Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

300 zł od Citibanku do wydania na dowolny cel, w zamian za przetestowanie karty Simplicity

Citibank co jakiś czas zaskakuje nas fajnymi promocjami, dzięki którym można zgarnąć dość wartościowe nagrody, nie inaczej jest tym razem. Znów spotykamy się z prostą promocją, w której w zamian za przetestowanie darmowej w utrzymaniu karty kredytowej, czyli dokładnie wykonanie nią 10 dowolnych płatności otrzymujemy:

 • 300 zł do wykorzystania na dowolny cel!

Aby skorzystać z promocji i założyć kartę w Citibanku należy przejść na dedykowaną stronę Banku i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Nie wierzysz, że w takiej promocji można naprawdę zgarnąć nagrodę? – Sprawdź sukcesy naszych czytelników, którzy systematycznie odbierają różne nagrody z promocji bankowych.

Dla kogo Citibank przygotował promocję?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 300 zł na zakupy to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Warto jak najszybciej przejść na stronę promocyjną i zgłosić się do promocji ponieważ trwa ona tylko do 23 maja 2018r. (liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Jak łatwo odebrać 300 zł za wykonanie tylko 3 prostych kroków?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 23.05.2018 roku]

Rejestracja w promocji trwa zaledwie chwilę wystarczy, że wypełnisz prosty formularz zgłoszeniowy. Masz na to czas do 23 maja 2018 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej uzyskasz kartę i będziesz mógł spełnić dalsze warunki promocji.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł<<

Następnie maksymalnie w ciągu 7-14 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z otrzymania karty naklejki – jeżeli nie będzie to możliwe to zaraz po jej otrzymaniu zamknij ją gdyż od marca będzie ona płatna;
 • wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

KROK#2 logowanie do bankowości online

Kolejny do wykonania krok polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w (data widnieje na umowie):

 • lutym – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca kwietnia
 • marcu – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca maja
 • kwietniu – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca czerwca
 • maju – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca lipca

Rada ode mnie – żeby nie zapomnieć o logowaniu to najlepiej jak tylko otrzymasz już kartę, wejdź na www.citibankonline.pl i zaloguj się w celu chociażby ustalenia PINu. Oczywiście jak zalogujesz się więcej niż jeden raz to nic się nie stanie.

KROK #3 wykonaj 10 płatności kartą

Uczestnik zgodnie z regulaminem promocji musi wykonać po 5 dowolnych płatności kartą (w sklepie stacjonarnym lub internecie) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Możesz więc śmiało zapłacić kartą za jakieś drobne zakupy np. w piekarni lub za butelkę wody. Nie ma tu żadnej narzuconej z góry kwoty mogą więc to być płatności za 5 zł lub 10 zł.

Czyli już tak całkiem tłumacząc z bankowego na nasze, jeżeli podpiszesz umowę np. w (data widnieje na umowie):

 • lutym – to wykonujesz min. 5 płatności w lutym i min. 5 w marcu – łącznie 10 i spełniasz warunki promocji, albo wykonujesz min. 5 płatności w marcu i min. 5 płatności w kwietniu – łącznie 10 i również spełniasz warunki promocji
 • marcu – wykonujesz min. 5 płatności w marcu i min. 5 w kwietniu lub min. 5 płatności w kwietniu i min. 5 płatności w maju
 • kwietniu – wykonujesz min. 5 płatności w kwietniu i min. 5 w maju lub min. 5 płatności w maju i min. 5 w czerwcu
 • maju – wykonujesz min. 5 płatności w maju i min. 5 płatności w czerwcu lub min. 5 płatności w czerwcu i min. 5 płatności w lipcu

Ważne jest również to, że wykonane płatności muszą być w danym miesiącu również zaksięgowane! Dlatego radzę wykonać je najpóźniej kilka dni przed zakończeniem danego miesiąca.

Uwaga – do promocji NIE będą zaliczone:

Transakcje gotówkowe – wypłaty gotówki w bankomatach, bankach lub winnych instytucjach finansowych, przy czym Transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim, w tym internetowych zakładach bukmacherskich, oraz przelew z Rachunku Karty są traktowane na potrzeby Regulaminu jak Transakcje gotówkowe;

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci zasilenia rachunku karty na kwotę 300 zł.

Czyli jeżeli podpisałeś umowę w lutym, zalogowałeś się do bankowości online również w lutym, a płatności wykonałeś w lutym i marcu to 300 zł trafi do Ciebie do końca kwietnia.

Tu muszę przypomnieć, iż od marca Citibank zmienia tabelę opłat i prowizji. Więc musimy uważać na tę premię ponieważ od marca za każdą nadwyżkę na karcie (od 200 zł i więcej) bank będzie pobierał 20 zł prowizji. Uważam więc, że lepiej najpierw wydać z “budżetu” karty 300 zł na dowolny cel a 300 zł otrzymane z promocji potraktować jako spłatę karty. 😉

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%
 • naklejka zbliżeniowa – od marca koszt to – 5 zł/m-c – radzę więc już podczas rozmowy z konsultantem spróbować z niej zrezygnować lub zamknąć ją zaraz po jej otrzymaniu

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam “co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ja brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Jestem przekonana, że te promocja przypadnie do gustu każdemu kto lubi proste i uczciwe okazje na zgarnięcie dodatkowej gotówki – w tym przypadku 300 zł. Wystarczy tylko:

 • wypełnić formularz zgłoszeniowy,
 • przeprowadzić rozmowę z przedstawicielem banku,
 • podpisać umowę,
 • zalogować się do bankowości online,
 • wykonać 10 dowolnych płatności kartą na dowolną kwotę

Wszystko jasne i zrozumiałe więc warto, abyś wziął pod uwagę tę propozycję Citibanku – 300 zł na ulicy nie leży. 🙂

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 26

 1. Adrian pisze:
  Czy aby na pewno te citi alertsy są darmowe? Mam karte w której do zdobycia jest 400 do alegro i tam jak byk stoi za te powiadomienia 6zl za standard i 10zl za premium. I jak chce włączyć powiadomienia tylko w aplikacji to i tak przychodzi mi i na emaila i na sms zmasowany atak powiadomień, a z apki cisza
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Citi Alerts Standard i Premium przy karcie Simplicity są darmowe – zerknij do tabeli opłat obowiązującej od 1.08.2018r. Płatny jest CitiPhone, ale o jego włączenie pytają przy zakładaniu karty.
 2. Ola pisze:
  Witam, w listopadzie założyłam kartę Simplicity w promocji z bonem do Biedronki. W grudniu zrobiłam 5 transakcji, ale nie dopatrzyłam, że w styczniu nie zrobiłam 5. Czy mogę od nowa przez dwa miesiące wykonać po 5 transakcji karta i wtedy otrzymam ten bon czy już nie mogę nic zrobić w takiej sytuacji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie możesz teraz wykonać płatności w innych dwóch kolejnych miesiącach. Muszę tu zaznaczyć, że w tym przypadku raczej szansy na nagrodę już nie ma. 🙁
 3. Ola pisze:
  cześć. jaką umową trzeba mieć? umowę o pracę czy może być też zlecenie?
 4. Krzysztof pisze:
  Mam pytanie techniczne: spelnie warunki promocji i przeleja mi na kartę 300 zl i co dalej? Jak mogę z tych pieniędzy skorzystać? Mam zrobić przelew na swoje konto (czy jest to płatne) i zamknąć kartę ? Czy muszę wydać z karty te pieniądze 300 zl i dopiero wtedy zamknąć kartę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najlepiej wydać te 300 zł od razu, albo nawet wcześniej wydać sobie na coś 300 zł z “budżetu” karty a te 300 zł potraktować jako spłatę. 🙂 Tak będzie najlepiej ponieważ przelew z karty jest objęty prowizją, a od 1 marca za nadpłatę na karcie 200 zł i więcej będzie pobierane 20 zł prowizji.
 5. Krzysztof pisze:
  A jak to będzie z naklejka zblizeniową, bo widzę, że od marca będzie płatna. Da się z niej zrezygnować bez problemu czy będzie ona standardowym produktem ? Zastanawiam sie, bo może mi się nie udać podpisać umowy jeszcze w lutym.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Podczas rozmowy z konsultantem możesz spróbować z niej zrezygnować (pytałam w Banku i nie otrzymałam jasnej odpowiedzi czy tak się da) a jak pomimo to ja otrzymasz to w panelu bankowości online można z niej spokojnie zrezygnować. 🙂
 6. Krzysztof pisze:
  A kiedy bank nalicza opłaty za nadwyżkę na koncie powyżej 300 zł? Dziś mam nadwyżkę i od razu bank nalicza opłatę czy ta nadwyżka jest liczona jest na jakiś konkretny dzień ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Od 1 marca będą naliczane opłaty za nadpłatę 🙂 więc teraz nie masz co się jeszcze martwić 🙂
 7. Magik pisze:
  Z jakiego numeru dzwoni citi? W promocji sie zarejestrowalem 3 tygodnie temu, z citi jeszcze nie dzwonili (chyba że to właśnie oni z tego numeru dzwonią). Mam co kilka dni 2-3 sygnały od 793…… I potem się rozłącza. Ani razu nie zdążyłem odebrać, przecież nie będę cały dzień patrzył w ekran i czekał aż ktoś łaskawie zadzwoni :/
 8. Otylia pisze:
  też mam kilka pytań. Po pierwsze właśnie dostałam kartę z tej promocji i zaczynam użytkować. Konsultant mnie maglował przez telefon prawie 40 minut i teraz nie jestem pewna czy wśród tego gąszczu pytań wyraźnie zaznaczyłam, że nie chcę usługi CitiPhone (wiem, że płatna jest 6 zł) i tej naklejki zbliżeniowej. Zalogowałam się do bankowości online ale nic tam nie widzę takiego ani czy mam to CitiPhone czy nie i naklejkę tak samo. Niestety nie wiem jak taka naklejka wygląda. I teraz pytanie czy napisać wiadomość do banku z pytaniem czy mam te usługi wyłączone czy po prostu podejść do oddziału Citi i tam zapytać ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Co do usługi CitiPhone to tu proponuję zweryfikować to np. na infolinii 🙂 a co do naklejki zbliżeniowej to przede wszystkim zobacz czy nie otrzymałaś jej w kopercie z główną kk. To będzie taka naklejka po prostu – nie wiem jak wytłumaczyć lepiej jej wygląd 🙂 O naklejkę też możesz zapytać w sumie na infolinii 🙂
 9. Otylia pisze:
  dzwoniłam dziś na infolinię i odezwał się automat który powiedział: nie masz ustawionego PINU do usługi CitiPhone aby go ustalić należy … i tu się rozłączyłam bo nie chciałam ustawiać. Powiem szczerze spietrałam się. Chyba jednak podejdę normalnie do banku i tam poproszę o sprawdzenie w oddziale. Jakoś nie ufam infoliniom.
  Co do naklejki to w kopercie z kartą nic nie było ale na samej karcie była taka prostokątna pomarańczowa naklejka jakby z kodem do czytnika. Odkleiłam ją i wywaliłam bo uznałam, że to jakaś osłona na chip. Mam nadzieję, że to nie była ta płatna :/
 10. Otylia pisze:
  tak mogę. Sprawdzałam i nie widzę żebym ją tam miała ujętą tę naklejkę. Ale dziś byłam osobiście w oddziale i trochę mnie zatkało. Poprosiłam pracownika o sprawdzenie czy mam naklejkę i CitiPhone a pracownik mi na to żebym się na jego komputerze zalogowała do swojego konta. No to się zalogowałam a on pooglądał i mówi, że też nie wie czy to mam więc po prostu z mojego konta wysłał wiadomość, że proszę o wyłączenie tych dwu usług jeśli są włączone.
  Tyle, że ja przez bankowość online już taką dyspozycję sama wysłałam 2 marca i nadal bez odzewu. Myślałam, że mi to jakoś sprawdzą ale nie. Trochę powiem szczerze jestem zniesmaczona.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Gdybyś miała naklejkę to było by ją widać po zalogowaniu się do bankowości online w sekcji “Moje finanse” po rozwinięciu sekcji Karty kredytowe. A wiesz co to czy masz włączone płatne usługi można sprawdzić na umowie, którą otrzymałaś od Banku.
 11. Michael pisze:
  Właśnie dzisiaj pojawiła się informacja na moim koncie o przyznaniu 300 PLN bonusa na poczet spłaty karty 🙂
  Dzięki Moniaki kolejna super promocja na łatwych warunkach 🙂
 12. Michał pisze:
  Ja dzisiaj dostałem $$. Sprawdzona promocja! Dzięki
 13. Anna pisze:
  Też otrzymałam dzięki wam z citi telefon za darmo. Zięć również, ale on załatwił to jedną rozmową tel. biorąc kredyt i rozłożył go na raty. Dostał telefon, spłacił kredyt a wszystki koszty z tym związane to 50 zł. Reasumując telefon LD K10 za 50 zl W citi najtaniej?

Napisz komentarz