PROMOCJA ZAKOŃCZONA

300 zł premii do wydania w sklepach Biedronka za płacenie kartą od BGŻ BNP Paribas

Takiej promocji bardzo dawno nie było! Myślę, że będzie ona strzałem w dziesiątkę w szczególności teraz kiedy wielkimi krokami zbliżają się święta. W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas, po spełnieniu kilku prostych warunków, możemy odebrać voucher 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

UWAGA! W tej promocji dostępnych jest tylko 5 000 kart promocyjnych, warto więc jak najszybciej przystąpić do promocji, aby mieć GWARANCJĘ odbioru nagrody. W momencie wyczerpania limitu, zakładanie kolejnych kart zostanie zablokowane.

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i możesz zacząć już planować na co wydasz swoje 300 zł. Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie…

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka
 • Voucher obejmuje cały asortyment sklepu – nie ma wykluczeń
 • Nie ma minimalnej kwoty zakupów, za którą można płacić voucherem
 • Możesz z niego korzystać wielokrotnie – aż do wyczerpania łącznej kwoty 300 zł

Korzystanie z vouchera jest banalnie proste – podchodząc do kasy powiedz „Dzień dobry, płacę voucherem” i później podyktuj kasjerce Twój indywidualny 13-cyfrowy kod vouchera.

Musisz przyznać, że 300 zł to spora kwota, za którą w Biedronce można wielokrotnie wychodzić z torbą pełną zakupów. Wyobraź sobie, że przez cały tydzień, codziennie kupujesz to na co masz tylko ochotę, a z Twojego portfela nie ubywa ani złotówka, bo za wszystko płacisz voucherem – jak dla mnie świetna opcja!

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas – wymogiem jest, aby nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Oznacza to, że nawet jeżeli masz konto osobiste w BGŻ BNP Paribas to i tak śmiało możesz przystąpić do tej promocji!

Jeżeli spełniasz ten warunek to wystarczy wejść na dedykowaną stronę promocyjną i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie założyć kartę kredytową MasterCard Standard, która ostatnimi czasy cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych czytelników.

Dzięki niej, odbierali oni karty podarunkowe do sklepów IKEA, a także RTV Euro AGD.

Jednym z uczestników poprzedniej promocji jest Krzysztof, który przesłał do nas poniższą opinię:

Myślę, że ten komentarz idealnie opisuje radość, jaką daje udział w takich promocjach. Będziesz mieć bardzo korzystną kartę z voucherem do Biedronki, a dodatkowo po zarejestrowaniu karty w programie mamBONUS możesz zbierać dodatkowe punkty za płatności i wymieniać je na kolejne nagrody. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów dotyczących tej karty.

Karta MasterCard Standard – charakterystyka:

 • 0 zł – za wydanie karty;
 • 0 zł – za utrzymanie karty przez pierwszy rok (po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych, co jest również warunkami promocji, w przeciwnym wypadku 72 zł)
 • 72 zł – za utrzymanie karty w drugim roku (z karty można zrezygnować od razu po odebraniu nagród, więc ta opłata Ciebie nie dotyczy);
 • 0 zł – za płatności kartą w sklepach i internecie;
 • 0 zł – za dostarczenia karty listownie (można zamówić kuriera za 35 zł)
 • aż 56 dni okresu bezodsetkowego – będziesz mieć dużo czasu, aby przelać na kartę wykorzystaną kwotę;

Karta MasterCard Standard to jeden z liderów rynku i jest dostępna dla użytkowników na naprawdę korzystnych warunkach. Jeśli dodać do tego fakt, że spełniając warunki promocji automatycznie zapewniasz sobie bezpłatność karty przez pierwszy rok, staje się ona jeszcze bardziej kusząca. No i nie zapominajmy o trzech stówkach do Biedronki które otrzymasz w międzyczasie 🙂

Warto jednak pamiętać, że karta MasterCard Standard to karta kredytowa i mając ją w portfelu należy przestrzegać 3 podstawowych zasad (jak zresztą przy każdej karcie kredytowej): Po pierwsze nie wypłacaj gotówki z bankomatu – każda taka wypłata obarczona jest opłatą min. 10zł. Po drugie nie rób przelewów z karty – one też kosztują min. 10zł. Po trzecie po otrzymaniu wyciągu z banku, przelej na wskazany rachunek wykorzystaną kwotę podaną przez bank. W ten sposób unikniesz wszystkich podstępnych opłat i za darmo zgarniesz voucher do Biedronki.

No właśnie… co trzeba dokładnie zrobić, aby otrzymać ten voucher? Już mówię:

Jak krok po kroku odebrać 300 zł do Biedronki?

Jeżeli chodzi o tę promocję to otrzymamy w niej 6 voucherów o wartości 50 zł każdy – łącznie da to właśnie 300 zł. Nagrody będą przyznawane za to, że przez pół roku będziemy aktywnie korzystać z karty. A poniżej prezentuję jak ma wyglądać ta aktywność.

#1 KROK – do 31.01.2019r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 5 000 nagród) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj swój udział w promocji, akceptując przy tym wszystkie zgody.

W ciągu kilku dni, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Banku, podczas rozmowy zawnioskuj o kartę MasterCard Standard. Następnie podpisz umowę o kartę kredytową (podpisz ją koniecznie przed 31.01.2019r.).

Załóż kartę i odbierz 300 zł do Biedronki >>

#2 KROK –  po otrzymaniu karty, przejdź na stronę rejestracyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji (to warunek konieczny). Zapamiętaj dane logowania ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli punkty wymienne na vouchery.

#3 KROK – w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę) wykonuj płatności wydaną kartą na kwotę min. 500 zł. W każdym miesiącu możesz wykonać jedną płatność na 500 zł lub kilka płatności, które dadzą sumę – 500 zł.

Płatności te:

 • mają być wykonane i zaksięgowane, możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie;
 • bank zaliczy przelewy z rachunku karty (ale tu pamiętaj o prowizji – wspominałam o niej przy opisie karty);
 • nie mogą być płatnościami zwróconymi lub wynikającymi ze spłaty zadłużeń w innych bankach;
 • nie mogą być płatnościami wykonanymi kartami dodatkowymi;
 • nie mogą polegać na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków – czyli odpada Revolut, PayPal i inne tego typu „ułatwiacze”.

Wystarczy więc robić zwykłe płatności np. w supermarkecie, w galerii, na stacji benzynowej, na allegro i w sklepach internetowych. Możesz płacić kartą za szkołę, żłobek i co Ci tylko przyjdzie do głowy – tak jak płacisz za to dziś.

PRZYKŁAD: 

Załóżmy, że podpisujesz umowę o kartę MasterCard w grudniu. Od razu po otrzymaniu karty, zarejestruj się na stronie programu mamBONUS. Po wykonaniu tych dwóch kroków płać kartą przez 6 kolejnych miesięcy na kwotę min. 500 zł w każdym miesiącu (w sklepach stacjonarnych i/lub internecie), czyli w tym przykładzie będzie to:

 • styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Jeżeli umowę podpiszesz w styczniu to oczywiście od razu po otrzymaniu karty rejestrujesz się w programie mamBONUS. Ale płatności na 500 zł (w sklepach stacjonarnych i/lub internecie) wykonujesz w innych miesiącach, a będą nimi:

 • luty, marzec, kwiecień, maj oraz czerwiec, lipiec

To wszystko!

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 500 zł otrzymasz punkty wymienne na vouchery na 50 zł do Biedronki. Punkty będą udostępnione w panelu mamBONUS do 7 dnia roboczego, miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. To tak jakbyś na każdych swoich zakupach za 500 zł oszczędzał 10%.

Po zalogowaniu się do panelu mamBONUS pojawi się baner, który umożliwi wymianę punktów na vouchery o wartości 50 zł do Biedronki. Będą one ważne do 31 grudnia 2019 roku.

Załóż kartę i odbierz 300 zł do Biedronki >>

Podsumowanie

Promocja jest MEGA atrakcyjna i idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które wolą za zakupy płacić kartą niż gotówką – właśnie jedna taka prosta rzecz umożliwi Ci odebranie 300 zł do Biedronki.

Tak naprawdę za codzienne zakupy wystarczy zapłacić kartą, którą założymy w promocji. W ciągu miesiąca bez problemu uzbiera się 500 zł. No i karta w pierwszym roku będzie dla Ciebie darmowa, bo spełniając warunki promocji spełniasz też warunek jej bezpłatności. Naprawdę gorąco polecam!

Załóż kartę i odbierz 300 zł do Biedronki >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: