PROMOCJA ZAKOŃCZONA

250 zł premii za założenie konta w Eurobanku z paragonem + bon na 50 zł do Media Expert

Zbliżają się święta i prawdopodobnie niektórzy z nas już myślą o prezentach świątecznych dla rodziny i najbliższych. Bardzo często jako prezenty wręczamy kosmetyki lub ubrania, ale także sprzęt elektroniczny. I właśnie tu idealnie sprawdzi się najnowsza promocja Eurobanku, w której w zamian za wykonanie zakupów w Media Expert oraz aktywne płacenie kartą można odebrać:

 • 250 zł premii
 • GWARANCJĘ bezpłatności konta oraz karty przez rok
 • nawet 720 zł premii z programu Rodzina i Przyjaciele

Ale żeby nie było tak pięknie…promocja przeznaczona jest tylko dla osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w Eurobanku żadnego konta osobistego. Jeżeli spełniasz ten warunek to teraz sprawdź co zrobić, aby odebrać wspomniane bonusy.

Na czym polega promocja?

Z promocji skorzysta każdy kto założy w promocji jedno z udostępnionych przez Eurobank kont osobistych. Mamy do wyboru konto Active lub Prestige – zgodnie z regulaminem, klient ma gwarancję, że przez 12 miesięcy każde z kont oraz wydana do niego karta będą darmowe.

KONTO ACTIVE:

 • PROWADZENIE KONTA – 0 zł przez okres 12 miesięcy później po zapewnieniu wpływu tytułem wynagrodzenia na konto w kwocie min. 1 500 zł, bezterminowo zostaniemy zwolnieni z opłaty za konto jeżeli uczestniczymy w programie “Rodzina i Przyjaciele” (w przeciwnym razie 9 zł/m-c)
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł – przez okres 12 miesięcy będziemy otrzymywać zwrot opłaty za kartę, później karta darmowa będzie po wydaniu nią min. 400 zł (w przeciwnym razie 4,90 zł)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU – 0 zł dla wypłat powyżej 100 zł i 1,90 zł dla kwot poniżej 100 zł
 • WYPŁATY CASHBACK – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • WPŁATA/WYPŁATA GOTÓWKI W PLACÓWCE – 0 zł
 • WPŁATOMATY – 0 zł

KONTO PRESTIGE:

 • PROWADZENIE KONTA – 0 zł przez okres 12 miesięcy później po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 4 000 zł, bezterminowo zostaniemy zwolnieni z opłaty za konto jeżeli uczestniczymy w programie “Rodzina i Przyjaciele” (w przeciwnym razie 21 zł/m-c)
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł – przez okres 12 miesięcy będziemy otrzymywać zwrot opłaty za kartę, później karta darmowa będzie po wydaniu nią min. 500 zł (w przeciwnym razie 4,90 zł)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU – 0 zł własne i Euronet, pozostałe bankomaty również 0 zł dla wypłat powyżej 100 zł i 1,90 zł dla kwot poniżej 100 zł
 • WYPŁATY CASHBACK – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • WPŁATA GOTÓWKI W PLACÓWCE – 0 zł
 • WPŁATOMATY – 0 zł

Jak skorzystać z promocji – instrukcja krok po kroku

Jak widzisz, warunki prowadzenia kont są naprawdę bardzo dobre, klient może liczyć na darmowe konto wraz z kartą i to przez okres roku! Co za tym idzie promocja idealnie sprawdzi się jako okazja na odebranie tylko premii, ale fakt że później w prosty sposób można uniknąć opłat za konto może sprawić, że ktoś będzie chciał zostać z Eurobankiem na dłużej. Ale na razie skupy się na promocji:

#1 KROK – ZRÓB ZAKUPY

Aby móc założyć promocyjne konto, konieczne jest w pierwszej kolejności wykonanie zakupów w Media Expert na kwotę min. 50 zł. Możesz kupić co chcesz w sklepie stacjonarnym lub internetowym – ważne jest abyś posiadał po zakupie paragon lub fakturę (numer będzie potrzebny do założenia promocyjnego konta);

#2 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI

Następnie przejdź na dedykowaną stronę i zarejestruj się w promocji, podaj wymagane dane oraz numer paragonu lub faktury z Media Expert;

#3 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [do 15.01.2018r.]

Po zarejestrowaniu w promocji złóż wniosek o jedno z kont osobistych: Active lub Prestige wraz z kartą do konta – na to masz czas do 31 grudnia 2017 roku. Następnie najpóźniej do 15 stycznia 2018 roku musisz podpisać umowę o konto. Możesz dokonać tego za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, przy kurierze lub oddziale (ta opcja tylko do końca roku);

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 250 zł za założenie darmowego konta<<

#4 KROK – AKTYWNIE KORZYSTAJ Z KONTA

Bank zgodnie z regulaminem promocji będzie zwracał Ci 50 zł przez okres 5 miesięcy, czyli łącznie odbierzesz aż 250 zł. Aby jednak otrzymać taki zwrot, należy w każdym z miesięcy spełnić 2 warunki:

 • wykonać min. 3 płatności kartą na kwotę łączną min. 100 zł
 • posiadać aktywną kartę i konto

Warunki należy zacząć spełniać najpóźniej od drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto, ale wiadomo że najlepiej spełniać je jak najszybciej, aby oczywiście szybciej otrzymać premie.

To wszystko!

Po spełnianiu tych warunków będziemy otrzymywać 50 zł premii do końca miesiąca następującego po miesiącu ich spełnienia. Czyli jeżeli umowę o konto podpiszemy w grudniu i pierwsze płatności wykonamy w grudniu to pierwsza premia trafi do nas do końca stycznia 2018 roku.

Dodatkowo, po spełnieniu warunku pierwszy raz otrzymamy w prezencie bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w Media Expert- będzie on przekazany za pośrednictwem wiadomości sms. Bon będzie można wykorzystać do końca miesiąca następującego po miesiącu jego otrzymania i zrealizujemy go na zakupy za min. 750 zł.

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 250 zł za założenie darmowego konta<<

5% zwrotu z programu „Rodzina i Przyjaciele”

Kilka razy wspominałam o tym w dzisiejszym artykule więc bardziej rozwinę temat. “Rodzina i Przyjaciele” to autorski program Eurobanku, którego celem jest premiowanie klientów 5% zwrotem za wydatki na podróże, rozrywkę, sport oraz jedzenie w pubach i restauracjach.

Maksymalnie, w każdym miesiącu klient może odebrać 60 zł co rocznie daje aż 720 zł!

Za co dokładnie będzie zwrot:

#1 PODRÓŻE – hotele, motele, campingi, ośrodki wypoczynkowe, linie lotnicze, pociągi i linie autobusowe (z wyłączeniem lokalnych i podmiejskich), wypożyczalnie samochodów, promy, atrakcje turystyczne;

#2 ROZRYWKA – kina, teatry, opery, muzea, parki rozrywki, cyrki;

#3 JEDZENIE – restauracje, bary, fastfood’y, pubu i kawiarnie, kluby muzyczne

#4 SPORT – kluby fitness i obiekty sportowe, baseny i aquaparki, kręgielnie, bilard, pola golfowe, stoki narciarskie, SPA i salony masażu, szkoły tańca

Z programu możesz korzystać Ty i tak jak wspominałam uczestniczenie w nim zwolni Cię bezterminowo z opłaty za konto, ale równie dobrze możesz polecić uczestnictwo w nim znajomym (max. 4 osobom) i one również będą zwolnione z opłat za prowadzenie konta, przy czym jeżeli polecony będzie chciał skorzystać również z dziś opisywanej promocji to nie może skorzystać jednocześnie z polecenia. Przystąpić do programu możesz np. na infolinii lub poprzez system bankowości online.

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 250 zł za założenie darmowego konta<<

Podsumowanie

To kolejna dość ciekawa promocja bankowa, w której można zgarnąć bardzo fajny bonus za założenie darmowego konta – 250 zł oraz dodatkowo bon na 50 zł do Media Expert.

Wystarczy tylko założyć konto (które będzie zwolnione z opłat) wraz z kartą, z wykorzystaniem numeru paragonu i w 5 kolejnych miesiącach wykonywać po min. 3 płatności kartą na kwotę łączną min. 100 zł.

A jak ktoś postara się trochę bardziej i zarejestruje się w promocji “Rodzina i Przyjaciele” to ma okazję zgarnąć nawet 720 zł w rok za wykonywanie określonych płatności przy użyciu karty.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 41

 1. Ares pisze:
  Czy od razu po 5 miesiącach jak wykorzystam promocje mogę zrezygnować z konta i karty ?
 2. Michał pisze:
  jaka firma kurierska dostarcza umowy?
 3. Remigiusz pisze:
  Witam, w jaki sposób mogę zamknąć konto?
 4. Michał pisze:
  Czy faktura z numerem potrzebnym do rejestracji musi być na mnie ?
 5. Karolina pisze:
  Jeśli będę uczestniczyć w programie “Rodzina i przyjaciele”, to konto będzie darmowe i nie muszę już zapewnić wpływu 1500 zł, dobrze rozumiem? 😉
 6. Adrian pisze:
  Czy przystępując do promocji 5×50 zł wyłączam się z programu 5% zwrotu ? Bądź odwrotnie, czy przystępując do programu rodzina i przyjaciele wyłączam się z promocji 5×50 ? Jeśli promocje można łączyć to w jaki sposób to zrobić ? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Adrianie, zgodnie z Regulaminem promocji §6 “Postanowienia końcowe” pkt 2 – ta promocja łączy się z promocją “Rodzina i przyjaciele”, w której uczestnik może otrzymać 5% zwrotu za wybrane płatności kartą, z tym zastrzeżeniem że do programu Rodzina i Przyjaciele NIE możesz przystąpić z polecenia tylko sam się zgłosić do niej np. na infolinii po założeniu konta.
   Czyli zakładasz konto wg wskazówek w artykule i tu masz dostęp do opisanych bonusów + po założeniu konta zadzwoń na infolinię (19 000) i poproś o dołączenie do programu „Rodzina i Przyjaciele” lub aktywuj udział w programie po zalogowaniu do bankowości online.
 7. Michał pisze:
  Żadne z linków mi nie działa – strona ‘bankiera’ pokazuje: Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami.
 8. Andrzej pisze:
  Zgadza się, oferta jest uznana za nieaktywną 🙂
 9. Adrian pisze:
  Z jakiego najpozniejszego okresu musi byc paragon?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zakupy w MediaExpert powinny być wykonane w okresie: od 11.09.2017 r. do 31.12.2017 r.
 10. Karolina pisze:
  Czy faktura musi być wystawiona na mnie by móc założyć konto?
 11. Michał pisze:
  Czy do czasu otrzymania plastikowej karty mogę dokonywać transakcji kartą wirtualna do konta (wniosek o kartę złożony kilka dni po otwarciu rachunku) i tym samym transakcje będą zaliczane do promocji ? ( min. 3 płatności / min. 100 zł)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem płatności należy wykonać kartą debetową więc nie możesz spełnić warunków promocji wykonując płatności kartą mobilną.
 12. Ewa pisze:
  Chcąc założyć konto promocyjne w placówce banku wystarczy, że pójdę do placówki Eurobanku z paragonem czy wcześniej trzeba zarejestrować się na stronie promocji? Czy da się to zrobić w banku? Czy w placówce banku można od razu przystąpić do programu Rodzina i Przyjaciele? Dziękuję za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co widzę w regulaminie możesz taki formularz wypełnić również w placówce – poinformuj tylko o tym pracownika Banku. Jeżeli poprosisz o przyłączenie do programu Rodzina i Przyjaciele to nie powinno być problemu, a jak coś to zawsze możesz sama przystąpić do programu w panelu banku. 🙂
 13. Grażka pisze:
  Czy mogę jakoś sprawdzić czy załapałam się do promocji i będę otrzymywać 50 zł ? Założyłam konto przez formularz promocyjny, ale przy wypełnianiu wniosku na stronie banku wpisałam kod polecenia do programu Rodzina i Przyjaciele. Nie do końca rozumiem czy to wyklucza mnie z udziału w promocji z media expert.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem jeżeli ktoś chce brać udział w promocji MediaExpert to nie może założyć konta z polecenia w programie Rodzina i Przyjaciele, tu należy przystąpić do tego programu już później np. na infolinii lub w bankowości online.
 14. Grażka pisze:
  Czy mogę jakoś sprawdzić czy załapałam się do promocji i będę otrzymywać 50 zł ? Założyłam konto przez formularz promocyjny, ale przy wypełnianiu wniosku na stronie banku wpisałam kod polecenia do programu Rodzina i Przyjaciele. Nie do końca rozumiem czy to wyklucza mnie z udziału w promocji z media expert.
 15. Michał pisze:
  Skąd wynika, że przez pierwsze 12 miesięcy karta jest bezpłatna? nie mogę nigdzie w regulaminie ani cenniku tego znaleźć.
 16. KaSia pisze:
  Czy jesli kupie cos za 50 zl, zarejestruje paragon, zaloze konto, a potem te rzecz zwroce do Media Ekspert to czy bank sie dowie, ze dokonalam zwrotu? Ze zakup byl mi potrzebny tylko do promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank dowiedziałby się o zwrocie towaru jeżeli sklep by go o tym poinformował. Regulamin promocji nie precyzuje kwestii, o którą pytasz, jedyne co jest wspomniane to to że Bank może zweryfikować dokument – paragon i klient powinien posiadać jego xero lub oryginał.
 17. Piotr pisze:
  31.12 złozyłem wnioske o konto active i dziś rano otrzymałem maila, że wniosek o otwarcie konta się nie powiódł.
  WTF !?
  Jakieś pomysły, o co może chodzić?
  Otwierałem konto poprzez przelew z innego banku i został on zaakceptowany…
 18. Majka pisze:
  Witam, podpisałam umowę w styczniu, czyli rozumiem że od lutego moge zaczac spelniac warunki i bedzie ok ?

  pozdr.

 19. GRZEGORZ pisze:
  Cześć Dominika
  W artykule napisałaś że przez 12 miesięcy karta do konta będzie darmowa bo będą zwracać prowizje, a czy orientujesz się po jakim czasie zwracają tą prowizję bo pobrali 31 stycznia, a do dzisiaj nic nie zwrócili. Nie czytałem regulaminu bo zaufałem tobie ślicznotko. Teraz nie wiem czy mam cierpliwie czekać na zwrot czy pisać reklamacje do banku. Z góry dziękuję za odpowiedź lub podpowiedź. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Grzegorzu,
   jeżeli chodzi o bezpłatność karty to zgodnie z §4 pkt 1b Warunki otrzymania nagród, opłata pobrana za kartę powinna być zwrócona do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu pobrania opłaty, czyli w Twoim przypadku opłatę powinni zwrócić do 15.02 🙂 Na chwilę obecną nie ma więc potrzeby składania reklamacji 🙂
 20. Grzegorz pisze:
  Witam

  Przez przypadek skasowałem smsa z voucherem do media expertu. Jest jakaś szansa aby go jakoś odzyskać?

Napisz komentarz