Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 200 zł na wybrane przez Ciebie nagrody za przetestowanie karty kredytowej od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

60 000 punków na mambonus.pl, które można wymienić na nagrody o wartości 200 zł.

Za co?

– za założenie karty kredytowej z dedykowanego linku ORAZ;

-za zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej ORAZ;

-za dokonanie płatności kartą na kwoty min. 1000 zł miesięcznie w każdym z 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty.

Ile to kosztuje?

0 zł – wydanie karty; 0 zł – opłata roczna za kartę; 0 zł/ 9 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł miesięcznie/ inaczej opłata wyniesie 9 zł.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 sierpnia 2018 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w BNP Paribas.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

BNP Paribas przyzwyczaiło nas do bardzo atrakcyjnych promocji konta osobistego. Teraz masz możliwość zyskać jeszcze więcej, bo aż 200 zł w punktach na mambonus.pl. O co dokładnie chodzi? Za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków otrzymujesz punkty, które wymieniasz na nagrody na stronie mambonus.pl. Łącznie możesz zdobyć aż 60 000 punktów – możesz nabyć za to na przykład vouchery do RTV EURO AGD, Allegro, YES, Zalando, Douglas, Empik i wiele innych.

Co lepsze – otrzymasz 4×15000 punktów, czyli będziesz mógł łączyć nagrody – na przykład 50 zł na Allegro, 100 do Empiku i 50 zł do Zalando. Tylko od Ciebie zależy, jak je połączysz 🙂

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku. Nie obowiązuje limit rejestracji, a nagroda jest gwarantowana dla każdego, kto spełni warunki promocji.

mambonus.pl – co to jest i co mogę zyskać?

mambonus.pl jest to program rabatowy dedykowany klientom BNP Paribas. Polega to na tym, że posiadając kartę kredytową w tym banku rejestrujesz ją na mambonus.pl i za każdą płatność kartą zbierasz punkty (1 zł to 2 punkty). Następnie wydajesz je na nagrody dostępne z katalogu. A katalog nagród jest szeroki 🙂

Możesz zarejestrować na mambonus również kartę debetową od BNP Paribas, z tym, że wtedy nie zbierasz punktów – ale masz dostęp do programów rabatowych dedykowanych klientom banku.

Za spełnienie warunków promocji z kartą kredytową otrzymasz łącznie 60 000 punktów. Możesz je wymienić przykładowo na vochery:

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Każdy, kto w okresie od 1 sierpnia 2018 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał w banku BNP Paribas karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold może wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody o wartości 200 zł.

Karta kredytowa – czy będzie mnie cokolwiek kosztować?

W promocji biorą udział dwie karty: karta kredytowa Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Dla celów promocji polecam kartę Mastercard Standard – będzie ona dla Ciebie tańsza. Sprawdźmy szczegółowe opłaty tej karty:

 • 0 zł – wydanie karty;
 • 0 zł – opłata roczna za kartę;
 • 0 zł/ 9 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł miesięcznie/ inaczej opłata wyniesie 9 zł;
 • 0 zł – wysyłka karty pocztą;
 • 4,9% min 10 PLN – wypłata gotówki kartą z bankomatów w Polsce oraz przelew z karty;
 • 4,9% min 10 PLN – prowizja za transakcje szczególne;
 • RRSO 15,27% – w przypadku niespłacenia karty w terminie oraz naliczenia opłaty miesięcznej.

Abyś mógł się cieszyć kartą kredytową w pełni darmową wystarczy ze będziesz dokonywał nią zakupów na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie – co de facto, jest równoważne z warunkami promocji (ale o tym za chwilę). Nie wypłacaj oczywiście gotówki z bankomatów oraz nie wykonuj przelewów z karty kredytowej, gdyż te czynności wiążą się z prowizją.

Okres bezodsetkowy to w przypadku karty Mastercard Standard to aż do 56 dni.

Jeżeli nigdy nie miałeś karty kredytowej i być może obawiasz się jej, to koniecznie zajrzyj do naszego kompendium wiedzy o kartach kredytowych. Dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o takiej karcie:

Jak zgarnąć nagrodę – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę i podpisz umowę

Do dnia 31 marca 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz rejestracyjny. Oddzwoni do Ciebie pracownik banku, który poinformuje o dalszych niezbędnych krokach do otrzymania karty oraz podpisania umowy, a także pomoże Ci ją założyć.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości

Umowę o kartę już podpisałeś, karta dotarła. Kolejnym etapem Twojej podróży po nagrodę będzie zalogowanie się do bankowości internetowej GOonline lub do aplikacji mobilnej GOmobile. Musisz zalogować się przynajmniej raz w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Przykład

Umowę podpisałeś w lutym 2020 roku. W marcu zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

W kolejnych 4 miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę płać kartą na łącznie minimum 1000 zł miesięcznie. Możesz dokonywać wielu drobnych, codziennych płatności jak również zapłacić „raz a porządnie”, jeżeli akurat masz w planach większe zakupy.

Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też internetowych.

W promocji nie będą wzięte pod uwagę jedynie:

 • transakcje zwrócone lub sporne;
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku;
 • wykonane kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Twojej karty;
 • polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych – czyli doładowywania portfeli wirtualnych czy też płatności kartą za rachunki (odpada doładowywanie Revoluta).

#Krok 4 – zarejestruj się na mambonus i odbierz nagrodę

Spełniłeś wszystkie warunki promocji. Założyłeś kartę, zalogowałeś się do bankowości internetowej lub mobilnej i płaciłeś kartą przez 4 miesiące. Co teraz? Jak odebrać nagrodę?

Za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki płatności kartą należy Ci się 15 000 punktów na mambonus.pl. Łącznie otrzymasz 60 000 punktów, czyli równowartość przykładowo voucherów do Empiku na 200 zł.

Aby odebrać nagrody zarejestruj się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie Ci przyznana w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji.

Po przyznaniu punktów wybierasz nagrodę, jaką chcesz otrzymać i wymieniasz na nią punkty. I gotowe, możesz korzystać 🙂

Pamiętaj, by nie zamykać karty przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

BNP przygotowało kolejną, bardzo przyjemną promocję. Najbardziej podoba mi się w niej to, że sam możesz wybrać nagrody. Nie masz z góry narzuconego na przykład bonu do Biedronki, tylko sam decydujesz, co jest Ci w danym momencie najbardziej potrzebne. Dodatkowo zwróć uwagę na fakt, że jeżeli na początku swojej przygody z kartą kredytową BNP Paribas zarejestrujesz ją w programie mambonus to za same zakupu o wartości 1000 zł przez 4 miesiące otrzymasz kolejne 8 000 punktów. Które również możesz przeznaczyć na nagrody. Im więcej płacisz kartą tym więcej zyskujesz 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz