Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł na Allegro od BNP: wystarczą 2 płatności kartą,logowanie, 2 przelewy i wpływ na konto

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3 bony na Allegro o łącznej wartości 300 zł.

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– we wrześniu wykonanie min. 2 płatności kartą i zalogowanie się do bankowości;

ORAZ

– w październiku wykonanie min. 2 przelewów z konta oraz zapewnienie wpływów min. 700 zł na konto;

ORAZ

– posiadanie aktywnego konta, karty i bankowości na 30 listopada 2020.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 31 października;

Nagroda 2 – do 30 listopada;

Nagroda 3 – do 31 grudnia.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 1800 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Czy planujesz większe zakupy na Allegro? A może chciałbyś zakupić tam prezenty świąteczne dla najbliższych? Co powiesz na to, żeby za zakupy na Allegro zapłacić mniej, albo jeszcze lepiej: mieć je za darmo? Ja bym nie odmówiła, w końcu robię tam zakupy minimum kilka razy w miesiącu 🙂

Zapytasz, w jaki sposób mieć zakupy na Allegro za darmo? Odpowiem: korzystając z najnowszej promocji banku BNP Paribas. Zakładasz darmowe konto osobiste, spełniasz proste warunki i otrzymujesz za to aż 300 zł w bonach do wykorzystania na Allegro. Co najlepsze, pierwsze bony otrzymasz już w październiku, kolejne w listopadzie i grudniu – w sam raz na zakupy przedświąteczne 🙂

Do promocji możesz przystąpić 🗓 do 31 sierpnia. W tej promocji obowiązuje limit 1800 wniosków. Jeśli limit się wyczerpie wcześniej nie obawiaj się, nie uda Ci się złożyć wniosku bez promocji – strona do wniosku będzie nieaktywna.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Dla stałych wyjadaczy promocji bankowych to smutna wiadomość, ponieważ oznacza, że bank kolejny raz wydłuża okres karencji – najpierw z 9 na 12, teraz na 15-cie miesięcy. Ale jeśli konta w BNP nigdy nie miałeś – no cóż, teraz jest bardzo dobra okazja by je założyć i zgarnąć atrakcyjne nagrody 🙂

Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, nie wyklucza z promocji.

Jak mieć konto za 0 zł

Bardzo łatwo. Zaryzykuję, że łatwiej się nie da, ponieważ Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Nie martwisz się o zapewnienie wpływów czy transakcji – jest darmowe i tyle.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Konto mamy omówione, ale co z kartą do konta? W tej promocji masz ich do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat. My omówimy sobie Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. Chyba że masz mniej niż 26 lat – wtedy nie musisz nic robić by nie płacić. Natomiast pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Instrukcja obsługi promocji, czyli jak odebrać 300 zł na Allegro w 3 krokach

Znasz już opłaty za konto (a raczej ich brak), teraz czas na sedno promocji, czyli warunki, które musisz spełnić, by otrzymać 300 zł na Allegro. Nagrody są podzielone na trzy tury: pierwsze bony otrzymasz już w październiku, kolejny w listopadzie i ostatni w grudniu. A zatem, nie pozostaje nam nic innego jak zapoznać się z warunkami, które musisz spełnić, by otrzymać je wszystkie. Do dzieła!

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 31 sierpnia 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 1800 pierwszych wniosków – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

1. Wniosek tradycyjny

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję” Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 14 września 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Nieważne, czy wniosek złożyłeś tradycyjnie, czy w aplikacji, umowę podpisujesz w ten sam sposób – za pomocą sms-a, w systemie partnera Banku- Autenti.

Jeśli wybrałeś tradycyjny wniosek to kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość.

Natomiast przy wniosku przez aplikację nic więcej nie musisz robić – karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz, aby aktywować kartę będziesz musiał zadzwonić na infolinię.

Pamiętaj również, że masz czas maksymalnie 🗓 do 14 września, zarówno na podpisanie umowy, jak i aktywowanie karty. Nie zwlekaj z podpisaniem umowy na ostatnią chwilę – karta może nie zdążyć dotrzeć.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Ostatni krok przed Tobą, czyli aktywne korzystanie z Twojego nowego konta. Na szczęście warunki są dziecinnie łatwe do spełnienia.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – 150 zł na Allegro

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, czyli dwa e-kody na Allegro o łącznej wartości 150 zł, wystarczy że🗓 we wrześniu wykonasz łącznie obie poniższe czynności:

 • 🔎 wykonasz min. 2 płatności bezgotówkowych kartą

ORAZ

 • 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile

📄 Płatności bezgotówkowe kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – możesz zapłacić 2 razy po 1 zł i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Koniec – 150 zł na Allegro wkrótce trafi do Ciebie. Ale po co się ograniczać do jednej nagrody, skoro można mieć ich aż trzy? Sprawdźmy pozostałe warunki.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 100 zł na Allegro

Aby otrzymać drugą nagrodę wystarczy że 🗓 w październiku wykonasz łącznie następujące aktywności:

 • 🔎 wykonasz min. 2 przelewy z konta

ORAZ

 • 🔎 zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości min. 700 zł.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Chodzi o wykonanie min. 2 zwykłych przelewów z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz wykonać je przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Kwoty przelewów są dowolne – możesz przelać 2 razy po złotówce na swoje konto w innym banku.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 700 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku. Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

UWAGA

Aby otrzymać drugą nagrodę musisz spełnić warunki do otrzymania nagrody nr jeden. Tak samo w przypadku trzeciej nagrody – aby ją otrzymać musisz wcześniej spełnić warunki do otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.

⭐️  Zgarniam trzecią nagrodę – 50 zł na Allegro

Ostatni warunek do spełnienia po prostu uwielbiam. Chciałabym, żeby wszystkie warunki do wszystkich promocji tak wyglądały jak ten. Może czas popatrzeć w niebo i poczekać na spadającą gwiazdę? 🙂

Dlaczego tak mi się podoba? Ponieważ nie musisz nic robić – wystarczy, że 🗓 na dzień 30 listopada będziesz nadal🔎 posiadał konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej. Nic więcej nie musisz robić. Możesz w ogóle nie korzystać z konta, byleby było aktywne 🙂 Pamiętaj jedynie o tym, by raz zapłacić kartą, by nie policzyła się za nią opłata.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

Nagrody otrzymasz w formie e-kodów, które zostaną Ci wysłane sms-em na Twój numer telefonu podany w banku.

 • do 27 października otrzymasz wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody, a samą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 października;
 • do 26 listopada otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody, a sama nagroda trafi do Ciebie 🗓 do 30 listopada;
 • do 23 grudnia otrzymasz wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody, a nagroda zostanie do Ciebie wysłana 🗓 do 31 grudnia.

Kod jest jednokrotnego użytku, czyli jeśli zapłacisz nim na mniejszą kwotę to reszta przepada. Niestety kody nie łączą się podczas zakupów – przy jednej płatności możesz wykorzystać tylko jeden kod. Regulamin kart podarunkowych Allegro znajdziesz TUTAJ.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Kto nie kocha zakupów? A już szczególnie zakupów za darmo? Tę promocję mogę podsumować następująco: darmowe konto w banku + łatwe warunki promocji = zakupy na Allegro za darmo aż na 300 zł 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Alicja pisze:
  Wpisałam błędny adres e-mail na stronie promocji. Jak to odkręcić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na myśl przychodzi mi jedynie kontakt z bankiem, czy da się to jeszcze zmienić na tym etapie.
  • Alicja pisze:
   Napisałam do nich wiadomość i zmienili mi adres email na właściwy.
 2. NORBERT pisze:
  Dostałem informację że nie udało się złożyć elektronicznie wniosku o otwarcie konta, muszę zgłosić się do oddziału. Miał ktoś taki problem?
 3. Michał pisze:
  Nadal z BNP nie dostałem informacji o przyznaniu nagrody nr 1.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, jeśli do końca dzisiejszego dnia nie przyjdzie wiadomość (sprawdź wszystkie foldery) to napisz reklamację na adres: [email protected] powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail, jak również opis i przyczyny reklamacji.
  • Michał pisze:
   Dostałem wczoraj pod koniec dnia wiadomość. 🙂 Szkoda, że system wysyła te informacje w ostatniej przewidzianej chwili.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak jest najczęściej w promocjach, nie tylko w BNP 🙂 Ważne że mail przyszedł 🙂

Napisz komentarz