Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Tankujesz? 250 zł na Orlen do wzięcia z kontem od BNP Paribas (lub 150 zł w gotówce)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta przedpłacona na Orlen o wartości 250 zł LUB

150 zł w dwóch przelewach: 75 zł i 75 zł

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

Dla karty Orlen:

– w lipcu i sierpniu wykonanie min. 5 przelewów z konta, min. 5 płatności BLIK oraz zasilenie konta na min 1000 zł

– uzupełnienie adresu do wysyłki karty do 29 września

Dla nagrody w gotówce

– w lipcu wykonanie min. 3 przelewów z konta oraz 3 płatności BLIK ORAZ;

– w sierpniu wykonanie min. 3 przelewów z konta i zasilenie konta na min. 1000 zł

– uzupełnienie nr konta do wypłaty premii do 26 sierpnia

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Karta Orlen: wysyłka do 30 września

Nagroda pieniężna: I część do 31 sierpnia, II część do 30 września.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Każdy, kto ma samochód w domu wie, jaka to jest skarbonka bez dna. Ubezpieczenie, naprawy, przeglądy, a przede wszystkim paliwo – te wydatki na stałe wpisują się w domowy budżet i często stanowią sporą jego część. Co prawda paliwo ostatnio potaniało, ale niestety ceny znów zaczynają rosnąć, nad czym ubolewam. Jeśli chcesz dać moment wytchnienia domowemu budżetowi to możesz to zrobić zakładając konto osobiste w BNP Paribas. Do zgarnięcia jest karta paliwowa Orlen o wartości 250 zł.

A jeśli nie masz samochodu to możesz zamiast karty wybrać nagrodę w gotówce – co prawda nagroda gotówkowa to 150 zł, ale za to jest mniej warunków do spełnienia.

Pozostaje pytanie: co wybierasz?

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu pierwszych 3000 wniosków.

Dla kogo jest promocja?

Łapiesz się do promocji jeśli spełniasz jeden warunek, czyli 🗓 w ciągu w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP.

Masz tam inne produkty, ale nie ROR? Nadal możesz wziąć udział w promocji.

Płatne konto? Nie tutaj!

Jeśli chcesz mieć darmowe konto to bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ takie właśnie jest Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas. Bezwarunkowo. Konto może świecić pustkami a i tak opłata się nie naliczy. Takie konta lubię najbardziej.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 13 lipca 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Natomiast kart w promocji masz do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat. Skupimy się na pierwszej, czyli karcie Otwartej na Dzisiaj, gdyż wystarczy tylko jedna płatność w miesiącu, by była całkowicie za 0 zł. Pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 13 lipca 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Zgarniam nagrody w trzech prostych krokach

Ta promocja różni się nieco od poprzednich, ponieważ masz możliwość wyboru nagrody. W zależności od tego, jaką nagrodę wybierzesz, warunki do spełnienia będą się nieco różniły. Ale nie martw się, w kroku 3 omówimy wszystko szczegółowo.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 30 czerwca 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych kont – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Również na tym etapie 🔎 wybierasz nagrodę, jaką chcesz otrzymać. Pamiętaj, wybór na tym etapie jest ostateczny i nie możesz już później zmienić nagrody ani warunków, które chcesz wykonać by ją zdobyć.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Jeśli wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 15 lipca 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Zatrzymajmy się na chwilę przy tym punkcie. Umowę podpiszesz od razu po złożeniu wniosku – odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Kartę natomiast dostarcza kurier, więc po podpisaniu umowy minie kilka dni, zanim do Ciebie dotrze.

Wujek Dobra Rada:

Umowę podpisz najlepiej w tym samym momencie, w którym składasz wniosek. Wtedy do 15 lipca zostanie Ci dużo czasu, by zdążył przyjechać kurier i żebyś mógł aktywować kartę.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Czynności, których będziesz dokonywać zależą od tego, jaką nagrodę wybrałeś. Omówimy wszystko po kolei.

⭐️  Wybieram 250 zł na Orlen

Aby zgarnąć kartę paliwową na Orlen 🗓 w lipcu oraz sierpniu musisz spełnić łącznie poniższe warunki:

 • 🔎 wykonasz min. 5 przelewów z konta w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🔎 wykonasz min. 5 transakcji BLIK w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🔎 zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Przelewów możesz dokonać za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Możesz przelać 5×1 zł na swój rachunek w innym banku – i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się przelewy:

 • natychmiastowe;
 • dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

📄 Transakcje BLIK – sprawdzamy definicję

To wszystkie transakcje płatnicze z wykorzystaniem kodu BLIK. Możesz zapłacić BLIKiem zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez Internet. Kwoty są dowolne, może to być nawet 5 płatności po złotówce.

Do transakcji BLIK nie zaliczają się:

 • wypłaty z bankomatów;
 • przelewy Dotpay, Blue Media, Przelewy24 oraz podobne;
 • przelewy BLIK na telefon

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą, na przykład 200 zł miesięcznie, możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Nie musi to być również wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Przelew z Twojego rachunku w innym banku, jak najbardziej wystarczy.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

⭐️  Wybieram 150 zł w gotówce

Jeśli wolisz przelew na swoje konto zamiast karty paliwowej to musisz wiedzieć, że nagroda podzielona jest na dwie części: 75 zł oraz 75 zł.

Co musisz zrobić, aby otrzymać pierwszą nagrodę?

🗓 W lipcu wykonaj łącznie dwie czynności:

 • 🔎 wykonaj min. 3 przelewy z konta

ORAZ

 • 🔎 min. 3 razy zapłać BLIKiem.

To były warunki do otrzymania pierwszej części nagrody gotówkowej. Aby otrzymać drugie 75 zł 🗓 w sierpniu wykonaj kolejne dwie czynności:

 • 🔎 wykonaj min. 3 przelewy z konta

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

I to już wszystko co musisz zrobić. Prawda że warunki wcale nie są trudne ani do jednej, ani do drugiej nagrody?

UWAGA!

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu odbioru nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – UWAGA: wersja dla osób które wybrały kartę Orlen

👉🏻 PDF z warunkami promocji – UWAGA: wersja dla osób które wybrały gotówkę

Kiedy otrzymam nagrodę?

Spełniłeś wszystkie warunki, czas na ostatni krok i nagrodę, a raczej nagrody. W zależności od tego, co wybrałeś ostatni krok będzie się różnił.

Wybrałeś 250 zł na Orlen:

 • 🗓 do 24 września otrzymasz maila z linkiem z adresu [email protected];
 • 🗓 do 29 września 🔎 zaloguj się na stronie organizatora linkiem z e-maila i uzupełnij adres do wysyłki karty;
 • karta zostanie wysłana pocztą, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru 🗓 do 30 września.

Wybrałeś 150 zł w gotówce:

 • 🗓 do 21 sierpnia otrzymasz maila z linkiem z adresu [email protected] z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody;
 • 🗓 do 26 sierpnia 🔎 zaloguj się na stronie organizatora linkiem z e-maila i uzupełnij nr konta do wypłaty premii;
 • pierwszą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 sierpnia;
 • 🗓 do 24 września otrzymasz maila z informacją o przyznaniu drugiej nagrody – nic więcej nie musisz już robić;
 • drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 30 września.

Podsumowanie

Jeśli masz samochód dobrze jest mieć pod ręką kartę paliwową – zdarzają się sytuacje, kiedy po prostu musimy zatankować, a akurat jest koniec miesiąca i z gotówką może być krucho. Moim zdaniem warto się pokusić na kartę Orlen – nawet jeśli sami nie tankujecie wśród waszych bliskich na pewno znajdzie się taka osoba i możecie sprawić jej prezent albo zwyczajnie wymienić kartę na gotówkę. Warunki do spełnienia nie są trudne, a wiadomo, 250 zł to nie 150 zł 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Michał pisze:
  Jeżeli ktoś będzie miał problem z otwarciem konta przez stronę promocyjną, bądź też przez stronę banku tak ja to miałem (błąd 403, 404, mielenie podczas weryfikacji) to jest rozwiązanie. Udajemy się do oddziału, otwieramy konto bez problemy. Następnie, dzwonimy pod numer 227785200 i prosimy o podpięcie konta do danej promocji. I gotowe.

Napisz komentarz