Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 250 z gotówce + 20 zł do Costa Coffe z darmowym kontem od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł w dwóch przelewach: 100 zł i 150 zł

20 zł w formie vouchera do Costa Coffee

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w sierpniu wykonanie płatności kartą na min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów na min. 1000 zł;

ORAZ

– we wrześniu i październiku wykonanie płatności kartą na min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów na min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy

ORAZ

– uzupełnienie nr konta do wypłaty premii do 27 września.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

20 zł do Costa Coffee – do 30 września

100 zł – do 30 września

150 zł – do 30 listopada

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 24 lipca 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Nie wiem jak Ty, ale ja swój dzień muszę rozpocząć od filiżanki kawy. Inaczej się nie dobudzę. Te pół godziny z kawą to czasami jedyny moment w ciągu dnia, kiedy mam czas na przeglądanie fb i czytanie informacji ze świata. Jeśli Ty również nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy mam dla Ciebie fajną promocję.

Zgarniesz w niej voucher do Costa Coffee na 20 zł. A na deser coś konkretniejszego: 250 zł w gotówce.

Promocja potrwa 🗓 do 24 lipca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków. Gdyby limit się wyczerpał to na stronie promocji będzie o tym informacja i nie uda Ci się już złożyć wniosku – dlatego warto się pospieszyć.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja przygotowana jest dla nowych i powracających klientów. Oznacza to, że jeżeli 🗓 w ciągu w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w obecnej promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas to możesz śmiało wziąć w niej udział.

Posiadanie innych produktów oprócz konta osobistego nie wyklucza Ciebie z promocji.

Po co płacić za konto skoro można je mieć za 0 zł?

No właśnie, po co? Chyba że ktoś lubi płacić za coś, co może mieć za darmo, wtedy ok 🙂 Ale zaryzykuję stwierdzeniem, że jednak większość z nas nie lubi, i dlatego tym osobom spodoba się konto w BNP Paribas. A to dlatego, że prowadzenie konta jest całkowicie darmowe.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 4 lipca 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Konto już mamy omówione – nic za nie nie płacisz, nawet gdyby było na nim non stop 0 zł. Teraz zajmiemy się kartą do konta. Ogólnie w promocji masz aż 3 karty do wyboru: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat.

My zajmiemy się tylko pierwszą z nich, Kartą Otwartą na Dzisiaj. Powód jest prosty: raz w miesiącu nią zapłacisz na dowolną kwotę i masz kartę za darmo. A pozostałe są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 4 lipca 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Jak zgarnąć 250 zł +20 zł do Costa w 3 prostych krokach

Nagroda w tej promocji podzielona jest na trzy części: voucher do Costa Coffee o wartości 20 zł oraz 250 zł w dwóch częściach: 100 zł oraz 150 zł.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 24 lipca 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Jak już wiesz Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych kont – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Jeśli wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 14 sierpnia 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Zatrzymajmy się na chwilę przy tym punkcie. Umowę podpiszesz od razu po złożeniu wniosku – odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Kartę natomiast dostarcza kurier, więc po podpisaniu umowy minie kilka dni, zanim do Ciebie dotrze.

Wujek Dobra Rada:

Umowę podpisz najlepiej w tym samym momencie, w którym składasz wniosek. Wtedy do 14 sierpnia zostanie Ci dużo czasu, by zdążył przyjechać kurier i żebyś mógł aktywować kartę.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Podpisałeś umowę, aktywowałeś kartę. I wiesz co? To wystarczy żebyś otrzymał pierwszą nagrodę, czyli voucher na 20 zł do Costa Coffee. O nagrodach powiem szerzej w dalszej części artykułu, najpierw opowiem Ci co masz zrobić, żeby otrzymać 250 zł w gotówce.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Pierwsza nagroda już jest Twoja, natomiast 250 zł w gotówce ciągle czeka. Jak zapewne pamiętasz, otrzymasz je w dwóch przelewach: 100 zł oraz 150 zł.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody gotówkowej – 100 zł

Aby ją otrzymać 🗓 w sierpniu wykonaj obie poniższe czynności:

 • 🔎 zrób transakcje kartą na min. 300 zł

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na min. 1000 zł.

📄 Transakcje kartą – sprawdzamy definicję

Transakcje kartą to wszystkie płatności kartą w sklepach i punktach handlowo-usługowych. Możesz płacić kartą zarówno stacjonarnie, jak również przez Internet, na przykład robiąc zakupy na Allegro. Nie musi to być jedna płatność na 300 zł (ale może). Płatności kartą przez Google Pay oraz Apple Pay również są wliczane do promocji.

Do promocji nie wliczają się:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia (płatność kartą na Allegro się liczy);
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą, na przykład 200 zł miesięcznie, możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Nie musi to być również wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Przelew z Twojego rachunku w innym banku, jak najbardziej wystarczy.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Podsumowując pierwszą część zadania: przelewasz na konto 1000 zł (możesz je przelać z powrotem nawet tego samego dnia) oraz robisz zakupy i płacisz kartą na min. 300 zł w ciągu miesiąca. Myślę że nie są to wygórowane wymagania – każdy z nas robi zakupy, a przelew jest to kwestia kilku kliknięć w bankowości.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 150 zł

Kto wykonał dwie wyżej opisane aktywności w sierpniu ten otrzyma 100 zł i może postarać się o kolejną nagrodę, czyli 150 zł. Jeśli nie spełniłeś wcześniejszych aktywności to niestety druga nagroda nie będzie Ci się należeć, nawet jeśli spełnisz opisywane do niej wymagania.

A co musisz zrobić? Tak naprawdę powtarzasz to, co robiłeś w sierpniu: czyli płacisz kartą i zapewniasz wpływy przez dwa kolejne miesiące.

Aby zgarnąć 150 zł wystarczy że 🗓 we wrześniu oraz w październiku wykonasz poniższe czynności:

 • 🔎 wykonasz transakcje kartą na min. 300 zł w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🔎 zapewnisz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

Proste, prawda? Teraz pozostało Ci już tylko uzupełnić nr konta do wypłaty nagrody i czekać na ich przekazanie.

Kiedy otrzymasz nagrody?

Warunki spełnione, czas na nagrody!

Jeszcze kilka słów o nagrodzie nr jeden, czyli voucherze do Costa Coffee. Otrzymasz go sms-em na podany w banku nr telefonu. Jest ważny 🗓 do 1 września 2021 roku.

 • 🗓 do 22 września otrzymasz maila z informacją o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody oraz linkiem do uzupełnienia konta. Wiadomość przyjdzie z adresu: [email protected];
 • 🗓 do 27 września 🔎 zaloguj się na stronie organizatora linkiem z e-maila i uzupełnij nr konta do wypłaty premii;
 • pierwszą i drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 30 września;
 • 🗓 do 23 listopada otrzymasz maila z informacją o przyznaniu trzeciej nagrody – nic więcej nie musisz już robić;
 • trzecią nagrodę otrzymasz 🗓 do 30 listopada.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Pisząc o kawie zachciało mi się wypić kolejną filiżankę, chociaż pora jest już późna. Ale nie pogardziłabym latte z lodami, idealne na taki upał, jak mam dzisiaj za oknem.

Jeśli nie masz jeszcze konta w BNP Parbas – korzystaj. Skocz na kawę na koszt banku i otrzymaj jeszcze dodatkowo 250 zł w gotówce. Ich nie musisz już przeznaczać na kawę, ale możesz na przykład odłożyć na ekspress 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Milena pisze:
  Czy jak pomyliłam się w danych i weryfikacja tożsamości została odrzucona to mogę edytować wniosek z poprawnymi danymi czy wyklucza mnie mój błąd z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Milena, najlepiej skontaktuj się z bankiem i zapytaj na jakim etapie jest Twój wniosek – czy czasem nie został po prostu zamknięty.
 2. Żona pisze:
  Jak długo konto jest bezpłatne? Zawsze, czy 12 m-cy (jak to często bywa) i czy są jakieś warunki w tym zakresie (gdybym chciała nie rezygnować z niego)?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak na razie na zawsze, chyba ze bank kiedyś zechce zmienić tabelę opłat i prowizji – tego się nigdy nie da przewidzieć. Ale wtedy musi poinformować wszystkich klientów o planowanych zmianach i jeśli się nie zgadzasz możesz wtedy zamknąć konto.
 3. Krzysztof pisze:
  Dobry wieczór. Wprowadziłem wszystkie dane prawidłowo i długo trwa weryfikacja tożsamości.
  Piszą, że wynik weryfikacji przekażemy na adres e-mail wprowadzony na wniosku. Jak nie to spróbuję jutro jeszcze raz.
  Ciekawe czy to konto w promocji można założyć tylko przez Net czy może w banku też? Wtedy mogę podejść.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, promocja obowiązuje tylko w Internecie. Nie martw się, czasami weryfikacja trwa dłużej, szczególnie jeśli w przeszłości byłeś już klientem tego banku 🙂
 4. Krzysztof pisze:
  Dzień dobry 🙂 Nie martwię się. Właśnie otworzyłem maila a tam już trzy umowy do podpisania i nawet telefon z Banku był czemu nie podpisane? 😉 Więc Bank solidny. Nie, jeszcze nie byłem klientem Paribas. Teraz myślę, że jak w każdym banku skorzystam z promocji to banki będą mieć gablotę „tych klientów nie obsługujemy” 😉
  Aczkolwiek lata jestem już w Zachodni teraz Santander i parę lat z Millenium. Mają też świetne aplikacje 🙂
  Może by stworzyć małe forum by polecać banki nawet bez promocji i dlaczego akurat ten 😉
  Pozdrawiam ciepło.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę że nie zrobią takiej gabloty 😀 By się okazało że sporo osób by nie obsługiwali 😛 Myśleliśmy jakiś czas temu o stworzeniu czegoś takiego, żeby każdy mógł zostawić swoją opinię o danym banku – może z czasem uda nam się coś takiego wygospodarować na stronie 🙂

Napisz komentarz