PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Limitowana promocja: Załóż darmową kartę i zgarnij 300 zł do Biedronki! Z naszym artykułem to dziecinnie proste!

To już kolejna taka promocja organizowana przez BGŻ BNP Paribas. W poprzednich edycjach setki naszych czytelników odebrało wartościowe nagrody, dzięki lekturze naszych artykułów na ten temat. Teraz Ty możesz do nich dołączyć!

Wystarczy tylko, że jesteś pełnoletnia i masz stałe zatrudnienie oraz w ostatnim roku nie korzystałaś z kart kredytowych wydawanych przez BGŻ. Jeśli wszystko się zgadza, to jesteś na właściwej drodze do odebrania swojej nagrody w tej promocji!

Warunki tej oferty są bardzo proste i żeby odebrać główną nagrodę, wystarczy, że spełnisz tylko jeden, dziecinnie łatwy warunek. Nawet jeśli wcześniej nie korzystałaś z takich promocji, to po przeczytaniu tego artykułu, odebranie nagrody to będzie dla Ciebie bułka z masłem.

I co najważniejsze, skorzystanie z tej oferty jest nie tylko łatwe, ale i… darmowe!

Bo zobacz:

W tej promocji otrzymasz aż 300 zł na dowolne zakupy w Biedronce. Wystarczy, że przeczytasz ten artykuł, zarejestrujesz się w promocji i odbierzesz darmową kartę wydawaną przez BGŻ BNP Paribas i zaczniesz nią płacić za zakupy. Wszystko załatwisz przez internet i zajmie Ci to maksymalnie 15 minut!

Ten minimalny wysiłek z Twojej strony sprawi, że…

Zgarniesz 300 zł do Biedronki i kupisz za nie, co tylko zechcesz!

Mieć trzy stówki, a nie mieć ich… to robi sporą różnicę w domowym budżecie. To tak, jakby ktoś zaoferował Ci wózek sklepowy uginający się od zakupów… zupełnie za darmo.

Albo patrząc na to z innej strony – niech bank zapłaci za Twoje zakupy, a Ty… spraw sobie przyjemność za zaoszczędzone pieniądze! W ten sposób kupisz sobie fajny ciuch… kosmetyki… a może wybierzesz się do SPA lub do kosmetyczki?

Niech jedzenie “zapłaci się samo” a Ty… kupisz sobie coś fajnego! Albo dorzucisz 300 zł do skarbonki “na wakacje” – zrób z nimi, co zechcesz.

Jednak taka sytuacja nigdy się nie zdarzy, jeśli sama nie weźmiesz sprawy w swoje ręce i nie wykorzystasz nadarzającej się okazji.

I wiesz co? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

Właśnie czytasz o jednej z nich!

Dlaczego uważam, że ta promocja to okazja? Pozwól, że odpowiem, zadając Ci trzy pytania:

 • Czy schyliłabyś się po 300 zł, gdybyś znalazła tyle pieniędzy na ulicy?
 • Czy wzięłabyś te pieniądze i zaszalała za nie w sklepie? A może właśnie poszłabyś na jakiś fajny zabieg w SPA albo zainwestowała w ubrania lub kosmetyki?
 • Czy potem opowiadałabyś o tym znajomym jak o wyjątkowym szczęściu i okazji?

To chyba oczywiste, że tak. Gdybyś znalazła tyle kasy na ulicy, byłabyś tym podekscytowana i uważałabyś się za prawdziwą szczęściarę. Każdy z nas zareagowałby tak samo.

Problem w tym, że szanse, iż znajdziesz trzy stówy na ulicy, są prawie zerowe. No bo ile razy znalazłaś choćby 100 zł? Jeśli masz szczęście, to może raz Ci się udało.

Za to w przypadku tej promocji organizowanej przez bank BGŻ, masz GWARANCJĘ, że otrzymasz 300 zł do wydania na dowolne zakupy w Biedronce!

Mówiąc wprost: te pieniądze są na wyciągnięcie Twojej ręki. I nie potrzebujesz ani szczęścia, ani żadnego prawdopodobieństwa, żeby je otrzymać. Ty po prostu je dostaniesz i masz to pewne jak w banku!

Wystarczy tylko, że przeczytasz ten artykuł, zastosujesz się do moich porad i weźmiesz udział w promocji.

I być może zajmie Ci to nieco dłużej niż schylenie się po pieniądze leżące na ulicy… To zapewniam Cię, że odebranie nagrody w tej promocji jest tak łatwe, jak zamówienie pizzy przez internet.

I już za chwilę dowiesz się jak to zrobić w trzech prostych krokach!

Dlatego właśnie uważam tę ofertę za okazję. I jeśli podoba Ci się wizja otrzymania 300 zł zupełnie za darmo… To radzę Ci się pospieszyć, bo:

Ta oferta może skończyć się lada moment!

W promocji dostępnych jest jedynie 5000 kart, a dodatkowo kończy się ona 31.01.2019 r… Ale patrząc na to, jak wielkie wzbudza zainteresowanie… Ta promocja może skończyć się W KAŻDEJ CHWILI!

Dlatego nie zwlekaj i przeczytaj ten artykuł do końca już teraz – inaczej ktoś inny zgarnie Twoje bonusy!

W porządku, ale kim ja w ogóle jestem i dlaczego opisuję dla Ciebie tę promocję?

Cieszę się, że o to zapytałaś!

Od 10 lat prześwietlam promocje bankowe

Nazywam się Robert Wiliński i od 10 lat zarabiam na promocjach bankowych. Zaczynałem od drobnych groszy, które zarabiałem jako student, by wkrótce wraz z grupą przyjaciół odkryć, że na takich ofertach można zgarnąć naprawdę fajne pieniądze.

To zajęcie tak bardzo nas wciągnęło, że po kilku latach staliśmy się ekspertami od bankowych promocji… i zaczęliśmy o nich pisać. I tak powstał nasz blog Moniaki.pl, na którym teraz jesteś.

Od trzech i pół roku zajmujemy się tym profesjonalnie i opisujemy najlepsze promocje bankowe. Z promocji, o których piszemy, nasi czytelnicy skorzystali już ponad 58 689 razy. I tysiące z nich regularnie do nas powraca, bo wiedzą, że mogą nam zaufać.

Dlaczego to robimy?

Robimy to, bo zarabiamy na tym pieniądze – to żaden sekret. Dołączyliśmy do programów partnerskich, które są ogólnodostępne i każdy może do nich dołączyć. Gdy nasi czytelnicy korzystają z opisywanych przez nas promocji, my dostajemy za to drobne wynagrodzenie. I jest to dla Ciebie prawdziwie korzystna sytuacja z trzech ważnych powodów:

 • Zawsze prezentujemy wiarygodne oferty i jesteśmy szczerzy. Gdybyśmy oszukiwali naszych czytelników, oni szybko przestaliby nas czytać i nasz blog po prostu by zniknął. Tymczasem zobacz jak bardzo nam ufają – mamy ponad 36 tys. fanów na Facebooku:

Dołącz do nas na facebooku:

 • Banki nie mają ŻADNEGO wpływu na to, co piszemy i o czym piszemy. Żaden bank nie sponsoruje naszego bloga, bo sami poszukujemy w programach partnerskich ofert ciekawych dla czytelników. Dlatego masz pewność, że wybieramy dla Ciebie tylko najlepsze oferty i opisujemy je zgodnie z prawdą.
 • Sprawdziliśmy dla Ciebie wszystkie regulaminy i przedstawiamy Ci tutaj prostą instrukcję krok-po-kroku, abyś łatwo i szybko odebrała swoją nagrodę. Najczęściej my dostaniemy swój drobny zarobek, dopiero kiedy Ty pomyślnie spełnisz warunki promocji i zapewnisz sobie premię, więc nawet dla własnego interesu musimy być uczciwi i pomocni.

Co więcej:

Produkty i oferty, które polecają Ci pracownicy banków, nie zawsze są najtańsze i najlepsze. Na tym polega zadanie tych ludzi – polecają tylko produkty banku, w którym pracują.

My natomiast nie mamy takich ograniczeń. Nie mamy też żadnych zobowiązań ani umów z bankami.

My prezentujemy te oferty, które są najlepsze dla naszych czytelników. Spośród wszystkich, wybieramy takie, które gwarantują fajne nagrody i mają proste warunki.

No właśnie – tutaj od razu nasuwa się pytanie: co sprawiło, że zdecydowałem się napisać o tej promocji?

Dlaczego opisuję tę promocję?

Wybrałem ją z trzech powodów.

Po pierwsze: znam poprzednie edycje tej oferty. Pisaliśmy o nich na naszym blogu. Wtedy nasi czytelnicy odebrali od BGŻ BNP Paribas między innymi:

 • Bony na stację BP,
 • Bony do Ikea,
 • Vouchery na 400 zł do wykorzystania w RTV Euro AGD, W.Kruk, Douglas i innych sklepach.

Po drugie: dokładnie z tej oferty skorzystało już ponad 264 naszych czytelników! (Stan na 18.12.2018). Stąd wiem, że ta promocja naprawdę działa.

Po trzecie: przeanalizowałem jej regulamin, sprawdziłem wszystkie warunki i jestem tego pewien, że:

Właśnie czytasz o jednej z lepszych okazji ostatnich miesięcy, aby w tak prosty sposób zgarnąć dodatkowe 300 zł bez większego wysiłku!

I teraz opowiem Ci o szczegółach tej oferty przygotowanej przez BGŻ BNP Paribas.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja kierowana jest do pełnoletnich i pracujących osób, które w ostatnim roku nie korzystały z karty kredytowej wydanej przez BGŻ BNP Paribas. Więc jeśli spełniasz ten prosty warunek, możesz przystąpić do promocji już dziś.

Na czym polega ta promocja?

Jeśli chcesz otrzymać 300 zł na zakupy w Biedronce, wystarczy że ZA DARMO przetestujesz kartę kredytową MasterCard Standard wydawaną przez BGŻ BNP Paribas. I jeśli nie korzystałaś wcześniej z karty kredytowej, to żaden problem. Sprawa jest bajecznie prosta i bezpieczna. Wszystko wyjaśnię Ci już za chwilę.

Gdy uzyskasz już swoją kartę, wystarczy że spełnisz jeden dziecinnie prosty warunek i dzięki temu będziesz otrzymywać po 50 zł przez sześć kolejnych miesięcy. To w sumie da Ci 300 zł do wydania na dowolne zakupy w Biedronce.

Fakt, zajmie to sześć miesięcy, ale nie zapominaj – otrzymasz te pieniądze zupełnie za darmo. Zgodziłaś się ze mną wcześniej, że znalezienie takiej kwoty to byłoby mega szczęście… Ale jeśli mam być szczery, to na ulicy raczej nie znajdziesz takich pieniędzy. Za to w tej promocji tak!

I poza pieniędzmi, BGŻ BNP Paribas przygotował dla Ciebie dodatkowy bonus w postaci wartościowych nagród, o którym opowiem Ci później.

W praktyce wygląda to tak: zamiast płacić swoją kartą debetową, korzystaj z karty MasterCard Standard. Nie zapłacisz nic za korzystanie z niej – dokładnie tak, jak nie płacisz za kartę debetową. Nie zapłacisz też żadnych odsetek ani prowizji – bo za chwilę wyjaśnię Ci, na czym to polega (będziesz w szoku jakie to proste).

Prawdę mówiąc, nie odczujesz żadnych wielkich zmian… poza jedną… Taką, że Twój domowy budżet zyska dodatkowe 300 zł.

No dobrze, ale dlaczego bank oferuje Ci pieniądze, nie pobierając od Ciebie żadnych opłat?

Dlaczego bank chce Ci dać tę nagrodę?

Zastanawiasz się, dlaczego BGŻ BNP Paribas chce Ci dać 300 zł bez żadnej opłaty? Już spieszę z wyjaśnieniami.

Bank doskonale wie, że taka oferta będzie dla niego korzystna, ponieważ część osób, które zamówią kartę, zostanie jego stałymi klientami. To czysta statystyka.

Poza tym bank wydaje setki tysięcy złotych na reklamę w telewizji (nawet jednego dnia!), a taka oferta… to dla niego dużo tańszy sposób reklamy, bo ludzie sami mówią o tym między sobą.

Więc zobacz, skoro bank wydaje nawet setki tysięcy złotych na reklamy dziennie, to taka promocja jest dla niego zaledwie ułamkiem tej kwoty. Dzięki niej BGŻ BNP Paribas zyska nowych klientów i… wyjdzie na swoje. To dlatego właśnie bank oferuje Ci te 300 zł – bo liczy na Twoje zadowolenie.

Promocje organizowane przez BGŻ BNP Paribas cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych czytelników. Tutaj każdy, kto stosuje się do banalnie prostych zasad, zgarnia wartościowe nagrody i jest zadowolony.

To dlatego ta promocja jest “pewna jak w banku”!

Co potwierdza liczba naszych czytelników (ponad 264), którzy skorzystali z tej oferty. Właśnie teraz, kiedy Ty czytasz ten artykuł, oni już zbierają swoje vouchery do Biedronki!

Te fakty nie pozostawiają wątpliwości, że mówimy tu o pewnej i działającej promocji.

A teraz zobacz jakie to proste – tylko trzy kroki, abyś odebrała swoje 300 zł i zrobiła mega zakupy, na które nie wydasz ani grosza!

Oto instrukcja krok po kroku, co powinnaś zrobić, aby odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce:

 1. Jak najszybciej przejdź na stronę promocyjną (link poniżej) i zarejestruj się w promocji. Wystarczy, że wypełnisz formularz z prawej strony, zaznaczysz wszystkie zgody i klikniesz różowy przycisk “Wyślij”.
  Pospiesz się, bo ta promocja może skończyć się w każdej chwili!
   
  Załóż kartę za darmo i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce!
   
  Gdy już zarejestrujesz się w promocji, w ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie konsultant z banku BGŻ BNP Paribas. Powiedz mu, że chcesz założyć kartę MasterCard Standard. Następnie podpisz umowę o kartę kredytową, którą dostarczy Ci kurier (masz na to czas tylko do 31.01.2019).
   
  KLIKNIJ -> Załóż kartę za darmo i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce!
   
 2. Gdy otrzymasz kartę, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji (to warunek konieczny). To właśnie na tej stronie bank udostępni Ci punkty wymienne na vouchery do Biedronki. I to także tutaj otrzymasz punkty za płatności kartą, które potem wymienisz na atrakcyjne nagrody.
   
  Mam już swoją kartę i chcę zarejestrować się na stronie MAM BONUS
   
 3. Przez następne 6 miesięcy płać swoją nową kartą za zakupy o łącznej wartości przynajmniej 500 zł miesięcznie. Możesz zapłacić za jeden zakup, możesz też zrobić kilka zakupów, które dadzą łączną wartość minimum 500 zł w danym miesiącu. Za każdy miesiąc otrzymasz 50 zł do wydania w Biedronce, co łącznie da Ci 300 zł po sześciu miesiącach.Wystarczy, że będziesz robić zwykłe płatności, np. w supermarkecie, na stacji, w internecie lub w innym miejscu – zamiast używać swojej karty debetowej, po prostu korzystaj z karty MasterCard Standard.

Dla ułatwienia przygotowałem dla Ciebie przykład:

Podpisałaś umowę o kartę w styczniu. Od razu jak otrzymałaś kartę, kliknęłaś ten link i zarejestrowałaś się na stronie MAM BONUS. Tam pojawią się Twoje punkty, które wymienisz na vouchery do Biedronki.

Ok, wykonałaś te dwa kroki, więc teraz wystarczy tylko, że przez 6 kolejnych miesięcy będziesz płacić kartą na łączną kwotę płatności wynoszącą minimum 500 zł miesięcznie.

Założyłaś kartę w styczniu, więc zakupy za minimum 500 zł zrobisz w:

lutym, marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu.

Prawda, że to proste? Za każdy miesiąc otrzymasz voucher na 50 zł do Biedronki, co w sumie da Ci 300 zł na zakupy zupełnie za darmo.

I to wszystko! Nie musisz robić nic więcej – żadnych dodatkowych zakupów, żadnych opłat i dziwnych warunków.

Tu nie ma żadnego haczyka – to Ty jesteś konsumentem i prawo Cię chroni, a bank musi tego prawa przestrzegać!

A więc skoro już wiesz jak skorzystać z promocji, to porozmawiajmy krótko o karcie kredytowej MasterCard Standard i o tym, jak korzystać z niej za darmo.

Korzystaj z karty za darmo – bez prowizji i odsetek!

Wiele osób powtarza, że karta kredytowa to zło, pierwszy krok do zadłużenia i że koszty jej posiadania są niezwykle wysokie. No cóż, jeśli porozmawiasz z tymi ludźmi nieco dłużej, szybko odkryjesz, że nie mają zielonego pojęcia o tym, jak działają karty kredytowe. Boją się ich i straszą innych, ale sami nie wiedzą, o czym mówią. Po prostu powtarzają bzdury.

Tymczasem rzeczywistość jest dużo ciekawsza. Wystarczy, że spełnisz jeden prosty warunek i za korzystanie z karty MasterCard Standard nie zapłacisz ani grosza w pierwszym roku.

Jaki to warunek?

Wystarczy, że w dwóch kolejnych okresach rozliczeniowych (okres rozliczeniowy ma 30 dni i liczy się go od dnia podpisania umowy) dokonasz łącznych płatności kartą na minimum 500 zł. Najlepsze jest to, że warunek ten spełnisz automatycznie, starając się o Twoją nagrodę w tej promocji, więc… kartę i tak będziesz miała w pierwszym roku za darmo!

W drugim roku opłata wyniesie 72 zł, ale… możesz po prostu zrezygnować z karty, zanim upłynie pierwszy rok i sprawa załatwiona. Możesz to zrobić w dowolnym momencie po odebraniu bonusu od banku, zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia.

O rezygnowaniu z karty opowiem Ci pod koniec tego artykułu. Teraz podam Ci dowód na to, że wszystko, o czym tutaj piszę, jest prawdą.

Potwierdzenie, że karta jest darmowa

Zerknij na poniższe warunki korzystania z karty kredytowej MasterCard Standard. Skopiowałem je z tabeli opłat i prowizji. Udowadnia ona czarno na białym, że korzystanie z tej karty jest darmowe i… że to, o czym tutaj czytasz, jest prawdą.

Karta MasterCard Standard – charakterystyka

 • 0 zł – WYDANIE KARTY
 • 0 zł – OPŁATA ROCZNA pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to być jedna płatność lub kilka płatności), jeżeli nie spełnimy warunku, to bank naliczy opłatę 72 zł – jak widać ten warunek i tak spełnimy zbierając vouchery do Biedronki
 • 72 zł – OPŁATA W II ROKU (MasterCard Standard), ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród (więcej na ten temat poniżej w tym artykule)
 • 0 zł – WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (standardowe płacenie kartą np. za zakupy w internecie lub w sklepach stacjonarnych – wszędzie tam, gdzie używasz opcji „zapłać kartą”)
 • 4,9% min. 10 zł – PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa, czyli występuje ona wtedy, kiedy przelewasz z niej pieniądze na inne konto np. logujesz się do bankowości online i tam klikasz w opcję „przelew z kart”)
 • 3,50 zł + prowizja za wypłatę z bankomatu BGŻ BNP Paribas (unikaj wypłat pieniędzy kartą kredytową – ona nie służy do tego)
 • 4,9% min. 10 zł WYPŁATA Z BANKOMATÓW POZOSTAŁYCH BANKÓW
 • 0 zł – KOSZT DOSTARCZENIA KARTY listem (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • 0 zł – DOSTARCZENIE PINu smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiet „Bezpieczna Karta” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem poproś go o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji
 • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Przytoczyłem powyższe warunki po to, abyś sama przekonała się, że nie biorę tych faktów z powietrza. Na wszystko, o czym tu piszę, znajdziesz potwierdzenie w tabelach i regulaminach promocji.

Teraz powiem Ci, jak korzystać z karty kredytowej MasterCard Standard tak, abyś nigdy nie zapłaciła żadnych odsetek i prowizji.

Jak poprawnie korzystać z karty kredytowej

Karta kredytowa służy do płacenia bezgotówkowo. Możesz z niej korzystać tak, jak ze zwykłej karty do konta. Różnica jest taka, że nie powinnaś wybierać z niej pieniędzy w bankomacie oraz robić przelewów na inne rachunki. W takich sytuacjach zapłacisz prowizję, bo karta kredytowa nie służy do wybierania gotówki i przelewania pieniędzy na inne konta.

A jeśli będziesz jej używać zgodnie z przeznaczeniem – czyli płacić nią w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych, w internecie (opcja “Zapłać kartą”) i w każdym miejscu, które przyjmuje płatności bezgotówkowe – wtedy NIGDY nie zapłacisz żadnej prowizji. Na tym właśnie polega właściwe korzystanie z karty kredytowej.

Teraz rozprawmy się z odsetkami.

Prosty sposób na to, jak NIGDY nie płacić odsetek

Każda karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Jest to czas, w którym bank nie nalicza żadnych odsetek od pieniędzy, które wydałaś za pomocą swojej karty kredytowej. W przypadku MasterCard Standard wydawanej przez BGŻ BNP Paribas jest to aż 56 dni.

Upraszczając: przez maksymalnie 56 dni możesz za darmo korzystać z pieniędzy banku. I aby nie zapłacić żadnych odsetek, musisz je zwrócić w tym terminie. Gdy przekroczysz Twój okres bezodsetkowy – wtedy bank faktycznie zacznie naliczać odsetki, ale…

Właśnie teraz poznasz dziecinnie prosty sposób na to, abyś ZAWSZE spłacała swoją kartę w terminie!

Co 30 dni od momentu, gdy podpiszesz umowę o kartę, w Twojej bankowości internetowej będzie pojawiał się wyciąg z Twojej karty. Na wyciągu będzie widniała kwota, jaką zapłaciłaś kartą za swoje zakupy w ciągu ostatnich 30 dni. I jest to dokładnie ta kwota, którą musisz spłacić.

A oto ten banalny sposób:

Od dnia otrzymania wyciągu, masz jeszcze 26 dni na darmową spłatę Twojej karty. Więc ustawiasz sobie przypomnienie w telefonie, aby nie przekroczyć tego terminu i bezpiecznie oraz darmowo spłacasz swoją kartę! Oczywiście, możesz ją spłacić wcześniej (na przykład w dniu otrzymania wyciągu) i mieć to z głowy – to Twój wybór.

Żeby wszystko było klarowne, podam Ci przykład:

Podpisałaś umowę o kartę 5 stycznia, więc pierwszy wyciąg otrzymasz 30 dni później. W tym czasie zapłaciłaś kartą za zakupy o wartości 740 zł i dokładnie taka kwota widnieje na Twoim wyciągu. Oznacza to, że musisz przelać do banku 740 zł i masz na to jeszcze 26 dni od daty otrzymania wyciągu. Ustawiasz sobie więc przypomnienie w telefonie i w ten sposób spłacasz kartę na czas i nie płacisz żadnych odsetek.

To jest łatwiejsze niż zamówienie pizzy przez internet, ale oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy się nie znają, ale będą Cię straszyć. Moja rada – nie słuchaj ich!

Podsumujmy to, co do tej pory ustaliliśmy:

 • Promocja jest limitowana tylko do 5000 kart i może skończyć się w każdej chwili
 • Już ponad 264 naszych czytelników korzysta z nagród w tej ofercie
 • Masz stałe zatrudnienie i nie korzystałaś w ostatnim roku z karty kredytowej wydanej przez BGŻ BNP Paribas – więc możesz skorzystać z tej promocji
 • Od 10 lat korzystam z promocji bankowych i w tym artykule daję Ci w 100% pewną informację o tym, jak za darmo odebrać 300 zł do Biedronki i odebrać inne, atrakcyjne nagrody (o tym powiem Ci pod koniec artykułu)
 • Wiesz, że bank MUSI trzymać się warunków regulaminu, a te są jasne: otrzymasz aż 300 zł za przetestowanie karty MasterCard Standard i nie zapłacisz za to ani grosza spełniając dziecinnie prosty warunek
 • Wiesz krok po kroku, jak wziąć udział w tej promocji (I wiesz, że nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut, a wszystko załatwisz przez internet bez wychodzenia z domu)
 • Wiesz, że w pierwszym roku nie zapłacisz za kartę ani grosza wykonując kroki opisane w tym artykule (potem możesz z niej łatwo zrezygnować)
 • Wiesz, jak ZAWSZE spłacać swoją kartę w terminie i korzystać z pieniędzy banku za darmo
 • Wiesz, że możesz zrezygnować z tej karty w dowolnym momencie (o tym. jak to zrobić piszę zaraz pod spodem)
 • Wiesz… że to naprawdę świetna okazja!

A co robią sprytni ludzie, gdy spotyka ich świetna okazja?

Korzystają z niej!

Ale ja mam wrażenie, że Ty chcesz dowiedzieć się jeszcze kilku ważnych informacji.

Na przykład – w jaki sposób możesz zrezygnować z karty MasterCard Standard. Mam rację? Oto więc odpowiedź:

Zrezygnowanie z tej karty jest banalnie proste

Zrezygnować z karty możesz w dowolnym momencie – nawet w następnym dniu po podpisaniu umowy. Pamiętaj jedynie, że obowiązuje Cię 30-dniowy okres wypowiedzenia.

Optymalnym wyjściem jest wykorzystać w pełni tę promocję. Jeśli po odebraniu nagrody uznasz, że karta jest Ci zbędna – wtedy po prostu z niej zrezygnujesz bez żadnych konsekwencji i zachowasz swoją nagrodę.

W każdym przypadku, bez względu na powód i termin rezygnacji, bank nie będzie Ci stwarzał żadnych problemów, o ile spłaciłaś swoją kartę.

Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię pod numer 801 321 123, a konsultant banku poda Ci instrukcję, jak zrezygnować z karty. Możesz zrobić to listownie lub pójść do oddziału banku i załatwić to osobiście.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Pomogę Ci!

Czy wszystko jest już dla Ciebie jasne? Mam nadzieję, że tak. Ale pamiętaj:

Zawsze możesz do mnie napisać i ja chętnie odpowiem na Twoje pytania – nawet w weekendy!

Nigdy nie zostawię Cię bez opieki, bo zależy mi na Twojej satysfakcji. I w tym przypadku zależy mi też na tym, żebyś odebrała swoje 300 zł na zakupy w Biedronce.

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, wystarczy, że napiszesz komentarz pod tym artykułem lub wyślesz maila pod adres [email protected]

To jedna z lepszych okazji ostatnich miesięcy – nie czekaj, aż będzie za późno!

Przeczytanie tego wszystkiego zajęło Ci pewnie jakieś 10 minut. Gratulacje, założę się, że w tym momencie o kartach kredytowych wiesz więcej, niż 80% Twoich znajomych razem wziętych!

Tak więc 10 minut na przeczytanie artykułu, potem jakieś 2 minuty na złożenie wniosku o kartę. Następnie podpiszesz umowę przy kurierze w jedną minutę, a gdy otrzymasz kartę, zarejestrujesz się w programie MAM BONUS (jakieś 2 minuty). Łącznie poświęcisz na to około 15 minut i… zarobisz na tym 300 zł!

300 zł w 15 minut, to 1200 zł na godzinę! Znasz kogoś, kto zarabia takie pieniądze?

Co więcej, wszystko to załatwisz nie wychodząc z domu – bez kolejek i marnowania czasu. Wniosek złożysz przez internet, kurier dostarczy Ci umowę, a karta przyjdzie listem. Potem…

Pozostanie Ci już tylko zastanawiać się, na co wydasz te 300 złotych!

A możesz je wydać, na co tylko chcesz w Biedronce.

Pomyśl o tych ciężkich siatach pełnych zakupów. Kto pomoże Ci wpakować je do bagażnika?

Pomyśl o tym, że to bank zapłaci za zakupy w Biedronce, a Ty za zaoszczędzone 300 zł sprawisz sobie coś fajnego.

Pomyśl o tym, że ta okazja jest na wyciągnięcie ręki!

Ale… to jeszcze nie koniec atrakcji. Pamiętasz, jak pisałem, żebyś przeczytała ten artykuł do końca? Cieszę się, że to zrobiłaś, bo właśnie teraz dowiesz się o dodatkowym bonusie, który zgarniesz, płacąc za zakupy swoją nową kartą MasterCard Standard!

Płać za zakupy i odbieraj nagrody!

Rejestrując się w tej promocji, zakładasz konto w programie MAM BONUS. To właśnie tam otrzymasz punkty, które wymienisz na vouchery o wartości 300 zł do Biedronki. Ale nie tylko. Płacąc kartą MasterCard Standard, automatycznie zbierasz punkty, które potem wymienisz na atrakcyjne rzeczy z katalogu nagród.

Czyli znowu, nie wydasz ani złotówki, a zgarniesz fajne urządzenia. Jakie? Jest tego cała masa: od przyborów i urządzeń kuchennych, po elektronikę, AGD, gadżety, telefony, zabawki i… praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie! Nie dość, że zrobisz zakupy w Biedronce za darmo, to jeszcze sprawisz sobie fajne urządzenie lub zrobisz prezent komuś bliskiemu… też za darmo!

Pomyśl teraz o wszystkich tych ludziach, którzy nie znają się na kartach kredytowych, a straszą innych. Oni nigdy nie skorzystają z takiej okazji! A Ty jesteś właśnie o krok od tego, abyś bezpiecznie, łatwo i szybko zarobiła na tej promocji!

To jak, jesteś gotowa odebrać swoje 300 zł na zakupy w Biedronce, tak jak zrobiło to już ponad 264 naszych czytelników?

Zatem do dzieła!

Dla Twojej wygody przygotowałem Ci jeszcze raz krótką instrukcję od A do Z, co powinnaś teraz zrobić, aby wziąć udział w tej promocji:

 1. Jak najszybciej przejdź na stronę promocji, bo ta może skończyć się w każdej chwili -> Kliknij Tutaj i Przejdź na Stronę Promocji
 2. Uzupełnij formularz po prawej stronie, kliknij różowy przycisk “Wyślij” i zarejestruj się w promocji
 3. Po jakimś czasie (do kilku dni) odbierz telefon z banku i złóż wniosek o kartę MasterCard Standard
 4. Powiedz konsultantowi, że chcesz aby karta była dostarczona listem, a kod pin SMSem (obie te opcje są darmowe) oraz że chcesz wyłączyć wszystkie dodatkowo płatne usługi
 5. Podpisz umowę, którą dostarczy Ci kurier
 6. Po odebraniu karty KLIKNIJ TUTAJ i zarejestruj się w programie MAM BONUS (to konieczne, abyś odebrała swoje 300 zł i inne nagrody)
 7. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych płać swoją kartą MasterCard Standard za zakupy o łącznej wartości minimum 500 zł miesięcznie (dzięki czemu za każdy miesiąc otrzymasz 50 zł co w sumie da Ci 300 zł)
 8. Wymień punkty na vouchery i… Kup za te pieniądze, co tylko zapragniesz!

Ta promocja oferuje Ci fajne, dodatkowe bonusy, których nigdy nie otrzymasz, korzystając ze swojej zwykłej karty bankomatowej. W mojej opinii grzechem byłoby z niej nie skorzystać.

A jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne, zapisz sobie link do tego artykułu i wróć do niego, aby przypomnieć sobie o ważnych informacjach. Pamiętaj też, że zawsze możesz do mnie napisać, a ja błyskawicznie pomogę Ci i odpowiem na Twoje pytania.

Dobra, nie zastanawiaj się tyle, bo promocja się skończy! Idź i odbierz swoje nagrody, zanim zrobi to ktoś inny!

-> KLIKNIJ tutaj i zarejestruj się w tej promocji!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: