Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij aż 250 zł w zimowej promocji konta od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł premii w dwóch przelewach, po 125 zł każdy

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– Zapewnienie w styczniu oraz lutym wpływów na konto w wysokościach min. 1000 zł (1000 zł w styczniu oraz 1000 zł w lutym);

-Wykonanie w styczniu oraz lutym po minimum 4 przelewy z konta w BNP Paribas, na dowolne kwoty (min. 4 przelewy w styczniu oraz min. 4 przelewy w lutym);

-Uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii do 25 lutego (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 lutego).

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta debetowa Otwarta na Dzisiaj jest darmowa po dokonaniu przynajmniej jednej płatności w miesiącu – inaczej opłata za kartę wyniesie 3 zł

Kiedy bonus?

125 zł – maksymalnie do 29 lutego 2020 roku

125 zł – maksymalnie do 31 marca 2020 roku

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego

Do kiedy promocja?

Do 20 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

Jesień już się kończy a wraz z nią skończyły się jesienne promocje od BNP Paribas. Na szczęście, wraz z rozpoczęciem zimy bank przygotował nową promocję, która, mam nadzieję, nieco Was rozgrzeje w te zimne, mroźne dni. Ponownie, w roli głównej występuje Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą – za jego otwarcie, zapewnienie dwóch wpływów i wykonanie kilku przelewów otrzymasz aż 250 zł premii. Nagrodę otrzymasz w dwóch przelewach na swoje konto i możesz ją przeznaczyć na co tylko zechcesz.

Obecna promocja premia na zimę trwa do 20 grudnia – czasu jest więc niewiele, szczególnie że limit kont, które mogą w niej wziąć udział, to tylko 3000. Ostatnie promocje konta od BNP cieszą się niesłabnącym powodzeniem i wszystkie poprzednie edycje zakańczane były przed czasem, z powodu wyczerpania limitu wniosków. Jeżeli nie skorzystałeś z poprzednich – teraz masz okazję w banalny sposób zasilić swoje konto w kwotę 250 zł.

Czy mogę wziąć udział w promocji Premia na Zimę?

Jak najbardziej ta promocja jest dla Ciebie, jeżeli w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego w BNP Paribas. Jeżeli posiadałeś bądź posiadasz tam inne produkty (wykluczając konto), takie jak karta kredytowa czy kredyt – możesz bez obaw wziąć w niej udział.

W promocjach BNP niezmiennie cieszą mnie trzy rzeczy: wysokie nagrody (250 zł za konto na tle konkurencji to kwota bardzo przyzwoita), proste do spełnienia warunki i krótki okres karencji (tylko 9 miesięcy). Oby więcej banków naśladowało BNP Paribas pod tym względem – wtedy na promocjach zyskalibyśmy jeszcze więcej i jeszcze łatwiej.

Chcę mieć konto za 0 zł

Jak to mówią: „mówisz i masz”. Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe – nie musisz na nie nic przelewać, a opłata i tak się nie naliczy. Karta do konta będzie darmowa, jeżeli zapłacisz nią jeden raz w miesiącu na dowolną kwotę (a jeżeli masz mniej niż 26 lat nie musisz spełniać nawet tego warunku – karta i tak będzie dla Ciebie darmowa). Przyjrzyjmy się szczegółom.

Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Korzystając w standardowy sposób z konta, czyli wykonując z niego zwykłe przelewy nie zapłacisz za rachunek ani złotówki. Jak natomiast jest z kartą do konta?

W promocji biorą udział aż trzy karty: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta.

My skupimy się na najtańszej dla Ciebie opcji, czyli Karcie Otwartej na Dzisiaj. Będzie ona dla Ciebie całkowicie darmowa, jeżeli raz w miesiącu zrobisz nią dowolną płatność. Natomiast jeżeli masz mniej niż 26 lat, karta będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowa. Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj – ile kosztuje

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash ;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Przekonałeś się już że to konto i karta mogą być w naprawdę łatwy sposób w pełni darmowe. Oferuje to, co powinno zawierać dobre, podstawowe konto osobiste – proste warunki, żadnych trudnych warunków do spełnienia, podstawowe funkcje bezpłatne. Jeżeli akurat myślisz nad zmianą banku i chciałbyś przy okazji otrzymać 250 zł w prezencie – z czystym sumieniem mogę polecić Ci wybór Konta Otwartego na Ciebie.

Jak mogę otrzymać 250 zł – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto i kartę

Najpóźniej do 20 grudnia zarejestruj się na TEJ STRONIE i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą (polecam najtańszą Kartę Otwartą na Dzisiaj). Pamiętaj o limicie wniosków – tylko pierwsze 3000 wezmą udział w promocji, więc im szybciej się zarejestrujesz tym lepiej.

Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie kilku danych osobowych: swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – i dokonuje identyfikacji właśnie na podstawie numeru PESEL

Po wypełnieniu formularza na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą (rekomendujemy najtańszą – Otwartą na Dzisiaj). Pamiętaj, aby otworzyć konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

UWAGA:

Wypełniaj uważnie zarówno formularz rejestracyjny, jak i wniosek – dane w jednym i drugim muszą być takie same, inaczej możesz zostać wykluczony z promocji.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz również maila z informacją o tym, że zostałeś objęty promocją. Gdybyś nie miał czasu na wypełnianie wniosku w momencie zapisania się do promocji, bądź przycisk „otwórz konto” nie działał – w mailu otrzymasz linka przekierowującego Cię do wniosku o konto.

#Krok 2 – podpisz umowę

Najpóźniej do 7 stycznia 2020 r podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak wygląda otwieranie konta w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne!

Nie było wcale trudno, prawda? Wszystko możesz zrobić w 15 minut, nie ruszając się z kanapy. Przejdźmy do ostatniej części, czyli warunków które są konieczne, abyś cieszył się gwarantowaną nagrodą w wysokości 250 zł.

#Krok 3 – spełnij proste warunki

Zimowa promocja ma naprawdę banalne warunki do spełnienia. Nagroda podzielona jest na dwie części – za spełnienie warunków w styczniu oraz lutym otrzymasz dwa przelewy na swoje konto, każdy po 125 zł – czyli łącznie 250 zł. Jedyne co musisz zrobić to:

 • W każdym z dwóch miesięcy, to znaczy w styczniu i lutym zapewnij na swoje nowe konto wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy (1000 zł w styczniu oraz 1000 zł w lutym)

ORAZ

 • W każdym z dwóch miesięcy, to znaczy w styczniu i lutym wykonaj po minimum 4 przelewy ze swojego nowego konta (czyli 4 przelewy w styczniu i 4 przelewy w lutym).

I to wszystko co musisz zrobić! Obiecałam że będzie prosto i tak jest 🙂

Wiem że myślami jesteś już przy nagrodzie, ale skupmy się jeszcze na moment na warunkach promocji.

Wpływy na konto nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, czy też rachunków z przejętego przez BNP BGŻ Optima. Nie mogą to być również wpłaty gotówki w kasie czy we wpłatomacie, ani środki które wpłyną na konto z uruchomionego kredytu. Natomiast przelewy z Twojego konta w innym banku jak najbardziej się liczą. Nie musi to być jeden przelew – możesz ich zrobić kilka, pamiętaj tylko o tym, by ich łączna suma wyniosła min. 1000 zł (na przykład 2 przelewy po 500 zł). Środki te nie muszą leżeć w banku – wystarczy że zostaną zaksięgowane na koncie i nawet tego samego dnia mogą ruszyć w dalszą drogę.

Odnośnie drugiego warunku, czyli przelewów które musisz wykonać ze swojego konta: przelewy możesz wykonać za pomocą bankowości internetowej [email protected], GOonline lub też za pomocą aplikacji mobilnej Gomobile. Nie ma określonej kwoty przelewów – 4 przelewy w miesiącu każdy po 1 zł będą spełniały wymóg promocji. Możesz zrobić 4 przelewy na swoje konto w innym banku. Pamiętaj tylko, że nie mogą to być:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pomocą systemów płatności internetowych, takich jak Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

WAŻNE!

Do 20 lutego 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 lutego musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 lutego sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

I to już wszystko odnośnie tego, co musisz zrobić. Założyć konto z promocyjnego linku, podpisać umowę, zapewnić wpływy w dwóch miesiącach, zrobić po 4 przelewy w każdym z dwóch miesięcy i uzupełnić numer konta do wypłaty premii – chciałabym żeby zawsze było tak prosto i przyjemnie. A teraz przejdźmy do najprzyjemniejszej części, czyli kiedy otrzymasz swoje nagrody?

Kiedy otrzymam swoją premię?

Tak jak już wcześniej wspomniałam, nagroda 250 zł podzielona jest na dwie części – 125 zł za spełnienie warunków styczniu i 125 zł za spełnienie warunków w lutym.

Pierwsza część nagrody:

 • do 20 lutego 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody (nie zapomnij wtedy uzupełnić nr konta);
 • do 29 lutego 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Druga część nagrody:

 • do 20 marca 2020 r dostaniesz e-mail o przyznaniu drugiej części nagrody (już nie musisz uzupełniać nr konta);
 • do 31 marca 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

UWAGA:

Nie zamykaj konta i karty przed otrzymaniem drugiej części nagrody!

Chcesz zgarnąć więcej? Sprawdź jak możesz połączyć promocje!

Jeżeli tak jak ja lubisz łączyć promocje i zarabiać na nich jeszcze więcej to doskonale się składa, bo mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję promocji od BNP Paribas. Mianowicie, za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków płatności kartą możesz otrzymać voucher na zakupy w sklepach Biedronka na kwotę aż 400 zł. Czyli zakładając konto oraz kartę kredytową w jednym banku oraz spełniając warunki obu promocji możesz zyskać nagrody o łącznej wartości aż 650 zł!

Szczegóły promocji z kartą kredytową znajdziesz tutaj:

Podsumowanie

Zimowa promocja od BNP bardzo przypadła mi do gustu. Lubię jak jest prosto, przejrzyście i warunki nie są skomplikowane. Im łatwiej tym lepiej, a w tej promocji jest i łatwo, i nagroda jest wartościowa – 250 zł na ulicy raczej nie leży (przynajmniej ja nie znalazłam). Mam nadzieję że Wam podoba się tak samo jak mi.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Ja37 pisze:
  Krótko i na temat BANK ZŁODZIEJSKI. Więcej nie ma co pisać.
  • Andrzej pisze:
   Nie wiem DLACZEGO Ja37 tak twierdzi! Mam u nich konto i NICZEGO mi nie ukradli. Skorzystałem z promocji i z umowy się wywiązali. Mają niewielkie wymagania co do darmowego konta, karty i do tego mogę w ich bankomatach wpłacać gotówkę bez żadnej prowizji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Andrzej ja również mam pozytywne wrażenia z tego banku 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Ja37 jeśli można zapytać skąd taka opinia? Warunki do darmowego konta mają proste, warunki promocji również mają nieskomplikowane a nagrody wypłacają.
 2. Ewa pisze:
  jeśli chcę skorzystać z obu promocji BNP Paribas, czyli otworzyć konto i kartę kredytową to czy kolejność podpisywania umów ma znaczenie? Np. pierwsza umowa o KK a później dopiero o konto osobiste?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Ewa nie ma to znaczenia gdyż obie promocję nie wykluczają się wzajemnie. Ja osobiście najpierw otworzyłabym konto, żeby mi nie otworzyli przypadkiem zwykłego konta do karty, co by mnie wykluczyło z drugiej promocji.
 3. Otik pisze:
  Witam. czy otworzenie konta w placówce także bierze udział w promocji? po wypełnieniu wniosku dostałem decyzję odmowną i prośbę aby do placówki zgłosić się osobiście.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Otik, niestety nie, promocja dotyczy tylko konta zakładanego przez Internet ze specjalnego promocyjnego linka. Dlaczego otrzymałeś decyzję odmowną?
 4. Julka pisze:
  Witam, co mam zrobić jeżeli nie otrzymałam e-maila do otrzymania nagrody?

Napisz komentarz