Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Łatwe 200 zł premii do zgarnięcia za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

BGŻ BNP Paribas nie pozwala nam na zimowy letarg i energicznie wchodzi w nowy rok ze świetną promocją. Możesz dostać nawet 200 zł w gotówce za założenie darmowego Konta Optymalnego oraz spełnienie kilku bardzo prostych warunków. Haczyk jest tylko jeden – ilość kont promocyjnych jest ograniczona i wynosi tylko 1 500.

Z doświadczenia wiemy, że kończą się bardzo szybko, więc nie będziemy zwlekać, tylko do dzieła!

Jak mogę wziąć udział w promocji?

Promocja przewidziana jest dla nowych klientów, czyli takich, którzy w okresie ostatnich 24 miesięcy nie posiadali oraz nie współposiadali żadnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w Raiffeisen Polbank Polska S.A. Z promocji nie skorzystają osoby, które mają dostęp do bankowości online Banku. 

Jeśli więc ostatnimi czasy nie korzystałeś z konta w tym banku, ani nie masz dostępu do bankowości online – śmiało działaj, 200 zł w gotówce czeka.

Warto wiedzieć też, że ten warunek wykluczenia nie dotyczy klientów BGŻ Optima. Jeśli masz tam konto, to wciąż możesz wziąć udział w promocji.

Teraz wystarczy jak najszybciej zarejestrować się na stronie promocyjnej (najpóźniej do 31 stycznia 2019) oraz złożyć wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Za aktywne korzystanie z konta otrzymasz premię w gotówce – nawet 200 zł.

Warto się pospieszyć, ponieważ ilość kont promocyjnych jest limitowana i wynosi tylko 1500 sztuk.Po osiągnięciu limitu strona promocyjna zostanie wyłączona.

Ile zapłacę za Konto Optymalne?

Tutaj kolejny plus – nic nie zapłacisz. Konto Optymalne jest bezwarunkowo darmowe. Jeśli spełnisz kilka naprawdę dziecinnie prostych warunków, dodatkowo dostaniesz 200 zł. A co w praktyce oznacza „darmowe”?

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy krajowe za pomocą Bankowości Internetowej;
 • 0 zł – za realizację zlecenia stałego;
 • 0 zł – za wypłaty gotówki zagranicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);

Kliknij tutaj by otworzyć darmowe konto w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 200 zł>>

Jak otrzymać 200 zł w gotówce w kilku bajecznie prostych krokach?

Teraz masz pewność, że nie ryzykujesz zakładając Konto Optymalne. Nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami, możesz tylko zyskać dodatkową gotówkę. A jak to zrobić?

Krok @1. najlepiej dzisiaj wejdź na stronę https://zimowybonus.pl/ i zarejestruj swój udział w promocji, zaznaczając przy tym wszystkie zgody.

Po wypełnieniu prostego formularza otrzymasz potwierdzenie – wiadomość email. Sprawdź koniecznie, czy nie wpadł do spamu. Jeśli tak – oznacz wiadomość jako zaufaną, ponieważ w ten sam sposób dostaniesz potwierdzenie o otrzymaniu bonusu.

Krok @2. do 31 stycznia 2019 roku – kliknij w link znajdujący się w wiadomości i na stronie Banku złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości online.

Pamiętaj, że z założonych produktów nie można Ci zrezygnować, aż do momentu odebrania nagród.

Krok @3. w lutym 2019 roku pamiętaj, aby:

 • najpóźniej do dnia 15 lutego 2019 roku zawrzeć umowę z Bankiem;
 • maksymalnie do dnia 28 lutego 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOMobile (działa na telefonach z systemem Android oraz IOS);
 • do końca lutego wykonaj płatności bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych  na łączną kwotę min. 300 zł – może być jedna płatność lub kilka, możesz je wykonać w zwykłych sklepach lub internecie, pamiętaj również, że mają być one wykonane i zaksięgowane w lutym;

Jakie transakcje nie będą się wliczały do promocji?

Bank nie wliczy transakcji dokonanych w punktach o określonych kodach MCC (są to kody przypisywane terminalom płatniczym). Do tych wykluczonych kodów należą:

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
 • 6012 – instytucje finansowe, 
 • 6211 – brokerów ubezpieczeniowych, 
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • do końca lutego wykonaj co najmniej 1 przelew środków ze swojego nowego konta za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected] lub przez aplikację GOMobile). Chodzi tutaj o zwykły przelew, który wykonasz z Konta Optymalnego np. na swoje konto w innym banku.

UWAGA! Do spełnienia tego warunku nie zaliczają się przelewy PayU, DotPay, Przelewy24, BLIK.

Za spełnienie tych warunków przysługuje Ci pierwsza część premii – 100 zł. To jednak jeszcze nie wszystko, bo przecież możesz zgarnąć dwa razy więcej. Co zrobić, aby to osiągnąć?

Krok @4. w marcu i kwietniu 2019 roku (w każdym miesiącu) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (w sklepach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.

UWAGA! Wpływy na konto nie mogą pochodzić z przelewu między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz z wpłat gotówkowych. Możesz za to przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku. Nie musisz ich tam też długo trzymać, po zaksięgowaniu środków możesz przelać je sobie dalej. 

Kliknij tutaj by otworzyć darmowe konto w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 200 zł>>

Kiedy otrzymam swój bonus?

Po spełnieniu tych 4 prostych warunków bank przekaże Ci bonus w dwóch wpłatach. O przyznaniu pierwszej premii (100 zł) bank poinformuje Cię  mailowo najpóźniej do dnia 15.03.2019. Będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i do 26.03.2019 roku, uzupełnić na specjalnej stronie numer konta do wypłaty premii. Pierwsze 100 zł wyląduje na Twoim koncie najpóźniej do 31.03.2019 roku.

O drugiej części premii  (100 zł) dostaniesz informację mailową najpóźniej do dnia 17.05.2019 roku, a pieniądze na Twoim koncie znajdą się najpóźniej do dnia 31.05.2019 roku.

Kliknij tutaj by otworzyć darmowe konto w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 200 zł>>

Podsumowanie

To z pewnością promocja, na którą warto zwrócić uwagę. Bardzo często bonusem są vouchery do jakiegoś konkretnego sklepu, a tutaj dostajesz pieniądze w gotówce, które możesz dowolnie wypłacić, wydać na co chcesz albo przelać na swoje inne konto. Dodatkowo zasady są naprawdę bajecznie proste. Jeden wpływ na konto i kilka płatności (może być nawet jedna – na większą kwotę), bez ograniczeń gdzie i w jakiej ilości – takie warunki spełnisz bez najmniejszego wysiłku.

Kliknij tutaj by otworzyć darmowe konto w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 200 zł>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Michał pisze:
  Czy jeśli posiadam już kartę kredytową w bgż i aplikacje GoMobile to mogę skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wyżej Artur pisze, że jego wniosek został odrzucony ponieważ posiada dostęp do bankowości online przy karcie kredytowej. Wygląda więc na to, że nie możesz skorzystać z promocji. My jeszcze to sprawdzamy, ale asekuracyjnie już umieściłam o tym informację w artykule.
 2. Artur pisze:
  Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.
  ———————————
  Jakaś lipa… 🙁 a mam u nich tylko kartę kredytową….
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oooo dzięki za informację – dodam taką informację do artykułu i dodatkowo sprawdzę to w Banku.
  • Michal pisze:
   Dzwoniłem do banku, trzeba założyć to konto w oddziale i potem zadzwonić na infolinię 227785200 i ręcznie dopiszą do promocji ?
 3. Arkadiusz pisze:
  Czy można umowę podpisać w oddziale? Nie chce skanu dowodu przesyłać przez internet
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umowę podpisujemy w taki sposób jaki mamy udostępniony przy składaniu wniosku przez internet. Jeżeli możliwe jest podpisanie umowy przy kurierze i wcześniejsze udostępnienie scanu dowodu to tak trzeba podpisać umowę. Ze swojej strony mogę napisać, że składałam wniosek w ten sam sposób i również przesyłałam dowód. Konto zakładamy na bezpiecznej stronie banku i wszystkie dane są chronione.
 4. Stachursky pisze:
  Po to płacą 200 zł by Twój skan poszedł w świat!
 5. Konra pisze:
  Nie lepiej być wolnym i iść na spacer?
 6. Aga pisze:
  Konto założone- ostatnio macie same świetne promocje 😉
 7. Tomek pisze:
  Czyli nie można założyć konta inaczej niż tylko przez kuriera?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W oddziale też można założyć, ale tam poza promocją. Umowę do promocyjnego konta podpisujemy przy kurierze.
 8. Mariusz pisze:
  Czy dostaliście już informację o przyznaniu pierwszej transzy premii?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Teoretycnie bank ma cas do poniedziałku, 15.03, więc już powinny pojawiać się te informacje. Sprawdzajcie folder spam lub promocje, żeby nie przegapić!
  • Mariusz pisze:
   15 marca to piątek. To ma czas do piątku 15.03 czy do poniedziałku 18.03? Linku nadal nie dostałem
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mariusz, link powinien już przyjść, Jeśli nie będzie go do jutra, zadzwoń na Infolinię i w ostateczności składaj reklamację.
 9. Sandra pisze:
  Czy jak spełni się warunki z wpływem 1000 i wydaniem 300 zł w kwietniu to w maju aby uniknąć jakiś opłat np za kartę trzeba spełnić jakieś warunki?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   W przypadku tej karty nie ma dodatkowych opłat, jeśli nie wypłacasz pieniędzy z bankomatu. 🙂
   0 zł – za otwarcie i prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
   0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej (bezwarunkowo);

Napisz komentarz