Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 250 zł na Nowy Rok za konto osobiste od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł w dwóch przelewach: 100 zł oraz 150 zł

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w lutym oraz marcu wykonanie po min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty w każdym z dwóch miesięcy;

– w lutym oraz marcu zapewnienie wpływów w min. wysokości 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy;

– uzupełnienie do 25 marca 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 marca).

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta debetowa Otwarta na Dzisiaj jest darmowa po dokonaniu przynajmniej jednej płatności w miesiącu – inaczej opłata za kartę wyniesie 3 zł.

Kiedy bonus?

100 zł – maksymalnie do 31 marca 2020 roku

150 zł – maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 15 stycznia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Nowy rok, nowa ja, nowe postanowienia. Ile razy zdążyliście to już usłyszeć od Sylwestra? Ja już przestałam wymyślać sobie cele nierealne (schudnę 10 kg, wygram w Lotka, będę miła dla każdego) i w tym roku stawiam nie na nową siebie a na cele realne i wymierne, czyli zarabianie na nowych promocjach. Właśnie nadarzyła się ku temu doskonała okazja, bo BNP oferuje aż 250 zł za założenie Konta Otwartego Na Ciebie i spełnienie prostych warunków aktywności.

Promocja trwa krótko, bo tylko do 15 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji – dlatego warto się pospieszyć i rozpocząć Nowy Rok z przytupem i dodatkową kasą w portfelu.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Jak zwykle w swoich promocjach BNP rozpieszcza byłych klientów wyjątkowo krótkim okresem karencji. Tak więc, jeżeli w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w BNP – nie wahaj się, możesz śmiało wziąć udział w tej promocji i odebrać gwarantowane 250 zł.

Jeżeli masz inne produkty w banku BNP, na przykład kartę kredytową, ale nie masz ROR-u to nadal możesz wziąć udział w obecnej promocji konta.

Chcę mieć darmowe konto!

W Waszych komentarzach często pojawiają się wypowiedzi w stylu: dadzą mi 250 zł premii a za konto zapłacę dużo więcej. Na szczęście takie twierdzenie przy koncie od BNP jest całkowicie nieuzasadnione – konto jest bowiem bezwarunkowo darmowe. Zawsze. Rozumiem, że na słowo trudno uwierzyć, przyjrzyjmy się zatem szczegółom.

Konto Otwarte na Ciebie – czy coś kosztuje

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Sam widzisz, że za konto nie zapłacisz ani złotówki. Co natomiast z kartą do konta? W promocji mogą wziąć udział aż trzy karty wydawane do Konta Otwartego na Ciebie: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta. Jako zwolenniczka nic nie płacenia dla banków polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy, że zapłacisz nią tylko jeden, jedyny raz w miesiącu, na dowolną kwotę – i ona również będzie dla Ciebie za darmo.

Dla osób poniżej 26 roku życia, (do których ja się już niestety nie zaliczam), karta będzie bezwarunkowo darmowa. Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj – czy coś kosztuje

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Wystarczy że będziesz pamiętał o jednej płatności kartą w miesiącu i nie musisz się przejmować żadnymi opłatami. To lubię! Bezpłatne konto, proste warunki i atrakcyjne nagrody – nie przedłużam już i przechodzimy do omówienia tych właśnie warunków.

Jak mogę odebrać bonus – 3 proste kroki

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

Na zarejestrowanie się na promocyjnej stronie i złożenie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości internetowej masz czas do 15 stycznia 2020 roku. Pamiętaj, że tylko pierwsze 3000 wniosków weźmie udział w promocji.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię (250 zł), musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą (pamiętaj – najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Po złożeniu wniosku masz czas do 29 stycznia 2020 roku na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku –zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Dwa kroki już za Tobą (tak naprawdę są ze sobą połączone i można je wykonać „za jednym zamachem”). Teraz czas na ostatni warunek, który dzieli Cię od otrzymania 250 zł.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Nagroda podzielona jest na dwie części: 100 zł oraz 150 zł. Spójrzmy na szczegóły, czy rzeczywiście są tak łatwe do spełnienia jak obiecałam.

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 100 zł

 • W lutym 2020 roku zapłać kartą do konta min. 5 razy;

ORAZ

 • W lutym 2020 roku zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

5 płatności kartą do konta w miesiącu możesz dokonać na dowolne kwoty. Wystarczy, że 5 razy kupisz przysłowiowe zapałki i zapłacisz kartą, i jeden z warunków masz już z głowy. Możesz płacić zbliżeniowo, tradycyjnie bądź przez Internet. Muszą to być transakcje dokonane kartą, BLIK nie jest wliczany.

Zwróć uwagę na transakcje, które nie będą brane pod uwagę:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Przy poprzednich promocjach od BNP Paribas dostaliśmy od Was wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro. Są one realizowane przez PayU, a PayU jest w wyłączeniach promocji. Otrzymaliśmy informację od banku że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również zalicza się do spełnienia warunków promocji.

Prześwietlmy teraz drugi warunek, czyli wpływy min. 1000 zł na konto.

Często jest to dla Was warunek kontrowersyjny. Zupełnie niepotrzebnie! Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą na przykład 200 zł miesięcznie możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej.

Do wpływów nie są wliczane:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Aby otrzymać drugą część nagrody – 150 zł

Aby otrzymać drugą część nagrody musisz spełnić warunki uprawniające do odebrania pierwszej części plus powtórzyć płatnści kartą i wpływy na konto w marcu. Czyli:

 • W marcu 2020 roku zapłać kartą do konta min. 5 razy;

ORAZ

 • W marcu 2020 roku zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1 000 zł.

Podsumowując: wystarczy że 10 razy zapłacisz kartą oraz dokonasz przelewów na łączną kwotę min. 2000 zł w ciągu 2 miesięcy. Sam przyznasz, że nie są to warunki wygórowane. Konkurencyje banki często żądają znacznie trudniejszych warunków do samego uzyskania bezpłatnego konta. Tutaj masz dowolność – nie ogranicza Cię minimalna kwota płatności kartą, a wpływy na konto nie muszą być ani jednorazowe, ani nie są wykluczne przelewy z Twojego konta w innym banku.

Kolejny plus tej promocji – warunki spełniasz tylko przez dwa miesiące, w lutym i marcu. Nie jest to promocja rozciągnięta w czasie na wiele miesięcy. Szybko spełniasz warunki i szybko cieszysz się nagrodą 🙂

UWAGA: Do 20 marca 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 marca musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 marca sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Przejdźmy do meritum promocji, to, na co każdy czeka – czyli odebranie nagród.

Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsza część nagrody – 100 zł:

 • do 20 marca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody
 • do 25 marca 2020 r. uzupełnij numer konta na który wpłynie nagroda (patrz szara ramka wyżej)
 • do 31 marca 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Druga część nagrody – 150 zł:

 • do 20 kwietnia 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 30 kwietnia 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Zakładasz konto w styczniu a do końca kwietnia dysponujesz już kwotą 250 zł – akurat zdążysz je otrzymać przed majówką. Jak dla mnie takie rozpoczęcie roku jest lepsze niż dobre 🙂

Podsumowanie

Nie wiem jak Wy, ale ja sama chętnie skorzystam z tej promocji. Ma same plusy: krótki okres karencji dla powracających klientów, konto praktycznie za darmo, łatwe warunki do spełnienia, szybkość wypłaty premii. Uważam takie rozpoczęcie Nowego Roku za bardzo udane – i oby tak działo się do samego końca roku 2020.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Rafał pisze:
  Nie otrzymałem maila potwierdzającego uczestnictwo w promocji, zostałem automatycznie przekierowany do wypełnienia wniosku. Zakładałem konto z linku podanego na tej stronie. Jak mogę sprawdzić czy zostałem objęty promocją ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Rafał jesteś pewien ze wiadomość nie wpadła w SPAM albo inny folder? I czy podany w formularzu mail był prawidłowy? Najlepiej napisz na ich maila: [email protected] z pytaniem, czy na pewno zostałeś objęty promocją.
  • Agata pisze:
   Ja również nie otrzymałam maila z potwierdzeniem, składałam wniosek 05.01 więc nie sądzę żeby pula nagród skończyła się tak szybko. Napisałam na maila, czekam na odpowiedź
 2. megi pisze:
  na pierwszej stornie zaznaczamy wszystkie zgody, a jak juz przejdziemy do rejestracji szczególowej? czyli zeskanujemy dowod, podamy swoje dane, to sa zgody marketingowe…jakies tego typu, są 3 zgody. Czy one tez są wymagane?

Napisz komentarz