Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce za założenie karty w Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank nie byłby sobą gdyby nie miał w swojej ofercie jakiejś wystrzałowej promocji, obok tej z voucherem na 300 zł do Allegro. Tym razem (nie czujemy się zaskoczeni) reaktywował promocję, w której znów mamy do odebrania:

 • 300 zł na zakupy w Biedronce

Nagroda będzie przyznawana w zamian za założenie karty kredytowej Simplicity na tej specjalnej stronie Banku oraz wykonanie nią tylko 10 dowolnych płatności. Nagrodę możesz więc odebrać „przy okazji” wykonywania codziennych czynności, czyli zakupów.

Ważne jest również to, że:

 • voucher jest zwolniony z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz równe 300 zł na zakupy
 • voucher jest wielokrotnego użytku – możesz spokojnie płacić nim kilka razy za zakupy aż do wykorzystania całej kwoty
 • voucher jest ważny aż do 31.12.2018 roku – możesz więc wykorzystać go od razu lub pozostawić na późniejsze zakupy
 • voucher nie ma żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać go na dowolne zakupy z asortymentu sklepu

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Warto jak najszybciej przejść na stronę promocyjną i zgłosić się do promocji ponieważ trwa ona tylko do 9 kwietnia 2018r. (liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Jak szybko i łatwo odbierzesz 300 zł na zakupy w Biedronce?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 09.04.2018 roku]

Rejestracja w promocji trwa zaledwie chwilę wystarczy bowiem, że wypełnisz prosty formularz zgłoszeniowy. Masz na to czas do 9 kwietnia 2018 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej uzyskasz kartę i będziesz mógł spełnić dalsze warunki promocji.

Następnie maksymalnie w ciągu 7-14 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – od marca będzie płatna 5 zł
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

KROK #2 wykonaj 10 płatności kartą

Tu Citibank bardzo fajnie podchodzi do sprawy i całkowicie ułatwia klientowi spełnienie tego warunku. Uczestnik zgodnie z regulaminem promocji musi wykonać po 5 dowolnych płatności kartą lub nośnikiem zbliżeniowym (w sklepie stacjonarnym lub internecie) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Możesz więc śmiało zapłacić kartą za jakieś drobne zakupy np. w piekarni lub za butelkę wody. Nie ma tu żadnej narzuconej z góry kwoty mogą więc to być płatności za 5 zł lub 10 zł.

Czyli już tak całkiem tłumacząc z bankowego na nasze, jeżeli podpiszesz umowę np. w (data widnieje na umowie):

 • marcu – to wykonujesz 5 płatności w marcu i 5 w kwietniu – łącznie 10 i spełniasz warunki promocji, albo 5 płatności w kwietniu i 5 płatności w maju – łącznie 10 i również spełniasz warunki promocji
 • kwietniu – wykonujesz 5 płatności w kwietniu i 5 w maju lub 5 płatności w maju i 5 płatności w czerwcu

Ważne jest również to, że wykonane płatności muszą być w danym miesiącu również zaksięgowane! Dlatego radzę wykonać je najpóźniej kilka dni przed zakończeniem danego miesiąca.

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci vouchera na 300 zł do Biedronki.

Czyli jeżeli podpisałeś umowę w marcu, płatności wykonałeś w marcu i kwietniu to voucher otrzymasz do końca maja.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Voucher będzie przyznany jako 13-cyfrowy kod.

Jeżeli będziesz chciał go zrealizować to przy podejściu do kasy informujesz o tym kasjerkę. Następnie po zeskanowaniu ostatniego produktu wpisuje ona kod i wciska klawisz „PLU”.

Tak jak już wspominałam na początku, voucher możesz wykorzystać kilka razy aż do wykorzystania całej sumy (max. do 31.12.2018 roku).

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Zuzka pisze:
  Tak się zastanawiam na przyszłość… Jeżeli założę kartę, wykonam nią 10 transakcji, aby spełnić warunki promocji i później szybko zamknę to czy w przyszłości będę miała problem z uzyskaniem karty kredytowej z tego lub innego banku??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli karta będzie terminowo spłacona i zamknięta po odebraniu nagrody to w przyszłości nie powinno być problemu, ja mam kredytową w Citibanku i bez problemu dostałam drugą w BZ WBK 🙂
 2. Patrycja pisze:
  Czy regulamin promocji będę podpisywać wraz z umową o kartę kredytową??
 3. Kuba pisze:
  Witam czy ważne jest podpisanie umowy do 9.04 czy aktywacja karty ? Proszę.o odp ponieważ kurier.ma być u mnie jutro więc siłą rzeczy nie dojdzie mi karta do 9. 04 z góry dziękuję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do 9.04 należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, umowę można bez obaw o uczestnictwo w promocji podpisać już po tym terminie. 🙂
 4. Bolesław pisze:
  Ponawiam pytanie o punkt 33 regulaminu promocji aktualnej do 9 kwietnia. Napisano tam, że przy ewentualnym rozwiązaniu umowy (choć nie piszą w jakim terminie) traci się prawo do nagrody, czyli wynika z tego, że bank może żądać zwrotu nagrody w wysokości kwoty na jaką była dana nagroda.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zapis, o którym mowa mówi o utracie nagrody, ale dotyczy on sytuacji kiedy jeszcze nie otrzymasz vouchera a już zamkniesz kartę. Czyli powiedzmy, że spełniłeś warunki promocji, oczekujesz na nagrodę, ale w tym czasie (zanim otrzymasz voucher) zamykasz kartę – wtedy tracisz prawo do nagrody.

   Nie tracisz prawa do nagrody jeżeli spełnisz warunki promocji, otrzymasz voucher i po tym zamkniesz kartę. 🙂

 5. Artur pisze:
  Płatności google pay wliczają się do puli ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To płatności kartą więc będą wliczać się do promocji 🙂
 6. Krystian pisze:
  Witam spełniłem wszystkie warunki otrzymałem voucher, czy teraz mogę zamknąć konto czy najpierw muszę wykorzystać voucher a później zamknąć konto ?;) Chodzi mi o to czy jeśli zamknę konto to bonus mi przepadnie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Spokojnie możesz zamknąć kartę w Citibanku, a voucher będzie aktywny 🙂
 7. Mario pisze:
  Witam
  Jak najprostszym / najszybszym sposobem wypowiedzieć umowę o kartę kredytową? Odebrałem Voucher i chce pożegnać się z bankiem
  Pozdrawiam

Napisz komentarz