Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 300 zł premii za aktywne korzystanie z konta osobistego od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł premii w trzech przelewach: 50 zł, 100 zł oraz 150 zł.

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w lutym wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty;

– w marcu i kwietniu zapewnienie wpływów w min. wysokości 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy oraz wykonanie płatności kartą na min. 300 zł w każdym z dwóch miesięcy;

– uzupełnienie do 25 marca 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 marca);

-w maju i czerwcu zapewnienie wpływów w min. wysokości 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy oraz wykonanie płatności kartą na min. 300 zł w każdym z dwóch miesięcy;

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Świat kosztuje 10 zł/m-c.

Kiedy bonus?

50 zł – maksymalnie do 31 marca 2020 roku;

100 zł – maksymalnie do 30 maja 2020 roku;

150 zł – maksymalnie do 31 lipca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 16 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Skorzystaj z tej promocji »

Coś się kończy, coś zaczyna. Skończył się stary rok, zaczął nowy. Skończyła się jedna promocja od BNP Paribas, a już witamy kolejną. I to witamy z szerokim uśmiechem, ponieważ w obecnej promocji do zgarnięcia jest aż 300 zł w gotówce. 300 zł dodatkowej kasy do portfela brzmi nieźle, prawda? Szczególnie że warunki promocji nie są skomplikowane i z łatwością je spełnisz.

A co w ogóle trzeba zrobić żeby otrzymać tytułowe 300 zł? Wystarczy założyć konto osobiste z kartą do konta z dedykowanego linku i w kolejnych miesiącach aktywnie płacić kartą oraz zapewnić cztery wpływy na konto, po 1000 zł każdy.

Promocja trwa do 6 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 pierwszych wniosków. Dlatego nie warto odkładać złożenia wniosku na ostatnią chwilę, by potem nie okazało się, że jest już za późno i 300 zł przeszło koło nosa. O zakończeniu puli wniosków bank poinformuje na stronie promocji.

Czy łapię się do tej promocji?

Niezmiennie, BNP Paribas wychodzi naprzeciw zarówno nowym, jak i powracającym klientom. Jeżeli nigdy nie miałeś konta osobistego w BNP Paribas to możesz składać wniosek już teraz. Jeżeli natomiast w przeszłości posiadałeś tam rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (również jako współwłaściciel), to sprawdź szybko, kiedy został zamknięty. Wystarczy, że w ciągu ostatnich 9 miesięcy od momentu złożenia nowego wniosku nie miałeś w tym banku ROR-u. Prawda że to wyjątkowo korzystny zapis? 9 miesięcy to bardzo krótko, banki zazwyczaj ustalają okres karencji na minimum rok lub dwa. A BNP nas rozpieszcza i pozwala korzystać z coraz to nowych promocji.

Chcę mieć darmowe konto!

I wcale się Tobie nie dziwię. Naszą domeną jest „bankujesz-zyskujesz”. I o to chodzi, by zyskiwać, nie tracić. Na szczęście, konto w BNP Paribas ma to do siebie, że jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe. Sprawdźmy szczegółowo, jak to wygląda.

Konto Otwarte na Ciebie

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Czy coś na koncie jest, czy też nie ma, to i tak nie zapłacisz za jego prowadzenie ani złotówki. Brzmi nieźle, a co z kartą do konta?

W promocji bierze udział Karta Otwarta na Świat. Niestety, karta do konta wiąże się z opłatą 10 zł miesięcznie, której nie da się uniknąć. Na szczęście za te 10 zł mamy korzyści, jakich nie dają inne karty. Jeżeli planujesz już wakacyjne wyjazdy to ta karta może okazać się bardziej niż przydatna.

Karta Otwarta na Świat

 • 10 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę;
 • 0 zł – wypłata gotówki kartą we wszystkich bankomatach w Polsce;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 5 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów;
 • 0 zł – przewalutowanie płatności dla prawie 160 walut;
 • 0 zł – ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”.

Wspomniałam o wyjazdach i zrobiłam to nie bez powodu. Najfajniejszą cechą Karty Otwartej na Świat jest ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży”. Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić wakacje a potem z jakiegoś powodu nie mogłeś jechać? Wiadomo, taka wakacyjna wycieczka to nie jest kwestia 100 czy 200 zł, w grę wchodzą już znacznie poważniejsze sumy. Kto kiedykolwiek znalazł się w takiej sytuacji i zapłacił, a nie pojechał zrozumie bez słów.

Co obejmuje to ubezpieczenie?

Zwrot kosztów podróży (o ile została opłacona kartą lub przelewem z konta w BNP Paribas) dla maksymalnie 5 osób, w przypadkach takich jak:

 • nagłe zachorowanie;
 • nieszczęśliwy wypadek;
 • śmierć osoby bliskiej;
 • kradzież dokumentów przed planowaną podróżą;
 • utrata zatrudnienia lub podjęcie nowej pracy;
 • wypadek drogowy, w wyniku którego nasz pojazd został uszkodzony i naprawa potrwa dłużej niż czas pozostały do podróży.

I sporo innych przypadków. Warto o tym pamiętać i zapoznać się z warunkami ubezpieczenia. Oby się nie przydało, ale wiadomo, lepiej być przygotowanym na każdą ewentualność.

Jak odebrać premię 300 zł – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

Na zarejestrowanie się na promocyjnej stronie i złożenie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości internetowej masz czas do 6 lutego 2020 roku. Pamiętaj, że tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię (300 zł), musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz Kartą Otwartą na Świat. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA:

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Po złożeniu wniosku, masz czas do 21 lutego 2020 roku na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku – zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od jej otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Wypełniłeś wniosek, podpisałeś umowę. Zostało tylko czekać na kuriera z kartą i ją aktywować. Po otrzymaniu karty, czas na ostatni krok, jakim jest spełnienie warunków aktywności konta.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności konta

W obecnej promocji nagroda jest podzielona na 3 części: 50 zł, 100 zł oraz 150 zł. Sprawdźmy dokładnie, co musisz zrobić, by otrzymać je wszystkie – łącznie 300 zł.

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 50 zł

Aby odebrać pierwszą część nagrody wystarczy że w lutym 2020 roku wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta.

Pamiętaj, że mogą być to transakcje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i dokonywanych przez Internet. Masz pełną dowolność co do wydawanych kwot – wystarczy, że 5 razy zapłacisz np. za bułki w sklepie i warunek masz z głowy. Możesz płacić zbliżeniowo, tradycyjnie bądź przez Internet. Muszą to być transakcje dokonane kartą, BLIK nie jest wliczany.

Zwróć uwagę na transakcje, które nie zostaną wzięte pod uwagę do promocji:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Przy poprzednich promocjach od BNP Paribas dostaliśmy od Was wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro. Są one realizowane przez PayU, a PayU jest w wyłączeniach promocji. Otrzymaliśmy informację od banku że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również zalicza się do spełnienia warunków promocji.

Aby otrzymać drugą część nagrody – 100 zł

Jeżeli spełniłeś warunki uprawniające Cię do otrzymania pierwszej części nagrody to nadszedł czas na kolejne kroki.

Mianowicie, w marcu i kwietniu w każdym z tych miesięcy:

 • dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z tych dwóch miesięcy

ORAZ

 • zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł. w każdym z tych dwóch miesięcy.

Płatności kartą omówiliśmy w poprzednim akapicie, z tym że w marcu i kwietniu musisz wykonać ich nie 5, a tyle, by łączna kwota płatności kartą wyniosła min. 300 zł w każdym z tych miesięcy. Oczywiście możesz też zapłacić jednorazowo na większą kwotę, lub też używać karty podczas codziennych zakupów i wydawać mniej. Liczy się suma – minimum 300 zł miesięcznie.

A co z wpływem 1000 zł miesięcznie? Czy musisz zmieniać konto do przelewu wynagrodzenia?

Często jest to dla Was warunek kontrowersyjny. Zupełnie niepotrzebnie! Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym i nie musi pochodzić od pracodawcy. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą na przykład 200 zł miesięcznie możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej.

Do wpływów NIE SĄ wliczane:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Aby otrzymać trzecią część nagrody – 150 zł

Jeżeli spełniłeś warunki uprawniające Cię do wypłaty 1 i 2 części nagrody to teraz:

W maju oraz czerwcu (w każdym z tych dwóch miesięcy):

 • dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z tych dwóch miesięcy

ORAZ

 • zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł. w każdym z tych dwóch miesięcy.

Czyli powtarzasz dokładnie te same kroki, które wykonywałeś już w poprzednich miesiącach, marcu i kwietniu.

UWAGA: Do 20 marca 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 marca musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 marca sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected]l Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie, nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Uff, to już koniec, wszystkie warunki spełnione. Wystarczy płacić kartą i nie zapomnieć o przelewie na konto raz w miesiącu. Nie jest to zbyt skomplikowana promocja 🙂 Czas na nagrody.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii.

Kiedy otrzymam swoje 300 zł?

Pierwsza część nagrody – 50 zł:

 • do 20 marca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody
 • do 25 marca 2020 r. uzupełnij numer konta na który wpłynie nagroda (patrz szara ramka wyżej)
 • do 31 marca 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Druga część nagrody – 100 zł:

 • do 22 maja 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 30 maja 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Trzecia część nagrody – 150 zł:

 • do 24 lipca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 31 lipca 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Podsumowanie

Promocje od BNP Paribas są jednymi z najpopularniejszych promocji. I nic w tym dziwnego: atrakcyjne nagrody, warunki łatwe do spełnienia oraz krótki okres karencji dla powracających klientów. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w żadnej z ich promocji, to teraz, wraz z nadejściem nowego roku jest ku temu idealny moment.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Andrzej pisze:
  Gdy złożę wypowiedzenie konta i upłynie 30 dni to w jakim czasie powinny trafić środki z konta na rachunek, który wskażę na wypowiedzeniu:
  a) natychmiast
  b) po kilku dniach
  c) klient musi dzwonić do Banku i wyjaśniać dlaczego bank nie wywiązał się z umowy.
  Właśnie tak mam. Okres wypowiedzenia skończył się w dniu 31 grudnia 2019 roku, a środki do chwili obecnej nie trafiły na wskazane w wypowiedzeniu konto. Czy są jakieś przepisy, które to regulują, czy Bank może tak postępować? Co powinienem w tej sytuacji zrobić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Andrzej, środki powinny trafić na wskazany rachunek w dniu, kiedy ten wypowiedziany się zamyka, czyli po upływie okresu wypowiedzenia. Bank nie może przechowywać Twoich środków, jeżeli w dyspozycji wypowiedzenia był wskazany nr rachunku do przelewu środków to powinna ona zostać terminowo zrealizowana. Co mi przychodzi do głowy to albo na dyspozycji nie było nr rachunku, albo podany rachunek był błędny i dlatego środki nie trafiły na niego albo z jakiegoś powodu wypowiedziane konto się w tym terminie nie zamknęło. Kontaktowałeś się już może w tej sprawie z bankiem?
 2. Andrzej pisze:
  @Magda
  Z mojej strony wszystko jest w jak najlepszym porządku. W Banku widzą te środki, że zostały wytransferowane, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć dlaczego nie trafiły do chwili obecnej na moje konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rozumiem że numer konta na 100% się zgadza? W takiej sytuacji składaj koniecznie reklamację w starym banku, skoro zostały wytransferowane to gdzieś muszą być.
 3. Mario pisze:
  Uważajcie na te „promocje” BNP Paribas. Robią promocję, a nastepnie nie ogarniają tematu i w efekcie możecie nie skorzystać z promocji. Bujałem się z nimi od grudnia ubiegłego roku i mam zablokowane konto i kartę. Oddział, infolinia nie wiedzą o co chodzi….ja też i chyba kończę przygodę z tym bankiem.
 4. Daniel pisze:
  Uwaga nie polecam brałem udział w promocji 350zl bezpieczni w sieci warunki spełnione w grudniu miała być nagroda pisałem reklamacje nic nie dało szkoda zachodu
 5. Dominik pisze:
  Witam, mam pytanie odnośnie zdolności kredytowej. Czy otwieranie / zamykanie kont w różnych bankach ma na to jakikolwiek wpływ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Dominik, możesz mieć konta we wszystkich bankach i raczej nie wpłynie Ci to w żaden sposób na zdolność kredytową. Wyjątkiem są sytuacje, jak zrobisz minus na koncie i go długo nie spłacasz (np. zapomniałeś o koncie na rok i naliczają się na nim opłaty). W takich sytuacjach bank czasami może wysłać informację do baz (spotkałam się w swojej karierze z dwoma przypadkami i w obu był to Alior). Jeżeli zwyczajnie korzystasz z konta, nie masz przyznanego do niego debetu (limit w rachunku) to nie wpłynie Ci to nijak 😉

Napisz komentarz