Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Łap proste 250 zł nagród od Pekao S.A. [TYLKO DLA MŁODYCH]

Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł gotówki

7400 punków w Bezcennych Chwilach wymienne na nagrody o wartości 100 zł.

Za co?

Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

-wykonanie po min. 5 płatności kartą w 3 kolejnych miesiącach.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu w którym spełniłeś warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od od 1.01.2019 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Na wszystkich młodych w wieku 18-25 lat czeka bardzo proste 150 zł gotówki do zgarnięcia za konto w Pekao S.A. (ten z żubrem). Najlepsze, że 5 dyszek dostaniesz już za samo założenie konta.

To nie wszystko! Możesz dostać też punkty, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł (na przykład voucher do Decathlon, Empik czy wiele innych).

Tym razem to niech bank zapłaci Tobie za konto, a nie odwrotnie 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 października.

Sprawdź, czy łapiesz się do promki!

To łatwe!

  • Jak jesteś pełnoletni, ale nie masz jeszcze ukończonych 26 lat i
  • jak nie miałeś konta lub lokaty w Pekao S.A. 🗓 od 1 stycznia 2019 roku

to znaczy, że się łapiesz i możesz składać wniosek już teraz.

Zgarniam 150 zł

Na szczęście promka jest banalnie prosta. Każdy spełni wszystkie warunki bez trudu, przekonasz się zresztą sam za chwilę.

1. 🗓 Do 31 października 🔎 załóż konto Przekorzystne dla młodych z kartą Mastercard i aplikacją mobilną z TEGO LINKU.

Wniosek wypełnisz na komputerze lub w aplikacji „na selfie”. 🔎 Zaznacz na tak że akceptujesz regulamin i przystępujesz do promocji Następnie 🔎 podpisz umowę na selfie lub z wykorzystaniem biometrii – również do 31 października.

🎁 Wiesz co? Tyle wystarczy, żebyś dostał od banku I część nagrody, czyli 5 dyszek 🙂 Kasa wpłynie na Twoje konto do końca października (jeśli umowę o konto popisałeś we wrześniu) lub do końca listopada (umowa podpisana w październiku).

2. 🗓 Przez kolejne 3 miesiące po miesiącu założeniu konta 🔎 płać kartą lub kartą w aplikacji PeoPay w sklepach i w Internecie po min. 5 razy w każdym z miesięcy.

Możesz płacić kartą w sklepach stacjonarnych albo przez Internet. Liczą się płatności dokonane w sklepach w Polsce. Kwoty nie są ważne, możesz kupić 5 bułek i za każdą zapłacić osobno. Nie policzą się jedynie płatności nieautoryzowane, anulowane albo zwrócone (jak coś kupisz i oddasz z powrotem do sklepu). Płatności BLIK też się nie liczą.

🎁 Za wykonanie płatności dostaniesz kolejną stówkę. Wpłynie na Twoje konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończyłeś wykonywać wszystkie płatności (czyli styczeń lub luty).

Przykład

Umowę podpisujesz we wrześniu. W październiku, listopadzie i grudniu zapłać kartą po min. 5 razy w każdym z miesięcy na dowolne kwoty.

50 zł dostaniesz w listopadzie, a 100 zł do końca stycznia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we wrześniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w październiku

To nie koniec! Zgarnij punkty i wymień je na nagrody o wartości 100 zł!

150 zł gotówki już masz. Ale to nie koniec – możesz zarejestrować swoją kartę w programie wydawcy karty pod nazwą Mastercard Bezcenne Chwile i w dwóch promocjach odebrać punkty. Potem wymienisz je na nagrody o wartości 100 zł, na przykład vouchery do Empiku, Decathlonu, Cinema City, RTV Euro AGD i wiele innych do wyboru.

3400 punktów na start:

Ta promka potrwa do 30 września lub do wyczerpania limitu 55 000 nagród. Informacja o wyczerpaniu ma się pojawić na stronie Pekao. Żebyś mógł z niej skorzystać nie mogłeś mieć zarejestrowanej karty od Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile 🗓 przed 1 lipca 2021 roku.

  • 🗓 do 30 września 🔎 rejestrujesz kartę w Bezcennych Chwilach przez TĘ STRONĘ albo bankowość Pekao S.A.
  • podczas rejestrowania karty w programie 🔎 wyrażasz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej;
  • Jeśli to Twoja pierwsza karta w Bezcennych Chwilach poczekaj na otwarcie rachunku programu w Bezcennych Chwilach. Ma to nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji karty. Jeśli rejestrujesz kartę jako kolejną, nie musisz na to czekać, rachunek programu masz aktywny.
  • 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty i otwarcia rachunku programu Bezcenne Chwile (nowy uczestnik) lub 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty jako kolejnej w Bezcennych Chwilach (jeśli jesteś już w programie) 🔎 zapłać zarejestrowaną kartą lub kartą w telefonie min. 4 razy na dowolne kwoty.

Punkty na start pojawią się na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni od momentu, jak skończysz spełniać poszczególne warunki do ich uzyskania i są ważne przez 6 miesięcy.

4000 punktów dodatkowych:

Promka nie ma terminu zakończenia, jedynie limit – 66 000 nagród, każda po 4 000 punktów. O wyczerpaniu limitu Mastercard ma poinformować na TEJ STRONIE.

Tutaj warunek jest nieco inny – nie mogłeś mieć zarejestrowanej żadnej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile 🗓 przez 7 lipca 2021 roku.

Aby otrzymać punkty, musisz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach (wg opisu z poprzedniego punktu) oraz 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty w Bezcennych Chwilach 🔎 zapłacić jednorazowo kartą za zakupy o wartości min. 50 zł.

Punkty specjalne trafią na Twoje konto w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków i są ważne przez 2 miesiące.

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty ani nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej nagrody. Inaczej bank jej nie wypłaci.

Konto Przekorzystne dla młodych za free

Konto dla młodych jest po prostu spoko. Nie płacisz ani za konto, ani za kartę, ani za przelewy, a wszystkie bankomaty w Polsce masz za darmo.

Potwierdzaj transakcje w apce, wtedy nie będziesz płacić za sms-y autoryzacyjne.

Pekao Konto Przekorzystne dla mlodych

  Aktualne na dzień: 2 września 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata za kartę do konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Możesz zmienić sposób autoryzacji na aplikację mobilną

Podsumowanie

Bardzo prosta promka z fajnymi nagrodami. Łącznie możesz zgarnąć aż 250 zł, i to na dziecinnie prostych warunkach.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz