Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 300 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł premii w dwóch przelewach: 100 zł i 200 zł

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w styczniu wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty;

– w lutym wykonanie min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty i zapewnienie wpływów w min. wysokości 1000 zł;

– w marcu wykonanie min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty i zapewnienie wpływów w min. wysokości 1000 zł;

– w kwietniu wykonanie min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty i zapewnienie wpływów w min. wysokości 1000 zł;

– uzupełnienie do 25 marca 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 marca).

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta debetowa Otwarta na Dzisiaj jest darmowa po dokonaniu przynajmniej jednej płatności w miesiącu – inaczej opłata za kartę wyniesie 3 zł.

Kiedy bonus?

100 zł – maksymalnie do 31 marca 2020 roku

200 zł – maksymalnie do 31 maja 2020 roku

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

Po jesiennych i mikołajkowych promocjach doczekaliśmy się wreszcie świątecznej promocji od BNP Paribas. Do wzięcia jest łatwe 300 zł w gotówce za założenie konta osobistego i spełnienie warunków aktywności konta. Warto się pospieszyć, promocja trwa tylko do 31 grudnia i obowiązuje limit rejestracji – tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji.

Promocje od BNP cieszą się w ostatnim czasie niesłabnącą popularnością. Powodów jest kilka, a każdy z nich bardzo mnie cieszy. Po pierwsze okres karencji dla byłych klientów jest naprawdę krótki, po drugie nagrody są bardzo wartościowe (300 zł w gotówce za podstawowe konto nie proponuje żaden inny bank), a po trzecie warunki promocji są łatwe do spełnienia. Przejdźmy zatem do szczegółów.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jak najbardziej, jeżeli tylko w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie byłeś właścicielem bądź współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas. Tak jak już wcześniej pisałam, okres karencji jest w tym banku wyjątkowo krótki, dzięki czemu więcej osób może powtórnie wziąć udział w promocji.

Jeżeli posiadasz lub posiadałeś inne produkty w BNP Paribas w tym okresie, na przykład kartę kredytową, ale nie posiadałeś zwykłego ROR-u, to śmiało możesz wziąć udział w promocji i otrzymać 300 zł nagrody.

Jeżeli masz konto lub miałeś w ciągu ostatnich 9 miesięcy w przejętym przez BNP Paribas banku Raiffeisen, niestety również jesteś wykluczony z promocji.

Nie chcę nic płacić za konto

I bardzo słusznie, też jestem tego zdania że konto w banku powinno być za darmo. Na szczęście Konto Otwarte na Ciebie od BNP jest bezwarunkowo darmowe. Nie musisz się martwić że o nim zapomniałeś i naliczy Ci się jakaś opłata. Spójrzmy na szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie – czy coś kosztuje

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Jak sam zauważyłeś, tylko przelewy natychmiastowe mogą generować opłaty. Samo konto i zwykłe przelewy nie będą Cię nic kosztować. Jak ma się sprawa z kartą do konta? W promocji mogą wziąć udział aż trzy karty wydawane do Konta Otwartego na Ciebie: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta.

My skupimy się na opcji najtańszej, czyli Karcie Otwartej na Dzisiaj. Wystarczy, że zrobisz nią jedną płatność w miesiącu, na dowolną kwotę (nawet na złotówkę) i będzie dla Ciebie całkowicie za 0 zł. Natomiast, jeżeli masz mniej niż 26 lat, karta będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowa. Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj – czy coś kosztuje

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Podsumowując opłaty (czy raczej ich brak) – pamiętaj o jednej płatności kartą w miesiącu oraz przy wypłacaniu gotówki o korzystaniu z bankomatów sieci BNP Paribas oraz Planet Cash. Wtedy będziesz miał pewność, że nie zapłacisz ani złotówki za konto i kartę. Przejdźmy teraz do sedna tej promocji, czyli co musisz zrobić żeby odebrać 300 zł od banku.

Jak otrzymać 300 zł nagrody – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto i kartę

Na zarejestrowanie się na promocyjnej stronie i złożenie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości internetowej masz czas do 31 grudnia 2019 roku (czyli do Sylwestra). Pamiętaj, że tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji.

Co dokładnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj kilka danych osobowych: swoje imię, nazwisko, numeru telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – i dokonuje identyfikacji właśnie na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą (rekomendujemy najtańszą – Otwartą na Dzisiaj). Pamiętaj, aby otworzyć konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

UWAGA

Wypełniaj uważnie zarówno formularz rejestracyjny, jak i wniosek – dane w jednym i drugim muszą być takie same, inaczej możesz zostać wykluczony z promocji.

W tym samym czasie, jak skończysz już wypełniać formularz rejestracyjny i klikniesz przycisk „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową masz czas do 14 stycznia 2020 r. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak wygląda otwieranie konta w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne!

Dwa kroki masz już za sobą. Prawda że szybko poszło? Mi zajęły one około 15 minut, gdzie nie spieszyłam się z wypełnianiem danych i sprawdzałam wszystko po 5 razy. Tobie również nie powinno zająć to więcej czasu. Przechodzimy do ostatniego kroku, czyli do spełnienia warunków aktywności w celu odebrania 300 zł nagrody.

#Krok 3 – spełnij proste warunki

Nagroda 300 zł podzielona jest na dwie części: 100 zł oraz 200 zł. Poniżej warunki, jakie trzeba spełnić, by otrzymać obie.

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 100 zł

 • W styczniu 2020 roku zapłać kartą do konta min. 5 razy

ORAZ

 • w lutym 2020 roku zapłać kartą do konta min. 10 razy oraz
 • w lutym 2020 roku zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł

Prześwietlmy szczegóły, co kryje się pod pojęciami płatności kartą i czym są wpływy na konto.

Płatności kartą możesz dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Najlepiej płacić kartą za codzienne zakupy, wtedy przez cały miesiąc zbierze się wystarczająca ich liczba. Nie ma określonej kwoty na jaką musisz zapłacić kartą, a więc mogą to być płatności nawet po złotówce. Ważne, by w styczniu było ich min. 5, a w lutym min. 10.

Zwróć uwagę na transakcje, które nie będą brane pod uwagę:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Przy poprzednich promocjach od BNP Paribas dostaliśmy od Was wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro. Są one realizowane przez PayU, a PayU jest w wyłączeniach promocji. Otrzymaliśmy informację od banku że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również zalicza się do spełnienia warunków promocji.

Natomiast co do wpływów na konto, które musisz zapewnić w lutym to nie musi to być jeden wpływ. Może to być kilka przelewów, które w sumie dadzą kwotę łączną 1000 zł. Wpływy z Twojego rachunku w innym banku jak najbardziej spełniają wymogi promocji. Środki te nie muszą leżeć na koncie – zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP masz pełną dowolność, co z nimi dalej robić.

Do wpływów nie zaliczą się:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Pierwszy krok do odebrania premii już za Tobą, pozostał drugi do odebrania 200 zł.

Aby otrzymać drugą część premii – 200 zł

Jeśli spełniłeś warunki uprawniające Cię do odebrania pierwszej części nagrody, to teraz pozostało Ci już tylko W KAŻDYM z dwóch miesięcy, czyli w marcu oraz kwietniu 2020 roku:

 • zapewnić wpływy na konto min. 1000 zł w każdym z obu miesięcy (1000 zł w marcu oraz 1000 zł w kwietniu)

ORAZ

 • zapłacić kartą do konta min. 10 razy w każdym z obu miesięcy (10 płatności w marcu oraz 10 płatności w kwietniu).

WAŻNE!

Do 20 marca 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 marca musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 marca sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdaży się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

I to już wszystko. Wystarczy aktywnie korzystać z karty do konta, zapewnić 3 wpływy po min. 1000 zł i nie zapomnieć o uzupełnieniu nr konta do wypłaty – i 300 zł jest Twoje. A kiedy je otrzymasz?

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Pierwsza część nagrody – 100 zł:

 • do 20 marca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody (nie zapomnij wtedy uzupełnić nr konta);
 • do 31 marca 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Druga część nagrody – 200 zł:

 • do 20 maja 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 31 maja 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Nagroda jest gwarantowana, każdy kto spełni warunki otrzyma przelewy na konto. Możesz te środki wydać na co tylko chcesz.

UWAGA!

Do momentu otrzymania drugiej części nagrody Twoje konto i karta muszą pozostać aktywne. Nie zamykaj ich przed otrzymaniem drugiego przelewu z nagrodą.

Chcesz zyskać więcej? Sprawdź pozostałe promocje od BNP Paribas.

Jeżeli tak jak ja lubisz łączyć promocje i zarabiać na nich jeszcze więcej to doskonale się składa, bo mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję promocji od BNP Paribas. Mianowicie, za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków możesz otrzymać aż 400 zł w formie voucheru do sklepów Biedronka. Czyli zakładając konto oraz kartę kredytową w jednym banku oraz spełniając warunki obu promocji możesz zyskać nagrody o łącznej wartości aż 700 zł!

Szczegóły promocji z kartą kredytową znajdziesz w tym artykule:

Podsumowanie

Tak jak już wspomniałam, lubię bardzo promocje BNP za ich łatwość i wysokie nagrody. 300 zł na ulicy nie leży (przynajmniej ja nie miałam szczęścia ich znaleźć), a tutaj w łatwy sposób możesz po nie sięgnąć. Na co je wydasz – to już zależy tylko od Ciebie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Krzysztof pisze:
  Ja po ostatniej promocji na Black Weekend nie dostałem jeszcze obiecanego do 5 grudnia bonu na Allegro.
  Ktoś wie gdzie można reklamować?
 2. Justyna pisze:
  Czy to konto można założyć z drugą osobą jako współwłaścicielem (nie pełnomocnikiem)?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Justyna niestety nie, w promocji biorą udział tylko konta założone na jedną osobę.
 3. Justyna pisze:
  Gdzie można sprawdzać czy limit rejestracji został już wyczerpany?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Justyna, w momencie jak limit rejestracji się skończy to strona z formularzem nie będzie aktywna 🙂
 4. Krystyna pisze:
  Miałam Konto Optymalne wraz z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej z promocji „Pół roku DARMOWEGO korzystania z siłowni (i nie tylko) dzięki jednej, prostej promocji BGŻ BNP Paribas”., czyli teraz chyba się nie załapię???
 5. Krystyna pisze:
  I jeszcze jedna sprawa: jeżeli nie spełniałabym warunku : „w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie byłeś właścicielem bądź współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas” i wypełnię wniosek poprzez link promocyjny, to czy Bank odrzuci mój wniosek,czy też założę konto ale na innych warunkach np. z opłatami?????
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krystyna, jeżeli nie minęło 9 miesięcy od momentu kiedy tamto konto się zamknęło to nie weźmiesz niestety udziału w kolejnej promocji. Podejrzewam że konto dałoby się założyć (jeżeli system puści, nikt tego nie próbował raczej) ale na 100% nie weźmie udziału w promocji. Konto w promocji i bez jest prowadzone na tych samych warunkach, jeżeli chodzi o opłaty, z tym że w promocji dodatkowo są wymagania, które trzeba spełnić aby otrzymać nagrody. Najlepiej sprawdzić dokładnie kiedy konto było zamknięte i odczekać 9 miesięcy zeby mieć pewność, że łapiesz się do kolejnej promocji.
 6. Nicoletta pisze:
  dzien dobry otwarlem to konto niedawno czy zeby bylo bezplatne konto i karta w styczniu co musze zrobic oprocz tego ze spelniam warunki promocji ?
  Pozdrawiam serdecznie
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Konto jest darmowe zawsze a kartą wystarczy raz w miesiącu zapłacić na dowolną kwotę.

Napisz komentarz