Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Gdzie ulokować oszczędności? W banku Millennium- 2,6 % nawet do 100 tys. zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Podwyższone oprocentowanie do 2,6% przez 92 dni dla maksymalnej kwoty 100 000 zł.

Za co?

Za zapewnienie nowych środków na rachunku oszczędnościowym (nowe środki to nadwyżka ponad saldo środków, znajdujących się na rachunkach i lokatach w Banku Millennium, liczone na dzień 14 marca 2020 r).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta, 0 zł – pierwszy w miesiącu przelew na rachunek podstawowy w Banku Millennium, 7,50 zł – drugi i kolejny w miesiącu przelew z rachunku.

Kiedy bonus?

Odsetki są naliczane i dopisywane co miesiąc, ostatniego dnia miesiąca.

Dla kogo?

Dla osób, które zapewnią nowe środki na rachunku oszczędnościowym Profit.

Do kiedy promocja?

Do 25 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto z Was na czas wycofał środki z kont w banku Millennium lub też dopiero zamierza je tam ulokować na pewno się ucieszy na wieść, że kolejny raz banku uruchomił popularną promocję konta oszczędnościowego Profit. To już 20-ta edycja!

Tym razem bank zmniejszył nieco oprocentowanie – obecnie obowiązuje 2,6% w skali roku na 92 dni liczonych od momentu wpłaty środków w okresie obowiązywania promocji (czyli od 15 marca do 24 kwietnia).

Za nowe środki banku uznaje wszystko, co stanowi nadwyżkę ponad sumę pieniędzy na Twoich kontach w Millennium w dniu 14 marca. Ta data to tak zwany dzień badania salda.

Kto może skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać obecni klienci banku, ponieważ konto oszczędnościowe możesz założyć tylko jako konto dodatkowe do konta osobistego. Jeśli jesteś klientem banku a nie masz jeszcze konta Profit, to wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej i zlecisz założenie Konta Oszczędnościowego Profit.

Nie jestem klientem banku. Co teraz?

Konto Oszczędnościowe Profit możesz otworzyć od razu razem z Kontem 360 albo przez Bankowość Internetową, następnie wpłacić środki i cieszyć się wyższym oprocentowaniem.

Konto założysz wygodnie przez Internet z TEGO LINKU – umowę podpiszesz w oddziale lub dostarczy ją kurier.

Jeśli natomiast nigdy nie korzystałeś z programu poleceń to możesz to zrobić teraz – za założenie konta z kodem polecającym (27556263) i dokonanie w ciągu 30 dni płatności kartą bądź BLIKiem na 360 zł będziesz miał możliwość wyboru dodatkowej nagrody – np. ebon do empik.com na 80 zł. Szczegóły promocji znajdziesz tutaj:

Jak działa promocja na koncie Profit?

Jeśli jesteś nowym klientem banku, to Twoje saldo na Dzień Badania Salda (14 marca) wynosi 0 zł i jesteś w bardzo korzystnej sytuacji – wszystkie Twoje środki są oprocentowane 2,6%. Oprocentowanie to będzie obejmowało wszystkie środki jakie zostaną wpłacone od 15 marca, od dnia wpłaty na 92 dni.

Przykład:

Jeśli wpłaciłeś środki przykładowo 30 marca, to od tego dnia liczymy 92 dni (nie od dnia rozpoczęcia promocji).

Jeśli miałeś jakieś środki wcześniej na kontach, możesz bardzo łatwo wyliczyć jakie środki są objęte wyższym oprocentowaniem.Sprawdź jakie miałeś saldo na wszystkich swoich rachunkach na dzień 14 marca (Dzień Badania Salda). Wszystko co znajduje się na koncie oszczędnościowym i jednocześnie jest ponad to saldo, jest oprocentowane 2,6%.

Przykład:

Jeśli na 14 marca miałeś 1 000 zł na Koncie 360 i 10 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit to na Dzień Badania Salda miałeś 11 000 zł. 11 000 zł to są tzw. stare środki, a wszystko ponad to jest oprocentowanie 2,6% (ale musi być wpłacone na konto oszczędnościowe).

Jeśli miałeś jakieś środki wcześniej na kontach, ale ciągle bierzesz udział w poprzednich edycjach to do końca 100-nego dnia z poprzedniej edycji masz 2,7%.

Nie możesz wziąć udziału w dwóch promocjach na raz: aby skorzystać z nowej, najpierw musi się dla Ciebie skończyć stara. Dopiero w momencie kiedy poprzednia edycja się dla Ciebie skończy możesz wpłacić nowe środki. Od tej chwili bierzesz udział w obecnej, 20-tej edycji.

Ile kosztują konta w banku Millennium?

Konto Oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit jest kontem prowadzonym bezpłatnie z jednym darmowym przelewem miesięcznie (każdy kolejny to koszt 7,5 zł). Nie wypłacimy bezpośrednio środków z Konta Oszczędnościowego. Można to zrobić w następujący sposób:

 • najpierw przelewamy pieniądze na Konto 360;
 • następnie albo zlecamy przelew do innego banku, albo wypłacamy gotówkę z konta 360 w kasie banku lub kartą do konta.

Jak już wcześniej wspomniałam, warunkiem uzyskania tak wysokiego oprocentowania jest założenie Konta 360. A jak wyglądają opłaty za jego prowadzenie?

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto (może być ze swojego konta w innym banku i nie musi to być jeden wpływ- może być kilka składających się na 1 000 zł) oraz dokonasz min. 1 płatności na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem (UWAGA! Warunki te należy spełnić ŁĄCZNIE!):

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczy się Tobie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Podsumowanie

Coraz trudniej jest znaleźć bank, który będzie oferował dobre oprocentowanie dla naszych oszczędności. Co prawda bank obniżył oprocentowanie z 2,7% do 2,6% ale ta oferta nadal jest jedną z najbardziej korzystnych na rynku.

Śledźcie nas, by mieć pewność że w odpowiednim czasie wycofacie swoje środki i będziecie mogli wziąć udział w kolejnych edycjach.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 42

 1. Andrzej pisze:
  19 edycja 2,7 procenta trwa u mnie do 14 maja. 14 marca wypłaciłem wszystkie środki i 16 marca z powrotem trafią na konto oszczędnościowe. Jak będą oprocentowane i do kiedy? Proszę o precyzyjna podpowiedź.
  • Andrzej pisze:
   Moniko, pomożesz?
   Proszę ,rozkmiń to na drobne:
   1. Od 15 maja będę w 20 edycji ( do kiedy będzie trwała data )?
   2. Kiedy będę musiał wycofać środki, aby wejść w 21 edycję?
   3. Czy ma znaczenie kwota, którą przeleję jutro na konto oszczędnościowe czy musi być wyższa czy może być niższa lub musi być równa kwocie, którą wypłaciłem do zera w dniu 14 marca?
  • MICHAŁ pisze:
   Mam podobna sytuacje, a ze korzystam z promocji juz jakis czas, opowiem co i jak. Jestes w edycji 19 i masz wyzsze oprocentowanie do maja. Wiec niepotrzebnie wycofywales teraz srodki, bo z edycji 20 w ogole nie skorzystasz. Trwa ona do 24 kwietnia, wiec Ty wciaz bedziesz objety edycja 19. Teraz musisz przypilnowac edycji 21, czyli dzien badania salda 24go kwietnia. W ten sposob jakby przeskakujesz jedna lub 2 edycje i czyscisz konto tylko co okolo 3 miesiace, a ciagle masz 2,7 (teraz juz 2,6 – od maja) procenta. Pozdrawiam
 2. Tomek pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.
  Mój kod:

  26902762

 3. Andrzej pisze:
  Zapraszam do użycia mojego Kodu Polecającego przy otwieraniu konta w Millennium Banku .
  MÓJ KOD: 27507809
 4. Wiktoria pisze:
  Zapraszam do użycia mojego Kodu Polecającego przy otwieraniu konta w Millennium Banku .
  MÓJ KOD: 22873473
 5. Andrzej pisze:
  @ Michał
  Cytuję: Teraz musisz przypilnować edycji 21, czyli dzień badania salda 24-go kwietnia. W ten sposób jakby przeskakujesz jedna lub 2 edycje i czyścisz konto tylko co około 3 miesiące, a ciągle masz 2,7 (teraz już 2,6 – od maja) procenta.
  A jeżeli właśnie opuszczę 21 edycję, ale dzięki temu, że wycofałem środki 14 marca to automatycznie od 15 maja będę w 20 edycji przez 92 dni, która może być korzystniejsza dla mnie niż 21 edycja. Czy coś przekombinowałem czy prawidłowy jest mój tok myślenia?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej – ale jak możesz w maju załapać się do 20 edycji skoro trwa ona do 24 kwietnia? Nie da rady. Od 15 marca do 24 kwietnia można skorzystać z 20 edycji i tylko i wyłącznie w tych datach. Jeśli w tym terminie nie ma możliwości skorzystania to niestety trzeba będzie czekać na kolejną, 21 edycję. Kolega Michał dobrze podpowiedział, teraz trzeba w kwietniu przypilnować wycofania środków. Owszem, okazało się że niepotrzebnie wycofywałeś środki teraz, do 20 edycji, ale tak jak pisałam już wcześniej – bank mógł zrobić edycję trwającą dłużej i wtedy to by miało sens. A tego nie wiemy aż do momentu startu promocji.
  • adaś pisze:
   jest jakiś bank Facto gdzie nie trzeba zakładać konta ani głónego ani oszczednoscowego , chyba jest to osobny produkt typu lokata, co ciekawe dość niezłe procenty w porównaniu do konkurencji… Jest sie sens tym interesować czy raczej uwazać na takie ieznane marki?
   do 11 maja było od 2,5% do 4% zaleznie miesiecy trwania lokaty a po 11 maja jest już obniżone na 2% do 3% zaleznie od długości lokaty w miesiącach, co akurat do prduktów inncy banków które dają 1% albo nawet poniżej do 2 %
   podrowionka
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kiedyś ktoś nas o to pytał, rzucałam na to okiem. Z tego co pamiętam to jest włoski bank. Niby mają gwarancję kapitału do 100 000 Euro, tak jak wszystkie banki w UE, ale powiem tak: nie mam pojęcia, jak wyglądało odzyskiwanie środków przy ewentualnym bankructwie takiego podmiotu. W Polsce po prostu BFG wypłaca Ci środki za pośrednictwem innego banku, a jeśli oni składki odprowadzają do włoskiego odpowiednika BFG to nie mam pojęcia jak to by działało.
  • adaś pisze:
   profesjonalna i konkretna odpowiedź – dziękuję baaardzo!! 🙂
   pozdrawiam Madziu:)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adaś, również pozdrawiam serdecznie 🙂
 6. adaś pisze:
  witam Państwa, ja zrobiłem wszystko ze schematem napisanym już niejednokrotnie w tym artykule, i mam pytnko:)
  wycofałem pieniążki (całe na obu kontach do zera) w czwartek 12marca rano. 14marca byl dniem badania salda, wpłaciłęm w poniedziałek 16marca na konto oszczednosciowe kwotę 10tys, dziś przed chwilką zalogowałem się na milleneta i wszedłem w opcje konta oszczenosciowego w promcję i świeci mi sie ze bierzesz udział w promo na 19edycję i że srodki oprocentowane promocyjnie to 4650 a 5350 to srodki oprocentowane standardowo (wiec nieopłacalnie) 😛 i teraz zapytanie: jest tak dlateo ze edycja mi sie nowa jeszcze nie wczytaa czy coś jest nie tak i musze do banku sie pofatygować? robiłem jakies transakcje platnicze z konta głównego w lutym i na poczatku marca i dopłacałem w lutym jakieś oszczednosci na oszczednosciowe, a wg tego co mi wyswietla „Okres naliczania promocyjnego oprocentowania:29-01-2020 – 07-05-2020” a sldo biezące z dn 16marca to 10tys, moze ktoś chociaż wytłumaczy o co tu chodzi bo to już nawet nie chodzi zeby to wyprostować bo to wiadomo ze w banku trzeba, z góry dziękuję i proszę o wytłumaczenia tej sytuacji:))
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adaś, przystąpiłeś do 19-tej edycji 29 stycznia czyli od tego dnia masz 3 miesiące w czasie których jesteś w 19-tej edycji. Do kolejnej możesz przystąpić albo po zakończeniu Twojej obecnej (czyli po 7 maja z tego co piszesz) albo możesz złożyć dyspozycję rezygnacji z obecnej dla Ciebie, 19-tej edycji promocji i wtedy po kilku dniach powinna wczytać Ci się nowa, 20-ta edycja. Nie jestem pewna czy dasz radę złożyć taką dyspozycję przez infolinię czy konieczna jest wizyta w oddziale.
 7. adaś pisze:
  dziękuję Moniko za odpowiedź, tak podejrzewałem jeśli chodzi o te terminy:) ale dlaczego mi nie wczytało całych środków jako nowe skoro przed badaniem salda 14marca było wypłacone wszystko i wpłacone 16marca a pokazuje mi ze ostatnie badanie było „Salda z dnia badania dla Promocji, w której bierzesz udział – 11-01-2020” a druga informacja podana na moim millenecie „Okres naliczania promocyjnego oprocentowania:29-01-2020 – 07-05-2020” daty sie nie zgadzają .. co fakt to fakt ze kiedyś dopłacałem 29stycznia jakieś srodki na oszczednosciowe ale przez to by brakowało teraz pewnej sumy podanej we wczesniejszym poście. jak teraz z tego najlepiej wyjść? zeby to sprostować wszystko bo za dużo bałaganu sie narobilo i teraz nawet wycofywanie srodków nie zmienia nic, bo liczy mi tylko z pewnej sumy procent zwiekszony, dziękuję z góry i pozdrawiam:)
  • adaś pisze:
   PS nie Monika, a Magda, bardzo przepraszam, przekręciłem imię:)
   a zadam jeszcze jedno teoretyczne pytanie skoro mam teoretyczne edycje 19 do 7maja (jak w wklejonym cytacie z millenetu) i nie chciał bym już nic kombinować z tymi edycjami to teraz mam wycofac pieniądze dopiero w kolejnym badaniu salna po 7maja? czy tak jak pisali przedmówcy przed 24kwietnia?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Podejrzewam że na 11 stycznia nie zerowałeś kont i całe saldo policzyło Ci jako stare środki. A promocja uruchomiła się w momencie, jak dopłaciłeś coś nowego, czyli tego 29 stycznia. Teraz najlepiej będzie zrezygnować z tej edycji w której jesteś- trzeba złożyć odstąpienie Anię nie mam pojęcia czy da się zrobić to przez infolinię ( w oddziale na pewno). Wtedy po kilku dniach byś wpadł w obecną 20-tą edycję. Jeśli nie to wyzeruj konta w kwietniu- wtedy będzie kolejne zaczytanie sald.
 8. adaś pisze:
  dziękuję Magda:) tak, to prawda, w styczniu przeoczylem to zczytywanie sald..
  wszystko zaczynam rozumieć aby jedno jeszcze mnie zastanawia: skoro teraz jak bylo badania salda w marcu i zrobilem wszystko terminowo (wycofaanie wczesniej i wpłata po 14stym marca) nie zmieniło się nic – czytaj nie wczytało całej kwoty która wrzucilem na oszczednosiowe a jedynie jej część i najgorsze ze wogóle nie odnotowalo w systemie tego badania salda tylko figuruje to ze stycznia, czyzby badania salda byly przyporzadkowane do poszczególnych edycji? napewno kwietniowe badanie salda zadziala?
  pozzdrowionka
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak – każde badanie salda jest pod konkretną edycję. To marcowe jest pod 20-tą edycję, czyli obecną, a w kwietniu będzie dla edycji 21 🙂 Zadziała, myślę że bank nie zmieni nic w sposobie obliczania 🙂
  • adaś pisze:
   dziękuję Madziu serdecznie za wszelkie info, pomoc i poświęcony mi czas, pozdrawiam serdecznie:)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma za co 🙂 W miarę wiedzy zawsze chętnie odpowiem na pytania 🙂
  • adaś pisze:
   zastanawia mnie Madziu tylko to, że u mnie w promocji edycja19 jak napisaelm powyzej (trwa do 7maja) wiec nie wiem czy zadziała to kwietniowe wycofanie środków (skoro marcowe nie zadziałało) ale tak czy inaczej poczekam i zrobię wycofanie kwietniowe i napiszę po 24kwietnia czy wszystko sie wyprostowało 🙂 nie bede już nic kombinował i chodził po bankach w dobie sytuacji jaką teraz mamy niestety, bo to już nawet nie chodzi o te procenty dodatkowe a chciałem po prostu rozgryźć ten system jak on działa by umieć nad nim zapanować w porę 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adaś, powinno zadziałać – 21 edycja ruszy od 26 kwietnia (o ile bank nic nie zmieni) i potrwa pewnie przynajmniej z miesiąc (krótszych nie było). Jeśli tak, to Tobie skończy się oprocentowanie 7 maja, a więc będziesz się łapać do tej kolejnej edycji. Spróbuj zadzwonić na infolinię, może tam również się da to załatwić. I odnośnie Twojego drugiego komentarza – dziękuję 🙂 Promocja konta Profit z Millennium jest jedną z najdziwniejszych i często nawet pracownicy nie wiedzą, o co w niej do końca chodzi 😉
  • adaś pisze:
   witaj Magda,
   wycofałem środki przed 24kwietnia, a po wpłacie zaksiegowały się 27kwietnia, moja promocja 19 skonczyła sie w moim przypadku 7maja dziś jest 8 maja i nie wskoczyłem do nowej promocji21, pytanie czemu… w opcjach jest ze wsytskie srodki oprocentowane są standardowo niestety, i ze nie biore udzialu w zadnej promocji,,, coś Madziu pomożesz….? bo już teraz nic z tego nie rozumiem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adaś, niestety stało się tak, że bank zmienił zasady wyliczania nowych środków. Wcześniej zawsze robił to w ostatni dzień starej promocji, ale przy ostatniej edycji zrobił to tydzień wcześniej, 18 kwietnia. Dlatego nie jesteś w kolejnej edycji. Pisaliśmy o tych zmianach jak tylko ukazała się informacja o tym: https://moniaki.pl/millennium-bank-zmienia-zasady. Wcześniej wypuściliśmy artykuł żeby wycofać środki, ale wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, że bank zmieni zasady. Może masz kogoś na kogo by można było „pzerzucić” środki? W obecnej chwili to jedyna opcja.Ale oprocentowanie również się zmieniło, teraz jest 2% na 62 dni tylko : https://moniaki.pl/21-edycja-konta-oszczednosciowego-w-millennium
  • adaś pisze:
   dzięki Madziu za odpowiedź, tak myślałem że coś przekombiowali bo wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcjami i nie zadziałało, dziś już srodki zrzuciłem na konto 360 z oszczednosciowego i teraz nie wiem co z nimi zrobić, tak czy siak zabiore je stąd bo nie bede banku wspomagał za grosze tylko nie wiemjeszze gdzie są jakieś lokaty terminowe (nawet w innych bankach) gdzie byłby sens to przerzucić, kiedyś w idea bank dla nowych klientów był 3,7% na 3 miesiace co mnie satysfakcjinowało, teraz nie wiem czy jest, ale kiedyś do mnie dzwonił jakiś goś z millenium i proponował lokate inwestycyjną na 2 lata gdzie inwestują w złoto ale nie potrafił określić minimaalych zysków jakie mógłbym mieć po 2 latach wiec narazie odpiusciłem , czy jest sens sie tym interesować? pozdrawiam serdecznie 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adaś, prawdopodobnie chodziło o lokatę strukturyzowaną. Tam nie masz pewnego zysku, wszystko zależy od tego, w jaki sposób będzie zachowywał się kurs złota. Czasami musi się znajdować w określonych widełkach kursowych, a czasami na koniec musi osiągnąć określoną cenę – zależy od lokaty. Osobiście nie polecam takich rozwiązań, może być tak że po dwóch latach wyciągniesz tylko to, co włożyłeś. Jeśli już myślisz o dłuższym okresie na ulokowanie pieniędzy to ja rozważałabym prędzej fundusze inwestycyjne – sama miałam i dało się na tym zarobić, tylko to jest dobre rozwiązanie jeśli wiesz, że środków nie będziesz potrzebował przez dłuższy czas. Co do lokat i kont oszczędnościowych oprocentowania bardzo poleciały w dół. Getin oferuje jeszcze 3,5% do 10 000 zł oraz 2% do 200 000 zł. Do dzisiaj jeszcze Alior ma w porządku ofertę, co dadzą jutro – zobaczymy : https://moniaki.pl/trzypak-od-aliora. Oraz Pekao oferuje 2,5% na 4 miesiące do 30 000 zł: https://moniaki.pl/200-zl-za-konto-w-pekao-s-a (informacje o koncie oszczędnościowym znajdziesz pod koniec tekstu).
  • adaś pisze:
   nom zapewne chodziło o ten ten produkt co napisałaś:) wiem ze troche nie w temacie ale jesli chodzi o jakąś lokate zeby nie zakładac konta itp taki osobny produkt to gdzie warto coś zakombinować? 🙂
   a z jakich funduszy inwestycyjnych korzystałaś Madziu? co mozesz polecić żeby cos tam zarobić i nie wplątać sie w dużo łażenia i zakładania kont tym bardziej ze teraz przez wirusa pracownicy chcą zaby ograniczyc te kontakty w bankach, z góry serdeczne dzieki :))
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z samym kontem oszczędnościowym czy lokatą bez ROR jest trudno. ING takie w sumie oferuje, ale u nich oprocentowanie spadło do 1%, więc jeszcze słabiej. Z tego co wiem to reszta banków wymaga kont osobistych. Oprócz Idea Banku, tam część lokat możesz otworzyć bez konta, ale znowu najlepsze % są dla całkowicie nowych klientów. Ja miałam fundusze w ING, Investorsa (dokładniej te: https://www.ing.pl/notowania?chart=DWS06/rateOfReturn/2019-05-10/2020-05-06). Ostatnio sprzedałam jeszcze na górce, zanim zaczęła się pandemiowa panika.
  • adaś pisze:
   dzieki Madziu za wszelkie info:))
 9. Dominika pisze:
  Zapraszam do użycia mojego Kodu Polecającego przy otwieraniu konta w Millennium Banku .
  MÓJ KOD: 22873473
 10. tomek pisze:
  Ale namieszaliscie moniaki!
 11. adaś pisze:
  to nie moniaki namieszały a bank który ma dość zawiły regulamin to raz, dwa że okres przystąpienia do promocji a okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania się nie pokrywają co rozprasza uwagę osób chcących optymanie korzystać z promocji, dla banku prosta porada by uprościć system: zrobić okres nieważne czy np 2miesieczny czy 3miesieczny na konkretną promocję (edycję) i wtedy w czasie jej trwania jak wpłaci się kwotę (nowe srodki) na konto oszczednosciowe to do konca jej trwania jest te 2,6%, wtedy tylko pilnować okresu i przed jego końcem wypłacać a po wejściu nowej promocji wrzucać:P
 12. BOHDAN pisze:
  Witam,
  mam pytanie odnośnie możliwości udziału w 20 edycji.
  Aktualnie biorę od 15.01.2020 udział w 19 edycji. Okres promocyjnego oprocentowania podany jest 15.01-23.04.2020. Dnia 12.03.2020 wycofałem wszystkie środki i w dniu 14.03.2020 miałem 0 zł. Dnia 16.03.2020 wpłaciłem ponownie na konto Profit i nadal biorę udział w 19 edycji do 23.04.2020. Czy po tym dniu automatycznie będę brał udział w 20 edycji w ramach której można wpłacać środki do 24.04.2020, a więc jeden dzień po zakończeniu dla mnie edycji 19?
  Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Obecna promocja trwa do 25 kwietnia więc jeśli 19-ta skończy się dla Ciebie 23 kwietnia to idealnie łapiesz się na końcówkę dwudziestej. Gdybyś jednak chciał zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie w ramach 21 edycji to przed 25 kwietnia środki trzeba wycofać – tylko w Twoim wypadku może nie mieć to sensu, gdyż promocje z reguły trwają miesiąc- dwa więc i tak najprawdopodobniej nie załapiesz się na 21 edycję.
 13. Michał pisze:
  Mam wrażenie, że niektórzy nie czytają komentarzy, przez co Magda tłumaczy to samo 4 razy 😀 Regulaminu na pewno nie zmienią, o to właśnie chodzi, żeby ludzie omijali, zapominali lub nie do końca rozumieli warunki. Wtedy bank ma mniejsze koszty 😀 Gdzie te czasy, gdy lokaty były na 30 procent….
  Postaram się jeszcze pomóc moniakom, bo dzięki nim w tym roku zarobiłem już jakieś 600 zł, w zeszłym dostałem telefon i pożyczkę, którą spłacam mniej niż wziąłem.
  Przeczytajcie regulamin dowolnej promocji. Każda edycja ma ściśle określony dzień badania salda, zwykle jest to ostatni dzień poprzedniej promocji. Po drugie, każda edycja ma swój, ściśle określony, termin, w czasie którego można do niej przystąpić. DOPIERO po przystąpieniu do danej promocji (w terminie jej obowiązywania) dostajecie 90 (czy 100) dni jej obowiązywania. W tym czasie nic się dla was nie zmienia. I oczywiście w czasie trwania tych 90 dni, obowiązuje określony dla danej edycji dzień badania salda. W aplikacji w telefonie można sprawdzić obowiązującą nas promocję i do kiedy w niej uczestniczymy (te 90 dni). Dopiero gdy minie okres uczestnictwa (w czasie którego mogą być i 3 następne edycje – nie obchodzi nas to), możemy przystąpić do kolejnej edycji. I tutaj jest główny problem, bo kolejna edycja może już trwać, a jej dzień badania salda już był. Dlatego śledźcie kolejne edycje i w przypadku, gdy okres waszej promocji się skończy, powiedzmy 7 maja, a edycja enta rozpocznie się 6 maja, no to trzeba zobaczyć, kiedy edycja enta ma badanie salda, bo może to być 5 maja i dopilnujcie, żeby w ten dzień na waszych kontach nie było środków. Podsumowując, nie obchodzi mnie, co się dzieje w czasie trwania mojej, aktualnej edycji. Kiedy jednak dochodzi ona do końca, muszę ogarnąć, jaki numer ma promocja trwająca w czasie końca mojej. I dopilnować warunków tej, nowej, edycji – dzień badania salda. Tyle, pozdrawiam wszystkich, szczególnie moniaków, bo wszystko dokładnie sprawdzają i opisują. Jak powiedziała Pani w Credit Agricole – „mało kto mi wierzy, kiedy proponuję tę pożyczkę. Ludzie się śmieją i mówią, że chce ich oszukać, no i odkładają słuchawkę :D”. A jednak działa!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, dziękuję za wsparcie i za miłe słowa 🙂 Zastanawiam się, czy może nie rozrysować w jakiś sposób tej promocji żeby było łatwiej zrozumieć 😀
  • Dominik pisze:
   Wystarczy sprawdzać kiedy jest koniec danej edycji promocji w banku nie naszej i czyścic wtedy rachunek na te kilka dni. Alternatywa i najlepsza opcja poprosić 2 polówkę o otwarcie też konta i migrowanie z 1 promocji na drugą 🙂
   Na innym blogu jest już graficznie. Chyba prościej by było już tylko zrobić kalkulator z powiadomieniami mailowymi „Hej Magda z Moniaki Pamiętaj o wyczyszczeniu konta oszczędnościowego, żeby zmowu korzystać z kolejnej promocji 😉 ” . Zawsze jest 2 strona medalu, przez to ,że mało kto rozumie tą promocję to mamy to wysokie oprocentowanie. Gdyby nagle każdy ogarnął mechanizm, to by było niższe lub by utrudnili warunki. 🙁
 14. adaś pisze:
  również dołączam się do podziękowań dla Michała.
  świetnie napisane, chyba lepiej bardziej przystępnie nie dało się tego napisać 🙂
  pozdrawiam
 15. Gosia pisze:
  Jak ktoś potrzebuje zostawiam swój kod polecenia ☺️☺️27530849
 16. Bogusia pisze:
  Zapraszam do użycia mojego Kodu Polecającego przy otwieraniu konta w Millennium Banku .
  MÓJ KOD: 22873473

Napisz komentarz