promocją
  (Zgarnij 250 z gotówce + 20 zł do Costa Coffe z darmowym kontem od BNP Paribas.).

  Założyłem konto 22.07 a dzisiaj 31.07 już zamknąłem. Z kurierem DHL minąłem się a ten nie zostawił żadnych wieści. Mam wrażenie, że Hrabia się obraził, że nikogo nie zastał w domu (niech ktoś siedzi i czeka na łaskawcę cały dzień). Przez tydzień nikt nie skontaktował się a próba dotarcia do DHL skończyła się porażką. W związku z tym wydrukowałem odstąpienie od umowy i zaniosłem do banku. Dobrze, że jest placówka w mieście bo inaczej traciłbym czas i pieniądze na dzwonienie (infolinie nieźle kasują), a my mamy zarabiać na bankach.
  Po południu dostałem przeprosiny, że założenie konta zakończyło się niepowodzeniem w wyniku błędu systemu. Więc teoretycznie nie miałem konta w Paribas wobec tego mogę się skusić na nowszą promocję 😉
  No i widzę, że dają nawet więcej 🙂
  I żadnych umów więcej z kurierem!

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, szkoda że tak pechowo trafiłeś na tego kuriera. Ja akurat mam dobre doświadczenia, zawsze wcześniej dzwonił i pytał, czy jestem na miejscu a raz nawet przekazał koledze bo byłam poza jego okręgiem. Jak widać zależy to od chęci po prostu. Z drugiej strony bank też powinien zareagować na niedostarczoną kartę.
 2. Krzysztof pisze:
  Miałem jakiś nr, że ktoś dzwonił ale nie oddzwaniam na nieznane nr by nie mieć np połączeń przez np. kuala lumpur 😉
  Mógł zostawić awizo czy coś w tym stylu. Nieważne. Prawdą jest to, że bank wysłał kartę do mnie, ponieśli jakieś koszty i nie interesują się co dalej. Mamy kolejne promocje 🙂 Miłego weekendu. Pozdrawiam ciepło 🙂
 3. Yanu pisze:
  Ogarniacz promocji link nie działa poprawcie to ….
 4. Piotr pisze:
  Zamykałem w zeszłym roku konto w BNP – tylko nie pamiętam dokładnie w którym miesiącu. Na tej promocji już założyłem konto, po drodze nigdzie nie wyskoczyło mi, że nie spełniam warunków (12 miesięcy) ? czy gdybym nie spełniał tego warunku 12 miesięcy to podczas zakładanie konta był by jakiś komunikat ??
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, wydaje mi się że taki komunikat nigdzie nie wyskakuje i że jest to weryfikowane pod koniec promocji. Najlepiej zadzwoń do banku i spróbuj się dowiedzieć, kiedy zamykałeś dokładnie konto.

Napisz komentarz