PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dla obecnych klientów: 300 zł premii od Santander (BZ WBK) w zamian za wpływ wynagrodzenia

Pracę ma prawie każdy z nas i każdy z nas ma z niej jakiś dochód – raz większy raz mniejszy, ale zawsze to jakieś wynagrodzenie za nasze zaangażowanie w pracę. Ale czy można jeszcze jakoś zarobić na wpływie wynagrodzenia?

Jak się okazuje – tak! Taka możliwość daje swoim obecnym i nowym klientom Santander (BZ WBK), który za wpływ wynagrodzenia nagrodzi premią 300 zł. Sprawdźmy jak można odebrać taką premię.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja Santander (BZ WBK) została przygotowana z myślą o tych osobach, które obecnie posiadają Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną lub mają inne konto osobiste i zmienią je na Konto Jakie Chcę. A dodatkowo od 1 stycznia 2018 roku nie otrzymywały wpływu wynagrodzenia na dowolne konto w Santander (BZ WBK).

Jeżeli spełnione zostają powyższe warunki to sprawdźmy teraz jakie kroki musimy wykonać, aby odebrać premię 300 zł.

>>Zgarnij premię 300 zł za wpływ wynagrodzenia<<

Jak odebrać 300 zł za wpływ wynagrodzenia?

W tej promocji Bank premiuje za to, że na nasze Konto Jakie Chcę w Santander (BZ WBK) będzie wpływać miesięcznie jednorazowo min. 1 500 zł wynagrodzenia lub innego świadczenia. Dokładnie Bank będzie honorował wpływy: renty, emerytury, wynagrodzenia, wpływów z KRUS’u lub ZUS’u.

Pierwsze pytanie jakie zadasz będzie brzmiało, “a czy można zapewnić wpływ ze swojego konta w innym banku lub konta znajomego z tytułem wynagrodzenie?” Ja niestety nie jestem w stanie zagwarantować, że takie działanie zostanie zaakceptowane przez Bank jako spełnienie warunku promocji.

#1 KROK – do 30 września 2018 roku – zaloguj się do bankowości online Santander (BZ WBK) lub zadzwoń na infolinię (1 9999) i złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia. Jeżeli logujesz się do Santander (BZWBK24):

 • kliknij w ikonę “Obsługa klienta”
 • wybieramy działanie, czyli: “Konta/Dyspozycja przekazywania wynagrodzenia lub innego świadczenia na rachunek […]”
 • klikamy na “Formularz” i wypełniamy go

#2 KROK – w ciągu 6 kolejnych miesięcy (począwszy najpóźniej od 2 miesiąca następującego po miesiącu złożenia dyspozycji) – zapewniaj wpływ wynagrodzenie/emerytury/renty jednorazowo na kwotę min. 1 500 zł, dzięki temu otrzymasz premię w wysokości 50 zł/m-c po w okresie pół roku daje 300 zł.

Premia będzie wypłacana w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków, czyli jeżeli:

 • złożysz dyspozycję w kwietniu to wpływ wynagrodzenia zapewniasz najpóźniej od czerwca. Jeżeli wynagrodzenie wpłynie w czerwcu to premię otrzymasz do końca lipca.

>>Zgarnij premię 300 zł za wpływ wynagrodzenia<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Michał pisze:
  Mam konto jakie chce i od lutego tego roku wpływy wynagrodzenia, czyli nie mogę skorzystać z promocji ?
 2. krzysztof pisze:
  czy w kolejnym dniu po zaksięgowaniu wpłaty można przelać pieniądze bez konsekwencji?
 3. Krzysztof pisze:
  Czy będąc jednoosobową DG można robić przelew z konta firmowego (nie w BZWBK) na konto indywidualne objęte promocją i będzie to uznane za przelew wynagrodzenia?
  Pytanie dość szczegółowe, ale może ktoś już takie coś przerabiał.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie sprawdzałam, nie przerabiałam i ciężko mi się do tego ustosunkować. Może jakiś nasz czytelnik to sprawdzał to prosimy o podpowiedź. 🙂
  • MIchał pisze:
   Dobre pytanie. Też mam jednoosobową DG i zastanawiam się czy mógłbym skorzystać z tej promocji.
 4. Jolanta pisze:
  Czy te promocje są dla niepełnoletnich młodych którzy by chcięli jeszcze wycisnąć po 50 zł za dobre świadectwa?
 5. Kacper pisze:
  Hej. Mam to konto ale bez karty, wynagrodzenie przelewam na inne więc mógłbym zmienić na BZWBK ale czy musze też zamówić karte do konta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Musiałbyś posiadać do Konta Jakie Chcę również kartę Dopasowaną. Możesz ją domówić np. i tak też będzie ok i później zlecić przelew wynagrodzenia.
  • Zespol_BZWBK pisze:
   Panie Kacprze, warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie Karty Dopasowanej lub Karty VIP. Pozdrawiamy
 6. Jacek pisze:
  Przemianowałem swoje poprzednie konto w BZWBK na konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną, przy okazji tego zleciłem dyspozycję przelewu wynagrodzenia, wszystko to odbyło się w maju i wynagrodzenie także wpłynęło w maju. Kolejne wynagrodzenie wpłynęło w czerwcu a premii jak nie było tak nie ma ……. ??????
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W takim przypadku proszę zalogować się do bankowości online i tam złożyć reklamację, możliwe że błędnie zostało coś wprowadzone do systemu.
 7. Basia pisze:
  Miałam tak samo jak Pan Jacek. Konto przekształciłam przez internet. Wynagrodzenie wpływało od kwietnia, premii nie dostałam. Kartę miałam wyrobioną. Po rozmowie z bankiem wyjaśniło się tyle, że to bank miał wysłać do pracodawcy dyspozycję przelewu mojego wynagrodzenia na konto. Tymczasem zrobiłam to sama drukując dyspozycję przelewu w PDF. MUSI bank to wysłać, wtedy załapiecie się na promocję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm no regulamin zawiera informację, że klient ma złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia, a nawet wskazują sposoby jak to zrobić – punkt 5 1a – Regulamin promocji.
 8. Basia pisze:
  Są jakieś niejasności w tej promocji, też nigdzie nie doczytałam ze to bank musi wysłać taką dyspozycję do pracodawcy, że samodzielnie nie można. Nie udało mi się skorzystać z tej promocji niestety. Koleżanki z pracy zmieniały konto na “Jakie Chcę” przez rozmowę z konsultantem, przyszło pismo z banku i już drugi miesiąc dostały 50 zł nagrody. Trochę szkoda
  • Jacek pisze:
   Witam ponownie, złożyłem reklamację wg. porady i bank przyznał nagrodę. Ja też samodzielnie złożyłem dyspozycję. Pani “Basiu” proszę złożyć oficjalną reklamację przez swoje konto w banku, powołać się na regulamin i jak wszystko inne Pani zrobiła to się zwyczajnie Pani należy.
   Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za komentarz i cieszymy się, że sprawa się wyjaśniła. 🙂
 9. Jan pisze:
  Założyłem konto Jakie chcę i kartę 16 lipca.Zrobiłem zakupy kartą na kwotę 150zł. Czy należy mi się jakiś jeszcze bonus oprócz 300zł z wpływu wynagrodzenia?
 10. Kazimierz pisze:
  Z tym bankiem jest jakiś problem. Zrobiłem wszystko co trzeba. Zwrotu nie dostałem. Złożyłem reklamację i czekam już prawie trzy tygodnie. Nie polecam.
 11. Mariusz pisze:
  Również zlożyłem reklamację 3 dni temu. Łącznie nie wypłacili 200zł:)

Napisz komentarz