Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

150 zł premii na powitanie i drugie 150 zł za aktywność na koncie w mBanku – łatwe warunki promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Promocje takie jak te, które omówię dziś, nie zdarzają się zbyt często. Każdy kto lubi płacić za zakupy kartą, a nie zwykłą gotówką, może połączyć dwie promocje i zgarnąć aż 300 zł premii. Najlepsze w tej promocji jest to, że w rzeczywistości nie ma znaczenia, na jaką kwotę robisz zakupy – ważne jest to ile wykonasz płatności.

Wystarczy tylko za pośrednictwem dedykowanej strony promocyjnej złożyć wniosek o eKonto Standard najpóźniej do 21.10.2018 roku. Później możesz płacić kartą za każdy zakup, a dzięki temu przybliżysz się do premii 300 zł.

Dla kogo przygotowana jest promocja?

Z promocji może skorzystać każdy kto od 1 stycznia 2016 roku nie posiadał w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego. Nie posiada go obecnie oraz nie jest współwłaścicielem takiego rachunku. Jednocześnie nie może być sytuacji, w której ktoś wnioskował o konto przed startem tej promocji i obecnie jego wniosek jest rozpatrywany.

Jeżeli spełniamy ten warunek to skorzystanie z promocji umożliwi nam założenie eKonta Standard wraz z kartą.

Zanim jednak przejdziemy do założenia konta, konieczne trzeba je trochę poznać. Najlepiej zrobić to, zerkając do tabeli opłat i prowizji mBanku:

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł/ 4 zł – za kartę – opłaty nie będzie jeżeli w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 płatności, na dowolne kwoty (jeżeli nie to za kartę zapłacimy 4 zł/m-c);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł – brak opłat za wypłaty z bankomatów własnych, Euronet, PlanetCash oraz BZ WBK przy wypłacie min. 100 zł/ opłata 1,30 zł jest naliczana przy wypłatach mniejszych niż 100 zł / 7 zł to opłata za wypłaty z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów przy użyciu BLIKa.

>>Odbierz 300 zł premii za założenie konta w mBanku<<

Jak krok po kroku odebrać 300 zł premii?

To teraz przechodzimy do szczegółowego omówienia wszystkich warunków promocji, tak aby każdy wiedział jakie kroki i kiedy wykonać.

#1 KROK – do 21.10.2018 r. przejdź na stronę promocujną i zarejestruj swój udział w promocji, podając aktualny adres mailowy oraz akceptując regulamin promocji. Po chwili otrzymasz na niego wiadomość z linkiem do wniosku – kliknij w niego. Zostaniesz przekierowany na specjalną stronę, na której złożysz wniosek o indywidualne eKonto Standard z kartą. Podczas składania wniosku:

 •  wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujących z Bankiem, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej;
 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w celu wypłacenia Ci należnej premii.

>>Odbierz 300 zł premii za założenie konta w mBanku<<

#2 KROK – w ciągu miesiąca od złożenia wniosku podpisz umowę o eKonto z kartą – w placówce lub przy kurierze.

#3 KROK – w miesiącu, w którym otworzysz konto lub w kolejnym miesiącu wykonaj 5 aktywności na koncie, mogą to być:

 • płatności kartą wydaną do konta;
 • przelewy z eKonta na konto w innym banku (może być na Twoje konto).

Gratulacje! Zdobywasz I premię 150 zł 

O jej przyznaniu zostaniesz poinformowany mailowo do 28.02.2019 roku. Będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnić numer konta w mBanku do wypłaty premii. Zostanie ona przelana na Twoje konto do 14 marca 2019 roku (ale zazwyczaj następuje to szybciej).

#4 KROK – aby odebrać II premię 150 zł – przez 5 kolejnych miesięcy, począwszy od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, spełniaj poniższe warunki:

 • zapewniaj jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – przelew ma pochodzić z rachunków w innym banku, może on pochodzić również z Twojego konta w obcym banku;
 • loguj się do aplikacji mobilnej mBanku;
 • aktywnie płać kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych, nie ważne na jaką kwotę wykonasz płatności, ważne ile ich będziesz, im więcej tym większą otrzymasz premię
 • od 5 do 9 płatności kartą i/lub BLIKiem – 10 zł premii
 • od 10 do 14 płatności kartą i/lub BLIKiem – 20 zł premii
 • 15 płatności kartą i/lub BLIKiem i więcej – 30 zł premii

Płatności nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania.

Przykładowo więc, jeżeli do promocji przystąpisz we wrześniu to do promocji będą liczyły się płatności wykonane przez 5 miesięcy licząc od października. Zwrot na daną kwotę będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś promocyjne płatności.

Jeżeli więc, w każdym miesiącu wykonasz 15 płatności to trafi do Ciebie 30 zł premii – łącznie odbierzesz 150 zł przez 5 miesięcy.

>>Odbierz 300 zł premii za założenie konta w mBanku<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Leszek pisze:
  co to znaczy „zwolnić bank z tajemnicy bankowej w celu wypłaty premii”? brzmi jak żart
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Organizatorem promocji „Zgarnij premię z eKontem – III edycja” jest firma Bonnier Business Polska Sp. z o.o. i to oni są fundatorem nagrody 150 zł. Współtworzą oni projekt z mBankiem, który daje konto. Trzeba więc zwolnić Bank z tajemnicy bankowej, aby ten przekazał Organizatorowi informację, że dana osoba spełniła warunki promocji i na konkretne konto mają oni przelać nagrodę 150 zł.
 2. Sczery Roman pisze:
  A wiecie skąd się biorą te promocje? Wiecie czym to skutkuje i w jaki sposób „ktoś” zarabia na Was?
  Wiecie ile kosztują dane klientów banków takie jak PESEL, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, prawdziwy email, rachunki w bankach, informacje o transakcjach bankowych danych osób?

  od 5 do 10zł za każdą osobę. Firmy zbierają dane, potem sprzedają innym firmom zarabiając na Was. Potem dzwonią do Was konsultanci i proponują kredyty, pożyczki i inne. Nikt za darmo Wam kasy nie da… Nie te czasy.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Romanie, dziękuję za komentarz. Promocje są dobrowolne więc jeżeli ktoś udostępnia dane to robi to bo taką podjął decyzję i jest świadomy tego, że udostępnia dane na poczet promocji.
 3. Dżejdżej pisze:
  Czy można takie konto usunąć po spełnieniu warunków oraz otrzymaniu w/w premii?
 4. Tomek pisze:
  Hej,
  mBANK oferuje jeszcze dodatkowo 3,5% na swojej lokacie do 10 00 zł, ale tylko jak zakładamy konto razem z wypełnieniem wniosku o te lokatę. Czy rejestrując się przez link bankiera nadal mamy taką możliwość?
 5. Paweł pisze:
  Czy można to połączyć z poleceniem konta ?
 6. Piotr pisze:
  Czy jest możliwe połączenia w/w promocji z promocją polecenia konta ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli we wniosku o konto będzie miejsce na wpisanie kodu polecenia (a pewnie będzie) to można je łączyć 🙂
 7. Piotr pisze:
  Czy jest możliwe połączenia w/w promocji z promocją polecenia konta ?
 8. Michał pisze:
  nie da się połączyć z promocją polecenie konta
 9. Piotr pisze:
  Długo od złożenia wniosku czekaliście na info od banku ?

Napisz komentarz