Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 300 zł gotówki za eKonto w mBanku – krótsza karencja! [+1,7% dla oszczędności]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 zł gotówki.

Za co?

50 zł:

-za założenie konta z kartą na selfie/przez e-dowów

-za wykonanie min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem

200 zł:

-za zapewnienie wpływów na min. 1000 zł oraz wykonywanie po min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem przez 4 miesiące

50 zł:

-za założenie eKonta Junior dla dziecka.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania płatności kartą na min. 350 zł (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Nagroda 200 zł (4 razy po 50 zł) – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł za konto na selfie/e-dowód oraz 50 zł za konto Junior – do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do kiedy promocja?

Do 28 września 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem naszej strony z promocjami bankowymi moniaki.pl to zapewne wiesz, że mBank miał od dawna jedną z najdłuższych karencji spośród wszystkich banków. W końcu się to nieco zmieniło – karencja została skrócona o rok.

Tym razem w mBanku jest do wzięcia do 300 zł za założenie eKonta i wykonanie kilku łatwych czynności. Biorąc pod uwagę, że mBank najczęściej wypłacał dwa razy niższe nagrody za konto, promocja jest naprawdę godna uwagi.

To nie wszystko. Dodatkowo możesz ulokować 10 000 zł na 1,7% na 3 miesiące. A w drugiej promocji, tym razem karty kredytowej, odbierzesz 100 zł do Biedronki.

Za chwilę wszystko dla Ciebie przeanalizuję i dokładnie opiszę, żebyś wiedział, co musisz zrobić krok po kroku, aby otrzymać nagrodę.

Promocja potrwa 🗓 do 28 września. Nie ma limitu kont w promocji, więc każdy, kto spełni opisane w tym artykule warunki, otrzyma gwarantowane nagrody.

Czy mogę wziąć udział w promocji eKonta?

Tak jak wspomniałam, karencja została skrócona o rok. Nadal jest długa, ale już nieco mniej 😉

Dokładniej, z promocji skorzystają te osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie miały w mBanku ROR-u lub konta oszczędnościowego, które rozpoczynały się od numerów 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli w mBanku masz lub miałeś inne produkty, ale nie konta, to jak najbardziej możesz wziąć udział w tej promocji.

Jak dostać 300 zł od mBanku – instrukcja krok po kroku

Nagroda podzielona jest na 6 części, każda o wartości 50 zł. 200 zł otrzymasz za aktywności na koncie (przelewy i transakcje kartą), 50 zł za założenie konta na selfie/przez e-dowód, a 50 zł możesz otrzymać za założenie eKonta Junior dla niepełnoletniego dziecka.

#Krok 1 – załóż eKonto z kartą

🗓 Do 28 września użyj PROMOCYJNEGO LINKU i 🔎 załóż eKonto wraz z kartą. Składając wniosek 🔎 zaakceptuj oświadczenia:

1) Przystępuję do promocji ze świadomością, że mBank może organizować w przyszłości podobne promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.
2) Otrzymałem regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia” przeczytałem i akceptuję jego postanowienia.

I tu zrobimy STOP. Ponieważ jeśli chcesz otrzymać 50 zł za założenie konta na selfie/przez e-dowód to muszę Ci wyjaśnić, jak to zrobić. Pamiętaj – jeśli podpiszesz umowę w inny sposób (na przykład z kurierem) to ta część nagrody nie będzie Ci przyznana.

Wniosek na e-dowód

Jeśli masz dowód osobisty wydawany od marca 2019 roku i telefon z NFC to po prostu wybierasz w pierwszym kroku wniosku pierwszą opcję – tak jak na screenie poniżej:

TUTAJ znajdziesz krótki film, jak przebiega cały proces założenia konta na e-dowód.

Wniosek na selfie

W tym celu najpierw pobierasz aplikację mobilną mBanku na telefon, a dopiero potem składasz wniosek przez aplikację. TUTAJ znajdziesz tutorial, jak otworzyć konto w mBanku na selfie.

#Krok 2 – zrób transakcję kartą lub BLIKiem

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta na selfie/e-dowód musisz zrobić jeszcze jedną rzecz. Mianowicie, 🗓 w tym samym miesiącu, w którym otworzyłeś konto 🔎 zapłać min. 1 raz kartą do konta lub BLIKiem. Jeśli Twoja karta nie zdąży dotrzeć w tym miesiącu, w którym otwierasz konto to po prostu zapłać BLIKiem za zakupy w sklepie lub przez Internet.

#Krok 3 – zapewnij szybki wpływ i transakcje

Czas na 50 zł premii za szybki wpływ i transakcje. Oto co musisz zrobić:

🗓 W ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta 🔎 zapewnij wpływ na min. 1000 zł. Oprócz tego 🗓 w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym 🔎 wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKiem.

#Krok 4 – zapewnij wpływy i transakcje w kolejnych miesiącach

Za wykonywanie tych czynności w kolejnych 3 miesiącach otrzymasz kolejne 3 premie po 50 zł.

🗓 W drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta:

  • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy
  • 🔎 zapłać kartą i/lub BLIKiem min. 8 razy na dowolne kwoty w każdym z miesięcy.

UWAGA!

Liczą się pełne miesiące po miesiącu otwarcia konta. Jeśli na przykład otworzysz konto w czerwcu to drugi pełny miesiąc to będzie sierpień.

#Krok 5 – otwórz konto Junior (opcjonalnie)

Jeśli masz niepełnoletnie dziecko możesz skorzystać z tej części promocji i dostać kolejne 50 zł nagrody. Wystarczy że 🗓 do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia Twojego konta 🔎 założysz eKonto Junior dla swojego dziecka.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej. Pamiętaj, że musi być to przelew jednorazowy.

Może to być również wpłata gotówki we wpłatomacie lub kasie banku.

📄 Płatności kartą i BLIKiem – sprawdzamy definicję

Możesz płacić kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Liczą się również płatności telefonem. Płatności mogą być na dowolne, nawet najmniejsze kwoty.

Płatności nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru).

Kiedy otrzymasz nagrody?

Najważniejsza część promocji, a zarazem moja ulubiona – czyli nagrody 🙂

Po 50 zł za szybki wpływ i transakcje oraz premie za konto na selfie/e-dowód i za konto Junior otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Premie za wpływy i transakcje będziesz otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania warunków.

Przykład

Otwierasz konto w czerwcu. W ciągu 7 dni zapewniasz wpływ i do końca lipca masz czas, by wykonać 9 płatności (8 + 1 jako warunek do nagrody za otwarcie konta na selfie/e-dowód) oraz opcjonalnie otworzyć konto Junior.

Nagrody za te warunki dostaniesz do końca sierpnia.

W sierpniu, wrześniu i październiku zapewniaj wpływy po 1000 zł i zrób po 8 płatności.

Nagrody otrzymasz do końca września, października i listopada.

Dodatkowe bonusy

1,7% do 10 000 zł na rachunku Moje Cele

Jeżeli chcesz jeszcze trochę dodatkowo zarobić to masz możliwość (ale nie musisz) skorzystać z konta oszczędnościowego Moje Cele.

Mój Cel to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Pamiętaj, że Mój Cel w promocji musisz otworzyć razem z eKontem. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

  • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
  • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
  • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą);
  • stałej kwoty miesięcznej (np. 1000 zł co miesiąc trafi na Moje Cele).

Odłożone w ten sposób środki będą oprocentowane na 1,7% w skali roku dla maksymalnej kwoty 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 🗓 od dnia otwarcia rachunku przez 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe. Na Moje Cele możesz zrobić również zwykły przelew ze swojego konta w mBanku, wybierając przelew własny.

UWAGA

Aby Moje Cele były promocyjnie oprocentowane to suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jest to sprawdzane ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jeśli nic nie wypłacasz z Mojego Celu to pamiętaj, aby w ciągu miesiąca dopłacić do niego min. 100 zł.

Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i raz w miesiącu masz możliwość wykonania z niego bezpłatnego przelewu.

100 zł do Biedronki za kartę kredytową

Jedna z prostszych promocji, jakie opisywałam. Zakładasz kartę, płacisz nią 10 razy na dowolne kwoty, i odbierasz 100 zł na zakupy w Biedronce.

Podpowiadam, jak mieć eKonto za darmo

W eKoncie masz darmowe konto, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (powyżej 100 zł), a jeśli zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 350 zł w miesiącu to ją również masz za darmo.

eKonto

  Aktualne na dzień: 6 maja 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 350 zł transakcji kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach Euronet

0,5% min. 5 zł

Wypłata gotówki w sklepie – cash back

0 zł

Podsumowanie

mBank jest moim zdaniem bankiem godnym polecenia. I to nie tylko ze względu na promocję, ale głownie z powodu dobrych produktów i jakości obsługi. Jeśli chcesz otworzyć w nim konto – zapraszam do skorzystania z promocji. 300 zł zawsze się przyda 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

  1. Krzysztof pisze:
    Konta zamknięte 28.04.2017 o początkowych numerach: 1140 2004. Czy w tej sytuacji „łapię” się na tę promocję?
    • Moniaki.pl - Magda pisze:
      W takim przypadku tak – jeśli od tej pory nie miałeś więcej roru lub oszczędnościowego w mBanku to nie widzę przeciwwskazań 🙂
  2. Tomek pisze:
    Przepraszam za głupie pytanie do Kroku 3, ale wolę się upewnić – „w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKiem.”. Czy jeżeli konto otworzyłem w czerwcu br, to tych 8 transakcji mogę zrobić w czerwcu lub lipcu br. Niekoniecznie w czerwcu br?
    • Moniaki.pl - Magda pisze:
      Dokładnie tak – albo część w czerwcu i część w lipcu 🙂
  3. tomek84 pisze:
    Witam wpływ może być z innego konta?
    • Moniaki.pl - Magda pisze:
      „Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej. Pamiętaj, że musi być to przelew jednorazowy.
      Może to być również wpłata gotówki we wpłatomacie lub kasie banku.”
  4. tdv pisze:
    Założyłem konto końcem sierpnia. Karta jeszcze nie przyszła, Czy wystarczy zrobić 8 płatności we wrześniu?
    • Moniaki.pl - Magda pisze:
      Rozumiem że chodzi Ci o transakcje z #kroku 4. Dla konta otwartego w sierpniu transakcje i wpływy dla tego kroku zaczynasz realizować od października. Jeśli natomiast mówimy o #kroku 3 to w ciągu 7 dni zapewniasz wpływy, a w sierpniu i/lub we wrześniu te 8 płatności. Pamiętaj, możesz też płacić BLIKiem, też się policzy.
  5. Marta pisze:
    Czy można całkowicie zrezygnować z karty bankomatowe wydawanej do konta? Czy wówczas do spełnienia warunków promocji wystarczą wymagane wpływy i po 8 transakcji blikiem?
    • Moniaki.pl - Magda pisze:
      Moim zdaniem można, nie doszukałam się w regulaminie zapisu, że nagroda nie zostanie wypłacona jeśli zamknie się kartę. Wymogiem jest jedynie jej założenie wraz z kontem, a potem regulamin milczy na jej temat.
  6. tomaszr pisze:
    Witam kiedy dostane jakiś bonus założyłem konto końcem sierpnia?

Napisz komentarz