PROMOCJA ZAKOŃCZONA

300 zł do sklepu Duka oraz 20% rabatu na zakupy za założenie Konta Citi Priority w Citibanku

Podobno średnio przez całe nasze życie ponad 2,5 roku spędzamy w kuchni na samym tylko gotowaniu. Kuchnia z pozoru zwykłe pomieszczenie, ma w sobie coś magicznego – to tam chętnie spędzamy czas z bliskimi na wspólnym gotowaniu, a tym samym umacniamy więzi.

Warto więc sprawić, aby wyposażenie kuchni było idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Dlatego coraz częściej stawiamy na profesjonalne zakupy. W dzisiejszej promocji Citibanku możemy odebrać podwójną nagrodę, która pozwoli nam na prawie darmowe zakupy w sklepach Duka:

 • voucher na 300 zł
 • 20% rabat na zakupy w Duka

Nagrody najważniejsze informacje:

 • zyskujesz dwie nagrody zwolnione z podatku: voucher na 300 zł i 20% na nieprzecenione produkty Duka;
 • nagrody możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych lub internetowych;
 • voucher będzie ważny do 31.12.2018r. a rabat do 31.08.2018r.

Kto może skorzystać z promocji?

Citibank przygotował promocję z myślą o nowych klientach Banku, a dokładnie osobach które od 31 października 2016 roku nie posiadały w Citibanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego.

Osoba spełniająca powyższy warunek powinna jak najszybciej przejść na stronę promocji i założyć Konto Osobiste Citi Priority. Na pierwszy rzut oka konto może wydawać się drogie, ale korzystając z naszych wskazówek przekonasz się, że warto się nim zainteresować chociażby tylko w ramach tej promocji.

 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie konta – 0zł
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zlecenie stałe/polecenie zapłaty – 0 zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu oraz usługę CitiPhone, która kosztuje aż 6 zł/m-c

Jak zgarnąć 300 zł i 20% rabatu do sklepu Duka?

#1 KROK – do 30.06.2018r. najlepiej jak najszybciej (dostępnych jest tylko 1 000 kont) przejdź na stronę promocyjną Banku i zarejestruj się w promocji;

>>Załóż konto i odbierz 300 zł oraz 20% rabatu do Duka<<

#2 KROK – maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych zadzwoni do Ciebie konsultant, podczas rozmowy z nim zawnioskuj o konto Citi Priority wraz z kartą;

#3 KROK – najpóźniej do 31 lipca 2018 roku podpisz umowę o Konto wraz z kartą;

#4 KROK – do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto wykonaj dwa warunki:

 • min. 1 raz zaloguj się do bankowości online Citibanku;
 • min. 1 raz zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 5 000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym Banku) lub utrzymaj średniomiesięczne saldo na koncie w kwocie min. 30 000 zł;

#5 KROK – w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) wykonaj po min. 2 płatności kartą na kwotę min. 300 zł. Płatności wykonujemy tylko w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (odpada internet).

To wszystko!

Teraz czas na nagrodę, którą Bank przyśle Ci w systemie bankowości online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy wyżej opisane warunki. Czyli jeżeli umowę podpiszemy w czerwcu to:

 • do końca lipca: logujemy się do bankowości online + zapewniamy wpływ na konto 5 000 zł lub utrzymujemy średniomiesięczne saldo na 30 000 zł oraz w lipcu i sierpniu wykonujemy po 2 płatności kartą na kwotę łączną min 300 zł (w każdym miesiącu), a dzięki temu do końca września otrzymamy nagrodę

>>Załóż konto i odbierz 300 zł oraz 20% rabatu do Duka<<

Na to koniecznie zwróć uwagę!

Wszystko wygląda ładnie, wręcz idealnie ale żeby było tak do końca to trzeba przestrzegać kilku naszych zaleceń, tak aby przypadkiem nie naciąć się na jakieś opłaty.

#1 WSKAZÓWKA – 5 000 zł – przelej ze swojego konta w innym banku – to spokojnie przejdzie i warunek będzie prostszy;

# 2 WSKAZÓWKA – pamiętaj o tym, aby co miesiąc zwalniać się z opłaty za konto – możesz utrzymać na nim średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub zapewnić wpływy na konto 5 000 zł i posiadać np. kartę kredytową. Ja polecam spełnić II warunek ponieważ posiadając darmową w utrzymaniu kartę Simplicity można zgarnąć:

Wtedy możesz jednego dnia w miesiącu przelać sobie na konto min. 5000 zł (może to być jeden wpływ lub kilka na łączną kwotę) ze swojego konta w innym banku, a po zaksięgowaniu tej kwoty zwrócić ją sobie. Tym samym spełnisz większość warunków promocji.

>>Załóż konto i odbierz 300 zł oraz 20% rabatu do Duka<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Aleksander pisze:
  Link nie działa.

Napisz komentarz