Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

210 zł od mBanku: 160 zł gotówki + 50 zł na Aliexpress! Pospiesz się, ilość wniosków ograniczona!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

160 zł w trzech przelewach: 100 zł, 30 zł, 30 zł plus bon 50 zł na Aliexpress.

Podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele : 2% do 10 000 zł na 3 miesiące

Za co?

100 zł + 50 zł na Aliexpress:

– Za złożenie wniosku o ekonto i kartę z dedykowanej strony oraz;

– Za jednorazowe zasilenie konta min. kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od zawarcia umowy oraz;

– Za wykonanie min. 6 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji  oraz

30 zł:

– Za zapewnienie w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta jednorazowego wpływu na eKonto na kwotę min. 1 000 zł oraz dokonanie min. 6 płatności kartą lub BLIKiem oraz

30 zł:

– Za zapewnienie w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta jednorazowego wpływu na eKonto na kwotę min. 1 000 zł oraz dokonanie min. 6 płatności kartą lub BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Każdy z bonusów otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki każdego etapu promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do kiedy promocja?

Do 23 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Po seriach promocji z dość niskimi nagrodami (160 zł w porównaniu do 300 lub nawet 400 w innych bankach wypada średnio) mBank przygotował coś extra na zakończenie tego trudnego roku.

Mianowicie za założenie konta i wykonanie kilku transakcji dostaniesz dwie nagrody: 160 zł gotówką oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Aliexpress. Łącznie – 210 zł. Nie ma co ukrywać, jest progres 🙂

Ale uwaga – musisz się pospieszyć. Promocja co prawda trwa 🗓 do 23 grudnia ale obowiązuje limit 1000 pierwszych rejestracji. Na TEJ STRONIE sprawdzisz, ile bonów pozostało. Strona aktualizowana jest w dni robocze o godzinie 16:00. Na szczęście w dzień zakończenia promocji wszystkie wnioski złożone w tym dniu wezmą w niej udział – nawet jeśli limit się wyczerpie, bank nie zostawi nikogo z niczym 🙂

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś właścicielem lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeżeli posiadasz w mBanku inne produkty, na przykład kredyt czy kartę kredytową, do których nie posiadasz konta osobistego to nadal możesz wziąć udział w promocji.

Zgarniam nagrody w 2 prostych krokach

Nagroda dzieli się na trzy części: 100 zł gotówki + 50 zł na Aliexpress za spełnienie pierwszych warunków aktywności, 30 zł za spełnienie drugich warunków i 30 zł za spełnienie trzecich warunków. Tak naprawdę warunki do uzyskania każdej z nagród są takie same w każdym z miesięcy – musisz zapewnić wpływ na konto oraz kilka razy zapłacić kartą lub BLIKiem.

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą z dedykowanego linku

Na początek 🔎 załóż eKonto wraz z kartą do konta z TEGO LINKU. Nie możesz wnioskować o konto z drugą osobą – konta wspólne nie biorą udziału w promocji. Następnie 🔎 podpisz umowę o konto i kartę za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub za pośrednictwem mobilnego doradcy z banku, który przyjedzie do Ciebie z umową.

Podczas składania wniosku pamiętaj o dwóch rzeczach:

  • 🔎 zaakceptuj oświadczenia: „Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z bonem AliExpress” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji” oraz „Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z bonem AliExpress”
  • jeśli chcesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym 2% do 10 000 zł na 3 miesiące (więcej informacji w dalszej części artykułu) 🔎 zawnioskuj o rachunek Moje Cele przy zakładaniu eKonta.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

⭐️  Jak zdobyć pierwszą nagrodę – 100 zł premii + 50 zł na Aliexpress

  • 🗓 w ciągu 7 dni od zawarcia umowy 🔎 jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

  • 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji 🔎 wykonaj 6 płatności kartą płatniczą, telefonem, BLIKiem lub mTransferem.

Za te czynności nagrody (100 zł+50 zł na Aliexpress) otrzymasz do końca drugiego miesiąca po założeniu konta. Czyli jeśli otworzyłeś konto w grudniu to nagrody otrzymasz do końca lutego. Bon otrzymasz w bankowości internetowej i jest ważny do 31 marca 2021 roku.

📄 Zasilenie konta – sprawdzamy definicję

Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej. Pamiętaj, że musi być to przelew jednorazowy.

📄 Płatności – sprawdzamy definicję

Do 6 transakcji płatniczych wliczają się płatności:

– kartą promocyjną w sklepach stacjonarnych;

– płatności kartą w Internecie z usługą mTransfer;

– BLIKiem w sklepach stacjonarnych i Internecie;

-płatności telefonem przy użyciu Google Pay/Apple Pay w sklepach stacjonarnych i przez Internet

Pamiętaj, że płatności te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru).
Możesz je wykonać w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym.

⭐️  Jak zdobyć drugą i trzecią nagrodę – 2×30 zł premii

Aby zdobyć drugą i trzecią część nagrody 🗓 w drugim i trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta – w każdym z tych miesięcy:

  • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

  • 🔎 dokonaj 6 płatności kartą płatniczą, telefonem, BLIKiem lub mTransferem

Nagrody otrzymasz odpowiednio do końca trzeciego i do końca czwartego miesiąca po założeniu konta.

PRZYKŁAD

Otwierasz konto w grudniu. W ciągu 7 dni przelewasz na nie 1000 zł. Do końca stycznia masz czas by wykonać 6 płatności. Za to dostaniesz 100 zł + bon 50 zł na ALiexpress do końca lutego.

W lutym zapewniasz kolejny wpływ 1000 zł i 6 płatności. Za to dostaniesz 30 zł. do końca marca

W marcu zapewniasz ostatni wpływ i 6 płatności. Za to otrzymasz 30 zł. do końca kwietnia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

2% do 10 000 zł na koncie oszczędnościowym

Jeżeli chcesz jeszcze trochę dodatkowo zarobić to masz możliwość (ale nie musisz) skorzystać z konta oszczędnościowego Moje Cele.

Mój Cel to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Pamiętaj, że Mój Cel w promocji musisz otworzyć razem z eKontem. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

  • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
  • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
  • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą);
  • stałej kwoty miesięcznej (np. 1000 zł co miesiąc trafi na Moje Cele).

Odłożone w ten sposób środki będą oprocentowane na 2% w skali roku dla maksymalnej kwoty 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 🗓 od dnia otwarcia rachunku przez 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe. Na Moje Cele możesz zrobić również zwykły przelew ze swojego konta w mBanku, wybierając przelew własny.

UWAGA

Aby Moje Cele były promocyjnie oprocentowane to suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jest to sprawdzane ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jeśli nic nie wypłacasz z Mojego Celu to pamiętaj, aby w ciągu miesiąca dopłacić do niego min. 100 zł.

Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i raz w miesiącu masz możliwość wykonania z niego bezpłatnego przelewu.

eKonto – możesz mieć je całkowicie za darmo

Dlaczego eKonto? Ponieważ masz konto za darmo, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo (powyżej 100 zł), a jeśli zapłacisz min. 1 raz w miesiącu kartą to ją również masz za darmo. Jedna płatność w miesiącu (możesz kupić nawet zapałki) i zyskujesz prawdziwe, solidne konto za 0 zł.

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

eKonto

  Aktualne na dzień: 6 maja 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 350 zł transakcji kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach Euronet

0,5% min. 5 zł

Wypłata gotówki w sklepie – cash back

0 zł

eKonto

  Aktualne na dzień: 25 stycznia 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline

0 zł

Wypłata gotówki w sklepie – cash back

0 zł

Podsumowanie

Co zyskasz w tej promocji? Oczywiście nagrody, 160 zł gotówki plus bon na Aliexpress o wartości 50 zł. Ale oprócz tego nowoczesne, mobilne konto, które w łatwy spośób będzie dla Ciebie całkowicie za darmo.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz