Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole i nawet 500 zł za program poleceń – sprawdźmy czy się opłaca.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Jeszcze tylko do 30 czerwca 2017 roku można założyć konto w Credit Agricole w ramach przeniesienia konta z obecnego banku i zamian za to odebrać premię aż 200 zł. Dodatkowo, każdy kto przyłączy się do programu poleceń ma szansę odebrać nawet 500 zł za skuteczne polecenia konta, a z kolei osoba Polecona odbiera 50 zł w zamian za spełnienie kilku warunków.

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy w ciągu roku od dnia podpisania umowy o konto w Credit Agricole nie posiadali i nie współposiadali w tym banku żadnego Konta.

Dodatkowo, do promocji przystąpi każdy kto najpóźniej do 30 września 2017 roku założy jedno z promocyjnych kont osobistych wraz z kartą z jednoczesnym dostępem do bankowości elektronicznej CA24:

 • 1 Konto
 • Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE
 • Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE Plus
 • Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE Premium

A podczas zawierania umowy o konto wybierze wyciąg w formie elektronicznej, złoży wniosek z Pełnomocnictwem o przeniesienie konta z dotychczasowego banku oraz zobowiąże się do przekazywania na nowootwarte konto wpływów od pracodawcy tytułem wynagrodzenia.

Z promocji mogą skorzystać również emeryci i renciści – ich wynagrodzeniem będą świadczenia jakie uzyskują.

Jeżeli chodzi o wpływy to zgodnie z regulaminem, powinny być one przekazywane na konto min. 1 raz w miesiącu przez okres 3 kolejnych miesięcy a ich wysokość powinna wynieść min. 3 000 zł.

>>Przenieś konto do Credit Agricole i odbierz 200 zł + nawet 500 zł z polecenia<<

Które konto wybrać?

W promocji biorą udział 4 konta proponowane przez Credit Agricole. Czy są dobre i warte uwagi? Hmmm musicie ocenić sami, jak dla mnie jedynym sensownym kontem jest 1 Konto dla osób do 27 r.ż. i ewentualnie Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE Plus. Reszta średnio wpisuje się w ideę promocji.

1 Konto

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie 1 Konta
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych, BZWBK oraz Euronet (inne 5 zł)
 • 0 zł za kartę z możliwością wyboru wizerunku
 • 0 zł opłaty za utrzymanie karty po wykonaniu min. 1 transakcji na kwotę min. 1 zł

Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE

 • 4,90 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za 5 pierwszych komunikatów sms – każdy kolejny to koszt 0,30 zł
 • 0 zł przelewy internetowe i mobilne
 • 3,90 zł miesięcznie za utrzymanie karty do konta
 • 0 zł wypłata z bankomatów własnych (inne 5 zł)

Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE Plus

 • 0 zł opłata za prowadzenie konta pod warunkiem wpływu min. 1000 zł w przypadku osób do 30 r.ż. i wpływu min. 1 500 zł dla pozostałych, jeżeli warunek nie będzie spełniony to naliczona zostanie opłata – 9,90 zł/m-c
 • 0 zł za 10 pierwszych komunikatów sms – każdy kolejny to koszt 0,30 zł
 • 0 zł przelewy internetowe i mobilne
 • 0 zł opłata za kartę jeżeli zapewnimy wpływ wymagany do zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta oraz wykonamy transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł, jeżeli warunek nie zostanie spełniony to opłata wyniesie 7,90 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów

Konto ProstoOSZCZĘDZAJĄCE Premium

 • 0 zł opłata za prowadzenie konta, ale pod warunkiem że na konto wpłynie min. 10 000 zł, jeżeli nie to opłata wyniesie 14,90 zł/m-c
 • 0 zł za komunikaty sms
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne
 • 0 zł za kartę jeżeli spełnimy warunek bezpłatności konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie premii. Każdy klient, który przeniesie konto z obecnego banku wraz z wynagrodzeniem, przypominam wpływy min. 3 000 zł przez nim. 3 miesiące, otrzyma premię w wysokości 200 zł.

Premia zostanie przekazana na aktywne konto wraz z kartą w Credit Agricole na koniec kolejnego miesiąca
kalendarzowego po spełnieniu przez Klienta wszystkich warunków. Czyli jeżeli zapewnimy wpływy na konto w lipcu, sierpniu i wrześniu to premia trafia do nas do końca października.

>>Przenieś konto do Credit Agricole i odbierz 200 zł + nawet 500 zł z polecenia<<

Dodatkowe 500 PLUS z programu poleceń?

Jeżeli jesteś już klientem Credit Agricole to w sumie szkoda żebyś nie skorzystał z dostępnego dla Ciebie programu poleceń. Dzięki niemu możesz polecić konto w CA dowolnej liczbie osób, a za 10 skutecznych poleceń bank wypłaci Ci łącznie 500 zł, czyli po 50 zł za każde polecenia.

Aby przystąpić do programu poleceń musisz:

#1 WARUNEK – Przejść na stronę promocyjną banku i przystąpić do programu poleceń poprzez podanie swojego numeru telefonu. Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie odwołać tej zgody. Dodatkowo, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

#2 WARUNEK – Po rejestracji otrzymasz sms’a z unikalnym kodem polecenia, który możesz przekazywać znajomym – poleconym. Pamiętaj, że osobą poleconą może być każdy kto w ciągu ostatniego roku nie miał konta w Credit Agricole. Dodatkowo, taka osoba musi podpisać umowę o konto w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto i podczas tego:

 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną + podać w tym celu aktualny numer telefonu i adres mailowy
 • zawrzeć umowę o Bankowości Elektronicznej CA24

>>Przenieś konto do Credit Agricole i odbierz 200 zł + nawet 500 zł z polecenia<<

Premia dla Polecającego i Poleconego

Teraz bank przyzna Wam premie. Ty jako Polecający otrzymasz po 50 zł za każde skuteczne polecenie, maksymalnie 500 zł – już po podatku. Z kolei osoba Polecona również otrzyma premię w kwocie 50 zł i jednocześnie spełni warunek skutecznego polecenia jeżeli:

 • zapewni wpływ na konto min. 500 zł w przypadku 1 Konta lub 1 500 zł w przypadku innych kont lub wykona transakcje kartą do konta na kwotę min. 300 zł

Bank wypłaca Premię dla Poleconego i Polecającego do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przyznania Premii.

Czyli jeżeli warunki spełnicie w lipcu to premia zostanie przekazana na konta do końca sierpnia. Ważne jest również to, aby w dniu otrzymywania premii mieć wyrażone wszystkie niezbędne zgody i być posiadaczem i konta i karty.

>>Przenieś konto do Credit Agricole i odbierz 200 zł + nawet 500 zł z polecenia<<

Podsumowanie

Szczerze przyznam, że mi ta propozycja Credit Agricole w ogóle się nie podoba. Ona jest dobra, ale w wersji dla młodych gdzie można było tak naprawdę założyć darmowe konto, bez konieczności zapewniania stałych wpływów. Ale to propozycja dla osób w wieku max. 27 lat.

Z kolei jeżeli z promocji chciałby skorzystać ktoś starszy to może średnio liczyć na świetne warunki. Obowiązkowe stają się stałe wpływy wynagrodzenia i to nie małe. Dodatkowo wszystko wiąże się z koniecznością przeniesienia konta z obecnego banku tu na całe szczęście Credit Agricole wszystko bierze na siebie.

Myślę, że jeżeli ktoś chciałby zabawić się w tę promocję i odebrać proponowany bonus 200 zł i dodatkowo 500 zł z poleceń to polecam, ale generalnie wydaje mi się, że na rynku zdarzają się lepsze promocje, w które można się zaangażować. 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. Piotr pisze:
  Czy promocja jest nadal aktualna? Dziś mamy 2 lipca 2017rku
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, promocja jest przedłużona do 30 września 2017 roku – zaktualizowałam już wpis.
 2. Przemysław pisze:
  Czyli jeśli kogoś polecę to otrzyma on 50 zł ale z promocji na 200 zł już nie skorzysta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli polecisz komuś konto i on korzystając z Twojego polecenia przeniesie konto z dotychczasowego banku na zasadach opisanych w artykule to jak najbardziej załapie się na 200 zł za przeniesienie konta i 50 zł za to, że skorzysta z Twojego polecenia. 🙂
 3. Urszula pisze:
  Założyłam konto z polecenia w Credit Agricole. Z racji, że nie mam ukończonych 27 lat skorzystałam także z promocji 1 Konto dla młodych, w której co miesiąc można zdobyć 20 zł. Założyłam także lokatę powitalną. Pani mnie poinformowała, że muszę utrzymać konkretny czas konto (w przypadku 1 Konta – rok) aby wszystkie promocje mi nie przepadły, inaczej bank może mi wszystko zabrać. Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy po trzech miesiącach można spokojnie zakończyć współpracę z bankiem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o promocję Polacy wybierają Credit Agricole gdzie za przeniesienie konta odbiera się 200 zł to tu nie ma konieczności posiadania konta przez rok. Można je zamknąć po odebraniu premii. I jeżeli chodzi o program poleceń to tu również nie ma obowiązku utrzymywania konta przez rok, a wystarczy tylko do momentu otrzymania premii. Z kolei nie wiem jaki jest regulamin tej promocji w ramach której otrzymujesz 20 zł, możliwe że to jakaś wewnętrzna promocji ponieważ nigdzie nie widzę regulaminu tej promocji w nie mogę się do tego odnieść. 🙁
 4. Michał pisze:
  Dziś założyłem konto, czy lipiec mam liczyc do spełnienia warunków, czy dopiero od sierpnia mam zapewnić wpływ?
 5. Piotr pisze:
  czy wpływy mają być tylko od pracodawcy czy mogą być ze swojego konta w innym banku (mimo, że zostanie wysłana dyspozycja do pracodawcy o przelewach na konto w credit agricole) ??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem: Wpływ na Konto – suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego,przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Klient jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika;” więc zgodnie z tym, przelew z Twojego konta w innym banku będzie ok 🙂
 6. Piotr pisze:
  i widzę że suma czyli nie trzeba jednorazowo rezerwować 3 kółek tylko można sobie przelewać np. 3×1000 zł ? 🙂
 7. Paweł pisze:
  Witam, jak wygląda to „zlecenie przekazywania środków”? Czy w tym zleceniu muszę wpisywać kwotę swojego wynagrodzenia? Ktoś ma może jakiś wzór tego zlecenia? Bank wyśle to do pracodawcy czy mogę sam zanieść? Moje zarobki wynoszą mniej jak 3 tys. A będzie słabo jak pracodawca zobaczy kwotę 3000 zł na Zleceniu. Poza tym wg regulaminu trzeba zapewnić „Wpływ na Konto” ale w rozumieniu „stałego wpływu na konto” – podanego w dalszej części regulaminu. Czyli nie chodzi tylko o „Wpływ na konto” zacytowany z regulaminu przez Dominikę, ale o bardziej uszczegółowione rozumienie tego terminu. A zatem sposób własnych przelewów z innego konta (jeśli sam siebie nie zatrudniam) wg tego co napisane w komentarzach nie powinien spełniać warunków promocji ponieważ powinien to być wpływ „kwoty zadeklarowanej na Zleceniu przekazywania środków, na kwotę nie mniejszą niż 3 tys.” (punkt 4.2) Aktualny regulamin: https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-polacy-wybieraja-ca_12508.pdf Dobrze wnioskuję?
 8. Wojciech Kawecki pisze:
  Ktoś chętny na podrzucenie linka polecającego ?
 9. Anadrzej pisze:
  Dla mnie ta promocja okazała się bardzo niefajna.

  Moja historia:

  1. Kontakt z kurierem, wszystko OK, umowa podpisana
  2. Okazuje się że zabrakło na jakimś dokumencie mojego podpisu, przesyłają pocztą, OK idę na pocztę z uzupełnionym podpisem i przesyłam
  3. Okazuje się że jednak nadal brakuje jakiegoś podpisu, nie wysłali jednego dokumentu, idę na pocztę po raz kolejny i wysyłam do nich uzupełniony dokument
  4. Dzwonią do mnie z WBK że nie mogą zamknąć mojego konta bo brakuje w ich systemie mojego konta w wersji elektronicznej, idę do WBK i uzupełniam podpis (stoję w kolejce w placówce w banku)
  5. CA podejrzanie nabiera wody w usta, otworzyli konto ale w sprawie zamknięcia konta już się nie odzywają
  6. Dzwonię więc do CA i tam dowiaduję się, że muszę iść i zamknąć konto w WBK
  7. Idę drugi raz do WBK – zamykam konto
  8. Coś mnie jednak tknęło, bo pamiętałem z regulaminu by dostać 200 zł to CA musi skutecznie zamknąć moje konto w innym banku
  9. Dzwonię do CA (dodam że był to już mój 3 lub 4 telefon do nich) i teraz najlepsze: DOWIADUJĘ SIĘ ŻE NIE DOSTANĘ TYCH 200 ZŁ BO NIE UDAŁO IM SIĘ ZAMKNĄĆ MOJEGO KONTA i nie interesuje ich że sam je zamknąłem.
  10. A teraz muszę odwiedzić ich w placówce by zamknąć konto, bo po tej akcji nie chcę mieć juz z nimi nic wspólnego

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przyznaję, że Credit Agricole bardzo źle to rozegrał, to oni mieli zamknąć konto i jeżeli jakiegoś dokumentu brakowało w WBK to ich obowiązkiem było załatwienie tego i skuteczne zamknięcie konta – nie ładnie CA. 🙁
 10. Anadrzej pisze:
  punt 4 – oczywiście chodziło mi o podpis w wersji elektronicznej, a nie konto
 11. Maja pisze:
  Mam pytanie – czy aby uniknac zmiany konta u pracodawcy moge przez te 3 miesiace robic przelew z innego konta z opisem wynagrodzenie czy nie da rady ? pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dyspozycja przeniesienia konta musi być podpisana i konto musi być przeniesione. Jedynie stałe wpływy mogą pochodzić tylko tytułem wynagrodzenia z Twojego innego konta.
 12. Asia pisze:
  Cześć , jak dla mnie konto super – szczególnie to dla młodych … przy okazji fajnie można skorzystać i zarobić pare złotych , a CA jest coraz lepszy wg mnie , zdecydowanie na plus ! ??? Jeśli ktoś chciałby skorzystać podaje kod poleceń : 2649421.

Napisz komentarz