Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł za darmowe konto od Santandera – dla młodych [18-26]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł gotówki + 50 zł z programu poleceń

Za co?

250 zł:

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności co miesiąc kartą lub BLIKiem (każda na kwotę min. 10 zł) oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł:

-za założenie konta z kodem polecenia;

-min. 1 logowanie do aplikacji i min. 1 logowanie do bankowości;

-transakcje płatnicze kartą lub BLIKiem na min. 300 zł

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę i karta będą za darmo, jeśli zapewnisz wpływ min. 500 zł oraz min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w miesiącu, inaczej konto kosztuje 6 zł a karta 8 zł.

Konto Jakie Chcę dla Młodych jest bezwarunkowo darmowe. Karta będzie za darmo jeśli wykonasz nią (lub BLIKiem) min. 1 płatność w miesiącu.

Kiedy bonus?

50 zł – do 30 kwietnia;

200 zł – do 31 lipca.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 marca 2020 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Masz od 18 do 26 lat? Chcesz mieć konto za 0 zł z darmowymi przelewami natychmiastowymi i wszystkimi bankomatami za free? Chciałbyś przy okazji otworzyć konto w promce i zgarnąć nagrodę?

W takim razie ta promocja jest dla Ciebie. Otwierając Konto Jakie Chcę dla młodych w Santanderze możesz zgarnąć aż 300 zł nagrody.

Promocja potrwa 🗓 do 31 marca 2021 roku.

Dla kogo promka?

To proste – jeśli spełniasz wszystkie poniższe wymagania to znaczy, że możesz brać w niej udział:

 • masz ukończone 18 lat
 • od 1 marca 2020 roku nie miałeś w Santanderze konta osobistego (ani nie byłeś współwłaścicielem konta)
 • od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udział w promocji w Santanderze.

Zgarniam nagrody – instrukcja

Do zgarnięcia są nagrody z dwóch promocji: 250 zł za założenie konta i aktywności, 50 zł z programu poleceń. Sam popatrz, jak łatwo zgarniesz 3 stówki.

Na początek załóż konto z kartą:

 1. 🗓 Do 31 marca 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych z kartą do konta z TEGO LINKA . 
 2. Jeśli jesteś studentem to na etapie wypełniania wniosku 🔎 zaznacz checkbox „Jestem studentem” w kroku 4 wniosku (screen niżej). Jeśli nie studiujesz po prostu nie zaznaczaj checkboxa. 
 3. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź zgody marketingowe i zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK) i nie odwołuj ich do czasu otrzymania bonusów. 
 4. Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 5 dych z programu poleceń to we wniosku 🔎 wpisz kod polecenia: nasz sprawdzony kod 1016215606.
 5. 🗓 Do 15 kwietnia 🔎 podpisz umowę – zrobisz to za pośrednictwem kuriera.

A teraz aktywnie z niego korzystaj:

 1. 🗓 W kwietniu, maju i czerwcu wykonaj poniższe czynności (w każdym z tych miesięcy):
 •  🔎 przelej na na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy – nie musi być jednorazowo, może to być kilka przelewów i mogą to być przelewy na przykład z Twojego konta w innym banku;

ORAZ

 •  🔎 zapłać min. 5 razy kartą lub BLIKiem w każdym z miesięcy, każda transakcja na min. 10 zł. Możesz płacić w zwykłych sklepach, możesz przez Internet. Nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje anulowane w ciągu 7 dni od ich wykonania.

ORAZ

 •  🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy.

🎁 Pierwszą nagrodę, 50 zł, dostaniesz przelewem do końca maja. Pozostałą kwotę, 200 zł, otrzymasz na konto do 31 lipca.

Założyłeś konto z polecenia? Zrób jeszcze to, żeby zgarnąć 5 dych:

 1.  🗓 Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta 🔎 zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł. UWAGA! Jedna z tych płatności musi być płatnością za pomocą kodu BLIK. Możesz zapłacić nim w sklepie lub w Internecie (nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje cashback).

PRZYKŁAD

Otwierasz konto w marcu z kodem polecenia.

Do końca kwietnia zapłać kartą lub BLIKiem na min. 300 zł łącznie, z czego minimum jedna płatność będzie zrobiona BLIKiem – za to dostaniesz 50 zł z programu poleceń.

W kwietniu, maju i czerwcu: zapewnij wpływy na konto łącznie po min. 1000 zł/m-c, zapłać po min. 5 razy co miesiąc kartą lub BLIKiem (każda z płatności musi być na min. 10 zł) i zaloguj się co miesiąc do aplikacji mobilnej – za to dostaniesz 250 zł za otwarcie konta w promocji.

5 dych z programu poleceń i 5 dych za otwarcie konta dostaniesz do końca maja. 2 stówki za otwarcie konta dostaniesz do końca lipca.

Więcej informacji o programie poleceń znajdziesz w artykule poniżej – możesz sam polecać konto i zgarniać kolejne nagrody:

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Trzymaj konto za free

Po co masz płacić za konto skoro tak łatwo możesz mieć je za darmo? Dla młodych od 18 do 26 roku życia prowadzenie konta jest bezwarunkowo za 0 zł. A kartę do konta będziesz miał za free jeśli min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią lub BLIKiem na dowolną kwotę (nawet 10 groszy).

A co jeszcze fajnego jest w koncie w Santanderze?

 1. Masz nielimitowane natychmiastowe przelewy przez Internet. Zapomniałeś opłacić rachunku? Masz się z kimś rozliczyć? Nie musisz czekać kilku godzin lub nawet dnia aż przelew dotrze, rób przelewy natychmiastowe.
 2. Wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą masz za darmo. Nie szukaj bankomatu danej sieci, idź do najbliższego i bez prowizji wypłacaj cash.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 5 października 2021

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 5 października 2021

Miesięczna opłata za kartę

0zł/8 zł

Dla osób 18-26 lat 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu; dla osób powyżej 26 r.ż. 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w EUR

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w walucie innej niż EUR

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Przewalutowanie transakcji

2,8%

Podsumowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta w Santanderze, to na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się długo. 300 zł nagrody, darmowe konto ze wszystkimi bankomatami i przelewami natychmiastowymi – czego chcieć więcej?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 16

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla X edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja na dowolną kwotę MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Rafał pisze:
  Jak mogę sprawdzić, czy mogę wziąć udział w promocji? Brałem udział w promocji w 2018 roku na konto osobiste, jeszcze za BZ WBK, a zamknąłem je na pewno już po 1 kwietnia 2019. Mam też konto firmowe u nich założone w promocji w zeszłe wakacje, ale to raczej związku nie ma.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rafał, sprawdż czy nie masz na mailu potwierdzenia zamknięcia rachunku albo czegoś podobnego. Jeśli nic nie znajdziesz i nie masz też dokumentów papierowych z zamknięcia to zadzwoń do banku i zapytaj, kiedy było zamknięte konto osobiste – nie powinno być problemu z informacją skoro masz u nich konto firmowe.
 3. Kosti pisze:
  Czy osoba powyżej 26 roku życia też może skorzystać z promocji?
 4. Rafał pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla X edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1012622037
  Pozdrawiam i dziękuję.
 5. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości internetowej i przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 6. Tomek pisze:
  Zachęcam do skorzystania z aktualnego kodu polecające 1012626338. Zapewniam spełnienie wszystkich wymaganych warunków promocji i pozostawienie konta w Santander, gdyż jest to mój główny bank i od lat biorę udział w tego typu promocjach
 7. Paulina pisze:
  Czy jesli urodziny mam końcem marca to załapie się na promocję? Teoretycznie jeszcze nie mam 27 lat.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na promocję jak najbardziej, ona dotyczy zarówno osób do 26 r.ż. jak i starszych – warunki do spełnienia są te same. Ewentualnie po urodzinach może zmienić Ci się typ konta na zwykłe Konto Jakie Chcę i wtedy masz dwa warunki do bezpłatnego konta i karty (wpływ min. 500 zł + min. 1 płatność kartą/BLIKiem).
 8. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Podany kod obowiązuje od 1.02.2021r. do 30.04.2021r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 9. Łukasz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego: 1014002639
 10. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego 1016898331 . Spełnia on wszystkie warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 11. Mikołaj pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1017005636
  Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego
  Mikołaj 🙂
 12. Edyta pisze:
  Czy jeśli nie wyraziłam zgody na kontakt telefoniczny, na elektroniczny już tak biorę udział w promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Muszą być obie zgody – i telefoniczny i elektroniczny. Zaloguj się do bankowości i zmień tę zgodę na tak – możesz to zrobić do końca kwietnia, ale już jej nie odwołuj do końca lipca, ponieważ wykluczy Cię to z promocji.

Napisz komentarz