Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

80 zł premii za skorzystanie z programu poleceń oraz 200 zł premii za wpływy wynagrodzenia od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klient

Kilka dni temu pisałam o programie poleceń Santander Bank Polska, w którym można odebrać 80 zł premii. Wszystko w zamian za założenie darmowego konta Jakie Chcę oraz logowanie do bankowości online i kilka płatności kartą. Promocja fajna, prosta, ale nie oszukujmy się – zysk nie jest powalający.

Z uwagi na to, dziś Bank dorzuca do puli 200 zł w zamian za wpływy wynagrodzenia – bo skoro już takie konto założymy to co nam szkodzi zgarnąć premię dodatkową. Do tej promocji nie trzeba zaproszenia jak w przypadku innych banków – po prostu siadasz i korzystasz.

Kto może przystąpić do promocji? 

Oferta Santander Bank Polska została przygotowana z myślą o obecnych i powracających klientach, dokładnie będą za nie uznawane osoby które:

 • nowy klient: nie posiadał i/lub nie współposiadał konta osobistego w BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska);
 • powracający klient: od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadał i/lub współposiadał konta osobistego w BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska).

Jeżeli więc ktoś posiadał inny produkt tego banku (byle nie konto osobiste w PLN) to może śmiało założyć konto osobiste w tej promocji, a następnie skorzystać z promocji dotyczącej wpływu wynagrodzenia.

Jak w łatwy sposób odebrać 280 zł premii? 

Bank premiuje za to, że nasze Konto Jakie Chcę w Santander (BZ WBK) będzie założone w programie poleceń za co zgarniamy 80 zł.

Dodatkowo za jednorazowy wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł (powtórzony w 4 miesiącach), będzie należała się premia 200 zł. Dokładnie Bank będzie honorował wpływy: renty, emerytury, wynagrodzenia, świadczenia z KRUS’u lub ZUS’u.

#1 KROK – do 31.01.2019 roku załóż indywidualne Konto Jakie Chcę z kartą w Santander Bank Polska według wskazówek z tego artykułu (śmiało możesz użyć kodu polecenia, żeby odebrać 80 zł premii).

Następnie zaloguj się do bankowości online lub zadzwoń na infolinię (1 9999) i złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia. Jeżeli logujesz się do Santander (BZWBK24):

 • kliknij w ikonę „Obsługa klienta”
 • wybieramy działanie, czyli: „Konta/Dyspozycja przekazywania wynagrodzenia lub innego świadczenia na rachunek […]”
 • klikamy na „Formularz” i wypełniamy go

#2 KROK – aby odebrać 80 zł premii z polecenia spełnij dwa warunki do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • zaloguj się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego Banku;
 • wykonaj płatności na 200 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

#3 KROK – aby odebrać 200 zł premii należy w 4 kolejno następujących po sobie miesiącach spełniać powtarzalnie jeden warunek:

 • zapewniaj wpływ wynagrodzenie/emerytury/renty jednorazowo na kwotę min. 1 000 zł, dzięki temu otrzymasz premię w wysokości 50 zł/m-c przez okres 4 miesięcy. W regulaminie wyraźnie wskazane są rodzaje wpływów, nie jestem więc w stanie zagwarantować, że wpływ z Twojego konta w innym banku lub od znajomego będzie zaakceptowany.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz np. w październiku i już w październiku zapewnisz wpływ 1 000 zł to kolejne wpływy muszą nastąpić w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Jeżeli umowa będzie podpisana w październiku, ale wpływ zapewnisz w listopadzie to kolejne muszą nastąpić w grudniu, styczniu i lutym.

#4 KROK – BONUS! Posiadając kartę Dopasowaną z logiem MasterCard możesz kupować bilety do kina Helios, Cinema City oraz Multikina za jedyne 10 zł! Sprawdź tę promocję ta część promocji została zakończona

To wszystko! 

Premia za skorzystanie z programu poleceń będzie przelana na konto uczestników promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia 2 kroku.

Z kolei nagroda za wpływy – po 50 zł miesięcznie – będzie wpływać do końca miesiąca następującego po miesiącu wpływu. Czyli jeżeli:

 • zapewnisz I wpływ w październiku – I 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca listopada;
 • zapewnisz II wpływ w listopadzie – II 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca grudnia;
 • zapewnisz III wpływ w grudniu – III 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca stycznia;
 • zapewnisz IV wpływ w styczniu – IV 50 zł nagroda trafi do Ciebie do końca lutego;

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 18

 1. Ula pisze:
  To jak to jest, promocja dla nowych czy obecnych?:
  “Oferta Santander Bank Polska została przygotowana z myślą o obecnych i powracających klientach, dokładnie będą za nie uznawane osoby które:

  nowy klient: nie posiadał i/lub nie współposiadał konta osobistego w BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska);”

  Rozumiem, że jak posiadam konto Godne Polecenia z BZWBK to nie mogę brać udziału w tej promce?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jako obecny możesz polecać konto – jesteś obecnym gdyż posiadasz Konto Godne Polecenia – czyli skorzystasz z promocji jako polecający. Polecać możesz tym, którzy nie posiadali/współposiadali i obecnie nie posiadają konta w Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK). 🙂
 2. jarek pisze:
  a co jest dla klientów powracajacych bo też nie rozumiem, wg mnie oferta jest tylko dla nowych klientów czy obecny klient może polecic powracającego nic nie zostało wyjasnione w tym artykule
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powracający klient może założyć konto bez promocji i bez polecenia np. w oddziale lub na stronie Banku i jak będzie klientem to może polecać konto w programie poleceń. 🙂
 3. Adam Santander pisze:
  Witam serdecznie,
  Niestety zdjęcie wprowadza w błąd. Promocja jest w Santander Bank Polska SA, a na zdjęciu placówka Santander Consumer Banku.
  Pozdrawiam
 4. Asia pisze:
  Czy ta promocja łączy się z ,,100zł do Pyszne.pl”?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak łączą się one 🙂
  • Monika pisze:
   No właśnie chyba się nie łączy. We wniosku, do którego przekierowuje mnie strona pyszne nie ma pola do uzupełnienia na kod polecającego…
 5. Lena pisze:
  Czy można połączyć program poleceń (czyli 80 zł ) z promocją 100 zł do pyszne.pl? Czy jeśli założę teraz konto i pierwsze wynagrodzenie wpłynie w grudniu, potem styczeń, luty, marzec, to dostanę po 50 zł w styczniu, lutym, marcu i kwietniu, czy tylko styczniu i lutym?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, można połączyć promocje. Premia trafi za te miesiące, w których zapewnisz wpływ wynagrodzenia, czyli jak zapewnisz go w grudniu, styczniu, lutym oraz marcu to premia 50 zł będzie wpływać w styczniu, lutym, marcu oraz kwietniu. 🙂
 6. Lena pisze:
  Chyba jednak nie da się tych promocji połączyć. Przy składaniu wniosku o konto z linku -100 zł do pyszne.pl – nie ma miejsca na wpisanie kodu polecającego :-(, chyba, że ja czegoś nie widzę 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nooo to jak nie ma miejsca na kod polecenia to w takim razie polecenia nie połączymy, ale wpływ wynagrodzenia już tak. 🙂
 7. Lena pisze:
  Spoko, bardziej opłacało mi się polecenie (80 na co chcę :-)), niż 100, a raczej teraz pewnie 50 do pyszne.pl, także pozwoliłam sobie skorzystać z Waszego kodu polecania :-), potem połączę to z wynagrodzeniem. I jeszcze może na ankietę się załapię :-), Nie mówiąc o tym, że z Millenium i BGŻ też skorzystałam 🙂 . Na razie kart kredytowych nie tykam 🙂 pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jasne, na początku lepiej skorzystać z takich szybkich promocji z łatwiejszymi warunkami, a później to kto wie może i kredytowe Ci się spodobają 🙂
 8. Marcin pisze:
  Witam,czy jak zrobie przelew na min tysiaka z konta np kolegi I zatytuluje wynagrodzenie za… to wliczy sie warunek?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin dokładnie definiuje jak ma wyglądać wpływ więc ja (tak jak wspomniałam w artykule) nie jestem w stanie zagwarantować, że takie przelewy o jakich mówisz przejdą 🙂
 9. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za założenie konta z polecenia to podaję swój kod polecenia (z aktualnej edycji): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Napisz komentarz