Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Gwarantowane 300 zł gotówki + szansa na 5000 zł w konkursie z kontem w BNP Paribas

BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki + szansa na nawet 5000 zł w konkursie

Za co?

1. Za założenie konta wraz z kartą i bankowością i aktywowanie karty;

2. W lipcu:

-min. 1 przelew z konta

3. W sierpniu

-zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 500 zł ORAZ

-płatności kartą na min. 300 zł

4. We wrześniu:

-zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł ORAZ

-płatności kartą na min. 500 zł ORAZ

-min. 3 przelewy z konta.

5. Za uzupełnienie numeru konta do wypłaty nagrody do 26 sierpnia.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

50 zł – do 31 sierpnia

150 zł – do 30 września

100 zł – do 31 października.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego oraz nie mają zawartej umowy o bankowość internetową.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Czas na promocję jednego z najbardziej lubianych pod tym względem banków, czyli od BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego i wykonanie kilku prostych aktywności na koncie (klika przelewów i transakcje kartą) otrzymasz 300 zł gotówki.

Jeśli zechcesz, możesz dodatkowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zawalczyć o nawet 5000 zł 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków promocyjnych. Gdyby limit się wyczerpał na stronie promocji pojawi się o tym informacja.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby załapać się do tej promocji, musisz spełniać dwa poniższe wymagania:

 • 🗓 na dzień składania wniosku nie masz zawartej umowy ramowej o konto, kartę i elektroniczne kanały dostępu (czyli bankowość internetową) w BNP Paribas;
 • 🗓 w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli zwykłego konta) w BNP Paribas.

Jeśli masz w BNP inne produkty, do których masz dostęp przez bankowość internetową to niestety nie możesz wziąć udziału w promocji – chyba że przed złożeniem wniosku wypowiesz umowę ramową o elektroniczne kanały dostępu.

Odbieram gwarantowane 300 zł nagrody – instrukcja

Na wstępie napisałam, że promocje od BNP są jednymi z najbardziej lubianych, i to zarówno przez stałych czytelników, jak i osoby stawiające w promocjach bankowych pierwsze kroki. Dlaczego? Z czterech powodów: darmowego konta, łatwych do spełnienia warunków, atrakcyjnych nagród i krótkiej karencji.

Omówimy teraz dokładnie wszystkie czynności, które musisz wykonać, by dostać nagrodę.

#Krok 1 – załóż konto z kartą

1. 🗓 Do 30 czerwca 🔎 zarejestruj się na stronie promocji oraz zaznacz na tak wszystkie zgody i oświadczenia. Pamiętaj o limicie 3000 kont – nie zostawiaj wniosku na później. Otrzymasz mail z potwierdzeniem zapisania się do promocji oraz linkiem do złożenia wniosku o konto.

2. Jeśli chcesz wziąć udział również w konkursie (nie jest to obowiązkowe, ale myślę, że warto) podczas wypełniania formularza 🔎 wybierz z listy: „Tak, chcę wziąć udział w konkursie.”

3. Następnie 🗓 również do 30 czerwca 🔎 złóż wniosek o konto, kartę (wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj ) oraz bankowość internetową. Wniosek złożysz tradycyjnie na stronie internetowej (wtedy kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub w aplikacji Go Mobile na selfie (wtedy karta przyjdzie pocztą). Pamiętaj, by podać te same dane, które podałeś w formularzu rejestracyjnym.

4. 🗓 Do 16 lipca 🔎 podpisz umowę. Najlepiej zrób to od razu po złożeniu wniosku o konto (jeśli będziesz z tym zwlekać możesz nie zdążyć otrzymać karty). Umowę podpiszesz sms-em w serwisie Autenti i otrzymasz ją na maila.

5. Kurier lub listonosz przywiezie Ci kartę. W ciągu 7 dni od dnia jej otrzymania, ale nie później niż 🗓 do 16 lipca 🔎 nadaj PIN do karty.

#Krok 2 – spełnij łatwe warunki na koncie

Nagroda gwarantowana podzielona jest na 3 części. 50 zł otrzymasz już w sierpniu, 150 zł we wrześniu i ostatnie 100 zł w październiku. Pamiętaj, że aby otrzymać wszystkie nagrody musisz wykonać wszystkie opisane niżej czynności (jeśli nie wykonasz na przykład czynności do otrzymania pierwszej nagrody, to niestety pozostałe również nie zostaną przyznane).

⭐️  Zgarniam I nagrodę – 50 zł

Aby je otrzymać, wystarczy że 🗓 w lipcu 🔎 zrobisz min. 1 przelew z konta w BNP przez bankowość lub aplikację. Kwota przelewu jest dowolna – możesz przelać 1 zł na swoje konto w innym banku.

⭐️  Zgarniam II nagrodę – 150 zł

🗓 W sierpniu wykonaj obie poniższe czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

⭐️  Zgarniam III nagrodę – 100 zł

Do otrzymania ostatniej nagrody jest niezbędne wykonanie 🗓 we wrześniu łącznie trzech czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 500 zł

ORAZ

 • 🔎 zrób min. 3 przelewy z konta przez bankowość lub aplikację.

#Krok 3 – uzupełnij nr konta do przelewu nagród

🗓 Do 20 sierpnia otrzymasz maila z linkiem z adresu [email protected] o przyznaniu I nagrody. 🗓 Do 26 sierpnia 🔎 zaloguj się z tego linku i uzupełnij numer konta w BNP do wysyłki nagrody.

Kiedy otrzymasz nagrody? Już Ci mówię:

 • 50 zł – do 31 sierpnia
 • 150 zł – do 30 września
 • 100 zł – do 31 października.

Pamiętaj, żeby przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej nagrody nie zamykać konta i karty.

Przydatne definicje:

📄 Przelew z konta – sprawdzamy definicję

Możesz robić przelewy zarówno przez bankowość internetową jak też z aplikacji mobilnej. Możesz na przykład przelać złotówkę na swoje konto w innym banku i warunek będzie spełniony.

Nie policzą się przelewy natychmiastowe, przelewy BLIK, Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media i tym podobne.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowy przelew – możesz przelać kilka razy mniejsze kwoty, ponieważ w tej promocji liczy się suma wpływów.

Nie będą liczyły się wpłaty gotówki, przelewy z innych Twoich kont w BNP Paribas lub dawnym BGŻ Optima oraz środki z udzielonych przez BNP pożyczek.

📄 Płatność kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Nie musi to być jedna duża płatność – wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, aż do uzbierania wymaganej kwoty.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (płatności kartą na przykład na Allegro liczą się do promocji);
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli podczas rejestracji wyraziłeś chęć wzięcia udziału również w konkursie, to dodatkowo masz do wykonania jeszcze jedno zadanie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie czynności do odebrania I nagrody gwarantowanej, 50 zł (czyli przelew w lipcu.)

Co musisz zrobić w konkursie?

🗓 Od 1 do 30 września 🔎 odpowiedz na pytanie konkursowe: „Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”.

Zadanie konkursowe będziesz mógł opisać na TEJ STRONIE, podając swój adres e-mail, którego użyłeś podczas rejestracji do promocji. Do swojej odpowiedzi możesz dołączyć również zdjęcie.

Nagród w konkursie jest 5:

Nagroda I stopnia – 5000 zł

Dwie nagrody II stopnia – po 1500 zł

Dwie nagrody III stopnia – po 1000 zł.

Jury wybierze i poinformuje mailowo zwycięzców konkursu do 20 października, a szczęściarze otrzymają nagrody do 31 października. O podatek dochodowy od nagród w konkursie nie musisz się martwić – bank odprowadzi go we własnym zakresie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Połącz promocje, zyskaj więcej

Skoro masz już konto w BNP Paribas to możesz zgarnąć jeszcze nagrodę z drugiej promocji. Za kartę kredytową otrzymasz 300 zł na Allegro.

Konto za 0 zł

Nie będę się dużo rozpisywać nad cennikiem. Konto Otwarte na Ciebie jest za 0 zł, bez żadnych dodatkowych warunków. A karta?

W instrukcji napisałam Ci, żebyś podczas składania wniosku wybrał Kartę Otwartą na Dzisiaj. Napisałam to nie bez powodu. W promocji możesz wybrać jedną z 3 kart, ale tylko Kartę Otwartą na Dzisiaj możesz mieć za 0 zł. Wystarczy, że raz w miesiącu zapłacisz nią na dowolną kwotę. Pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tych opłat (6 zł i 10 zł miesięcznie).

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 9 czerwca 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 9 czerwca 2021

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą (również poprzez Google/Apple Pay); jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Podsumowanie

300 zł piechotą nie chodzi, za to można je dostać od banku. A jeśli jesteś osobą kreatywną to masz szansę na nawet 5000 zł z konkursu – nie miałabym nic przeciwko takiej nagrodzie, szczególnie że w promocji może wziąć udział tylko 3000 osób. Konkurencja nie jest zatem duża 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Joanna pisze:
  Jak wygląda sytuacja z kurierem? Czy on przywiezie mi kartę jeszcze w czerwcu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę że bez problemu, z reguły zajmuje to od kilku dni do tygodnia.
 2. Łukasz pisze:
  Witam.
  Miałem już kiedyś promocje w tym banku i otrzymałem pieniądze, a nawet w ramach przeprosin, bon na 100zl do Sphinxa, w ramach przeprosin.
  Czy jak zamknąłem konto 28.02.2020, to już spokojnie mogę korzystać z promocji?
  Pozdrawiam i dzięki.
  Łukasz.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, karencja to 12 miesięcy od momentu zamknięcia się rachunku, czyli spokojnie możesz skorzystać 🙂
 3. Jakub pisze:
  Witam,
  Jeśli posiadam Limit Odnawialny Allegro to mogę skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Dopytywałam o tę kwestię wcześniej i dostałam odpowiedź że tak, limit na Allegro nie wyklucza z promocji 🙂
 4. Łukasz pisze:
  PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI, super sprawa!
  Bardzo promocja opcja pod opisem promocji.
  Tak trzymać!
  Pozdrawiam Wszystkich 🙂🙂🙂

Napisz komentarz