Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

[PILNE] 260 zł premii za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Jak już większość wie, z końcem 2018 roku Orange Finanse zostaje przejęty przez mBank, a tym samym po 4 latach istnienia, znika z sektora bankowego. Dotychczasowy partner – mBank –  ma oczywiście ochotę wziąć pod swoje skrzydła dotychczasowych klientów Orange.

Doskonale jednak zdaje sobie sprawę, że przekonanie do siebie klientów może trochę kosztować. Mając to na uwadze, mBank już dziś wyciąga rękę w stronę klientów Orange Finanse i oferuje im premię w kwocie 260 zł za przeniesienie konta. Jest ona tym bardziej kusząca, iż w pakiecie każdy otrzymuje bardzo dobre warunki prowadzenia konta.

Było miło, ale się skończyło…

Przypomnijmy, mBank rozpoczęło współpracę z Orange Finanse w drugiej połowie 2014 roku. Był to projekt, który mia na celu przyciągnąć rzeszę klientów, dla których idealna bankowość ma być kojarzona z mobilnością. Mechanizm działania był prosty – sieć komórkowa (dość duża) „przyciąga” klientów, a mBank daje swoje usługi.

Dzięki takim działaniom, przez troszkę ponad 4 lata, marka przyciągnęła do siebie ponad 400 000 klientów indywidualnych, ale również firmowych. Współpraca skutkowała rozwojem zarówno jednej jak i drugiej strony.

Jak to jednak mówią – wszystko co dobre szybko się kończy, tak jest i w tym przypadku, eksperyment łączenia banku z telekomunikacją dobiega końca. Aleeee…zostają klienci i to spore ich grono, a każdy klient jest dla na wagę złota i to dosłownie.

Wszędzie dobrze, ale w mBanku najlepiej?

Klienci oczywiście zostali poinformowani o zmianach i pewnie niektórzy już rozglądają się za alternatywnymi kontami w innych bankach, a inni pozostawiają tę decyzję na później. mBank podchodzi jednak do sprawy poważnie i już teraz zachęca klientów do przenoszenia konta.

Stąd wziął się pomysł na zorganizowanie promocji z premią za przeniesienie konta, wystarczy tylko, że dotychczasowe konto w Orange Finanse zamienisz na eKonto Standard.

Jest to jedno z najlepszych kont obecnie dostępnych na rynku, cechuje je przede wszystkim nowoczesna bankowość mobilna i internetowa, która będzie idealna nawet dla najbardziej wymagających klientów. Świetnie sprawdzą się płatności BLIK, Google Pay i Apple Pay. mBank to również aktywny program poleceń, na którym możesz zarabiać, polecając konto.

Wisienką na torcie będzie to na co zawsze zwracacie uwagę zakładając konto – czyli brak opłat za podstawowe usługi wraz z gwarancją niezmienności opłat do 29.02.2020 roku (pkt. VI regulaminu). Szczegóły rachunku prezentują się następująco:

eKONTO STANDARD:

 • 0 zł za otwarcie i miesięczne prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/4 zł standardowa opłata za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 dowolnych płatności – w ramach tej promocji bezwarunkowo 0 zł do 29.02.2020r.
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł standardowo za wypłaty z bankomatów – nie zapłacimy nic za wypłaty min. 100 zł z bankomatów: mBank, BZ WBK, Planet Cash i Euronet LUB zapłacimy 1,30 zł jeżeli wypłacimy mniej niż 100 zł/ 7 zł będziemy płacić za wypłatę z innych bankomatów – w ramach tej promocji bezwarunkowo 0 zł do 29.02.2020r.
 • 0 zł za wypłatę BLIK;
 • 10 zł za wypłatę za granicą (+ prowizja za przewalutowanie);
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe;
 • 5 zł za przelew ekspresowy;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty + 2 zł/m-c za samo korzystanie z usługi;
 • 5 zł/ 35 zł za przelew SEPA/SORBNET;
 • 0,35% min. 25 zł max. 200 zł za przelewy walutowe.

Kto może skorzystać z przeniesienia konta z Orange Finanse do mBanku?

Z promocji mogą skorzystać Ci, którzy na dzień 30.06.2018 r.: posiadają konto w Orange Finanse i począwszy od dnia 01.01.2016 nie posiadają, ani nie współposiadają innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank.

Dodatkowo, uczestnik promocji musiał w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających lipiec 2018r. spełnić jeden z poniższych warunków jako „aktywny klient” Orange Finanse:

 • przelew wychodzący lub
 • płatność kartową lub
 • wypłatę lub
 • otrzymał przelew przychodzący lub
 • wpłatę gotówkową lub
 • utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub
 • oszczędnościowych w Orange Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł lub
 • posiadał w Orange Finanse aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego lub
 • posiadał w Orange Finanse produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni.

Jak krok po kroku odebrać 260 zł premii?

Za spełnienie poniższych, dość prostych warunków uczestnicy promocji odbiorą 3 nagrody o łącznej wartości 260 zł:

 • 100 zł – za samo przeniesienie konta dla „aktywnych klientów”;
 • 10 zł – za oszczędzanie;
 • 150 zł – za płatności kartą i/lub BLIKiem

#1 KROK – aby odebrać I premię 100 zł – do 29.03.2019 roku złóż wniosek o zmianę warunków rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse na eKonto Standard wraz z wnioskiem o wydanie nowej karty debetowej. Zaakceptuj regulamin promocji, a w części X wniosku zaznacz wszystkie oświadczenia.

Następnie podpisz umowę o rachunek indywidualny w mBanku.

#2 KROK – aby odebrać II premię 150 zł – przez 5 kolejnych miesięcy, począwszy od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, aktywnie płać kartą i/lub BLIKiem gdzie tylko się da oraz spełniaj dwa inne warunki:

 • zapewniaj jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – przelew ma pochodzić z rachunków w innym banku, może on pochodzić również z Twojego konta w innym banku;
 • loguj się do aplikacji mobilnej mBanku;
 • aktywnie płać kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych, nie ważne na jaką kwotę wykonasz płatności, ważne ile ich będzie, im więcej tym większą otrzymasz premię
 • od 5 do 9 płatności kartą i/lub BLIKiem – 10 zł premii
 • od 10 do 14 płatności kartą i/lub BLIKiem – 20 zł premii
 • 15 płatności kartą i/lub BLIKiem i więcej – 30 zł premii

Płatności nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania.

Przykładowo więc, jeżeli do promocji przystąpisz w listopadzie to do promocji będą liczyły się płatności wykonane przez 5 miesięcy licząc od grudnia.

#3 KROK – aby odebrać III premię 10 zł – po otwarciu eKonta Standard zaloguj się do bankowości online mBanku i otwórz darmowe konto oszczędnościowe „aktywny cel oszczędnościowy”. Najpóźniej musisz zrobić to do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto.

Jest ono oprocentowane od 0,5% do 1% w skali roku, to taka mała motywacja do wyznaczania celów i oszczędzania na nie w przyjemny sposób, a w zasadzie na 3 sposoby (oczywiście podczas zakładania konta sam wybierasz sposób oszczędzania):

 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych np. wykonasz transakcje na 26,30 zł zaokrąglenie wyniesie 30 zł więc na Twoje konto oszczędnościowe trafi 3,70 zł;
 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta i przelana na konto oszczędnościowe;
 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji;

Po założeniu tego konta wykonaj za jego pośrednictwem min. 1 transakcję, masz na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Czyli jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie to transakcja ma być wykonana do końca grudnia.

To wszystko!

Po spełnieniu powyższych rachunków mBank będzie przyznawał nagrody. Będą one wypłacane według poniższego harmonogramu.

Pierwsza z nich – 100 zł (za samo przeniesienie konta) będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o nowy rachunek. Czyli jeżeli konto przeniesiesz do mBanku w listopadzie to premia wpłynie do Ciebie do końca grudnia.

Druga z nich – 150 zł za aktywne płacenie będzie przekazywana w 5 transzach po max. 30 zł miesięcznie. Dana transza będzie przelewana na konto w mBanku do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania promocyjnych płatności, o których pisałam w 3 kroku. Czyli za płatności wykonane w grudniu premia trafi do Ciebie do końca stycznia 2019 roku.

Trzecia z nich – 10 zł za transakcję na koncie oszczędnościowym będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania aktywności na koncie. Czyli jeżeli wykonasz transakcję (np. przelew) na koncie oszczędnościowym w grudniu to premię otrzymasz do końca stycznia.

Podsumowanie

Dla wielu klientów Orange Finanse, oferta mBanku może być bardzo dobrą propozycją – zmiana konta w zamian za 260 zł jest korzystna. Odebranie premii nie wiąże się z dużymi wymaganiami – samo 100 zł możemy odebrać w zamian za sam fakt przeniesienia konta.

Z kolei 150 zł odbieramy już za samo płacenie kartą i/lub BLIKiem – wystarczy tylko 15 płatności kartą miesięcznie, jeden przelew oraz logowanie do bankowości online i 150 zł będzie w kieszeni. Dodatkowe 10 zł będzie przyznane za założenie konta oszczędnościowego i wykonanie z niego 1 transakcji.

Ale promocja mBanku to nie jest jedyne wyjście dla klientów Orange Finanse – chętnie przejmie ich Credit Agrocole, który udostępnia np. taką promocję z premią 200 zł. Nowymi klientami nie pogardzi również ING, który oferuje 140 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Marek pisze:
  Przechodząc z OrangeFinanse do mBank pozostanie historia konta i operacji na koncie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że tak bo nawet ten sam numer konta zostanie, a dostęp do bankowości online i tak był „użyczany” przez mBank 🙂
 2. Ireneusz pisze:
  A co z tymi co mają konto zarówno w OF i mBanku ? Promocja ich nie obejmuje ….

Napisz komentarz