Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 250 zł w gotówce + 100 zł w bonie do H&M w szybkiej promocji BNP – pospiesz się, trwa tylko dwa dni

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Dzisiaj mamy 6 grudnia, czyli Mikołajki – i z tej okazji BNP przygotował specjalną mikołajkową promocję. Do wzięcia jest voucher na 100 zł do sklepu H&M (który możesz wykożystać zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie) za samo otwarcie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej oraz 250 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków aktywności. Warto się pospieszyć – nie dość, że jest to najkrótsza promocja jaką miałam okazję opisywać – trwa tylko dwa dni do 8 grudnia – to na dodatek limit rejestracji to tylko 500 wniosków.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jeśli w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed złożeniem wniosku z promocji nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego (potocznie ROR-u) w banku BNP Paribas to jak najbardziej możesz już dziś złożyć wniosek, spełnić warunki i cieszyć się nagrodami. Jeżeli posiadałeś bądź posiadasz tam inne produkty (wykluczając konto), takie jak karta kredytowa czy kredyt – możesz bez obaw wziąć w niej udział.

Chcę mieć konto za 0 zł

Nie masz się o co obawiać, konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe – nie musisz na nie zapewniać żadnych wpływów, a i tak nie naliczy się żadna opłata. Karta do konta również ma bardzo atrakcyjne warunki – wystarczy tylko jedna płatność w miesiącu, na dowolną kwotę, a będzie dla Ciebie całkowicie za darmo. Spójrzmy na szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Sam widzisz, że za użytkowanie konta nic nie zapłacisz – wystrzegaj się tylko płatnych przelewów natychmiastowych. Jak natomiast wygląda karta do konta?

W promocji biorą udział aż trzy karty: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta.

My skupimy się na najtańszej dla Ciebie opcji, czyli Karcie Otwartej na Dzisiaj. Tak jak już wcześniej wspomniałam, będzie ona dla Ciebie całkowicie darmowa, jeżeli raz w miesiącu zrobisz nią dowolną płatność. Natomiast jeżeli masz mniej niż 26 lat, karta będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowa. Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj – ile kosztuje

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash ;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Przekonałeś się właśnie, że konto od BNP może być dla Ciebie całkowicie za darmo. Dodatkowo, otwierając je w tej promocji zyskasz 100 zł w bonie do H&M, który może stanowić doskonały prezent dla Ciebie lub kogoś z bliskich, oraz 250 zł które zasili Twoje konto osobiste i które możesz wydać na co tylko zechcesz.

Jak otrzymać wszystkie nagrody – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto i kartę

Musisz się pospieszyć – promocja trwa tylko dwa dni do 8 grudnia, a na dodatek obowiązuje bardzo mały limit wniosków – tylko 500. Najlepiej już teraz zarejestruj się na stronie promocyjnej, wypełnij formularz rejestracyjny i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (bądź inną jeżeli oczekujesz od karty czegoś więcej) a także z dostępem do bankowości internetowej.

Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie kilku danych osobowych: swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – i dokonuje identyfikacji właśnie na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą (rekomendujemy najtańszą – Otwartą na Dzisiaj). Pamiętaj, aby otworzyć konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wypełniaj uważnie zarówno formularz rejestracyjny, jak i wniosek – dane w jednym i drugim muszą być takie same, inaczej możesz zostać wykluczony z promocji.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz również maila z informacją o tym, że zostałeś objęty promocją. Gdybyś nie miał czasu na wypełnianie wniosku w momencie zapisania się do promocji, bądź przycisk „otwórz konto” nie działał – w mailu otrzymasz linka przekierowującego Cię do wniosku o konto.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Najpóźniej do 20 grudnia 2019 r podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak wygląda otwieranie konta w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne!

Gratuluję, właśnie spełnileś wszystkie wymagania potrzebne do tego, abyś otrzymał swój gwarantowany bon na 100 zł do H&M! Nic więcej nie musisz robić – po otwarciu konta i aktywowaniu karty jesteś uprawniony do otrzymania vouchera. Można powiedzieć, że bon jest już Twój. Przejdźmy do ostatniego kroku, czyli jakie warunki aktywności konta należy wypełnić, albyś otrzymał resztę nagrody – czyli 250 zł na Twoje konto.

#Krok 3 – spełnij proste warunki

Nagroda pieniężna podzielona jest na dwie części – 100 zł za spelnienie warunków w styczniu oraz 150 zł za spełnienie warunków w lutym.

Jak zdobyć pierwszą część nagrody gotówkowej – 100 zł

Aby otrzymać 100 zł w miesiącu styczniu musisz spełnić jeden warunek – kartą do konta zapłacić za zakupy na łączną kwotę min. 250 zł.

Płatności kartą możesz dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Może to być jedna większa płatność, może być kilkanaście drobnych – ważne, aby przez cały styczeń łączna kwota transakcji kartą wyniosła min. 250 zł.

Zwróć uwagę na transakcje, które nie będą brane pod uwagę:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Przy poprzednich promocjach od BNP Paribas dostaliśmy od Was wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro. Są one realizowane przez PayU, a PayU jest w wyłączeniach promocji. Otrzymaliśmy informację od banku że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również zalicza się do spełnienia warunków promocji.

I to tak naprawdę wszystko odnośnie płatności kartą. Używając jej podczas codziennych zakupów w łatwy sposób zarobisz premię, która zasili Twoje konto.

Jak zdobyć drugą część nagrody gotówkowej – 150 zł

Aby odebrać ostatnią część nagrody w miesiącu lutym musisz spełnić łącznie dwa warunki:

 • wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty)

ORAZ

 • zasilić swoje konto kwotą min. 1000 zł. Może to być kilka wpływów, ważne by łączna kwota była wyższa niż 1000 zł. Nie są wliczane przelewy z Twoich innych rachunków w BNP oraz z rachunków dawnego BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe – ale przelew z Twojego konta w innym banku jak najbardziej jest brany pod uwagę. Nie będą też brane pod uwagę wpływy środków pochodzące z wypłaty udzielonego przez bank kredytu. Pieniądze te nie muszą leżeć na koncie – po ich zaksięgowaniu możesz je przelać z powrotem, wypłacić bądź wydać.

WAŻNE!

Do 20 lutego 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 lutego musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 lutego sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

I to już wszystko – nie są to trudne warunki do spełnienia, prawda? Założyć konto z kartą z dedykowanego linku, w styczniu zapłacić kartą na 250 zł, a w lutym zapewnić wpływy na 1000 zł oraz 5 płatności kartą oraz uzupełnić numer konta do wypłaty premii. Warunki spenione, czas na mikołajkowe prezenty 🙂

Kiedy otrzymam swoje nagrody?

Bon o wartości 100 zł do sklepu H&M otrzymasz w wiadomosci mailowej najpóźniej do 3 stycznia 2020 r. W wiadomości tej otrzymasz również informacje, do kiedy jest ważny voucher.

Pierwsza nagroda pieniężna, czyli 100 zł na konto:

 • do 20 lutego 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody (nie zapomnij wtedy uzupełnić nr konta);
 • do 29 lutego 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Druga nagroda pieniężna, czyli 150 zł na konto:

 • do 20 marca 2020 r dostaniesz e-mail o przyznaniu drugiej części nagrody (już nie musisz uzupełniać nr konta);
 • do 31 marca 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

UWAGA!

Do momentu otrzymania drugiej części nagrody Twoje konto i karta muszą pozostać aktywne. Nie zamykaj ich przed otrzymaniem drugiego przelewu z nagrodą.

Podsumowanie

Mikołajkowa promocja od BNP Paribas bardzo mnie ucieszyła – warunki do spełnienia są proste, a nagrody całkiem przyjemne. 250 zł możesz przeznaczyć na co tylko zechcesz, a bon do H&M na 100 zł możesz wykorzystać Ty (w styczniu akurat rozpocznie się sezon wyprzedaży) bądź możesz podarować go komuś w prezencie. Jeżeli w ostatnich 9 miesiącach nie miałeś w BNP konta osobistego, śmiało możesz skorzystać z tej promocji i w niedługim czasie cieszyć się nagrodami.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Marcin pisze:
  Po wypełnieniu wniosku, dostałem informacje ze moja tożsamość nie może być na razie zweryfikowana i muszę czkać na email.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Taka sytuacja się zdarza, być może byłeś już kiedyś klientem BNP? Zazwyczaj po około dniu-dwóch przychodzi mail że wszystko jest w porzadku
  • Marcin pisze:
   Co mam dalej robić ? Nie zostałem przekierowany na stronę Autenti.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Możesz ewentualnie skontaktować się z bankiem żeby ustalić co dzieje się z wnioskiem i dlaczego trzeba czekać.
 2. Marcin pisze:
  Nie nigdy nie bylem klientem tego banku.
 3. Krzysztof pisze:
  Podczas zakładania konta system się zawiesił a następne pojawiła się taka wiadomość: Informujemy, że od 6.12.2019 r. (piątek) godz. 23:00 do 7.12.2019 (sobota) godz. 18:00 oraz od 7.12.2019 r. (sobota) godz. 23:00 do 8.12.2019 (niedziela) godz. 10:00, systemy bankowości internetowej i mobilnej Banku BNP Paribas ([email protected], [email protected], Mobile [email protected]) będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.
  Więc w jaki sposób można założyć konto skoro tyko do 08 grud. w dodatku limit wniosków 500
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof rzeczywiście wybrali niezbyt szczęśliwie ten termin. Spróbuj dzisiaj po godzinie 18 – jeśli systemy są niedostępne to nikt nie złoży wniosku w tym czasie i pozostały limit z 500 wniosków będzie do 18 taki sam.
 4. Krzysztof pisze:
  Już zmienili z (sobota) godz. 18:00 na godz. 21:30 Podejrzewam, że tego terminu też nie dotrzymają. Zwykła granda
  • Krzysztof pisze:
   …a jednak dotrzymali. O 18.30 strona działała. W chwili przekierowania na stronę Autenti wyświetliła się strona informująca o braku dostępu. Następnie dotarł mail informujący, iż wniosek został anulowany. Z jakiego powodu – nie wiadomo.
   Ponowna rejestracja jest niemożliwa. Jak to skomentować?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof przykro słyszeć że są takie problemy. Podejrzewam że trzeba by było zadzwonić na infolinię banku żeby odblokowali wniosek, pytanie czy mogą zrobić to od ręki.

Napisz komentarz