Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

30 zł premii dla NOWYCH i OBECNYCH klientów ING w zamian za wykonanie 3 płatności zbliżeniowych telefonem – proste warunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Z najnowszej promocji skorzystają zarówno NOWI jak i OBECNI klienci ING. Wystarczy tylko, że każdy wykona min. 3 dowolne płatności mobilną kartą MasterCard (płatności zbliżeniowe telefonem) a w zamian za to otrzyma premię – 30 zł.

Ogromny plus promocji to fakt, że nie jest ona w żaden sposób limitowana, a co za tym idzie bez problemu skorzysta z niej każdy kto do 24 grudnia 2017 roku spełni opisane w tym artykule warunki. Sprawdźmy więc co zrobić, aby odebrać 30 zł premii.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą nowi i obecni klienci ING, którzy od 19 listopada 2017 roku nie posiadali mobilnej karty MasterCard w telefonie wydanej do konta w ING oraz nie dokonywali transakcji przy użyciu karty MasterCard w telefonie (np. przy okazji wcześniejszych promocji ING).

Wydanie karty mobilnej jest zupełnie darmowe. Jeżeli chodzi o opłatę za jej miesięczne używanie to tu bank robi ukłon w stronę klientów i zwalnia ich z opłaty miesięcznej do 28.12.2017 roku. Plusem jest to, że po wykonaniu 3 mobilnych płatności można zastrzec kartę mobilną.

Muszę zaznaczyć, że standardowo pobierana jest opłata – 7 zł/m-c – opłaty można uniknąć wykonując płatności kartą na kwotę min. 300 zł. Ale tak jak wspomniałam – w tej promocji klienci są zwolnieni z opłaty.

Karta mobilna to karta taka trochę „wirtualna” ponieważ nie posiadasz jej fizycznie w formie plastiku, ale jest ona przypisana do aplikacji mobilnej Banku jaką posiadasz na swoim smartphonie i połączona z Twoim kontem w ING. Dzięki temu możesz swobodnie płacić zbliżeniowo telefonem zbliżając go do terminala.

Jak odebrać 30 zł premii od ING – krok po kroku

Teraz dokładnie opiszę Ci cały mechanizm działania promocji tak, abyś bez problemu mógł odebrać od ING premię 30 zł za wykonanie tylko 3 dowolnych płatności mobilną kartą w smartphonie.

#1 KROK – Przejdź na specjalną promocję i zapisz się do udziału w promocji (najpóźniej do 24.12.2017 roku).

#2 KROK – Pobierz (jeżeli jeszcze nie posiadasz) aplikację mobilną Banku ING na swój smartphone – system operacyjny Android w wersji min. 4.4 i wbudowanym modułem NFC

#3 KROK – Zaloguj się do aplikacji, następnie wybierz konto, z którym będzie powiązana karta MasterCard. Dalej kliknij w zamawianie karty i wybierz tę „MasterCard” – tylko ona bierze udział w promocji. Następnie pozostaje Ci tylko zawrzeć elektroniczną umowę o kartę potwierdzając zamówienie kart PINem. Dalej pozostaje Ci nadanie PINu karcie.

#4 KROKNajpóźniej do 24.12.2017 roku – wykonaj min. 3 dowolne płatności kartą mobilną, na dowolną kwotę. Możesz zapłacić za małe zakupy – pieczywo w piekarni lub za większe zakupu.

To wszystko!

Teraz do 30.12.2017 roku Bank przeleje na Twoje aktywne konto w ING bonus w kwocie 30 zł. Istotne tu jest oczywiście posiadanie konta w ING, ale Bank nie wymaga posiadania karty mobilnej, a co za tym idzie (jak już wspominałam) po wykonaniu 3 płatności można zrezygnować z karty mobilnej.

Pamiętajmy, że do 28.12.2017 roku karta będzie darmowa, ale później będzie trzeba już spełniać warunki jej bezpłatności więc lepiej nie przespać tego momentu. 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. NOBILES pisze:
  Korzystał już ktoś z tej promocji?
 2. NOBILES pisze:
  Karta zarejestrowana. Trzy płatności wykonane. Czekam na 30zł 🙂
  Jeśli już ktoś otrzymał niech się pochwali
 3. Wiktor pisze:
  Trzeba miec nfc czy mozna to jakos obejsz np placac w internecie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatności muszą być wykonane przy użyciu telefonu, który będzie miał NFC dzięki czemu będzie obsługiwał aplikację Banku. Płatności wykonane w internecie nie spełnią warunków promocji.
 4. Rafał pisze:
  Witam. Bank właśnie przesłał „Zmiany Tabeli Opłat i Prowizji dla klienta indywidualnego”. Jest tam napisane: „Co zmienimy i dlaczego”

  29 grudnia 2017 roku

  1. Przedłużymy zwolnienie z opłaty za kartę Mastercard w telefonie do 28 grudnia 2018 roku. Do tego czasu może Pan korzystać z karty bez opłat.

  zmieniany zapis: Rozdział III a) 1.2. (przypis 9)

  2. Uzupełnimy zapis o opłacie za kartę płatniczą. Do sumy, która zwalnia Pana z opłaty za kartę, będziemy wliczać także transakcje dokonane wirtualną postacią danej karty.

  zmieniany zapis: Rozdział III a) 1.2. (przypis 1, przypis 9)

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A przesłali może nową TOiP czy tylko maila z wyszczególnionymi zmianami, o których piszesz?
 5. Rafał pisze:
  Przysłali TOiP w formie pdf

Napisz komentarz