Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – zgarnij 200 zł za konto w PEKAO S.A. bez wychodzenia z domu

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w dwóch przelewach: 2×100 zł.

Za co?

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– Pierwsze 100 zł: za zapewnienie wpływu na min. kwotę 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay oraz jedno logowanie do PeoPay od dnia założenia konta do końca następnego miesiąca oraz;

– Drugie 100 zł: za zapewnienie w ciągu kolejnych trzech miesięcy ( następujących po miesiącu spełnienia warunków uprawniających od odebrania pierwszych 100 zł) wpływów po min. 500 zł w każdym z tych miesięcy, dokonanie min. jednej płatności kartą bądź aplikacją w każdym z tych miesięcy oraz min. jedno logowanie do PeoPay w każdym z trzech miesięcy.

Ile to kosztuje?

Dla osób poniżej 26 roku życia: 0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe.

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł opłaty za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Pierwsze 100 zł – do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji

Drugie 100 zł – do 30 sierpnia 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2020 roku nie posiadały w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku oszczędnościowego lub lokaty lub;

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2020 roku posiadały w banku Pekao S.A. rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, rachunek oszczędnościowy lub lokaty, lecz średniomiesieczne saldo było niższe niż 50 zł.

Do kiedy promocja?

Do 20 maja 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Coraz liczniejsi z nas zostają w domu. Zakaz wychodzenia, kwarantanna, zamykanie miejsc pracy, przenoszenie pracy do domu, zamknięte szkoły i uczelnie powoli stają się naszą codziennością.

Dobrym pomysłem na ten trudny dla nas wszystkich czas jest korzystanie z promocji bankowych bez wychodzenia z domu. Czyli w pełni zdalnie, bez kontaktu z innymi osobami, bezpiecznie. Pekao S.A. przygotował kolejną edycję konta Przekorzystnego – za założenie konta w pełni mobilnie i spełnienie prostych warunków (500 zł wpływu, płatność kartą i logowanie do aplikacji) zyskasz aż 200 zł przelewem na konto.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu

Do promocji możesz przystąpić do 20 maja 2020 roku. Wykorzystaj ten przymusowy pobyt w domu jak najlepiej.

Co dodatkowo zyskuję z Kontem Przekorzystnym?

Możesz powiedzieć, że masz już konto i po co Ci drugie. Zanim jednak z góry odrzucisz myśl o zdradzie swojego banku sprawdź, co oferuje Ci bank Pekao S.A. A ma się czym pochwalić.

Po pierwsze – Karta Mastercard Debit FX – płać taniej za zagraniczne zakupy

Najprawdopodobniej na chwilę obecną nawet nie myślisz o wakacjach za granicą. Ale zakupy na zagranicznych portalach, chociażby eBay, Amazon czy Aliexpress, możesz robić nadal. Wręcz pokuszę się o stwierdzenie, ze teraz kupujemy przez Internet znacznie więcej niż wcześniej – dlaczego więc nie robić tego taniej, po bardzo dobrych kursach i bez prowizji za przewalutowania?

A co w tej karcie jest takiego niezwykłego?

Raz – bardzo korzystny kurs przewalutowania po średnim kursie Mastercard.

Dwabrak prowizji za przewalutowania (niezależnie od kwoty i również w weekendy).

Trzybrak prowizji za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą (jeżeli masz mniej niż 26 lat – bezwarunkowo, jeżeli masz więcej niż 26 lat musisz spełniać tylko warunki bezpłatności konta, o których będzie mowa w dalszej części artykułu).

I cztery – możliwość podpięcia jednej karty do kont walutowych ( w EURO, USD, GBP i CHF – wymieniasz walutę kiedy chcesz po dogodnym dla Ciebie kursie i nie tracisz na przewalutowaniach).

Po drugie – Aplikacja PeoPay – jeszcze prostsze codzienne bankowanie

Każdy bank ma obecnie aplikację mobilną. Ale niewiele jest banków, w których aplikacja byłaby tak dobrze dopracowana i intuicyjna. Oprócz standardowych funkcji, takich jak podgląd salda czy przelewy przez tą właśnie aplikację założysz konto z użyciem biometrii – czyli na selfie (więcej szczegółów w dalszej części artykułu).

Użytecznym rozwiązaniem jest dokonywanie płatności przez zeskanowanie kodu QR. Robiąc zakupy w Internecie i wybierając opcje płatności z Bankiem Pekao S.A. lub Masterpass™ wyświetli Ci się kod QR, który skanujesz, potwierdzasz PIN-em… I gotowe!

Po trzecie – program rabatowy rabatypekao.pl – oszczędzaj do 50% na zakupach

Siedząc w domu i robiąc zakupy przez internet sprawdź koniecznie ofertę rabatów, które oferuje Pekao. Na stronie znajdziesz ponad 2000 sklepów, w których możesz robić zakupy ze zniżką, od kilku do nawet 50%. Każdy wybierze coś dla siebie – w ofercie są sklepy internetowe i stacjonarne, które możesz znaleźć wpisując nazwę swojego miasta.

Ciesz się darmowym kontem

Bank do promocji przygotował dwa konta: Konto Przekorzystne oraz Konto Świat Premium. Ponieważ naszym mottem jest bankujesz-zyskujesz, skupię się na koncie Przekorzystnym. W prosty sposób będzie ono dla Ciebie całkowicie darmowe.

Konto dla osób do 26 roku życia

Jeśli masz od 18 do 26 lat i szukasz dobrego, bezwarunkowo darmowego konta z nowoczesną aplikacją oraz bezpłatnymi bankomatami wszystkich sieci – właśnie je znalazłeś.

 • 0 zł – za prowadzenie konta;
 • 0 zł – za obsługę karty;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy internetowe i przez aplikację;
 • 0,20 zł – za każdy sms autoryzacyjny transakcje, ale można łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej – o autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Konto dla osób powyżej 26 roku życia

Jeśli 26 urodziny masz już za sobą to aby cieszyć się darmowym kontem i kartą Mastercard Debit FX musisz wykonywać co miesiąc dwie bardzo proste czynności: przelać na konto min. 500 zł oraz przynajmniej raz zapłacić kartą lub aplikacją.

Pamiętaj, że spełnienie warunków na przykład w lutym zwalnia Cię z opłat w marcu.

 • 0 zł  – za prowadzenie konta jeśli:
  • zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę
  • jeśli nie spełnisz powyższych warunków to opłata wyniesie 6 zł;
 • 0 zł – za obsługę karty jeśli:
  • zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)
  • jeśli nie spełnisz powyższych warunków to opłata wyniesie 3 zł;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów własnych banku;
 • 0 zł – za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju oraz wszystkich za granicą w przypadku spełnienia warunków (czyli zapewnienia wpływu 500 zł i jednej płatności kartą/PeoPay) – jeżeli ich nie spełnisz, zapłacisz za każdą wypłatę 2% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;
 • 0 zł – za przelewy internetowe i przez aplikację;
 • 0,20 zł – za każdy sms autoryzacyjny transakcje, ale można łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej – o autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Jedyna rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatów. Dwie wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce masz za darmo po zapewnieniu wpływu i płatności. Pozostałe wiążą się z prowizją – lepiej więc unikać częstych wypłat z obcych bankomatów. Co nie jest trudne, gdyż bank PEKAO S.A. jest jednym z największych i jego oddziały znajdują się w dużej ilości miast.

Jeżeli chodzi o wypłacanie gotówki za granicą- spełniając warunki wpływu i płatności kartą nie musisz się o to martwić. Idziesz po prostu do najbliższego bankomatu obok plaży, na której właśnie leżysz i wypłacasz gotówkę bez prowizji, dowolną ilość razy w miesiącu 🙂

Czy mogę skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy, że nie byłeś właścicielem konta od od 01.01.2019 roku do 31.03.2020 roku.

Nie skorzystasz z promocji, jeśli w powyższych datach byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych lub lokat. Bank na szczęście pozostawił furtkę dla osób, które w tym okresie miały konto, konto oszczędnościowe lub lokatę (uzależnione jest to od średniomiesiecznego salda).

Jak to dokładnie wygląda?

Jeżeli miałeś produkt w banku PEKAO S.A., który zamknąłeś (załóżmy zwykły ROR) i średniomiesieczne saldo na nim nie przekroczyło 50 zł przez cały ten okres to nadal kwalifikujesz się do promocji. Jak wyliczane jest średniomiesieczne saldo? Jest to suma sald na koniec każdego dnia podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

Przykład

W lutym ubiegłego roku miałeś w banku ROR na który przelałeś 500 zł. 500 zł zostało zaksięgowane, a dwa dni później przelałeś je z powrotem do innego banku. Na koncie przez 2 dni leżała kwota 500 zł. Luty miał 28 dni, czyli 500 zł x 2 dni daje nam kwotę 1000 zł. Dzielimy to przez 28, co daje nam kwotę niecałych 36 zł – czyli możesz wziąć udział w promocji. Jeśli w każdym miesiącu od stycznia 2019 do marca 2020 r. saldo było poniżej 50 zł – możesz brać udział w promocji.

A może ktoś z Twoich najbliższych ma konto w Pekao S.A. i chciałby Ci je polecić? Ty co prawda nie zyskasz na tym, ale osoba polecająca otrzyma 100 zł. Jeśli chcesz sprawić komuś bliskiemu prezent koniecznie przeczytaj ten artykuł – dowiesz się z niego, jakie warunki trzeba spełnić i co zrobić, by osoba polecająca otrzymała nagrodę.

Zgarniam 200 zł w dwóch prostych krokach

Na wstępie powiedziałam, ze warunki uzyskania nagrody są łatwe. Nie musiałeś mi wierzyć na słowo, ale za chwilę się przekonasz, że nie kłamałam i rzeczywiście 200 zł jest w Twoim zasięgu – i to bardzo bliskim.

#Krok 1 – załóż Konto Przekorzystne wraz z kartą z dedykowanego linku

Najpóźniej do 20 maja 🔎 załóż konto Przekorzystne wraz z kartą do konta. Zrobisz to korzystając z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule),a do wyboru masz aż dwa sposoby bez wychodzenia z domu:

 • online, z wykorzystaniem biometrii (czyli zrobienie sobie zdjęcia – poniżej video które wyjaśnia cały proces) lub
 • mobilnie, za pomocą aplikacji PeoPay (jeśli chcesz założyć konto przez aplikację wybierz to przy wypełnianiu wniosku z podanego linku).

Konto założysz całkowicie zdalnie, w kilka minut, bez wizyty kuriera czy też spaceru do oddziału.

Masz również możliwość założenia konta w oddziale banku, ale nie polecamy tego rozwiązania z dwóch względów. Raz – że musisz tam iść osobiście, a obecnie jest to zwyczajnie nieodpowiedzialne. A dwa – za umowę podpisaną w oddziale otrzymasz tylko 100 zł, nie 200 zł. Dlatego myśl mądrze – skorzystaj z linku i załóż konto bez wychodzenia z domu.

Wyjątkiem są sytuacje, kiedy podczas zakładania konta online wystąpi błąd i zostaniesz poproszony przez system o podpisanie umowy w oddziale, wtedy łapiesz się nadal na promocję z bonusem 200 zł. W takim wypadku najlepiej zrobić screen lub zdjęcie komunikatu – na wszelki wypadek 🙂

UWAGA

Jeśli w przeszłości byłeś klientem Pekao to możesz spotkać się z trudnościami w założeniu konta. Możesz zostać poproszony o udanie się do oddziału celem dokończenia wniosku. Może się tak zdarzyć, że w oddziale pracownik poinformuje Cię, ze X lat temu byłeś klientem banku i pomimo że już nic nie masz, kartoteka nadal istnieje. A co za tym idzie – nie możesz wziąć udziału w promocji. TO NIEPRAWDA – możesz. Regulamin Cię w takiej sytuacji nie wyklucza.

Do wypełnienia wniosku i podpisania umowy będzie potrzebny Twój dowód osobisty, telefon i twoja twarz – w trakcie zakładania konta zostaniesz poproszony o zrobienie selfie. Potem wystarczy potwierdzić podpisanie umowy SMSem. Na koniec otrzymasz dane do logowania i gotowe. Całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. I to wszystko nie ruszając się z domu.

PAMIĘTAJ – jeśli korzystasz jednocześnie z programu poleceń nie zapomnij we wniosku wpisać kodu polecającego.

Sprawdź, jak przebiega proces zakładania konta w banku Pekao:

#Krok 2 – aktywnie korzystaj z nowego konta

Warunki do spełnienia są łatwe. Nawet bardzo. Mówiąc wprost – to prawie te same warunki, które musisz spełniać, żeby mieć darmowe konto (pamiętasz, przelew 500 zł i jedna płatność). A sama premia jest podzielona na dwie części: 2×100 zł.

⭐️  Zgarniam pierwsze 100 zł

Na spełnienie warunków uprawniających Cię do odebrania pierwszych 100 zł masz czas od dnia przystąpienia do promocji do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Uwaga: jeśli wybrałeś podpisanie umowy w oddziale, to możesz zgarnąć właśnie tylko pierwsze 100 zł, natomiast nie możesz już wtedy odebrać drugiego bonusu (kolejnej stówki). Dlatego lepiej założyć konto za pomocą biometrii i mieć możliwość odebrania także drugich 100 zł (razem 200 zł). Tylko pamiętaj, że jeśli podczas składania wniosku wybierzesz założenie konta online lub przez aplikację PeoPay i wystąpi błąd, to możesz dostać informację, aby podpisać umowę w oddziale. Wtedy taki wniosek i tak kwalifikuje się także do odebrania drugiego bonusu.

Wszystko co musisz zrobić to:

 1. 🔎 Zapewnić jednorazowy wpływ na konto na kwotę min. 500 zł (który i tak musisz zapewnić, aby mieć konto za darmo – jeżeli masz więcej niż 26 lat);
 2. 🔎 Zapewnić przynajmniej jedną płatność kartą do konta lub aplikacją PeoPay (którą i tak musisz zapewnić, aby mieć konto za darmo – jeżeli masz więcej niż 26 lat);
 3. 🔎 Przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji PeoPay.

Proste? Proste! Jeden przelew jedna płatność i jedno logowanie i masz dwa w jednym – zarówno bezpłatne konto jak i wykonany pierwszy warunek do wypłaty premii.

Przykład.

15 kwietnia otwierasz konto. Do końca maja zapewnij jednorazowy wpływ 500 zł, raz zapłać kartą lub aplikacją oraz przynajmniej raz zaloguj się do PeoPay.

Wpływy na konto – prześwietlamy definicję

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku. Może to być również przelew od znajomego lub pracodawcy. Ważne, że przelew musi być jednorazowy na minimalną kwotę 500 zł. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie- wystarczy że zostaną na nim zaksięgowane i nawet tego samego dnia możesz z nimi zrobić, co zechcesz.

Do wpływów nie wliczają się:

 • przelewy z Twoich innych kont w banku PEKAO S.A.,
 • wpłaty gotówki,
 • wpływy z rozliczonych lokat czy udzielonych kredytów.

📄 Transakcja kartą lub aplikacją – sprawdzamy definicję

Masz tu pełną dowolność. Możesz zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Możesz użyć karty do konta lub aplikacji PeoPay. Również kwota jest dowolna, może być nawet złotówka. Ważne, abyś nie zapomniał jej zrobić.

Zapytasz, kiedy otrzymasz pierwszą część nagrody za spełnienie tych warunków?

Odpowiadam – szybko! 100 zł znajdzie się na Twoim koncie do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta.

Przykład

Otworzyłeś konto w kwietniu, do końca maja spełniłeś pierwsze warunki aktywności konta. 100 zł trafi na Twoje konto do końca czerwca.

⭐️  Zgarniam drugie 100 zł

Wykonałeś pierwsze warunki. Przekonałeś się, że poszło bardzo gładko. Teraz spodziewasz się pewnie haczyków. Niepotrzebnie! Żeby odebrać kolejne 100 zł po prostu w kolejnych 3 miesiącach zrób to samo, co w kroku pierwszym.

Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu rachunku zapewniłeś wpływ, płatność i logowanie do aplikacji. Teraz w ciągu następnych trzech miesięcy powtórz te same działania:

 • w każdym miesiącu 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł/m-c;
 • w każdym miesiącu 🔎 zapłać przynajmniej raz kartą lub aplikacją PeoPay;
 • w każdym miesiącu 🔎 zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

Przykład

Otworzyłeś konto w kwietniu, do końca maja zapewniłeś wpływ, płatność oraz logowanie do aplikacji. Teraz w kolejnych trzech miesiącach, tj. w czerwcu, lipcu i sierpniu zrób to samo.

A kiedy otrzymasz drugie 100 zł? Trafi ono na Twoje konto do 30 sierpnia 2020 roku. Widzisz sam, że są to łatwe pieniądze 🙂

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

Bonus dla chętnych – 2,5% na 4 miesiące do 30 000 zł

Do Konta Przekorzystnego możesz założyć konto oszczędnościowe. Możesz to zrobić od razu przy składaniu wniosku o Konto Przekorzystne lub później. Obecna promocja konta oszczędnościowego trwa do 20 maja 2020 roku.

Co oferuje Konto Oszczędnościowe?

 • oprocentowanie 2,5% w skali roku;
 • dla kwoty do 30 000 zł;
 • przez 120 dni;
 • kapitalizacja miesięczna, wypłata nie powoduje utraty naliczonych odsetek;
 • konto jest bezpłatne, przez Internet lub aplikację możesz przelewać środki na swój rachunek w PEKAO S.A.

Warunki uprawniające do promocyjnego oprocentowania są takie same, jak warunki do wzięcia udziału w promocji 200 zł, czyli brak konta w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 30 marca 2020 roku bądź nieprzekroczenie średniomiesięcznego salda powyżej kwoty 50 zł (sprawdź akapit Czy mogę skorzystać z promocji).

Podsumowanie

Spójrz na przymusowy pobyt w domu z innej, jaśniejszej strony: w końcu masz czas nadrobić wszystkie zaległości, które odkładałeś z braku czasu na kiedyś. To czas dla rodziny, dla Ciebie. Wykorzystaj go jak najlepiej i najowocniej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 45

 1. Tomek pisze:
  Dam kod polecający i podzielę się zyskiem na pół. Kontakt [email protected]
 2. Jan pisze:
  A jak to zamknąć bez wychodzenia z domu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jan, co do zamknięcia to niestety, jedyną opcją bez wizyty w banku jest wysłanie wypowiedzenia listem. Mamy nadzieję że bank wprowadzi w tej sytuacji nowe możliwości zamknięcia konta, chociażby na infolinii.
 3. Ghost pisze:
  szczerze to jedno wielkie badziewie, zakładałem przez biometrie, skanuje dowod potem twarz i tak robie wg instrukcji i weryfikacja ktora trwa chyba 1h i po tym jak zwykle że zrob jeszcze raz skan dowodu i twarzy w kółko to samo, jednym słowem badziewie nieumieja zrobic aplikacji
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, biometria dopiero w bankach zaczyna się pojawiać więc ten system ma na pewno niedoskonałości. Jak ze wszystkim trzeba czasu by wszystko działało bez problemów.
  • Ghost pisze:
   To jak to zrobic jak biometria niedziala niby na moneymania napisane ze wniosek poszedl ale nic dalej
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ale w obecnej promocji Pekao nie rejestrujesz się do Moneymanii, tylko składasz wniosek bezpośrednio z linka – mówimy o tej samej promocji?
 4. Tomasz pisze:
  Witam,

  Czy płatność „aplikacją PeoPay” dotyczy również płatności BLIK’iem?

 5. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego . Korzystając z mojego kodu pomagacie w osiąganiu i rozwijaniu celów studentowi weterynarii. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
 6. Sylwester pisze:
  Chciałbym założyć konto w państwa banku online bez wychodzenia z domu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Sylwester, u nas, czyli u Moniaków to będzie niemożliwe, ponieważ nie jesteśmy bankiem – opisujemy promocje różnych banków. W artykule na temat promocji Pekao znajdziesz szczegółowe informacje, jak założyć konto w promocji i co musisz zrobić, by otrzymać nagrodę, oraz link do złożenia wniosku 🙂
  • Asia pisze:
   Juz 2 razy próbowałam zalozyc konto w tym banku i za kazdym razem bylo cos nie tak …
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Asia, przykro nam z tego powodu, zgłosiliśmy problemy z założeniem do banku – mamy nadzieję, że szybko zareagują.
 7. Ania pisze:
  Promocja spoko, ale bank tragiczny, nie polecam na dłuższą współpracę. Jak tylko skończy mi się promocja na 3% na koncie oszczędnościowym to zamykam to konto. Kilka moich „problemów” z tym bankiem:
  > brak widocznego oprocentowania konta oszczędnościowego (zamiast oprocentowania jest „-„, telefon na infolinię – pan odesłał mnie do oddziału, wizyta w oddziale – nie są w stanie go podać, pani w oddziale zaczęła szukać ofert jakie były dostępne wtedy gdy zakładałam konto… (nie znalazła 🙂 ) wszystko jest w umowie z bankiem, której pani nie widzi… w końcu udało mi się zlokalizować umowę w bankowości internetowej, ale to nie zmienia faktu, że żaden pracownik banku nie naprowadził mnie na to – ani pan na infolinii, ani dwie panie w oddziale…
  > przy zakładaniu konta z automatu wybrana droższa karta do konta – nie zwróciłam na to uwagi i teraz muszę robić 4 transakcje kartą, żeby być zwolniona z opłaty za kartę (teoretycznie mój błąd, ale z drugiej strony słaba zagrywka banku)
  > zablokowanie środków na rachunku (np. oplata za kartę) i przez ponad 7 dni nie pokazanie tego w historii operacji – a na infolinii pan stwierdził, że nie może zobaczyć NIC na moim koncie, bo nie znam swojego kodu do logowania na infolinię (tragedia, nigdy nie zapisuję nigdzie tych kodów i w innych bankach autoryzuję się podając pesel, adres…)
  > potwierdzanie kodem SMSem akcji na koncie w aplikacji banku – coś czego nienawidzę, przepisywać kod z SMSa to aplikacji banku otwartej na tym samym telefonie
  > praktycznie przy każdej płatności aplikacją w sklepie jest błąd i mogę zapłacić dopiero po wpisaniu pin w aplikacji, niestety pierwsza transakcja robi coś dziwnego z terminalem i sprzedawca za każdym razem musi drugi raz wrzucić transakcję na terminal… (często zmieniam karty, google pay/iko/peopay)
  > w związku z powyższym chciałam płacić kartą, niestety od ponad miesiąca odrzuca mi kartę
  > nieintuicyjna aplikacja, nieintuicyjna bankowość internetowa (nie wiem gdzie znaleźć moją kartę w bankowości internetowej – umiem to zrobić tylko w aplikacji – okazuje się, że odrzucana karta jest aktywna)
  > podczas próby skontaktowania się z przedstawicielem banku na chacie ws niedziałającej karty – nie działał chat…

  Wiele z tych błędów pewnie wynika z mojego nieogarnięcia (niezmienienie karty na tańszą podczas zakładania konta, nieogarnięcie gdzie mam umowę z bankiem, niezapisanie danych do kontaktu z infolinią), jednak z żadnym innym bankiem nie miałam takich problemów – oprocentowanie jest widoczne od razu w szczegółach konta – nigdy nie musiałam się wczytywać w umowę, nie mam problemów z płatnością żadną kartą w telefonie oprócz tej – używam w tym momencie również karty z 3 innych banków + na wyjazdach 4tą, nie muszę się wstydzić w sklepie i przykładać telefon drugi raz, a w każdym z tych banków przy kontakcie z infolinią mogę potwierdzić swoją tożsamość podając pesel i inne wymagane dane).

 8. Tomek pisze:
  Dam kod polecający i podzielę się zyskiem na pół. Inf. [email protected]
 9. Bartosz pisze:
  Będę wdzięczny za wykorzystanie mojego kodu poleceń. W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic. Zachęcam do skorzystania z kodu poniżej. Pozdrawiam
  Kod: 517173203
  • Dariusz pisze:
   Czy płatność BLIK za zakupy w internecie spełnia wymogi jednej transakcji?
  • Bartosz pisze:
   Witam, niestety nie. Musi bycc5 to transakcja bezgotówkowa za pomocą karty debetowej lub aplikacji peopay
 10. Norbert pisze:
  Witam!
  Konto można założyć z użyciem paszportu czy koniecznie wymagany jest dowód osobisty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Norbert, najprawdopodobniej konieczny jest dowód osobisty, ponieważ trzeba zrobić zdjęcie dowodu.
 11. Łukasz pisze:
  Proszę o to mój kod polecenia dla chętnych 570568546
 12. Wald pisze:
  Nie pisaliście o minusach tego konta:
  Nie można gonzkmac przez internet
  Jeżeli zakładamy konto przez biometrie są ograniczenia w przelewach diziennien 2000 i 20 tys. miesięcznie . Da Się to tylko zmienić osobiście.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wald, to prawda, konta nie można zamknąć w inny sposób jak osobiście. Mamy nadzieję, że bank z uwagi na obecną sytuację coś w tym zakresie zrobi, jak chociażby możliwość rezygnacji na infolinii.
 13. Marzena pisze:
  w którym momencie można wpisac kod z polecenia ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Miejsce na kod powinno pojawić się na etapie Oferta dla Ciebie -> Kod rekomendacyjny.
 14. Marzena pisze:
  zaczełam zakladac konto lecz nie byłam pewna gdzie mam wpisać kod polecenia doszłam do weryfikacji telefonu i przerwałam proces, teraz chciałam jeszcze raz i niestety już moje dane są już zarejestrowane w banku czyli wybrany login i numer telefonu, nie mogę przejsc dalej czy w tej sytuacji czeka mnie juz tylko wizyta w banku czy straciłam szanse na załozenie konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marzena w takim przypadku spróbuj najpierw skontaktować się z Infolinią. Zapytaj, na jakim etapie „utknął” Twój wniosek i czy jest możliwość, żeby odblokowali możliwość jego kontynuacji.
 15. Roksana pisze:
  Kochani, zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 513491139. Wspierajmy się 🙂 Powodzenia w zarabianiu!
 16. Bartosz pisze:
  Będę wdzięczny za wykorzystanie mojego kodu poleceń. W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic. Zachęcam do skorzystania z kodu poniżej. Pozdrawiam
  Kod: 517173203
 17. Mąż pisze:
  Czy zamykając konto zaraz po otrzymaniu nagrody nie narażę się na dodatkowe opłaty? I druga sprawa, czy jeżeli spodoba mi się konto, to czy przy spełnieniu tych warunków, konto zawsze będzie bezpłatne czy tylko przez jakiś czas?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam 🙂 Nie, po otrzymaniu nagrody nie ma żadnych „opłat karnych” – tak jak przy każdym zamykaniu konta po prostu zerujesz salda, ew. zostawiasz na opłatę za kartę jeśli jest taka konieczność. Dopóki nie zmieni się taryfa opłat i prowizji to wszyscy mają takie samo konto, czy otwierane w promocji czy bez – jeśli taryfa się zmieni to wtedy zmienia się dla wszystkich. Czi lub kiedy to nastąpi – niestety nie wiemy, raczej rzadko banki zmieniają opłaty w sztandarowych kontach. Pamiętaj,że gdyby miało coś się zmienić to bank musi Cię o zmianach poinformować odpowiednio wcześniej, a jeśli się na nie nie zgadzasz możesz zamknąć konto bez okresu wypowiedzenia 🙂
 18. Ania pisze:
  czy po otrzymaniu nagrody moge zamknac konto a zostawic samo konto oszczednosciowe??
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ania, z tego co się orientuję nie ma takiej możliwości.
 19. Kamil pisze:
  Witam serdecznie, można skorzystać z mojego kodu polecającego, wszystkie warunki spełniane Mój kod: 732819402
  Warto wybrać kartę Master Card tak jak wyżej opisane : korzystny kurs przewalutowania po średnim kursie Mastercard, brak prowizji za przewalutowania
  Czyli wybrać czerwoną kartę Master Cart a nie złotą Visa , I jeszcze przy karcie Master Card można skorzystać z programy bezecne chwile zyskać 50zł w bonie.
 20. tomasz pisze:
  Dodatkowo 50zl dla Ciebie za skorzystanie z mojego kodu polecającego. Inf. [email protected]
 21. Szymon pisze:
  Hej, podaję także mój kod polecenia: 4829811. Jest w 100% sprawdzony, a konto prowadzone jest od wielu lat i na pewno nie będzie likwidowane. Pozdrawiam
 22. Meg pisze:
  Szymon chyba cos zle podales..bo kod polecenia to numer telefonu ktory podajemy w promocji a twoj kod nie wyglada na numer telefonu
 23. Bartosz pisze:
  Będę wdzięczny za wykorzystanie mojego kodu poleceń. W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic. Zachęcam do skorzystania z kodu poniżej. Pozdrawiam
  Kod: 517173203
 24. Maciej pisze:
  Hej, jakby ktoś zakładał konto bez polecenia to może wpisać mój KOD: 500821721. Pozdrawiam
 25. Michał pisze:
  Jeśli nie chcę otwierać konta oszczednościowego 2,5% w tym momencie a będę chciał je otworzyć np. w połowie czerwca to czy będę miał taką możliwość?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, opcję otwarcia konta oszczędnościowego będziesz miał zawsze, ale oferta na 2,5% jest ważna do 20 maja i podejrzewamy, że bank obniży oprocentowanie – tak jak to zrobiły inne banki.
  • Michał pisze:
   Niestety po kontakcie z infolinią okazuje się, że konto oszczędnościowe premium można założyć tylko i wyłącznie w momencie składania wniosku o ROR. Powinniście to poprawić w tekście ponieważ gdybym wiedział od początku to założyłbym konto oszczędnościowe premium od razu.
 26. Karolina pisze:
  Mój kod polecający: 513146109
  Połowę nagrody za polecenia konta przekazuję na CELE CHARYTATYWNE. Zapraszam do korzystania – wszystko działa.
 27. Ola pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu 510292866. Jestem skłonna podzielić się nagrodą na pół 🙂 Proszę o kontakt mailowy [email protected]il.com
 28. Joanna pisze:
  Założyłam konto w powyższej promocji.I odtąd zaczęła się moja droga przez mekę.
  1. selfie nie zadziałało – wizyta w banku była konieczna. Klient przy okienku obok,również informował, że system polecił mu się pojawić w oddziale. Zresztą jest to konieczne, aby złożyć swój podpis na jednym z papierków.
  2. przedstawione są dwie karty, nie ma jednak opisu warunków bezpłatności,a warunki te są diametralnie różne. Wybrałam Visę, którą od razu musiałam zgłosić do wymiany na Master Carda, jako że warunki jej bezpłatności są dla mnie nie do przyjęcia.Udało się to po dwukrotnym kolejnym odwiedzeniu oddziału. Fakt-bezpłatnie.
  3. umowę dostałam przy kolejnej wizycie ponieważ nie pojawiła się w dokumentach na stronie, więc wydruk, po upomnieniu się, otrzymałam na miejscu
  4. łączenie się z infolinią doprowadza mnie do szału. Pomijając brak poszanowania mojego czasu poprzez komunikaty, których muszę wysłuchać za każdym razem, nawet jeśli nie chcę, a także ( jak się okazało przy płatnościach za telefon) pieniędzy, które urosły w całkiem niezłą sumkę za połączenia
  Dodam, że dzwoniłam co najmniej kilkanaście razy, a to z powodu nr
  5. bowiem mimo wielokrotnych prób,nie udało mi się ani razu(!) zalogować do peopay, a jest to warunek konieczny. Bardzo uprzejmi konsultanci na infolinii, a także znowu w oddziale dwie panie obsługujące, poświęcili mi mnóstwo czasu,aby resetować pin, przejść ze mną każdorazowo ścieżkę logowania na wiele sposobów, na ich polecenie reinstalowałam aplikację, po czym na koniec poddawali się, mówiąc, że faktycznie z tą apką są problemy, ale „nasi informatycy już nad nimi pracują, więc prosimy o cierpliwość”. Wykazałam się nią. Na kilka dni przed upływającym a koniecznym terminem zalogowania się, zadzwoniłam ponownie. 30 minut(!) czekałam na połączenie z panią konsultant.Była b.uprzejma. Kolejny raz próbowała zrobić to, co innym się nie udało. Niestety po 45 min. usiłowań poległa. Spisała dokładną notkę, wysłała ją do działu technicznego i obiecała, że najpóżniej za dwa dni zadzwoni do mnie z wyjaśnieniem problemu. Było to 26 maja. Czekam cierpliwie nadal(minęły trzy tygodnie). A nuż sobie przypomni? A może technicy już już rozpracowują system?Życzę im powodzenia. Ja rezygnuję i zdecydowanie nie polecam.
  6.a na koniec: moje piny były zmieniane przez obsługę wielokrotnie.Podczas jednej z wizyt w oddziale, pani wygenerowała pin ważny, jak stwierdziła, do końca mojej neverending story z Pekao. Kiedy dwa dni temu pokusiłam się,aby spróbować zalogowac się raz jeszcze do peopay ( ach ta nie umierająca nadzieja), pokazał mi się komunikat, że mam się skontaktować z infolinią, ponieważ mój pin wygasł. Wygląda, że polubili mnie już jako interlokutorkę i lubia ze mną pogadać.
  PS. Ponieważ nie mogę korzystać z peopaya, wię płacę dodatkowo za wszystkie smsy. No cóż: bankuję – tracę…

Napisz komentarz