PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[aktualizacja] Odbierz GWARANTOWANE 250 zł premii za przetestowanie konta w BGŻ BNP Paribas + 300 zł bonusów dodatkowych i bilety do kina za 10 zł!

Dla tych, którzy stęsknili się za dobrymi promocjami mamy ofertę specjalną od BGŻ BNP Paribas. Tym razem 1 000 pierwszych osób, które założą darmowe Konto Optymalne mogą odebrać aż 250 zł do wykorzystania na dowolny cel.

Aktualizacja 08.10.2018: Promocja skończyła się w ciągu kilku dni, jednak właśnie dotarła do nas wiadomość, że została wznowiona i jest znów aktywna. Polecam czym prędzej skorzystać z tej promocji zanim limit kont zostanie wyczerpany i linki na naszym blogu przestaną działać. ~Robert z Moniaki.pl

Dodatkowo w promocjach łączonych (które podaje na końcu artykułu), każdy może odebrać 100 zł na zakupy w Biedronce oraz na Allegro, a dzięki karcie z logiem MasterCard, bilety do kina Cinema City, Helios oraz Multikina będą kosztować jedynie 10 zł! Myślę, też że każdemu spodoba się możliwość zgarnięcia 200 zł do sklepów IKEA za kartę kredytową z logo BGŻ BNP Paribas.

Aby wziąć udział w promocji należy założyć darmowe Konto Optymalne. Będzie to możliwe za pośrednictwem tej specjalnej strony promocyjnej. Następnie konieczne będzie wykonanie kroków opisanych w dalszej części artykułu.

Dla kogo jest promocja? 

Z promocji może skorzystać każdy kto w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadał/współposiadał w BGŻ BNP Paribas żadnego konta osobistego przed złożeniem wniosku w tej promocji. Dobra wiadomość jest taka, że jak ktoś miał lub ma w Banku kartę kredytową lub lokatę, albo konto oszczędnościowe to śmiało może skorzystać z tej promocji.

Skorzystanie z niej jest możliwe pod warunkiem założenia Konta Optymalnego wraz z kartą. Będzie ono idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie nowoczesne konta (płatności – Google Pay, Blik, Apple Pay, Masterpass) z możliwością zarządzania Kontem z poziomu smartphona w każdym miejscu!

Nowoczesność w tym przypadku idealnie łączy się z tym, że konto jest bezwarunkowo darmowe, przy jednoczesnym braku innych opłat, standardowo pobieranych przez banki:

 • 0 zł – OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – (bez konieczności zapewniania stałych wpływów);
 • 0 zł – WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę);
 • 0 zł – WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW;
 • 0 zł – WYPŁATA Z BANKOMATU BLIKIEM – (do 31 stycznia 2019 r. potem 5 zł, oprócz bankomatów własnych banku, które cały czas będą darmowe);
 • 0 zł – PRZELEWY, ZLECENIA STAŁE I POLECENIA ZAPŁATY;
 • 0 zł – POWIADOMIENIA SMS;
 • 1 zł / msc. – NAKLEJKA ZBLIŻENIOWA (opcjonalna).

Jak odebrać 250 zł premii od BGŻ BNP Paribas?

Troszkę teoretycznych kwestii było to teraz przechodzimy do samych konkretów, czyli instrukcji dzięki której odbierzesz premię 250 zł! Premia będzie podzielona na 4 transze –  3 x 50 zł oraz 1 x 100 zł. A oto szczegóły:

#1 KROK – do 31.10.2018r. ale najlepiej jak najszybciej (limit 1 000 zgłoszeń)  – wejdź na specjalną stronę i zarejestruj się w promocji. Podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 4 okienka).

Po chwili na maila (sprawdzamy też spam) otrzymasz potwierdzenie rejestracji w promocji wraz z linkiem do założenia konta. Kliknij w niego i złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości online.

>>Załóż Konto Optymalne i zgarnij 250 zł + nagrody dodatkowe<<

#2 KROK – do 16.11.2018r. podpisz umowę o konto z kartą, przy kurierze.

#3 KROK – aby odebrać I nagrodę 50 zł trzeba założyć konto zgodnie z powyższą instrukcją, a także do 30 listopada 2018 roku należy pobrać i aktywować aplikację mobilną GOmobile na smartphonie lub tablecie. Możesz pobrać ją na tej stronie i zalogować się do niej na swoje nowo otwarte konto w BGŻ BNP Paribas. Wystarczy samo jej aktywowanie, nie musisz robić nic więcej.

#4 KROK – aby odebrać II nagrodę 50 zł należy:

 • spełnić warunki odbioru I nagrody;
 • w grudniu 2018 roku –  zapewnij wpływy na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł – może być to kilka wpływów lub od razu jeden na całą kwotę, wpływy mają być zaksięgowane, mogą one również pochodzić z Twojego konta w innym banku. Po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie z powrotem;
 • w grudniu 2018 roku – wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł w punktach handlowo-usługowych – może to być jedna płatność lub kilka na łączną kwotę.

#5 KROK – aby odebrać III nagrodę 50 zł należy:

 • spełnić warunki odbioru I i II nagrody;
 • w styczniu 2019 roku –  zapewnić wpływy na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł – może być to kilka wpływów lub od razu jeden na całą kwotę, wpływy mają być zaksięgowane, mogą one również pochodzić z Twojego konta w innym banku. Po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie z powrotem;
 • w styczniu 2019 roku – wykonać płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł w punktach handlowo-usługowych – może to być jedna płatność lub kilka na łączną kwotę.

#6 KROK – aby odebrać IV nagrodę 100 zł należy:

 • spełnić warunki odbioru I, II oraz III nagrody;
 • w lutym 2019 roku –  zapewnić wpływy na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł – może być to kilka wpływów lub od razu jeden na całą kwotę, wpływy mają być zaksięgowane, mogą one również pochodzić z Twojego konta w innym banku. Po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie z powrotem;
 • w lutym 2019 roku – wykonać płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł w punktach handlowo-usługowych – może to być jedna płatność lub kilka na łączną kwotę.

*Uwaga – Bank wyklucza jednak z promocji płatności kartą wykonane w punktach charakteryzujących się konkretnymi kodami MCC, należą do nich:

 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

To wszystko! 

Każdy kto spełnił warunki opisane w krokach 1-6 oraz nadal posiada założone w promocji konto wraz z kartą będzie otrzymywał wypracowane nagrody. Będzie to następowało w następujący sposób:

I nagroda – wiadomość o jej przyznaniu przyjdzie mailowo do 17.12.2018 roku. Następnie do 27.12.2018 roku trzeba będzie kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i podać numer konta w BGŻ BNP Paribas do wypłaty premii. Wpłynie ona na konto do 31.12.2018 roku.

W przypadku II oraz III nagrody wiadomość zostanie przesłana do uczestnika promocji nie później niż do dnia 18.02.2019 r. Nagrody zostaną przelane na konto w BGŻ BNP Paribas do 28.02.2019 r.

W przypadku IV nagrody, wiadomość zostanie przesłana do uczestnika promocji nie później niż do dnia 18 marca 2019 r. Nagroda zostanie przelana na konto w BGŻ BNP Paribas do 31.03.2019 r.

>>Załóż Konto Optymalne i zgarnij 250 zł + nagrody dodatkowe<<

UWAGA! Promocja w pigułce: 

Boisz się, że nie zapamiętasz warunków promocji, albo coś Ci umknie? Takie rzeczy nie na naszym blogu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po promocji w wersji PDF. Możesz ją sobie pobrać, zapisać na komputerze lub wydrukować i kontrolować przebieg całej promocji bez obaw o to, że o czymś zapomnisz.

Promocja Korzystnie w koncie w BGŻ BNP Paribas w pigułce

Jak zwiększyć zysk z tej promocji o dodatkowe nagrody? 

Czasami zdarza się tak, że w banku toczy się kilka promocji, które można ze sobą połączyć, a co za tym idzie zwiększyć zysk z promocji. Tak właśnie jest w tym przypadku, z dzisiejszą promocją możemy połączyć 3 inne, opisane na naszym blogu i zgarnąć nawet dodatkowo 300 zł w bonusach plus promocyjne bilety do kina:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 34

 1. Łukasz pisze:
  Dowód osobisty: zeskanowany w całości, bez uciętych rogów, bez dodatkowych modyfikacji graficznych

  to chyba aktualnie nie zgodne z prawem ;).. – kolor oczu/ wzrost? oraz bez adnotacji np. “kopia”/przekreślenie ?

 2. Maciej pisze:
  witam
  też mnie zastanawia z tym dowodem osobistym czy to zgodne z prawem?
  • Moniaki.pl pisze:
   Też się nad tym zastanawialiśmy, ale generalnie udział w promocji jest dobrowolny, nie jest ona obowiązkowa więc jeżeli udostępniamy dane w tym zdjęcie dowodu to robimy to dobrowolnie. Bank ze swojej strony daje nam bezpieczną stronę do składania wniosku i jako instytucja musi spełniać standardy bezpieczeństwa na stronach jakie udostępniają.
 3. Piotr pisze:
  Czy promocja jest jeszcze aktualna? Ponieważ link ze strony zwraca błąd 403, a link z maila zwraca błąd 400.
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, aktualna co godzinę sprawdzam działanie strony 🙂 Teraz po Twoim komentarzu zarejestrowałam się na stronie i otrzymałam poprawnego maila z dobrym przekierowaniem do strony z wnioskiem 🙂
 4. TOMASZ pisze:
  A czy jeśli mam konto w BGŻ OPTIMA to mogę skorzystać z promocji?
 5. Pawel pisze:
  Czy mogą być płatności Sprytnym Billem by spełnić warunek płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Taka forma płatności jest to płatność kartą, ale nie mogę zagwarantować, że w tym przypadku Bank to zaakceptuje, chociaż myślę, że powinien. Regulamin określa transakcje jako te wykonane w punktach handlowo-usługowych więc jeżeli płatność będzie spełniała ten warunek to powinno być ok.
 6. piotr pisze:
  mam kartę kredytową i napisali że zgłoszenie jest anulowane zapraszamy do oddziału
 7. Grzegorz pisze:
  Czemu rejestracja konta jest przez jakąś stronę korzystniewkoncie.pl a nie przez stronę banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Organizatorem promocji jest Ad Astra wraz z Bankiem. Bank daje produkt czyli konto a Organizator pieniądze na nagrody. Z uwagi na to, zanim założymy konto na stronie Banku, rejestrujemy się na stronie, z której Organizator nabędzie informacje, że skorzystaliśmy z promocji.
 8. Jan pisze:
  Promocja ponownie zakończona. Na stronie banku rejestracja nie jest już możliwa 🙁
 9. Izabela pisze:
  Jeśli już dostałam kartę i wykonałam czynności z kroku nr 3, to czy z krokiem nr 4 muszę czekać do grudnia? Czy można zrobić to w schemacie październik, listopad, grudzień?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z krokiem 4 musisz czekać do grudnia 🙂 Warunki muszą być spełnione w konkretnych miesiącach, które zostały ujęte w artykule 🙂
 10. Piotr pisze:
  Czy supermarkety są uważane przez organizatora za punkty handlowo-usługowe ?
 11. Zuzanna pisze:
  Mam pytanie odnośnie opłat za kartę – o ile dobrze rozumiem, karta jest darmowa mimo braku płatności, jedynie pobierana jest opłata w wysokości 1zł miesięcznie – za obsługę nośnika zbliżeniowego (niezależnie czy wykonywane są płatności czy nie)?
 12. Mateusz pisze:
  Czy jeżeli mam już aplikację pobraną na telefonie, muszę pobrać ją ponownie, czy samo zalogowanie na konto poprzez aplikacje wystarczy?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Masz aplikację GOmobile? Czyli jesteś już klientem BGŻ BNP Paribas?
  • Mateusz pisze:
   mam aplikacje GoMobile i w niej podpiętą kartę kredytową. Czekam na wniosek z banku na założenie Konta Optymalnego.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm regulamin wyraźnie mówi o aktywacji aplikacji mobilnej i wygląda to tak: “odbywa się po zainstalowaniu Aplikacji mobilnej GOmobile na smartfonie z oprogramowaniem Android lub iOS. W celu Aktywacji Aplikacji mobilnej GOmobile należy w Aplikacji mobilnej GOmobile podać login nadany w Umowie ramowej, wyrazić zgodę na nadanie dostępu do bankowości mobilnej, podać nr PESEL oraz nazwisko panieńskie matki. Dodatkowo należy ustanowić nr PIN, pomiędzy 6 a 20 cyfr, a następnie powtórzyć wybór. Bank wysyła potwierdzenie wraz z kodem, który należy wprowadzić w celu Aktywacji Aplikacji mobilnej GOmobile na numer telefonu zawarty w Umowie ramowej przez Uczestnika;”

   Więc prędzej musisz ją odinstalować i raz jeszcze zainstalować.

 13. Piotrek pisze:
  Witam Serdecznie,

  Wziąłem udział w tej właśnie promocji. Proces zakładania konta rozpocząłem 2. października.
  Po jakimś czasie chciałem się upewnić, czy dobrze zapamiętałem kolejność oraz “czasy” wykonywania wszystkich kroków w promocji, jednakże promocja została zakończona a po niedługo potem została tylko ta strona z aktualizacją tej promocji.
  Mogła by mi Pani potwierdzić czy we wcześniejszej odsłonie (aktualnej na 2. października) poszczególne kroki były przesunięte na około miesiąc wcześniej?
  Z góry dziękuję za pomoc.

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Piotrze jeżeli korzystałeś konkretnie z tej promocji to po “wznowieniu” promocji nie zmieniły się daty spełnienia warunków. Ona miała być aktywna do 31.10.2018 roku lub do osiągnięcia limitu nagród, limit został osiągnięty wcześniej, ale pozostałe warunki nie ulegają zmianie.
 14. Piotrek pisze:
  Witam Serdecznie,

  Wziąłem udział w tej właśnie promocji. Proces zakładania konta rozpocząłem 2. października.
  Po jakimś czasie chciałem się upewnić, czy dobrze zapamiętałem kolejność oraz “czasy” wykonywania wszystkich kroków w promocji, jednakże promocja została zakończona a niedługo potem została tylko ta strona z aktualizacją tej promocji.
  Mogła by mi Pani potwierdzić czy we wcześniejszej odsłonie (aktualnej na 2. października) poszczególne kroki były przesunięte na około miesiąc wcześniej?
  Z góry dziękuję za pomoc.

  Pozdrawiam

 15. Iza pisze:
  Czy płatność kartą w internecie, np. na Allegro też zalicza się do tych płatności?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że powinna to być płatność w stacjonarnym sklepie/punkcie handlowo-usługowym.
  • Mateusz pisze:
   W sumie to też się nad tym zastanawiam. Niby Allegro ma kod MCC 5999 a tego nie ma na liscie wykluczeń
 16. krzycho pisze:
  Witam ,z tego co rozumiem w miesiacu marcu nic nie trzeba robic 4 nagroda juz jest z automatu? a moze sie myle
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   4 ostatnia nagroda jest przyznawana w marcu za warunki spełnione w lutym 🙂

Napisz komentarz