PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Marketingowcy Citibanku rozdają gotówkę za założenie tej 1 karty – teraz 300 zł do wydania w Biedronce! Prześwietlam regulamin!

Zdaje się, że marketingowcy Citibanku, pod presją słabych wyników, podejmują drastyczne kroki, aby rozreklamować kartę Citi Simplicity (bezpłatna, dla osób powyżej 21 lat). Tym razem oferują voucher na 300 zł do wydania w Biedronce w zamian za założenie wspomnianej karty oraz wykonanie nią 10 płatności (na dowolną kwotę).

W artykule prześwietlam dokładnie cały regulamin tej promocji, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest ona uczciwa i warta skorzystania – haczyków nie znaleziono!

300 zł do Biedronki – szczegóły vouchera

Na początek, warto wiedzieć, że wspomniany voucher to NAGRODA GWARANTOWANA. Nie ma żadnych losowań, ani konkursów. Nagrodę dostaje KAŻDY kto wykona kroki opisane w regulaminie promocji. W tym artykule rozpisałem je w przystępnym języku, aby było Ci łatwiej się we wszystkim połapać.

A co do samej nagrody, to jej szczegóły prezentują się następująco:

 • Dostajesz voucher o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka
 • Voucher obejmuje cały asortyment sklepu – nie ma wykluczeń
 • Nie ma minimalnej kwoty zakupów, za którą można płacić voucherem
 • Możesz z niego korzystać wielokrotnie – aż do wyczerpania łącznej kwoty 300 zł
 • Voucher będzie ważny aż do 31.12.2018r. więc będziesz mieć mnóstwo czasu, aby go wykorzystać
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Korzystanie z vouchera jest banalnie proste – podchodząc do kasy powiedz „Dzień dobry, płacę voucherem z Citibanku” i później podyktuj kasjerce Twój indywidualny 13-cyfrowy kod vouchera.

Musisz przyznać, że 300 zł to spora kwota, za którą w Biedronce można wielokrotnie wychodzić z torbą pełną zakupów. Wyobraź sobie, że przez cały tydzień, codziennie kupujesz to na co masz tylko ochotę, a z Twojego portfela nie ubywa ani złotówka, bo za wszystko płacisz voucherem – jak dla mnie świetna opcja!

A teraz przejdźmy do kolejnych szczegółów promocji:

Jaką kartę mam założyć i czy rzeczywiście jest bez opłat?

Voucher na 300 zł do sklepów Biedronka otrzymasz w zamian za założenie karty Citi Simplicity. Jest ona bezpłatna i dostępna dla osób powyżej 21 lat (na końcu artykułu załączam link do tabeli opłat i prowizji). Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • karta dostarczana pocztą za 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu liczony od momentu wystawienia wyciągu
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47% (nie dotyczy osób, które spłacają kartę w okresie bezodsetkowym)

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 8% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w wysokości 300 zł za jej założenie i użycie w sklepach minimum 10 razy (za chwilę podam wszystkie szczegóły dotyczące tych płatności).

Do karty dostaniesz również gratis specjalną naklejkę do płatności zbliżeniowych. Do 1 marca 2018 korzystanie z niej jest w pełni darmowe. Później jej koszt wynosi 5 zł miesięcznie, dlatego zapisz sobie w kalendarzu, aby przed pierwszym marca wejść do panelu internetowego i zgłosić dyspozycję zamknięcia tej naklejki – to tylko kilka kliknięć. Oczywiście możesz zamknąć ją również dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając oddział Citibanku.

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Dostajemy bardzo atrakcyjną nagrodę o wartości 300 zł w zamian za założenie karty bez opłat. Wydaje się to podejrzane, ale moja ponad 2 letnia praktyka w prowadzeniu bloga o promocjach bankowych pozwala twierdzić, że mimo wszystko Citibankowi się to opłaca (mimo, że nie ma haczyków!)

Spójrz:

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci vouchera do Biedronki i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Cieszę się, że poważnie traktuje się nas konsumentów i myśli w kategoriach wygrany-wygrany. Każdy jest zadowolony wywiązując się ze swojej części umowy.

Bo musisz wiedzieć, że zasady, na których przyznawany jest voucher do Biedronki są zapisane i GWARANTOWANE w regulaminie promocji. To na jego podstawie przygotowałem instrukcję do tego artykułu.

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty.

Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać te 300 zł do Biedronki.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać wspomniany voucher. W skrócie wygląda to tak:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (przynajmniej 1 raz) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (łącznie min. 10 transakcji) Odbierasz kod vouchera na 300 zł do Biedronki

Wykonaj te 3 proste kroki, aby dostać 300 zł

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, aby ustalić szczegóły.

Powiedz mu wtedy, że chcesz wybrać kartę Citi Simplicity w promocji z Voucherem na 300 zł do sklepów Biedronka.

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Połączenie na stronie jest szyfrowane i możesz być spokojny o swoje dane (imię, nazwisko, telefon, PESEL, adres e-mail). Trafią w zabezpieczone miejsce, bezpośrednio do Citibanku. Nikt inny ich nie zobaczy. Dane te posłużą jedynie do właściwej identyfikacji Twojej osoby, a dzięki numerowi PESEL bank będzie mógł wstępnie zweryfikować, czy masz szansę na przyznanie karty czy nie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 5 lutego 2018 r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher na 300 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz.

Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

WAŻNE PODCZAS ROZMOWY Z KONSULTANTEM – rozmawiając z konsultantem pamiętaj o 3 rzeczach: po pierwsze powiedz, że chcesz kartę Citi Simplicity (tylko ona jest w pełni darmowa), po drugie wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (te dwie zgody są wymagane przez regulamin promocji), a po trzecie nie zgadzaj się na uruchomienie dodatkowych usług płatnych (np. CitiPhone płatne 6 zł/m-c).

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę, która trafi do Ciebie zwykłym listem pocztowym. Bez żadnych opłat. Ewentualnie gdybyś miał takie życzenie, to powiedz o tym konsultantowi i kartę może przywieźć kurier – kosztuje to wtedy 30 zł.

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 300 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w styczniu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w styczniu, lutym lub marcu.

Oczywiście możesz się logować więcej niż 1 raz. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu zanim upłyną 2 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy. Najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty i mieć temat z głowy.

KROK #3 – płać kartą za zakupy

Trzecim krokiem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej założonej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał voucher, należy wykonać po 5 płatności (na dowolną kwotę) w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych po otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy. Możesz zapłacić za normalne zakupy albo po prostu 5 razy zapłacić za butelkę wody czy bułkę w piekarni – nie ma żadnych ograniczeń.

Jeśli umowę podpiszesz w styczniu (liczy się data na umowie), to płatności możesz wykonać:

 • w styczniu (5 płatności) oraz lutym (5 płatności)
  albo
 • lutym (5 płatności) oraz marcu (5 płatności).

Zaliczone będą wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą. Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV z odwrotu karty.

PAMIĘTAJ – regulamin mówi, aby po 5 płatności wykonać w 2 kolejnych miesiącach kalendarzowych przed upływem drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Transakcje muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu, więc lepiej zrobić je przynajmniej kilka dni przed jego zakończeniem. Polecam wpisać sobie przypomnienia w kalendarzu lub w telefonie.

Później wydaną kwotę przelewasz do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) i możesz świętować sukces.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10 zł za jedną wypłatę). Bank nie zaliczy też transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

I to właśnie jest już cała “recepta na sukces” i zdobycie vouchera na 300 zł do Biedronki. Znasz już wszystkie kroki i możesz z pełną świadomością kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zgłosić się do promocji:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 300 zł do Biedronki >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Tu znajdziesz Twój voucher:

To już wszystko. Voucher na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie 3 kroki promocji.

Znaczy to, że jeśli powyższe kroki wykonasz przed końcem lutego, to wtedy do końca marca dostaniesz swój voucher o wartości 300 zł i będziesz mieć świetny prezent na Wielkanoc 🙂

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci vouchera i cieszyć się z darmowych zakupów.

Tutaj będzie Twój voucher:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 300 zł do Biedronki >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

Kiedy już przetestujesz kartę Citi Simplicity i odbierzesz voucher może stać się jedna z dwóch rzeczy: karta spodoba Ci się i zechcesz zostawić ją na dłużej (w końcu jest darmowa!) albo uznasz, że jej nie potrzebujesz i rozwiążesz umowę z Citibankiem.

Oczywiście nie ma żadnych zobowiązań i z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Umowę możesz wypowiedzieć:

 • w oddziale banku
 • wysyłając list polecony
 • telefonicznie
 • poprzez panel bankowości online

Kwestię tę gwarantuje XIV rozdział umowy:

Możesz zatem potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku sam zdecydujesz ile będzie on trwał. Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 300 zł.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 300 zł do Biedronki >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 300 zł?

Zastanów się, ile nadgodzin musisz wziąć, aby dodatkowo zarobić 300 zł na zakupy dla całej rodziny? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura, a Ty w łatwy sposób zarobisz dodatkowe 300 zł. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 300 zł do Biedronki >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Informacja: Często ludzie pytają mnie: “Ale co Ty w ogóle z tego masz? Dlaczego całymi dniami przesiadujesz przed komputerem pisząc o bankach?” Spieszę z odpowiedzią.

Otóż linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymam od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładam w rzetelne prześwietlanie promocji. To taki układ wygrany-wygrany, w którym Ty dostajesz voucher 300 zł, a ja dodatkowe kilka złotych za wyjaśnienie Ci wszystkiego.

Dwa słowa zakończenia

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS vouchera na 300 zł do Biedronki. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać 300 zł do Biedronki >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-7 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: