PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Atrakcyjne 3% dla kwoty do 1 mln na Lokacie Tylko Teraz w Idea Banku – dla nowych i obecnych klientów.

Na horyzoncie pojawiła się kolejna propozycja dobrej lokaty – tym razem od Idea Banku. Każdy wie, że sztandarowym produktem Banku jest Lokata Happy na 4% – ciągle dostępna dla nowych klientów. Teraz do oferty trafiła lokata “Tylko Teraz” również ze stałym, wysokim oprocentowaniem – 3%.

Lokata dostępna jest dla nowych i obecnych klientów Idea Banku więc skorzystać może dosłownie każdy komu zależy na pomnażaniu oszczędności. Bank nie informuje jak długo będzie dostępne promocyjne oprocentowanie (może skończyć się w każdym momencie) warto więc szybko decydować się na skorzystanie.

 

Parametry Lokaty Tylko Teraz

Jak na Idea Bank przystało lokata została solidnie przygotowana i pozwoli każdemu pomnożyć sensownie swoje oszczędności. Duży plus to to, że Bank nie wymaga posiadania konta osobistego – wystarczy założenie samej lokaty. Tak oto kształtują się najważniejsze parametry produktu:

 • OPROCENTOWANIE – 3% w skali roku
 • CZAS TRWANIA LOKATY – 1-3 miesiące (sam decydujesz)
 • KWOTA LOKATY – od 5 00 zł do 1 000 000 zł
 • ILOŚĆ – możesz założyć dowolną ilość lokat

Lokatę TYLKO TERAZ można założyć wyłącznie za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Strony Internetowej oraz Bankowości Mobilnej

Jak założyć lokatę?

A) OBECNY KLIENT

Obecny klient Banku powinien zalogować się do systemu bankowości online Idea Cloud i tam zawnioskować o lokatę. Następnie na maila otrzyma numer rachunku, na który należy przelać środki na lokatę. Po opłaceniu lokaty będzie ona aktywna, a opłacić lokatę należy w ciągu maksymalnie 2 dni od dnia złożenia wniosku.

B) NOWY KLIENT

Nowy klient może założyć dwie lokaty – pierwszą przeznaczoną tylko dla nowych klientów – Lokatę Happy z oprocentowaniem do 4% dla kwoty do 10 000 zł na okres 2 miesięcy i tu w pakiecie odebrać 200 zł do fly.pl.

Dzięki temu staniesz się klientem Idea Banku zyskując atrakcyjne oprocentowanie i mając dostęp do bankowości internetowej będziesz mógł założyć Lokatę Tylko Teraz również na dobrych warunkach – 3% dla kwoty do 1 mln.

Zyskasz dzięki temu dwie bardzo dobre lokaty – ale wybór należy do Ciebie, możesz założyć przecież tylko jedną lokatę, która bardziej spełnia Twoje oczekiwania.

Podsumowanie

Mamy kolejny fajny produkt oszczędnościowy przygotowany na naprawdę bardzo dobrych warunkach i z myślą o osobach, które chciałyby dobrze ulokować spore środki. Takim rozwiązaniem jest właśnie Lokata Tylko Teraz – oprocentowanie 3% i to dla kwoty do 1 000 000 zł.

A jak ktoś jest zupełnie nowym klientem Idea Banku to może w pierwszej kolejności założyć Lokatę Happy na 4% i odebrać 200 zł do fly.pl i od razu drugą lokatę na 3%. Będzie podwójny sensowny zysk. 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. kaja pisze:
  czy lokata jest automatycznie odnawialna na bardzo niskim procencie czy wygasa po zakonczeniu .?
  • Wojciech pisze:
   Lokata HAPPY jest odnawialna na niskim procencie, ale po jej założeniu można zadzwonić na infolinię i poprosić by edytowali ją na NIEodnawialną, ja tak dziś zrobiłem i po zakończeniu lokaty pieniadze prześlą mi od razu na konto.
 2. Tomasz pisze:
  Czy “opłacenie wniosku” oznacza jakąś dodatkową opłatę za założenie lokaty ?
 3. Tomasz pisze:
  Czy są jakieś ukryte koszty, kruczki etc ? Na pozór wszystko wydaje się proste, załatwiłem szybko przez internet i teraz tylko zrobić przelew. Wiem oczywiście, że wszystko jest w regulaminach, ale pytam żeby skonfrontować.
  • Moniaki.pl pisze:
   A co dokładnie budzi Twoje wątpliwości – w sensie co chciałbyś skonfrontować?
 4. Tomasz pisze:
  Czy rzeczywiście nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Napisz komentarz