Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł premii dla obecnych klientów za przetestowanie karty kredytowej w Millennium Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumobecny klientKarta kredytowa

Wszystko wskazuje na to, że z początkiem roku mamy dostępną bardzo ciekawą promocję, w której do odebrania jest aż 200 zł premii. Wystarczy tylko wykonać kilka płatności kartą (a to takie proste!). Płacić możesz śmiało w sklepach stacjonarnych oraz internecie, dzięki temu o wiele łatwiej spełnisz warunek.

Aby jednak skorzystać z takiej promocji, należy być klientem Millennium Banku i założyć w nim kartę kredytową. Bardzo dobra wiadomość jest taka, że warunki jej prowadzenia są bardzo atrakcyjne, a co za tym idzie promocja przyciągnie wielu zainteresowanych.

UWAGA! Promocja limitowana – dostępnych jest tylko 2 000 promocyjnych kart, warto więc nie zwlekać z założeniem karty.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób które obecnie nie posiadają oraz w okresie od 1 stycznia 2018 roku, nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Millennium Banku oraz nie wypowiadały o nią umowy.

Z promocji skorzystasz jeżeli: masz lub miałeś w Millennium Banku konto osobiste, oszczędnościowe lub lokatę. Oznacza to więc, że obecni klienci Banku jak najbardziej mogą skorzystać z promocji (wystarczy nie mieć karty kredytowej w Millennium).

Tak jak pisałam, warunkiem uczestniczenia w promocji jest założenie karty kredytowej w Millennium Banku. Jeżeli o ten produkt chodzi to Millennium udostępnia sporo rodzajów kart.

My jednak (jak na prawdziwych łowców promocji przystało) skupimy się na tych kartach, które dadzą największy zysk. Mowa tu o kartach: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Dzięki nim możesz odebrać nie tylko 200 zł, ale również 5% moneyback’u za zakupy w niektórych sklepach (nawet 760 zł rocznie).

Millennium Impresja (Visa/MasterCard)

 • 0 zł – za wydanie karty;
 • 0 zł – za roczne utrzymanie karty w I roku, wystarczy tylko spełnić warunek odbioru 200 zł premii w tej promocji oraz w każdym miesiącu wykonać min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę;
 • 0 zł/7,99 zł/m-c – za utrzymanie karty w II roku – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe wykonane kartą;
 • 3% min. 7 zł – za płatności kartą w kasynach, zakładach bukmacherskich, totalizatory itp.;
 • 3% min. 9,99 zł – za przelewy z rachunku karty i transakcje gotówkowe (np. wypłaty z bankomatów);
 • 51 dni – okresu bezodsetkowego;
 • 14,19% – RRSO;
 • 5% zwrotu za płatności u partnerów z poniższego obrazka (nawet 760 zł rocznie):

Millennium Alfa 

 • 0 zł – za wydanie karty;
 • 0 zł – za roczne utrzymanie karty w I roku, wystarczy tylko spełnić warunek odbioru 200 zł premii w tej promocji oraz w każdym miesiącu wykonać min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę;
 • 0 zł/7,99 zł/m-c – za utrzymanie karty w II roku – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe wykonane kartą;
 • 3% min. 7 zł – za płatności kartą w kasynach, zakładach bukmacherskich, totalizatory itp;
 • 3% min. 9,99 zł – za przelewy z rachunku karty i transakcje gotówkowe (np. wypłaty z bankomatów);
 • 51 dni – okresu bezodsetkowego;
 • 14,19% – RRSO;
 • 5% zwrotu za płatności u partnerów z poniższego obrazka (nawet 760 zł rocznie):

W promocji zakładamy kartę kredytową, jeżeli ktoś jeszcze z niej nie korzystał lub ma jakieś wątpliwości to gorąco polecam nasz darmowy poradnik o kartach kredytowych. Napisany prostym językiem, zawierający wszystkie najważniejsze dla Was informacje. To ulubiona lektura naszych czytelników, którzy korzystają z niego przy okazji każdej tego typu promocji.

Jak krok po kroku odebrać 200 zł premii za kilka płatności kartą?

Jak już wspominałam, w zamian za założenie karty kredytowej i wykonanie kilku płatności kartą odbieramy od Millennium Banku 200 zł. Promocja jest bardzo prosta dlatego Bank przewidział tylko 2 000 promocyjnych kart – warto więc szybko skorzystać z promocji. Podobne zazwyczaj kończą się po kilku dniach.

#1 KROK – do 28.02.2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 2 000 kart) zaloguj się do bankowości online lub aplikacji mobilnej i złóż wniosek o kartę kredytową. Tak jak pisałam proponuję Impresję lub Alfę – dadzą większy zysk.

Do założenia karty będzie niezbędny dokument potwierdzający dochody. Jeżeli masz konto w Millennium i na nie wpływa Twoje wynagrodzenie to prawdopodobnie potrzebny będzie tylko dowód osobisty. Jeżeli jednak na Twoje konto w Millennium nie trafia wynagrodzenie to będzie potrzebne zaświadczenie o zarobkach lub PIT za ostatni rok.

#2 KROK – do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia karty oraz w następnym miesiącu, wykonaj płatności kartą na min. 200 zł. Płatności musisz wykonać w obydwu miesiącach. Czyli:

 • jeżeli założysz kartę w styczniu to płatności na 200 zł wykonujesz do końca lutego oraz na 200 zł w marcu;
 • jeżeli założysz kartę w lutym to płatności na 200 zł wykonujesz do końca marca oraz na 200 zł w kwietniu.

Płatności możesz wykonywać w sklepach stacjonarnych oraz w internecie. Możesz wykonać w danym miesiącu tylko 1 płatność od razu na 200 zł (lub więcej) albo wiele małych płatności które łącznie dadzą minimum 200 zł.

To wszystko!

Nagroda w postaci 200 zł będzie przelana na konto karty kredytowej do 31 maja 2019 roku. Pieniądze proponuję wydać na zakupy opłacone tą kartą, odradzam przelewy z karty oraz wypłacanie pieniędzy z bankomatu – to opcja płatna (patrz opłaty).

Podsumowanie

Promocja naprawdę bardzo prosta, idealna jeżeli ktoś potrzebuje dobrej, taniej kredytówki – tak na wszelki wydatek. Wystarczy tylko wykonać nią kilka płatności i trafia do nas 200 zł „na dobry początek”. Częste płacenie kartą u wskazanych partnerów do dodatkowo 5% zwrotu. Maksymalnie rocznie można odebrać 760 zł – jak dla mnie to naprawdę dobra propozycja.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 30

 1. Aga pisze:
  Karta założona 😀
 2. Seweryn pisze:
  Niestety przez aplikacje mobilna nie jest mozliwe wnioskowanie o karte kredytowa. Pozostaje serwis millenet.
 3. d pisze:
  jak ta promocja sie nazywa? jest o niej gdzieś info na stronie banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja nazywa się „Z kartą kredytową możesz więcej” i jak najbardziej jest ona na stronie Banku, szczegóły w zakładce o kartach 🙂
 4. Piotr pisze:
  Kiedy najwcześniej można zrezygnować z karty po otrzymaniu bonusu ?
 5. Tomasz pisze:
  Nie wiem czy to ważne:
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/887/latest
  Pula 2000 kart wykorzystana
  Po promocji!!!!
  • Piotr pisze:
   Skąd wiadomo, że pula kart została wyczerpana? Na stronie banku nie ma takiej informacji, a podany link prowadzi do regulaminu promocji. Złożyłem wniosek dzisiaj w nocy i zastanawiam się, czy zakwalifikowałem się do promocji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tomasz dał odnośnik do regulaminu i w nim, na górze widnieje zapis że pula została osiągnięta, taką informację potwierdziłam też w Banku. Z tego co wiem jak ktoś złożył wniosek o kartę po osiągnięciu puli będzie mógł być dopuszczony do promocji pod warunkiem, że któraś osoba z tych 2 000 nie spełni warunku otrzymania karty.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za podpowiedź 🙂
 6. Adam pisze:
  Piotr. Spójrz na numer Twojego wniosku który wygenerował Bank. Pierwsze 6 cyfr to data, ostatnie 4 to numer wniosku. Jeżeli ostatnie 4 cyfry nie przekraczają liczby 2000 to jesteś w gronie osób które obejmuje promocja dodatkowo 200 zł po spełnieniu warunków opisanych w Regulaminie. Myślę że promocja polega na tym że jeżeli wystąpisz o założenie karty w dniach 02,01,2019-28,02,2019 to w pierwszym roku wystarczy jedna transakcja a nie pięć by nie płacić opłaty rocznej za kartę natomiast niejako przy okazji jest bonus 200 zł dla pierwszych 2000 osób. Czas pokaże czy się mylę i dobrze rozumuję czy nie. Sam wczoraj rano wystąpiłem o kartę kredytową w tej promocji i końcówka mojego wniosku jest mniejsza niż 2000 więc myślę że się załapałem na 200 zł a przynajmniej tak mi się na razie wydaje. Powodzenia Piotr
 7. Krzysztof pisze:
  Ta promocja to zwykła ściema. Fakt, ze 2000 osób otrzyma nagrodę ale w dalszym ciągu mimo wykorzystania całej puli przyjmowane są wnioski o kartę kredytowa w nadziei, ze ktoś nie spełni warunków i wówczas wskoczy na jego miejsce. Cyt. ” Każdy kolejny wniosek może zostać zakwalifikowany do otrzymania nagrody w przypadku niespełnienia warunków wskazanych w par. 5 Regulaminu promocji” Też złożyłem wniosek w godzinach rannych 03.01. Minęły 2 dni i nikt z banku do mnie nie raczył zadzwonić. Millennium Bank schodzi na psy
  • Adam pisze:
   Krzysztof. Wniosek składałeś przez Millenet? Ja jestem od wielu lat klientem Millennium i jak do tej pory nie narzekam a raczej jestem zadowolony. Wracając do sedna. Mój wniosek złożyłem gładko właśnie przez Millenet i od razu w ciągu zaledwie 2-3 minut zostałem pozytywnie zweryfikowany, karta jest wysłana na adres domowy. Sprawdź w zakładce wnioski i umowy w pasku Moje finanse. Tam powinieneś mieć wszystko opisane i jaki status ma Twój wniosek.
 8. Krzysztof pisze:
  Adam. Tym bardziej mnie to dziwi mając na uwadze to, ze Ty po 2-3 minutach zostałeś pozytywnie zweryfikowany. Tez składałem wniosek przez Millenet i tez końcówka numeru wniosku jest poniżej 2000 a status to „trwa weryfikacja” Pytałem nawet w placówce ale zauważyłem, ze pracownicy są mało zorientowani jeżeli chodzi o te promocje.
 9. Adam pisze:
  Krzysztof. W takim razie myślę że spokojnie trzeba poczekać jak sytuacja się rozwinie. Nie wiem od czego to zależy że u ciebie tak to jest i jakie kryteria stosuje Bank przy weryfikacji. Może badają historię Twojego konta albo co innego? W razie czego może ten link Tobie pomoże. https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/kontakt-z-doradca/karty-kredytowe
 10. Paulina pisze:
  mój mąż przede mną złożył wniosek. Ja tuż po nim. 2 dni później miałam u siebie moją kartę a tydzień potem mąż listownie dostał odmowę wydania karty bez podania przyczyny.
 11. Michał pisze:
  Czy płatność na allegro katrą kredytową na kwotę powyżej 200 zł liczy sie do spełnienia warunków ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatność kartą w internecie (z wykorzystaniem jej numeru, daty ważności i kodu ccv) liczy się do promocji.
 12. Gabriela pisze:
  Cześć, mam pytanie 🙂 jeżeli aktywuje karte w marcu to muszę dokonać płatności na 200 PLN i kwietniu i maju, tak? czy zalape sie na promocje? Nie ma u Was napisane do kiedy trzeba aktywować karte 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Gabriela, bo nie liczy się czas aktywacji karty, tylko otwarcia, czyli podpisania umowy. Więc do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia karty oraz w następnym miesiącu, wykonaj płatności kartą na min. 200 zł. Jeśli aktywujesz kartę w marcu, to płatności musisz dokonać w kwietniu i maju.
 13. Sabina pisze:
  Czy ktoś ma już informacje o przyznaniu nagrody?
 14. Piotr pisze:
  Ja mam info, że dostanę a miałem numer zgłoszenia dość wysoki jakieś 4 tysiące.

Napisz komentarz