Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dla klientów ING: 30 zł premii za 3 płatności Google Pay – bardzo proste warunki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Google Pay ING Bank Śląskiobecny klient

Dziś znów promocja dla klientów ING posiadających w nim konto osobiste – i to dosłownie wszystkich, którzy nie korzystali ostatnio z płatności Google Pay! Skorzysta z niej każdy kto na dzień 9 października 2018 roku nie miał podpiętej karty Visa wydanej do konta (w tym Banku) w aplikacji Google Pay.

Mechanizm działania promocji jest prosty – wykonujesz min. 3 płatności na min. 5 zł każda przy użyciu Google Pay, a w zamian za to otrzymujesz 30 zł od ING. Jak dla mnie wszystko jasne…trzeba przeczytać nasz dzisiejszy artykuł i po prostu skorzystać!

Google Pay czyli co?

Google Pay to nic innego jak nowszy zastępca aplikacji Android Pay oraz Google Wallet. Myślę, że większość z Was je zna – nawet jak z nich nie korzystaliście to o nich słyszeliście. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobile, które pracują na Androidzie i to min. KitKat 4.4+ – możesz z niej korzystać na smartphonie (jest najwygodniej) lub na tablecie.

Aplikacja to pozwala nam na płacenie za różne zakupy lub usługi przy użyciu telefonu, bez konieczności fizycznego posiadania karty. Karta jak najbardziej jest, ale podpięta do aplikacji Google Pay, w której jest w pełni bezpieczna.

Jak odebrać 30 zł za 3 płatności?

Jeżeli posiadasz konto w ING, a do niego kartę Visa, a do tego jesteś zwolennikiem wygodnych i szybkich płatności to możesz śmiało przystąpić do tej promocji. Wystarczy tylko, że:

 • do 10.11.2018 roku zalogujesz się do bankowości ING i w zakładce: Oferty – Promocje zapiszesz się do udziału w promocji Zyskaj z Google Pay;
 • do 10.12.2018 roku pobierz aplikację Google Pay na urządzenie mobilne oraz wykonaj min. 3 płatności na kwotę min. 5 zł (każda) z wykorzystaniem aplikacji Google Pay. Płatności możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie. Aplikacją możesz płacić w supermarketach lub w innych aplikacjach: Uber, Pyszne.pl, Allegro.

To wszystko!

Każdy kto spełni powyższe warunki odbierze 30 zł premii, będzie ona przyznawana w dwóch turach:

 • do 20.11.2018 roku – dla tych, którzy spełnią warunki do 10.11.2018 roku;
 • do 20.12.2018 roku – dla tych, którzy spełnią warunki do 10.12.2018 roku.

Do momentu wypłaty premii trzeba nadal posiadać konto w ING gdyż to na nie wpłyną pieniądze z nagrody.

Jak płacić Google Pay?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Michał pisze:
  można zrobić 3 zakupy w sklepie google play ? nie mam nfc i nie wiem jak wykorzystać google pay ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem muszą to być płatności wykonane kartą, która będzie zarejestrowana Google Pay. W artykule dokładnie opisałam jak działa płatność przez Google Pay. Jeżeli Twój telefon nie obsługuje takich płatności to może ktoś z rodziny mógłby użyczyć Ci telefonu do tej promocji, nie mam innego pomysłu na to.
 2. Pablo pisze:
  google pay a na zdjęciu jest IPhone ?
  • Michał pisze:
   kupując aplikacje w google play tez płacę kartyą podpiętą w google pay. czy to ma sens i czy się uda? kupie 3 aplikacje po 5 zł 😉
 3. Grzegorz pisze:
  Jak sprawa się ma z kartą kredytową tego banku?
 4. Karol pisze:
  Skorzystałem i już wypłacili

Napisz komentarz