Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Chwyć aż 300 zł w gotówce za przetestowanie konta od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł premii w trzech przelewach: 50 zł, 150 zł oraz 100 zł.

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w marcu zapewnienie wpływów min. wysokości 1000 zł oraz wykonanie 4 przelewów z konta;

– w kwietniu i maju zapewnienie wpływów min. wysokości 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy oraz wykonanie 4 przelewów z konta w każdym z dwóch miesięcy;

– uzupełnienie do 25 marca 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 marca);

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karda Otwarta na Dzisiaj jest za 0 zł pod warunkiem dokonania nią min. 1 płatności w miesiącu.

Kiedy bonus?

50 zł – maksymalnie do 30 marca 2020 roku;

150 zł – maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku;

100 zł – maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego

Do kiedy promocja?

Do 16 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Skorzystaj z tej promocji »

Promocje od BNP Paribas wysypują się jak grzyby po deszczu. Albo jak asy z rękawa. Albo jak cukier z torebki (zawsze mam z tym problem). Albo jak cokolwiek, co się wysypuje. Ważne, że jest ich dużo i niezmiennie mają atrakcyjne nagrody, proste warunki i krótki okres karencji dla byłych klientów.

Tym razem do wzięcia aż 300 zł w gotówce za zapewnienie 3 przelewów na konto oraz wykonanie 12 przelewów z konta. I to wszystko. Jeszcze jedna fajna wiadomość – pierwszą część nagrody otrzymasz już za miesiąc 🙂

Promocja potrwa bardzo krótko, bo tylko do 16 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Mając na uwadze że koniec promocji przypada w okolicach walentynek (a wtedy raczej większość osób ma inne rzeczy na głowie niż zarabianie na bankach) to warto z niej skorzystać już dziś.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jak to zwykle z BNP Paribas bywa, okres karencji dla byłych klientów banku jest wyjątkowo krótki. Jeżeli masz 18 lat i w ostatnich 9 miesiącach przed przystąpieniem do promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w tym banku to jak najbardziej możesz wziąć w niej udział.

Jeżeli posiadasz inne produkty w tym banku, ale nie miałeś konta osobistego to nadal łapiesz się do promocji i możesz bardzo łatwo zgarnąć 300 zł w gotówce.

Czy konto i karta naprawdę nie będą mnie nic kosztować?

Odpowiadam – naprawdę. Konto Otwarte na Ciebie jest zawsze za darmo. A Karta Otwarta na Dzisiaj w dziecinnie prosty sposób również będzie za okrągłe 0 zł.

Kart do konta w promocji mamy do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta. Jako zwolenniczka unikania wszelkich opłat bankowych polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj. Dlaczego? Ponieważ wystarczy że zapłacisz nią raz w miesiącu i również będzie darmowa. Wystarczy ten jeden jedyny raz, na dowolną kwotę, w dowolnym sklepie. I już. Nie zapłacisz ani za konto ani za kartę. Dlatego skupimy się właśnie na tym duecie – Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści one oferują sprawdzisz to TUTAJ.

Dla młodszych czytelników, którzy nie ukończyli 26 lat mam jeszcze lepszą wiadomość. Nie musicie pamiętać nawet o tej jednej płatności by mieć darmową kartę, bo jest ona dla Was bezwarunkowo darmowa.

Konto Otwarte na Ciebie

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Karta Otwarta na Dzisiaj

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Co mam zrobić, żeby dostać 300 zł – instrukcja krok po kroku

Premia gotówkowa w promocji podzielona jest na 3 części: 50 zł, 150 zł oraz 100 zł. Wykonując po kolei czynności opisane poniżej, w łatwy sposób zgarniesz je wszystkie, i tym samym wzbogacisz swój portfel o 300 zł.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

Na zarejestrowanie się na promocyjnej stronie i złożenie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości internetowej masz czas do 16 lutego 2020 roku. Pamiętaj, że tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię (300 zł), musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą (pamiętaj – najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Po złożeniu wniosku masz czas do 29 lutego 2020 roku na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku –zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Dwa kroki już za Tobą, pozostał trzeci, najważniejszy, czyli warunki aktywności za które otrzymasz premię.

Chociaż nie… Czekaj, zaraz. W sumie skoro już złożyłeś wniosek i podpisałeś umowę to pierwszą nagrodę, czyli 50 zł masz już zagwarantowaną! Dokładnie tak, 50 zł należy Ci się za sam fakt zarejestrowania się do promocji i podpisania umowy o konto i kartę. Nieźle, prawda?

Pozostało już tylko spełnić warunki do dalszych 250 zł.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

50 zł już zgarnąłeś, ale nie jesteś tu po to, by się tym zadowolić, prawda? Dalej również nie będzie wcale trudno 🙂

Aby otrzymać drugą część nagrody – 150 zł

Jeżeli spełniłeś warunki do odbioru 50 zł to teraz, aby zgarnąć kolejne 150 zł musisz w marcu 2020 roku:

 • wykonać min. 4 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)

ORAZ

 • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

Przelewy – prześwietlamy definicję

O co chodzi z przelewami z konta, jak je zrobić, gdzie i na ile? Masz tu naprawdę szeroki wybór możliwości, bo przelew możesz dokonać zarówno przez bankowość internetową [email protected], GOonline jak również przez aplikację mobilną Gomobile. Możesz przesłać pieniądze na swoje konto w innym banku i mogą to być przelewy na dowolne kwoty.

Nie wliczą się do promocji:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Wpływ – prześwietlamy definicję

Często jest to dla Was warunek kontrowersyjny. Zupełnie niepotrzebnie! Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą na przykład 200 zł miesięcznie możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej.

Nie wliczą się do promocji:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

I to wszystko. Przelew przychodzący, 4 przelewy wychodzące i kolejne 150 zł jest na Twoim koncie. Pozostały warunki do odebrania ostatniego 100 zł.

Aby otrzymać trzecią część nagrody – 100 zł

Aby otrzymać drugą część nagrody musisz spełnić warunki uprawniające do odebrania pierwszej i drugie części plus powtórzyć przelewy, które wykonałeś w marcu. Czyli:

W każdym z dwóch miesięcy, kwietniu i maju wykonaj łącznie:

 • min. 4 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym z dwóch miesięcy;

ORAZ

 • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy.

I koniec! Wszystkie warunki już spełniłeś, 300 zł należy do Ciebie.

UWAGA: Do 20 marca 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 marca musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 marca sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Kiedy otrzymam swoje 300 zł?

Spełniłeś wszystkie warunki i w końcu nadszedł czas na to, na co wszyscy czekają, czyli nagrody. Na pierwszą nie będziesz musiał długo czekać – poznacie się już w następnym miesiącu 🙂

I część nagrody – 50 zł

 • do 20 marca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody
 • do 25 marca 2020 r. uzupełnij numer konta na który wpłynie nagroda (patrz szara ramka wyżej)
 • do 30 marca 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

II część nagrody – 150 zł

 • do 20 kwietnia 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 30 kwietnia 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

III część nagrody – 100 zł

 • do 20 czerwca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 30 czerwca 2020 r trzecia część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Nie zamykaj konta, karty ani dostępu do bankowości przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części nagrody!

Podsumowanie

Kolejna łatwa i przyjemna promocja od BNP Paribas, w której do wzięcia jest aż 300 zł w gotówce. Nie jest to żaden bon do wybranego sklepu, nie jet to też konkurs. Spełniasz warunki i gwarantowana gotówka wpływa na Twoje konto. A Ty przeznaczasz ją, na co tylko zechcesz. Prawda że proste?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 28

 1. Aleksandra pisze:
  Mam kartę kredytową jeszcze z BGŻ Optima..aktywna…czy mogę brać udział w tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Aleksandra, a czy masz od tej karty założony ROR, czyli rachunek osobisty? Sama karta nie wyklucza Cię z promocji, pytanie czy masz właśnie rachunek w banku do tej karty.
 2. Grzegorz pisze:
  Skąd mam wiedzieć czy zmieściłem się w limicie wniosków? Jeśli udało mi się zarejestrować, premia będzie wypłacona?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, po zakończeniu limitu wniosków na stronie promocji pojawia się informacja o jej zakończeniu i już nie da rady się zarejestrować. Tak więc jeśli Tobie się udało to promocja jest aktywna 🙂
 3. Kamil pisze:
  Jest błąd na stronie:
  trzecia część nagrody to 100zł a nie 150zł
  „Aby otrzymać trzecią część nagrody – 150 zł”
  warto poprawić
 4. Piotr pisze:
  Witam. Załapałem się na tą promocję, mam pytanie odnośnie wymaganych przelewów z konta.
  Czy to mogą być „powrotne” przelewy z konta z którego dokonano zasilenie ( inny bank) i już będą się liczyć jako zrealizowane , wymagane przy promocji?
  Dzięki i pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, jak najbardziej mogą 🙂 Powiem więcej, ja osobiście dokładnie tak robiłam w zeszłorocznej promocji BNP i bez problemu dostałam premię 🙂
 5. Krzych77 pisze:
  Konto założyłem 6 lutego, podpisałem przez autenti. Tego samego dnia otrzymałem email, że wniosek został pozytywnie zweryfikowane i mam oczekiwać na wizytę kuriera z kartą, który zweryfikuje tożsamość. Do dnia dzisiejszego kurier nie pojawił się.
  We wtorek napisałem do nich maila na adres [email protected]… z prośbą o informację co się dzieje. Otrzymałem info, że przekazano do odpowiedniego departamentu i cisza.

  A jak u Was ?? Był już kurier ??

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam, podejrzewam że lepiej byłoby zadzwonić bezpośrednio do banku, żeby pracownik sprawdził co się dzieje z kartą i dlaczego nie dotarła jeszcze. Karty z reguły szybko przychodzą, jest to kwestia kilku dni – u Ciebie za długo to już trwa.
 6. Beata pisze:
  Mam pytanie do osób, które wcześniej posiadały konto w BNP lub BGŻ czy otrzymaliście kartę? Osoby, które nie miały konta otrzymują kartę w ciągu kilku dni. Natomiast osoby, które już kiedyś posiadały (nawet rok temu) chyba nie. Pomimo maila, że karta przekazana do kuriera nadal nie wysłana (od 6 lutego). Na infolinii mówią różnie, a to że wysyłka pójdzie automatycznie do wszystkich w ciągu kilku dni, a komuś powiedzieli, że może to potrwać od 3 do 6 m-cy. Macie jakieś info??
  • Adam pisze:
   @Beata. Tak, ja już 3 tygodnie temu w tej promocji otrzymałem kartę. Zaznaczam że rok temu byłem posiadaczem konta i karty w BNP BGŻ Paribas. Rok temu wziąłem udział w innej promocji i konto i kartę zamknąłem za pomocą Banku Credit Agricole gdzie wymogiem było min. przeniesienie swojego konta w innym Banku do CA. Zauważyłem że w obecnej promocji Bank przyznał mi taki sam login do bankowości elektronicznej jaki miałem rok temu natomiast kartę otrzymałem nową. U mnie nie było żadnych problemów więc dziwne jest to ciebie spotyka.
 7. Zibi pisze:
  Witam czy w lutym muszę zrobić płatność kartą żeby była bez opłat i jeśli konto będę zamykał po ostatnim bonusie czyli w lipcu czy też muszę zrobić płatność w lipcu.?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, powinieneś wykonać płatność już w lutym, aby opłatna za kartę nie została pobrana w marcu. Jeśli konto (i przez co automatycznie kartę) zamkniesz w lipcu to opłata nie powinna być już naliczona, ponieważ transakcja którą wykonasz w czerwcu spowoduje, że opłatna w samym lipcu nie będzie już pobierana. Zapis z tabeli opłat: „Opłata nie jest pobierana w przypadku: wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej tą kartą” .
 8. Adam pisze:
  Jakieś jaja się dzieją. Wniosek złożony 6 lutego, karta w końcu dotarła 25 lutego, a wczoraj (26 lutego) SMS od DHL, że dzisiaj (27 lutego) zostanie dostarczona kolejna przesyłka. Wie ktoś czy po otrzymaniu karty przesyłają jeszcze coś dodatkowo w następnej przesyłce? Mam nadzieję, że to nie kolejna karta do konta przy której czeka mnie comiesięczna reklamacja opłaty za jej posiadanie? Matko po co ja w to wdepnąłem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, podejrzewam raczej błąd po stronie firmy kurierskiej, może w systemie ktoś coś źle zaznaczył i dlatego otrzymałeś kolejnego sms-a? Po otrzymaniu karty już nic więcej nie przychodzi. Poza tym w większości banków do konta można mieć tylko jedną kartę na raz dla jednej osoby, więc moim zdaniem jest mało prawdopodobne aby wysłali Ci drugą.
 9. Andrzej pisze:
  Witam, mam pytanie do osób które skorzystały z promocji, czy otrzymały już tego maila potwierdzającego przyznanie nagrody, miał przyjść do 20.03, dziś mamy 19.03 i takiego nie otrzymałem. Jak nie przyjdzie to jutro napisze reklamacje.
  • Mateusz pisze:
   Również dołączam się do pytania- 23 marca i dalej cisza….
   Jeśli ktoś otrzymał email, niech poda chociaż adres, z którego przyszedł…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, adres z którego powinien być wysłany mail i na który można się kontaktować znajdziesz w artykule.
  • Mateusz pisze:
   Dzięki wielkie- ale ze mnie gapa 😀
 10. Marek pisze:
  Do 25 marca nie otrzymałem żadnego otrzymał emaila zgłosiłem reklamację.Ktoś otrzymał?
  • Adam pisze:
   Tak, ja otrzymałem email 20.03 o otrzymaniu 1 nagrody z linkiem do wypełnienia tak jak to jest opisane w artykule. Następnie otrzymałem w dniu 23.03 identyczny email taki sam jak 20.03, pewnie zaszła jakaś pomyłka. Nie mam pojęcia dlaczego nie otrzymałeś do tej pory żadnej wiadomości. Trzeba reklamować.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marek, napisz na maila [email protected] Rozumiem że SPAM sprawdziłeś i nie ma tam maila również?
 11. Piotr pisze:
  Witam,
  dzisiaj powinnien dostac osttania czesc nagrody tj. 100zł.
  Czy odrazu po otrzymaniu przelewu moge zamkanc konto (dzeki czemu zyskam to, ze zamkniecie bedzie jeszcze w czerwcu)?

  pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, jak najbardziej możesz, z tym że konto i tak zamknie się po miesięcznym okresie wypowiedzenia.
  • Zbigniew pisze:
   I co dstałes bo ja jeszcze nie.
  • Adam pisze:
   Ja też jeszcze nie dostałem pomimo maila potwierdzającego przyznanie trzeciej nagrody. Czekamy dalej.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli nie dostaliście środków z ostatniej transzy nagrody do wczoraj piszcie reklamację na adres e-mail podany w artykule. Podejrzewam że wypłacą z opóźnieniem, ale im szybciej się napisze reklamację tym lepiej 🙂

Napisz komentarz