80 zł premii za skorzystanie z programu poleceń oraz 200 zł premii za wpływy wynagrodzenia od Santander Bank Polska + bilety do kina za 10 zł

Kilka dni temu pisałam o programie poleceń Santander Bank Polska, w którym można odebrać 80 zł premii. Wszystko w zamian za założenie darmowego konta Jakie Chcę oraz logowanie do bankowości online i kilka płatności kartą. Promocja fajna, prosta, ale nie oszukujmy się – zysk nie jest powalający.

Z uwagi na to, dziś Bank dorzuca do puli 200 zł w zamian za wpływy wynagrodzenia – bo skoro już takie konto założymy to co nam szkodzi zgarnąć premię dodatkową. Do tej promocji nie trzeba zaproszenia jak w przypadku innych banków – po prostu siadasz i korzystasz.

Kto może przystąpić do promocji? 

Oferta Santander Bank Polska została przygotowana z myślą o obecnych i powracających klientach, dokładnie będą za nie uznawane osoby które:

 • nowy klient: nie posiadał i/lub nie współposiadał konta osobistego w BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska);
 • powracający klient: od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadał i/lub współposiadał konta osobistego w BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska).

Jeżeli więc ktoś posiadał inny produkt tego banku (byle nie konto osobiste w PLN) to może śmiało założyć konto osobiste w tej promocji, a następnie skorzystać z promocji dotyczącej wpływu wynagrodzenia.

Jak w łatwy sposób odebrać 280 zł premii? 

Bank premiuje za to, że nasze Konto Jakie Chcę w Santander (BZ WBK) będzie założone w programie poleceń za co zgarniamy 80 zł.

Dodatkowo za jednorazowy wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł (powtórzony w 4 miesiącach), będzie należała się premia 200 zł. Dokładnie Bank będzie honorował wpływy: renty, emerytury, wynagrodzenia, świadczenia z KRUS’u lub ZUS’u.

#1 KROK – do 30.11.2018 roku załóż indywidualne Konto Jakie Chcę z kartą w Santander Bank Polska według wskazówek z tego artykułu (śmiało możesz użyć kodu polecenia, żeby odebrać 80 zł premii).

Następnie zaloguj się do bankowości online lub zadzwoń na infolinię (1 9999) i złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia. Jeżeli logujesz się do Santander (BZWBK24):

 • kliknij w ikonę „Obsługa klienta”
 • wybieramy działanie, czyli: „Konta/Dyspozycja przekazywania wynagrodzenia lub innego świadczenia na rachunek […]”
 • klikamy na „Formularz” i wypełniamy go

#2 KROK – aby odebrać 80 zł premii z polecenia spełnij dwa warunki do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • zaloguj się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego Banku;
 • wykonaj płatności na 200 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

#3 KROK – aby odebrać 200 zł premii należy w 4 kolejno następujących po sobie miesiącach spełniać powtarzalnie jeden warunek:

 • zapewniaj wpływ wynagrodzenie/emerytury/renty jednorazowo na kwotę min. 1 000 zł, dzięki temu otrzymasz premię w wysokości 50 zł/m-c przez okres 4 miesięcy. W regulaminie wyraźnie wskazane są rodzaje wpływów, nie jestem więc w stanie zagwarantować, że wpływ z Twojego konta w innym banku lub od znajomego będzie zaakceptowany.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz np. w październiku i już w październiku zapewnisz wpływ 1 000 zł to kolejne wpływy muszą nastąpić w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Jeżeli umowa będzie podpisana w październiku, ale wpływ zapewnisz w listopadzie to kolejne muszą nastąpić w grudniu, styczniu i lutym.

#4 KROK – BONUS! Posiadając kartę Dopasowaną z logiem MasterCard możesz kupować bilety do kina Helios, Cinema City oraz Multikina za jedyne 10 zł! Sprawdź tę promocję.

To wszystko! 

Premia za skorzystanie z programu poleceń będzie przelana na konto uczestników promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia 2 kroku.

Z kolei nagroda za wpływy – po 50 zł miesięcznie – będzie wpływać do końca miesiąca następującego po miesiącu wpływu. Czyli jeżeli:

 • zapewnisz I wpływ w październiku – I 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca listopada;
 • zapewnisz II wpływ w listopadzie – II 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca grudnia;
 • zapewnisz III wpływ w grudniu – III 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca stycznia;
 • zapewnisz IV wpływ w styczniu – IV 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca lutego;

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 4

 1. Ula napisał(a):
  To jak to jest, promocja dla nowych czy obecnych?:
  „Oferta Santander Bank Polska została przygotowana z myślą o obecnych i powracających klientach, dokładnie będą za nie uznawane osoby które:

  nowy klient: nie posiadał i/lub nie współposiadał konta osobistego w BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska);”

  Rozumiem, że jak posiadam konto Godne Polecenia z BZWBK to nie mogę brać udziału w tej promce?

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jako obecny możesz polecać konto – jesteś obecnym gdyż posiadasz Konto Godne Polecenia – czyli skorzystasz z promocji jako polecający. Polecać możesz tym, którzy nie posiadali/współposiadali i obecnie nie posiadają konta w Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK). 🙂
 2. jarek napisał(a):
  a co jest dla klientów powracajacych bo też nie rozumiem, wg mnie oferta jest tylko dla nowych klientów czy obecny klient może polecic powracającego nic nie zostało wyjasnione w tym artykule
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Powracający klient może założyć konto bez promocji i bez polecenia np. w oddziale lub na stronie Banku i jak będzie klientem to może polecać konto w programie poleceń. 🙂

Napisz komentarz