Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 3 darmowe karnety do siłowni oraz 100 zł do Biedronki i Allegro za przetestowanie konta w BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Sezon „schudnę do wakacji” już zamknięty więc teraz szykujemy formę na nowy rok i w tym pomoże nam BGŻ BNP Paribas, który przygotował promocję idealną dla osób w wieku 18-26 lat. Każdy kto zdecyduje się przetestować DARMOWE Konto Optymalne lub Maksymalne (wystarczy 15 płatności kartą i 3 przelewy) odbiera:

 • trzy karnety o wartości 300 zł, do siłowni (i innych obiektów sportowych np. baseny, również zabiegi upiększające i masaże) sieci OK System. Uchodzi za idealne miejsce, w którym możemy spokojnie poćwiczyć lub korzystać i innych rozrywek, które akurat potrzebujemy! OK System słynie z indywidualnego podejścia do klienta na bardzo wysokim poziomie.

Sama jestem młoda (jeszcze) więc doskonale wiem, że młodzi bardzo cenią sobie płatności telefonem. To akurat świetnie się składa ponieważ dodatkowo będą mogli odebrać 100 zł na zakupy na Allegro oraz w Biedronce.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach w wieku 18-26 lat. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które:

 • w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w tej promocji, nie posiadała konta w BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada takiego konta obecnie;
 • na dzień 30.10.2018 roku nie będą mieć ukończonych 26 lat.

Jeżeli spełniamy ten wymóg, konieczne będzie założenie jednego z dwóch (oczywiście darmowych) kont: Optymalnego lub Maksymalnego. Obydwa konta będą pasować do wymagań najmłodszych, są nowoczesne, wpełni mobilne i przede wszystkim tanie!

 1. KONTO OPTYMALNE:
 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta – (bez konieczności zapewniania stałych wpływów);
 • 0 zł – wydanie i utrzymanie karty – (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę);
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – wypłaty z obcych bankomatów;
 • 0 zł – wypłaty z bankomatu BLIKIEM;
 • 0 zł – przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • 0 zł – powiadomienia sms.

2. KONTO MAKSYMALNE: 

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków);
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/12 zł – opłaty nie będzie dla osób, które nie ukończyły 26 lat, pozostali będą zwolnieni z opłaty jeżeli wykonają płatności kartą na kwotę min. 300 zł/m-c;
 • 0 zł – zwykłe przelewy internetowe;
 • 0 zł – zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • 0 zł – za pierwszą wpłatę i wypłatę pieniędzy w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą.

Jak krok po kroku odebrać DARMOWY karnet? 

OK System umożliwia korzystanie z najszerszej i najlepszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych – zdobytą nagrodę możemy wykorzystać na basenie, siłowni i wielu innych udostępnionych miejscach. Każda placówka jest wyposażona w wyspecjalizowany sprzęt sportowy, dzięki któremu wykonywane ćwiczenia dadzą oczekiwane efekty.

Z OK System można skorzystać w całym kraju, a lokalizację dostępnych obiektów znajdziesz na tej stronie. Korzystanie z karnetu to pestka, a dokładna instrukcja przeprowadzi Cię z powodzeniem przez cały proces.

Zanim go jednak wykorzystamy, sprawdźmy jak go odebrać:

#1 KROKdo 31.10.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 4 000 wniosków) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj swój udział w promocji. Następnie złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą. Podczas wnioskowania:

 • zaznacz dwa pierwsze, obowiązkowe oświadczenia;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach Banku i innych podmiotów, drogą elektroniczną  oraz zgodę na otrzymywanie dokumentów związanych z umową na adres mailowy (będzie to 1 i 4 okienko).

>>Przejdź na stronę promocyjną i odbierz darmowe karnety na siłownię<<

#2 KROK – podpisz umowę o konto.

#3 KROKw każdym z 3 kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto spełniaj po dwa warunku (podkreślam warunki spełniamy w każdym miesiącu):

 • wykonuj min. 1 dowolny przelew poprzez aplikację GOmobile – może być to przelew na konto znajomego, kogoś z rodziny lub na Twoje konto w innym Banku
 • wykonuj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę, ale z wykluczeniem miejsc, które mają poniższe kody MCC:
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Płać więc kartą w supermarketach, szkołach, urzędach lub na stacjach benzynowych, czyli tam gdzie standardowo płacimy kartą na co dzień. Myślę więc, że te wykluczenia nie powinny Ci w niczym przeszkadzać i zgarniesz roczny karnet na siłownię.

Przykładowo, jeżeli umowę podpiszesz we wrześniu to powyższe warunki spełniasz w październiku, listopadzie i grudniu. Gdyby umowa była podpisana w październiku to warunki spełniamy w listopadzie, grudniu oraz styczniu.

To wszystko! 

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki otrzymamy miesięczny karnet, z którego możesz korzystać max. 2 razy w tygodniu przez cały miesiąc. Ważne jest to, że jeżeli w którymś z miesięcy nie spełnisz powyższych warunków to niestety, ale karnet na każdy kolejny miesiąc nie zostanie Ci przyznany.

>>Przejdź na stronę promocyjną i odbierz darmowe karnety na siłownię<<

I KARNET: 

O przyznaniu pierwszej nagrody będziesz poinformowany do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki jego otrzymania – mailem oraz smsem. Następnie w ciągu kolejnych 10 dni (do 28 dnia miesiąca) będziesz musiał zarejestrować się na stronie systemu OK System i wgrać karnet. Będzie od dla Ciebie ważny przez cały kolejny miesiąc.

II KARNET:

O przyznaniu drugiej nagrody będziesz poinformowany mailowo do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym po raz drugi spełnisz warunek przelewu oraz płatności. Karnet wgra się do panelu do 25 dnia i będzie ważny przez kolejny pełny miesiąc.

II KARNET:

O przyznaniu trzeciej nagrody będziesz poinformowany mailowo do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym po raz trzeci spełnisz warunek przelewu oraz płatności. Karnet wgra się do panelu do 25 dnia i będzie ważny przez kolejny pełny miesiąc.

PRZYKŁADOWA SYTUACJA:

Załóżmy, że podpisujesz umowę o konto we wrześniu 2018 roku. Następnie spełniasz poniższe warunki:

 • W PAŹDZIERNIKU: 5 płatności bezgotówkowych + 1 przelew GOmobile – za spełnienie tych warunków do 18 listopada otrzymasz informację o przyznaniu I karnetu, wgrasz go do systemu do 28 listopada i będzie on ważny przez cały grudzień;
 • W LISTOPADZIE: 5 płatności bezgotówkowych + 1 przelew GOmobile – za spełnienie tych warunków do 18 grudnia otrzymasz informację o przyznaniu II karnetu, będzie on wgrany do systemu do 25 grudnia i będzie on ważny przez cały styczeń;
 • W GRUDNIU: 5 płatności bezgotówkowych + 1 przelew GOmobile – za spełnienie tych warunków do 18 stycznia otrzymasz informację o przyznaniu III karnetu, będzie on wgrany do systemu do 25 stycznia i będzie on ważny przez cały luty;

A dla chętnych dodatkowe 100 zł na zakupy! 

Do tej części promocji może przystąpić każdy kto posiada w BGŻ BNP Paribas jakąkolwiek kartę kredytową lub debetową z logiem MasterCard. Dodatkowo istotne jest, aby nie uczestniczył wcześniej w promocjach: „Wygraj z Android Pay” oraz „Kupuj z Apple Pay”.

Najistotniejszym jednak warunkiem odebrania nagrody jest fakt, że klient nie mógł przed dniem 23 sierpnia 2018 roku posiadać zarejestrowanej karty BGŻ w aplikacji Apple Pay lub Google Pay.

Jeżeli ktoś spełnia ten warunek to wystarczy:

#1 KROK – do 31.10.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 3 000 rejestracji) przejdź na stronę Banku i zarejestruj swój udział, a podczas tego wyraź wszystkie 4 zgody/oświadczenia.

#2 KROK – do 31.10.2018 roku zarejestruj się w Aplikacji Apple Pay albo Aplikacji Google Pay oraz dodaj do niej kartę, którą posiadasz w BGŻ BNP Paribas (kredytową lub MasterCard debetową).

#3 KROK – aby odebrać 50 zł do Biedronki -w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dodania karty do aplikacji (patrz. 2 KROK) wykonaj min. 3 Transakcje Apple Pay albo Transakcje Google Pay Tokenem.

#4 KROK – aby odebrać 50 zł do Allegro – w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym dodałeś kartę do aplikacji, wykonaj minimum 8 transakcji Apple Pay albo Transakcji Google Pay Tokenem. Do płatności wykonanych w tym kroku nie będą zaliczać się płatności wykonane w 3 kroku

Szczegóły tej promocji znajdziesz w tym artykule.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 39

 1. Marcin pisze:
  Ja się właśnie nad tym kontem maksymalnym zastanawiam. Idę na studia i chciałbym korzystać z siłowni, a wiadomo – student każdy grosz liczy. Zawsze to 3 miesiące oszczędności, a i tak widzę, że w tym koncie wszystko za 0zł.
 2. cirice pisze:
  mam tam konto od niedawna i jestem bardzo zadowolona. 0 za prowadzenie konta, 0 za obsługę karty, 0 za wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów więc oferta jest mega
  • Marcin pisze:
   Przekonamy się. Dzisiaj założyłem 🙂 Super jest apka mobilna! Tylko, jeżeli mogę, mógłby mi ktoś prosto wyjaśnić jak działa ten karnet w OkSystem? Bo trafiłem na panią w banku z którą nie mogłem złapać wspólnego języka i ciężko mi się z nią gadało ;/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jakich informacji o tym karnecie potrzebujesz, chętnie pomogę (myślę, że się dogadamy) 🙂
  • Bogusia pisze:
   Racja, bgź postarał się z ofertą, bo jest bardzo korzystna. A wejściówki 2x w tyg to już w ogóle extra pomysł 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za opinię 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za opinię 🙂
  • Alicja pisze:
   A są jakieś ‚haczyki’ np ile płatności trzeba wykonać żeby konto było darmowe?
  • Moniaki.pl pisze:
   Dziękuję za komentarz,
   jeżeli chodzi o opłaty za konto to ich nie ma, jest ono bezwarunkowo darmowe. Szczegóły z tabeli opłat i prowizji zostały dokładnie opisane w artykule. Tak samo jak mechanizm działania promocji został dokładnie opisany. 🙂
  • anka pisze:
   powiem szczerze, że jak czytam to coraz bardziej się wkręcam, ten karnet na siłownię też mi się podoba.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To polecam 🙂
  • PaulinaM pisze:
   Ja jestem mega zadowolona. Wszystko jest za free, a tak jak mówisz – dla studenta każdy grosz się liczy 😀
  • Loka pisze:
   A wiecie może czy z tymi wypłatami z bankomatów, to jest tak że ze wszystkich wszystkich można za free czy tylko z konkretnych wybranych ??
  • Monika pisze:
   Ciekawa jestem jak dużo miejsc zostało jeszcze „wolnych” z puli tych 4tys benefitów 😀
  • targan pisze:
   @Monika pewnie niewiele biorąc pod uwagę ilość zainteresowanych tą ofertą
 3. uzumati pisze:
  Kurcze, fajna oferta! 3 karnety po 2 wejścia w tygodniu to jest spora oszczędność! Większa niż moniak 😉 Chyba się wybiorę w piątek do bgż pogadać o takim koncie.
 4. krejzolka pisze:
  Ojej jak dobrze że weszłam i poczytałam! Szukam sobie na gwałt dobrego konta na studia, bo dopiero wróciłam z wakacji i zapomniałam to ogarnąć wczęsniej, a teraz już uczelnia, pierwszy rok, zaległości.. eh. No nic, super artykuł, fajnie że napisałaś o tej promocji, na pewno założę sobie konto w BGŻ jutro! 😀
 5. Gandalf pisze:
  Ja również posiadam BGŻ i do od końca września więc wyczekuje już na swój karnet, bo w połowie października obiecali, że go już dostanę! 🙂
  • Loka pisze:
   Oh, zazdroszczę. Ja dopiero swój karnet otrzymam w styczniu , bo chwilę temu zakładałam konto :c no nic, poćwiczę cierpliwość,a potem bicepsy (y)
  • Monika pisze:
   Nie ma co się denerwować, Loka. Nowy rok = nowa ja= nowy karnet= nowa forma 😀 To się musi udac 😀
  • Gandalf pisze:
   Ja polowałem na nowe w pełni darmowe konto juz od jakiegoś czasu, ale nie było ciekawych ofert. Dopiero pod koniec września pojawił sie ten bgż więc od razu skorzystał.
  • maniek pisze:
   a karnety do biedronki dostaliście?
 6. maniek pisze:
  jestem klientem od kilku dni i chwalę sobie. Co prawda przez kilka dni to niewiele można powiedzieć ale wszystko zapowiada się bardzo dobrze. Umowę przeczytałem dokładnie więc wiem co i jak
 7. dakuu pisze:
  i co ktoś już ma karnet? 😀

Napisz komentarz