PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak w 3 krokach odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce? – kolejna bardzo dobra promocja

Zaledwie kilka godzin trwała ostatnia promocja BZ WBK z voucherami na 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Nie trzeba było długo czekać na kontr promocję Citibanku, który podbija stawkę i rozdaje vouchery również do Biedronki, ale na kwotę aż 300 zł!

Jak na promocję Citibanku przystało brak jest w niej ograniczeń/losowań, a co za tym idzie voucher na 300 zł do Biedronki odbiera każdy kto spełni prosty warunek promocji – wykona zaledwie 10 (tak tylko dziesięć!) dowolnych płatności kartą kredytową, której zarówno wyrobienie jak również miesięczne utrzymanie wynosi 0 zł.

Ważne jest również to, że:

 • voucher jest zwolniony z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz równe 300 zł na zakupy
 • voucher jest wielokrotnego użytku – możesz spokojnie płacić nim kilka razy za zakupy aż do wykorzystania całej kwoty
 • voucher jest ważny aż do 31.12.2018 roku – możesz więc wykorzystać go od razu lub pozostawić na późniejsze zakupy
 • voucher nie ma żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać go na dowolne zakupy z asortymentu sklepu

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Warto jak najszybciej przejść na stronę promocyjną i zgłosić się do promocji ponieważ trwa ona tylko do 5 lutego 2018r. (liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Promocja kończy się za:

Jak wykonując zaledwie 3 proste kroki odbierzesz 300 zł na zakupy w Biedronce?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 05.02.2018 roku]

Rejestracja w promocji trwa zaledwie chwilę wystarczy bowiem, że wypełnisz prosty formularz zgłoszeniowy. Masz na to czas do 5 lutego 2018 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej uzyskasz kartę i będziesz mógł spełnić dalsze warunki promocji.

>>Przetestuj kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Biedronki<<

Następnie maksymalnie w ciągu 7-14 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe
 • wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

KROK#2 logowanie do bankowości online

Kolejny do wykonania krok polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w (data widnieje na umowie):

 • styczniu – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca marca
 • lutym – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca kwietnia

Rada ode mnie – żeby nie zapomnieć o logowaniu to najlepiej jak tylko otrzymasz już kartę, wejdź na www.citibankonline.pl i zaloguj się w celu chociażby ustalenia PINu. Oczywiście jak zalogujesz się więcej niż jeden raz to nic się nie stanie.

KROK #3 wykonaj 10 płatności kartą

Tu Citibank bardzo fajnie podchodzi do sprawy i całkowicie ułatwia klientowi spełnienie tego warunku. Uczestnik zgodnie z regulaminem promocji musi wykonać po 5 dowolnych płatności kartą lub nośnikiem zbliżeniowym (w sklepie stacjonarnym lub internecie) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Możesz więc śmiało zapłacić kartą za jakieś drobne zakupy np. w piekarni lub za butelkę wody. Nie ma tu żadnej narzuconej z góry kwoty mogą więc to być płatności za 5 zł lub 10 zł.

Czyli już tak całkiem tłumacząc z bankowego na nasze, jeżeli podpiszesz umowę np. w (data widnieje na umowie):

 • styczniu – to wykonujesz 5 płatności w styczniu i 5 w lutym – łącznie 10 i spełniasz warunki promocji, albo 5 płatności w lutym i 5 płatności w marcu – łącznie 10 i również spełniasz warunki promocji
 • lutym – wykonujesz 5 płatności w lutym i 5 w marcu lub 5 płatności w marcu i 5 płatności w kwietniu

Ważne jest również to, że wykonane płatności muszą być w danym miesiącu również zaksięgowane! Dlatego radzę wykonać je najpóźniej kilka dni przed zakończeniem danego miesiąca.

>>Przetestuj kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Biedronki<<

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci vouchera na 300 zł do Biedronki.

Czyli jeżeli podpisałeś umowę w styczniu, zalogowałeś się do bankowości online również w styczniu, a płatności wykonałeś w styczniu i lutym to voucher otrzymasz do końca marca.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Voucher będzie przyznany jako 13-cyfrowy kod. Jeżeli będziesz chciał go zrealizować to przy podejściu do kasy informujesz o tym kasjerkę.

Tak jak już wspominałam na początku, voucher możesz wykorzystać kilka razy aż do wykorzystania całej sumy (max. do 31.12.2018 roku).

>>Przetestuj kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Biedronki<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam “co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Jestem przekonana, że te promocja przypadnie do gustu każdemu kto lubi proste i uczciwe okazje na zgarnięcie dodatkowej gotówki. Wystarczy tylko założyć kartę kredytową w Citibanku (za jej założenie i miesięczną obsługę nic nie płacisz), zalogować się do bankowości online oraz wykonać nią łącznie 10 dowolnych płatności – i wystarczy, aby odebrać aż 300 zł na zakupy w Biedronce.

Podoba mi się bardzo to, że voucher można wykorzystać kilka razy, czyli spokojnie możesz robić niezbędne zakupy przez jakiś czas i najnormalniej w świecie za nie nie płacić.

>>Przetestuj kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Biedronki<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 49

 1. Andrzej pisze:
  Niestety Citi Bank działa opieszale i nieudolnie, ignoruje swoich klientów. W moim przypadku wniosek złożyłem 26.10.2017, oczywiście w poprzedniej edycji promocji 400 zł na zakupy w Biedronce i do tej pory sprawa nie została załatwiona do końca.Po kolejnych moich kontaktach z biurem obsługi słyszę tylko przeprosiny, i obiecanki że już wkrótce sprawa zostanie załatwiona.Ostatni mój kontakt dzisiaj 08.01.2018. Życzę innym biorącym udział w promocji wytrwałości a najlepiej dajcie sobie spokój, bo to chyba jest jakaś ściema. Prawdopodobnie w ten sposób uzyskują zgody na udostępnianie danych osobowych: w jakim banku mamy swoje oszczędności, jakie są nasze dochody , bo to jest warunek żeby przystąpić do promocji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzeju, promocja jest prawdziwa i jak najbardziej funkcjonuje. Jeżeli nie chcesz dokładnie opisać problemu (z Twojego komentarza nie wynika co się tak naprawdę dzieje) tu na blogu to poproszę i wiadomość prywatną i dołożę wszelkich starań, aby wyjaśnić problem bo wierzę, że da się wszystko sprawdzić i wyjaśnić.
 2. Andrzej pisze:
  Z mojego komentarza jasno wynika że od momentu złożenia wniosku mija trzy miesiące, i nadal nie otrzymałem karty. Wymagane dokumenty dostarczyłem 26.10.2017. Po miesiącu skontaktowałem się bok i dowiedziałem się że nie dostarczyłem dokumentów, więc wysłałem jeszcze raz . Po około dwóch tygodniach od wysłania powtórnie skontaktowałem się z bok i znowu usłyszałem że dokumenty są niekompletne więc kolejny raz wysłałem, pani potwierdziła że dokumenty doszły w komplecie, obiecała mi że sprawę będzie monitorować i będzie się kontaktować ze mną telefonicznie. Czekałem kolejne tygodnie, oczywiście nikt się zemną nie kontaktował, więc ja to uczyniłem i ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się że dokumentów nie ma , bo prawdopodobnie zostały podczepione pod inny wniosek o innym nazwisku, więc kolejny już raz wysłałem komplet dokumentów i znowu pani obiecała mi że będzie się kontaktować ze mną. Ciekawi mnie co teraz wymyślą za powód. To jest jakaś żenada myślałem że Citibank jest poważną firmą i swoich interesantów traktują poważnie i profesjonalnie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście jest mi przykro za zaistniałą sytuację i brak odpowiedniego podejścia do klienta. Niestety nie mam wpływu na działanie Banku, nie mam więc mocy sprawczej, aby to wyjaśnić w naszym zakresie. Ale proponuję, abyś wysłał zgłoszenie do rzecznika klienta, który z pewnością dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić wszystko co się wydarzyło podczas Twojego wnioskowania o kartę. Adres rzecznika:[email protected]
  • Andrzej pisze:
   Dziękuję za odpowiedż. Wygląda że moja sprawa w końcu ruszyła po moich licznych rozmowach telefonicznych i wielokrotnych wysyłkach dokumentów, podobno kurier z umową jest w drodze do mnie, na razie nie dowierzam, wkrótce się okaże. Trochę straciłem zaufanie do tego banku, nie wyobrażam sobie że mógłbym powierzyć swoje oszczędności na jakieś konto oszczędnościowe, jeszcze by mi zaksięgowali na jakieś inne konto, tak jak to miało miejsce z moimi dokumentami.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Trzymam kciuki, aby do samego końca promocja przebiegła baz innych problemów. W razie gdybyś potrzebował pomocy to śmiało pisz 🙂
 3. Grzegorz pisze:
  Ja się załapałem na poprzednią promocję za 400
  Ale też chyba 2 tygodnie czekałem zanim zadzwonią i kolejne 2 zanim otrzymałem kartę.
  Ale voucher ostatecznie dostałem.
  Tyle, że warunku by go otrzymać spełniłem w pierwszym tygodniu grudnia a voucher otrzymałem dopiero 28-29 grudnia i to po kilku pytaniach kiedy.
  Myślałem, że mi przyślą coś na maila albo co.
  A dostałem jedynie numer do podania przy kasie w biedronce.
  Ale 400 piechotą nie chodzi więc jakoś tą opieszałość banku przebolałem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Skoro spełniłeś warunki w pierwszym tygodniu grudnia, a oni już pod koniec grudnia przyznali voucher to i tak szybko ponieważ zazwyczaj nagroda jest przyznawana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli w tym przypadku byłby to koniec stycznia 🙂
 4. Mateusz pisze:
  A jak wygląda sprawa z rezygnacją z karty i kąta po otrzymaniu vouchera. Są jakieś opłaty za rezygnację i czy kartę trzeba odesłać? Pytam ponieważ nie potrzebne mi usługi w tym banku i zrobił bym to tylko po to by dostać voucher i odrazu zrezygnować.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po otrzymaniu vouchera możesz w dowolnym momencie rozwiązać umowę o kartę (z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia), z karty rezygnujesz online więc nie musisz nawet planować wizyty w Banku, karty nie musisz odsyłać. 😉 Gdybyś potrzebował jeszcze jakichś wskazówek to zapraszam. 🙂
 5. Marcin pisze:
  witam
  udało się komuś zrealizować voucher w biedronce? ja odwiedziłęm już 3 i w każdym sklepie pani otwiera oczy ze zdziwienia… nie wiem może to biedronka nie poinformowała pracowników o promocji citi…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przekazałam już kilka dni temu uwagi do Biedronki czekam na reakcję. Ze swojej strony mogę powiedzieć jak wygląda realizacja vouchera (informacja od czytelników) po zeskanowaniu ostatniego produktu pani wpisuje kod vouchera i wciska klawisz PLU 🙂
 6. Zdzisław pisze:
  Witam, brałem udział w poprzedniej promocji-czekam na voucher. Ciekaw jestem jak wygląda zgłaszana już sprawa zabieranego przez kasjerów Biedronki potwierdzenia na którym jest kod.Zgłaszał to Damian w swoim komentarzu do poprzedniej promocji w dniu 12.01.18
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak pamiętam i to sprawdzam, jak będę w posiadaniu konkretnej informacji to będę mogła się ustosunkować do pytań.
 7. Marek pisze:
  Dzisiaj właśnie pierwszy raz płaciłem kodem i chcę zwrócić uwagę na brak zaangażowania w rozwiązanie problemu ze strony obsługi Biedronki.Pani kasjerka nie wie jak zrealizować płatność za pomocą kodu więc zawołała kierowniczkę a pani kierowniczka oczywiście również nie wie co należy zrobić i tu pada najlepsza odpowiedż z ust pani kierowniczki cyt.Panie kochany daj se pan spokój i zapłać gotówką albo normalną kartą koniec cyt.Dopiero po zrobieniu małej awantury pani zdecydowała się na kontakt z kierownikiem regionalnym i problem został pokonany.Także wszystko działa i zapłaciłem za pierwsze zakupy.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Witaj Marku. Szczerze współczuję sytuacji i gratuluję wytrwałości. Jak najbardziej trzeba walczyć o swoje, bo zarobione w promocji pieniądze są tak samo istotne, jak te w banknotach. Puszczę Twój komentarz do organizatora z prośbą o interwencję w Citibanku i może oni jakoś wpłyną na Biedronkę. Pozdrowienia!
 8. Łukasz pisze:
  Czy przystępując do promocji muszę poinformować konsultanta że chciałbym skorzystać z vouchera do Biedronki ? Bo te same warunki należy spełnić jeśli się korzysta z vouchera na Allegro czy do perfumerii Douglas, rozumiem że nie można skorzystać z dwóch ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, z dwóch skorzystać nie można 🙂 Nie musisz mówić ponieważ już z samego formularza będzie wiadomo do jakiej promocji się zgłaszałeś, jak chcesz to możesz w ramach formalność wspomnieć konsultantowi o jaką chodzi Tobie promocję. 😉
 9. Maria pisze:
  Witam , zdecydowałam się na tę promocję i jestem bardzo zadowolona. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie , tak jak w opisie .Korzystam już zakupów w Biedronce na podstawie przyznanego vouchera i podanego przez bank kodu. Dziękuje “Moniaki.pl ” za informacje o aktualnych promocjach i szczegółowe opisy jak z nich skorzystać , serdecznie pozdrawiam.
 10. Paweł pisze:
  Witam , skorzystałem z ostatniej promocji 400zł do biedronki. Wszystko szybko i sprawnie ( już korzystam z vouchera 🙂 ). Mam pytanie czy za polecenie karty kredytowej otrzymam premię? Czy osoba która skorzysta z mojego polecenia może w jakiś sposób przystąpić do obecnej promocji 300zł do biedronki ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super! Gratuluję vouchera 😉 A co do pytania to obecnie nie można polecić żadnej promocji tzn. nie ma aktywnego programu poleceń. Jeżeli znajomy chce skorzystać z promocji Citibanku to bez polecenia :/
 11. Mateusz pisze:
  Niestety, w moim przypadku bank odrzucił wniosek o wydanie karty kredytowej mimo że spełniam warunki. Konsultant powiedział, ze nie wie dlaczego. Ma przyjść list z banku z informacją, ale to i tak już będzie po promocji 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To dziś złóż jeszcze raz wniosek 🙂 Nie zaszkodzi a może będzie ktoś kto raz jeszcze zweryfikuje Twoją sytuację i będzie etym razem ok 🙂
 12. Damian pisze:
  Witam zalozylem karte kredytowa na 300zl do biedronki zrobilem 5 platnosci w styczniu i 5 w lutym. Po tych pieciuvw lutym robilem zakupy place karta a pieniafze z konta nie schodza? Czy tak dziala ten voucher czy platnosci zliczy pozniej ale inne platnosci byly widoczne od razu. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W sensie, że po zalogowaniu do bankowości online zawsze miałeś np. 5 000 zł i teraz zrobiłeś płatności i nadal masz 5 000 zł? Jeżeli tak to możliwe, że płatności jeszcze nie zostały zaksięgowane i pieniądze ni ściągnięte z konta karty 🙂
 13. Piotrek pisze:
  Dzień dobry, może ktoś rozwieje moje wątpliwości. Złożyłem wniosek o kartę, dzwoniła pani konsultantka, wszystko przebiegło ok, dzisiaj przyjechał kurier z umową i dał mi również regulamin promocji “Zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka – edycja II” który też podpisem. I powiem szczerze że byłem pewien że dotyczy on promocji 300 zł. Jednak jest to inna promocja gdzie można dostać vouchery na 50 zł za spełnienie innych warunków. Nie otrzymałem nic związanego z promocją 300 zł, czy to normalne? Nie powinienem nic podpisywać związanego z promocją? Dziękuję za wyjaśnienie i pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A czy w dokumentach, które otrzymałeś w kopercie “Dokumenty do pozostawienia klientowi” nie ma przypadkiem “Wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibank” i tam w pierwszej rubryce powinna być informacja o bonie do Biedronki – jest tak?
 14. Marcin pisze:
  Witam.
  Przyłączam się do pytania Piotra. Spotkało mnie dzisiaj to samo. Dopiero po podpisaniu umowy zagłębiłem się w lekturę regulaminu promocji i to nie jest oferta na 300 zł tylko na vouchery po 50 zł. O co chodzi ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A ja kieruję taką samą prośbą jak do Piotra – sprawdź proszę wniosek i daj mi znać, dobrze?
 15. Marcin pisze:
  nie mam takiego wniosku
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok to mam prośbę – jak możesz to wyślij mi w wiadomości prywatnej zdjęcie/scan regulaminu, który otrzymałeś – dobrze?
  • Piotrek pisze:
   Jeśli ktoś będzie miał podobny problem to powiem tylko, że w moim przypadku błąd popełnili pracownicy banku, którzy zapakowali wniosek nie z tej promocji. Telefon na infolinię i sprawa wyjaśniona.

   Dodam również, że otrzymałem już voucher (jeszcze nie sprawdzałem, czy działa). Wniosek złożyłem w lutym i jeszcze w lutym wykonałem 5 transakcji, w marcu kolejne 5 i już otrzymałem wiadomość z kodem do wykorzystania. Polecam.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Piotrze cieszę się,że wszystko się wyjaśniło o jestem pod wrażeniem że tak szybko przysłali voucher – idealnie przyda się na zakupy przed świętami! 🙂
 16. Zdzisław pisze:
  Ponawiam pytanie/mój wpis z 17.01 i Damiana z 12.01/ o potwierdzenie wraz z kodem zabierane przez kasjerów Biedronki. Właśnie otrzymałem voucher i będę w najbliższym czasie robił zakupy w Biedronce i chciałbym wiedzieć jak wygląda sytuacja w tym temacie jak mawiają politycy.Pozdrawiam
 17. Roma pisze:
  Witam, pare dni temu podpisałam umowę, kurier wszystko odebrał, ale jeszcze nie otrzymałam karty, jak długo czeka sie na kartę?
 18. Bolesław pisze:
  A co z punktem 33 który mówi że przy rozwiązaniu umowy tracisz prawo do nagrody. Czyli bank może żądać zwrotu 300 zł
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Punkt 33, ale jakiego dokumentu? Regulamin promocji pkt. 33:
   “Uczestnicy Oferty podają swoje dane osobowe dobrowolnie w celu uczestnictwa w Ofercie i przysługuje im prawo dostępu do danych
   i ich poprawiania. “
 19. Bolesław pisze:
  W warunkach promocji do aktualnej oferty punkt 33 o tym mówi. Aktualna czyli ta trwająca do 9 kwietnia. Dziś się kończy ale punkt 33 ewidentnie mówi o utracie prawa do nagrody w przypadku rozwiązania umowy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W przyszłości proszę, abyś komentował pod promocjami których dotyczy pytanie, dobrze? Tak będzie nam lepiej się rozmawiało. Zapis, o którym mowa mówi o utracie nagrody, ale dotyczy on sytuacji kiedy jeszcze nie otrzymasz vouchera a już zamkniesz kartę. Czyli powiedzmy, że spełniłeś warunki promocji, oczekujesz na nagrodę, ale w tym czasie (zanim otrzymasz voucher) zamykasz kartę – wtedy tracisz prawo do nagrody.

   Nie tracisz prawa do nagrody jeżeli spełnisz warunki promocji, otrzymasz voucher i po tym zamkniesz kartę. 🙂

 20. Maciej pisze:
  Witam
  Próbowałem zrealizować voucher w czterech Biedronkach. Mimo poprawnego wpisywania 13 liczbowego kodu, potwierdzając klawiszem PLU cały czas informacja była nieprawidłowy kod. Kod jest poprawny, Nikt z personelu nie potrafił mi pomóc.
  Może ktoś pomoże, ręce opadają.
 21. Andrzej pisze:
  A ja z kolei mam taki problem, że w “mojej biedronce” kasjerki sie uparły, że muszą dostać jakiś jakiś fizyczny kawałek papieru tzn. ten voutcher. Kierownik sklepu podobnie, zupełna olewka, przyniosłem im regulamin promocji wydrukowany z ich strony a kierownik, że on ma jakiś komunikat z góry, ze nie może zrealizować tego kodu bo to prawdopodobnie “ktoś się podszywa”. Jakiś pomysł na rozwiązanie sytuacji? Kłótnie, tłumaczenia, mało tego regulamin promocji nie pomga, do kogo to zgłosić żeby ktoś zainterweniował?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzeju, a poproszę adres tego sklepu. Oczywiście jest to ogromny błąd z ich strony i najwidoczniej niewiedza jak zrealizować voucher. Powinni po zeskanowaniu ostatniego produktu, wpisują kod vouchera i nacisnąć przycisk “PLU” i tyle 🙂
 22. ANNA pisze:
  Witam, w maju otrzymalam kartę Citibanku. Przy skladaniu wnioski byla mowa o otrzymaniu vouchera do Biedronki na 300 zł. Wykonalam zakupy na 300 zł placąc kartą już 3 tygodnie temu. Kiedy otrzymam voucher i w jaki sposob: pocztą, na maila czy inaczej. Otrzymalam regulamin promocji ale nie jest wg mnie to jsno określone.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozumem, że umowa była podpisana w maju. Jeżeli tak to przede wszystkim logujesz się do bankowości online. Następnie wykonujesz 5 płatności w maju i 5 płatności w czerwcu. Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci vouchera na 300 zł do Biedronki, czyli w Twoim przypadku będzie to koniec lipca. Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online.
 23. Katarzyna pisze:
  Witam. Mam pytanie odnośnie bonu na 300 zł do biedronki. Robiłam po 5 płatności w kwietniu i w maju i do tej pory nie dostałam bonu. Czy jest jeszcze szansa że go dostanę. Czy dzwonić i sie dowiadywać. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że powinnaś zalogować się do bankowości online i tam za pośrednictwem zakładki “Kontakt” złożyć reklamację ponieważ w tej promocji nie było żadnych ograniczeń w ilości nagród więc odbiera je każdy kto spełnił warunki promocji 🙂
 24. Katarzyna pisze:
  Ok dziekuje bardzo za podpowiedź

Napisz komentarz