PROMOCJA ZAKOŃCZONA

2,6% na Lokacie na Nowe Środki w Nest Banku – dla OBECNYCH i NOWYCH klientów!

Oszczędności zawsze są potrzebne, odczuwamy to w szczególności kiedy spotykają nas nagłe, nieprzewidziane wcześniej wydatki. Warto więc zawsze zadbać o to, aby mieć parasol bezpieczeństwa w postaci wolnej gotówki – jestem przekonany, że każdy z tym się zgodzi. A jeżeli już ktoś ma wolną gotówkę to nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozsądnie ją pomnożyć i to na dobrych, solidnych warunkach.

Taka okazja została przygotowana przez Nest Bank – Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem nawet 2,7% 2,9% 3% 2,6%  zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Banku. Oferta warta uwagi dlatego dokładnie prześwietliliśmy warunki jakie proponuje Nest Bank.

11.03.2018 r. Aktualizacja: Obecnie na stronie Banku pojawiła się informacja, że oprocentowanie lokaty zostało podniesione do 2,6% dla lokat założonych na 24 miesiące.

Kto dokładnie może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla klientów Nest Banku, którzy posiadają w nim konto osobiste. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Nest Banku to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył konto osobiste w Nest Banku, a później zainteresował się Lokatą na Nowe Środki.

Lokata na Nowe Środki

Nowe środki – czyli co? Bank dokładnie tłumaczy co będzie traktował jako nowe środki, otóż będzie to różnica między Twoim łącznym saldem w dniu założenia lokaty, a saldem w dniu 21 stycznia 2018 r.

Najprościej tłumacząc – jeżeli na dzień 21.01.2018 roku w Banku miałeś np. 2 000 zł to nowymi środkami będzie wszystko to co wpłacisz na lokatę ponad te 2 000 zł.

Jeżeli chodzi o lokatę to jej dużym plusem jest to, że tak naprawdę sam decydujesz na jak długo chcesz ulokować na niej środki – może to być 3,6,12,18 lub nawet 24 miesiące. Dodatkowo, brak jest maksymalnej kwoty lokaty! Jej otwarcie, prowadzenie, a później zamknięcie jest oczywiście darmowe. A jej szczegółowe parametry dokładnie wyglądają następująco:

 • minimalna kwota lokaty – 1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty – 2 000 000 zł
 • rodzaj oprocentowania – stałe
 • kapitalizacja  odsetek – na koniec okresu
 • ilość – w promocji możesz założyć dowolną ilość lokat!

Jeżeli chodzi o lokatę to wysokość jej oprocentowania jest ściśle związana z tym, na jak długo zdecydujesz się ulokować w Banku pieniądze. W tym przypadku im dłuższy czas jej trwania tym wyższe oprocentowanie:

 

Jak założyć Lokatę na Nowe Środki?

A) OBECNY KLIENT

Jeżeli ktoś jest już klientem Nest Banku to wystarczy, że zaloguje się do bankowości internetowej Banku. Następnie wybierze w sekcji “Wykonaj operację” polecenie “Załóż lokatę” i samodzielnie określi parametry lokaty biorąc pod uwagę swoje oczekiwania i potrzeby. Następnie należy zatwierdzić założenie lokaty i pozwolić swoim pieniądzom spokojnie pracować.

B) NOWY KLIENT

Natomiast jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Nest Banku, ale spodobała Ci się propozycja Banku to możesz założyć oczywiście darmowe Konto Osobiste w Nest Banku, do konta możesz założyć Lokatę Witaj na 4%.

A jaki już będziesz mieć konto to tak jak obecny klient możesz w panelu bankowości online założyć Lokatę na Nowe Środki i jeszcze dodatkowo zyskać na oprocentowaniu.

Podsumowanie

Lokaty to dobry pomysł na spokojne oszczędzanie, pieniądze mogą bez problemu pracować same na siebie – skoro i tak mamy wolne środki to myślę, ze warto sensownie nimi obracać i to na oprocentowaniu nawet 2,7% 2,9% 3% 2,6%.

Nest Bank przygotował solidną propozycję – dogodne, wysokie oprocentowanie lokaty. Dodatkowo, możliwość skorzystania z oferty przez nowych jak i obecnych klientów i to co jest w tym wszystkim najlepsze – lokat możemy założyć nawet kilka.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. PatrykK pisze:
  Heh, chyba monitorują co się dzieje na ich kontach i że było mnóstwo takich jak ja, którzy na weekend 14-15.10. przelali środki z Millenium, aby załapać się na nową promocję. Sprytne, nie powiem:) Więc dziękuję 😀
 2. Krzysztof pisze:
  Witam
  jestem klientem Nestbanku i po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej oprocentowanie różni się od opisywanego w artykule!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wyskakuje oprocentowanie 2,6%? Właśnie widzę, że Nest obniżył oprocentowanie tej lokaty z 3% na 2,6%.

Napisz komentarz