300 zł premii do wydania w sklepach Biedronka w zamian za aktywne korzystanie z karty BGŻ BNP Paribas

Takiej promocji to bardzo dawno nie było! Myślę, że będzie ona strzałem w dziesiątkę w szczególności teraz kiedy wielkimi krokami zbliżają się święta, a co za tym idzie wydatki, na których jak się okazuje można oszczędzić. W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas, po spełnieniu kilku prostych warunków, możemy odebrać aż 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Nagroda jest zupełnie darmowa (zwolniona z podatku). Możesz więc śmiało zaszaleć na zakupach, a do kwoty 300 zł zapłaci za nie Bank. A mechanizm działania promocji jest prosty – wystarczy przetestować kartę, którą wyda BGŻ BNP Paribas. Zresztą zobaczcie sami jakie to proste.

UWAGA! Promocja ma limit nagród – w tej promocji dostępnych jest tylko 5 000 kart promocyjnych, warto więc jak najszybciej przystąpić do promocji, aby mieć GWARANCJĘ odbioru nagrody. O zakończeniu promocji Bank poinformuje na tej stronie.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas – wystarczy tylko nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie rozwiązywać i wypowiadać umowy o jej posiadanie). Oznacza to, że nawet jeżeli mamy konto osobiste w BGŻ BNP Paribas to i tak śmiało możemy przystąpić do tej promocji!

Jeżeli spełniamy ten warunek to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocyjnązałożyć kartę kredytową MasterCard Standard, która ostatnimi czasy cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych czytelników. Dzięki niej, odbierali oni karty podarunkowe do sklepów IKEA, a także RTV Euro AGD. Dodatkowo, rejestracja karty w programie mamBONUS pozwala na zbieranie punktów za płatności i wymienianie ich na atrakcyjne nagrody.

Z promocji z voucherami do RTV Euro AGD skorzystał Krzysztof – nasz czytelnik i taką oto wystawił opinię karcie. Myślę, że idealnie opisuje ona to jaki naprawdę produkt oferuje Bank:

Karta MasterCard Standard – charakterystyka

 • 0 zł – WYDANIE KARTY;
 • 0 zł – OPŁATA ROCZNA pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to być jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł – jak widać ten warunek i tak spełnimy starając się o nagrodę w promocji, czyli kartę podarunkową informacja w tym regulaminie;
 • 72 zł – OPŁATA W II ROKU (Mastercard Standard) ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród;
 • 0 zł – WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (standardowe płacenie kartą np. za zakupy w internecie lub w sklepach stacjonarnych – wszędzie tam gdzie używasz opcji „zapłać kartą”);
 • 4,9% min. 10 zł – PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa czyli występuje ona wtedy kiedy NIE płacisz kartą tylko decydujesz się przelać z niej pieniądze np. logujesz się do bankowości online i tam klikasz w opcję „przelew z kart”);
 • 3,50 zł + prowizja za wypłatę naliczana od pierwszego dnia – WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas (transakcja gotówkowa);
 • 4,9% min. 10 zł WYPŁATA Z BANKOMATÓW POZOSTAŁYCH BANKÓW;
 • 0 zł – KOSZT DOSTARCZENIA KARTY listem (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł);
 • 0 zł – DOSTARCZENIE PINu smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł);
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiet „Bezpieczna Karta” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji
 • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Warto więc korzystać z karty zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja. Więcej szczegółów o kartach kredytowych znajdziesz w naszym poradniku.

Jak krok po kroku odebrać 300 zł do Biedronki?

Część teoretyczna za nami więc przejdźmy do tematu nagrody, czyli 300 zł do wydania w Biedronce. Jeżeli chodzi o tę promocję to otrzymamy w niej 6 voucherów o wartości 50 zł każdy – łącznie da to właśnie 300 zł. Nagrody będą przyznawane za to, że przez pół roku będziemy aktywnie korzystać z karty. A jak ma wyglądać „aktywność” – sprawdźmy:

#1 KROK – do 31.01.2019r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 5 000 nagród) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj swój udział w promocji, akceptując przy tym wszystkie zgody.

W ciągu kilku dni, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Banku, podczas rozmowy zawnioskuj o kartę MasterCard Standard. Następnie podpisz umowę o kartę kredytową (również do 31.01.2019r.).

>>Załóż kartę i odbierz 300 zł do Biedronki<<

#2 KROK –  po otrzymaniu karty, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji (to warunek konieczny). Zapamiętaj dane logowanie ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli punkty wymienne na vouchery.

#3 KROK – w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę) wykonuj płatności wydaną kartą na kwotę min. 500 zł. W każdym miesiącu możesz wykonać jedną płatność na 500 zł lub kilka płatności, które dadzą sumę – 500 zł.

Transakcje te:

 • mają być wykonane i zaksięgowane, możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie;
 • możesz robić przelewy z rachunku karty (ale tu pamiętaj o prowizji – wspominałam o niej przy opisie karty);
 • nie mogą być transakcjami zwróconymi lub wynikającymi ze spłaty zadłużeń w innych bankach;
 • nie mogą być transakcjami wykonanymi kartami dodatkowymi;
 • nie mogą polegać na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług – czyli odpada Revolut, PayPal i inne tego typu „ułatwiacze”.

Wystarczy więc robić zwykłe płatności np. w supermarkecie, na stacji benzynowej. Możesz płacić kartą za szkołę, żłobek i co Ci tylko przyjdzie do głowy.

PRZYKŁAD: 

Załóżmy, że podpisujesz umowę o kartę MasterCard w listopadzie. Od razu po otrzymaniu karty, zarejestruj się na stronie programu mamBONUS. Po wykonaniu tych dwóch kroków płać kartą przez 6 kolejnych miesięcy na kwotę min. 500 zł w każdym miesiącu (w sklepach stacjonarnych i/lub internecie), czyli w tym przykładzie będzie to:

 • grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj

Jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to oczywiście od razu po otrzymaniu karty rejestrujesz się w programie mamBONUS. Ale płatności na 500 zł (w sklepach stacjonarnych i/lub internecie) wykonujesz w innych miesiącach, a będą nimi:

 • styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj oraz czerwiec.

To wszystko!

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 500 zł otrzymasz punkty wymienne na vouchery na 50 zł do Biedronki. Punkty będą udostępnione w panelu mamBONUS do 7 dnia roboczego, miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Po zalogowaniu się do panelu mamBONUS pojawi się baner, który umożliwi wymianę punktów na vouchery o wartości 50 zł do Biedronki. Będą one ważne do 31 grudnia 2019 roku.

Korzystając z oferty BGŻ BNP Paribas, możesz zgarnąć jeszcze 2 dodatkowe korzyści:

1) Jeżeli będziesz już posiadaczem karty w BGŻ to nie wyobrażam sobie, abyś nie podbił wartości otrzymanej nagrody o dodatkowy bonus w kwocie 150 zł, który odbierzesz dzięki tej prostej promocji.

2) Przy okazji dzisiejszej promocji rejestrujesz się w programie mamBONUS – tam będzie udostępniona możliwość odebrania voucherów do Biedronki (tak jak napisałam powyżej). Jednocześnie musisz wiedzieć, że za każde płatności kartą możesz odbierać punkty mamBonus wymienne na nagrody w katalogu nagród. Już na wstępie możesz zgarnąć 5 000 punktów za wykonie 4 transakcji kartą na min. 50 zł każda.

>>Załóż kartę i odbierz 300 zł do Biedronki<<

Pamiętaj o terminowej spłacie karty

W promocji zakładasz kartę kredytową – o tym wspominałam. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

Wyciąg będzie dostępny po zalogowaniu do bankowości online. Następnie spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą.

A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu. Wtedy z jakiegoś swojego konta w innym banku przelewa dana kwotę na konto karty kredytowej – i tyle karta będzie spłacona.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

UWAGA! Jeżeli będziecie potrzebować pomocy w obliczeniu Waszego okresu rozliczeniowego lub pomocy w zrozumieniu działania promocji, albo założonej w niej karty to śmiało piszcie – pomożemy przejść przez całą promocję. 🙂 Pytania możecie zadawać w komentarzach lub pisać do nas na [email protected]

Podsumowanie

Promocja wygląda na całkiem fajną i idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które wolą za zakupy płacić kartą niż gotówką, to bowiem umożliwi odebranie 300 zł do Biedronki.

Warunki – wydaje mi się, że prostsze być nie mogą ponieważ tak naprawdę za codzienne zakupy należy zapłacić kartą, którą założymy w promocji. Karta z kolei w pierwszym roku może być zupełnie darmowa wystarczy spełnić jeden banalnie prosty warunek.

Dodatkowy plus dla promocji to fakt, że jeżeli karta będzie zarejestrowana w programie mamBONUS i będziemy nią płacić to zdobywamy punkty, które możemy wymieniać na nagrody! Jeżeli więc ktoś szuka fajnej promocji z prostymi warunkami i dobrą nagrodą to ta będzie idealna.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 33

 1. Andrzej napisał(a):
  Figa… Jeżeli nie posiadasz zatrudnienia na stałe, to system Cię odrzuci i nie są ważne twoje stałe dochody… To nie jest najlepszy bank…
 2. Dorota napisał(a):
  Chce taka karte
 3. Dorota napisał(a):
  Chce taka karte
 4. Iwona napisał(a):
  Chcę kartę
 5. Kasia napisał(a):
  Chcę karte
 6. Magda napisał(a):
  Chce z tego z kozytac
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Proszę wykonać kroki opisane w artykule, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy 🙂
 7. Samanta napisał(a):
  Trzeba mieć umowę o pracę ?
 8. Malgorzata napisał(a):
  Chcę ją mieć
 9. Marzena napisał(a):
  Chcę ja miec
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Proszę postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w artykule. 🙂
 10. Krzysztof napisał(a):
  Czy w miesiącu w którym podpisuję umowę muszę już dokonać płatności kartą za 500 zł czy w następnym?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Zaczynasz od następnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Czyli jak umowa będzie podpisana w listopadzie to płatności robisz od grudnia. 🙂
 11. Freesbee napisał(a):
  Po zarejestrowaniu dzwoni miła Pani i czyta zgody które trzeba wyrazić, żeby skorzystać z promocji.
  M.in. zgoda marketingowa po rozwiązaniu umowy!!!!
  Że jak? Po zerwaniu umowy będą do mnie dzwonić i spamować mail. No way!
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Zrób tak jak poinstruowałam Cię w wiadomościach na fanpage. 🙂
  • Freesbee napisał(a):
   Na propozycji umowy jak wół mam napisane „zgoda marketingowa po rozwiązaniu umowy” nie działają na nich argumenty ze tego nie ma w regulaminie .
   Omijać ten bank szerokim łukiem!
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Posiedziałam trochę nad Twoją sprawą (myślę, że jesteś tą samą osobą, która kontaktowała się ze mną na facebook’u i mailowo). Tak jak pisałam Ci w wiadomości oraz jak jest zapisane w artykule – wyrażasz zgody podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego – tam zaznaczamy wszystkie okienka. Tam jest też zgoda, o której piszesz. Trzeba ją zaznaczyć, ale zgoda jak każda inna jest oświadczeniem woli, a oświadczenie woli można zawsze cofnąć nawet po zakończeniu promocji.
 12. Ryszard napisał(a):
  Czy ktoś to zrobi i odda mi karte bo nie mam co jeść
 13. Marzena napisał(a):
  Oddam całą kolekcję świeżaów i słodziaków za takie cudeńko
 14. Anita napisał(a):
  Chciałbym wygrać nagrodę
 15. Andrzej napisał(a):
  Witam,
  czyli dobrze rozumiem że za każdy przelew internetowy będzie potrącana prowizja „4,9% min. 10 zł – PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa)” ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Za przelew internetowy (transakcja gotówkowa) będzie naliczana prowizja z kolei za płatność kartą w internecie np. przy kupowaniu czegoś czy opłacaniu rachunków (transakcja bezgotówkowa) prowizji nie ma. 🙂
 16. Olga napisał(a):
  Cześć! Chciałam skorzystać z promocji, ale najpierw umówiłam się ze konsultant do mnie zadzwoni, po czym zadzwonili za dwa dni twierdząc ze dzwonili do mnie w umówionym terminie (mam sprawny telefon, wecki raczej niemożliwe). Upewniałam się dwa razy, ze mogę potwierdzić dokumenty w ustalonym oddziale banku, pojechałam tam dziś rano i się okazało, ze ten oddział już nie istnieje- nie ma o tym nigdzie i formacji, ani na stronie banku, ani w Google ani na infolinii. Pani na infolinii powiedziała, ze powinnam była zadzwonić do oddziału- okazuje się ze ten telefon jest już wyłączony. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za stracony czas i szukanie banku w mieście. Nie usłyszy się żadnego przepraszam. Nie polecam, można jedynie stracić nerwy.
 17. Kluczyk napisał(a):
  Fajna promka
 18. janusz napisał(a):
  BEZNADZIEJNY BANK. Masakryczna aplikacja desktopowa. Beznadziejna obsługa w banku i na infolinii. Problemy z synchronizacją konta hasła i loginu do karty i do konta. ŻAL. Nie polecam Banku. Bardzo się pilnować, zabierać kasę i uciekać jak najdalej.

Napisz komentarz