Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij łatwe 200 zł z kontem 360 w Banku Millennium w promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w gotówce.

Za co?

Za zapewnienie w kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy):

– wpływów na łączną kwotę min. 1 000 PLN oraz;
– jedną płatność kartą.

Ile to kosztuje?

0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
0 zł – za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 20 lipca 2020

Dla kogo?

Dla osób, które obecnie nie mają żadnego produktu w Banku Millennium ani aktywnego wniosku ani nie brały udziału w poprzednich edycjach promocji konta 360.

Do kiedy promocja?

Do 27 marca 2020

Skorzystaj z tej promocji »

200 zł za aktywne korzystanie z nowego konta? Czemu nie? Dodatkowy budżet zawsze się przyda (200 zł można wydać w fajny sposób na 1000 sposobów!). Millennium Bank zamiast wydawać na reklamę w TV woli przekazać bonus na start dla nowych klientów, aby przyciągnąć ich do swojej oferty. Sprawdźmy jak z tego korzystać i zarobić.

Promocja jest limitowana i trwa tylko do 27 marca 2020, więc jeśli się zastanawiasz na udziałem to pamiętaj, aby zapisać się przed tym terminem.

Pamiętaj, że aby dostać bonus trzeba spełnić warunki promocji (są proste więc to nic trudnego) – rozpisuje je w 3 krokach niżej w tekście. Możesz tam również pobrać PDFa z warunkami do spełnienia, który wszystko podsumowuje.

Niezmiennie opowiadam wszystkim dookoła, że Bank Millennium to mój ulubiony bank –  ma bardzo fajne konto osobiste (proste warunki do spełnienia, by nie ponosić opłat – o tym później), konto oszczędnościowe, dla którego znam fajny trik, by cieszyć się wysokim oprocentowaniem (2,6%) dłużej niż 3 miesiące. Korzystam również z ich karty kredytowej Impresja (zwrot 5% cashbak w sklepach partnerskich).

Dodatkowe 200 zł bonusu to świetnia okazja, aby założyć to konto. Przyjrzyjmy się szczegółom.

Kto może skorzystać z promocji?

Czytam i czytam regulamin promocji (dołączony na końcu artykułu), chyba już czwarty raz i ciągle widzę to samo. Jeśli obecnie nie masz żadnego produktu w Banku Millennium, nie brałeś udziału w żadnej z poprzednich edycji promocji związanej z Kontem 360 lub Konta 360 Student ani żaden Twój wniosek nie jest obecnie procesowany w Banku to możesz skorzystać z obecnej promocji. Nie ma znaczenia, czy kiedyś miałeś konto i kiedy je zamknąłeś (jednie, by nie było otwarte w żadnej z poprzednich promocji).

Teraz przyjrzyjmy się opłatom.

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto (może być przelew ze swojego konta w innym banku lub wpłata gotówki) oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (UWAGA! Warunki te należy spełnić ŁĄCZNIE!):

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczona zostanie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Jak odebrać premię w kilku prostych krokach?

Wiesz już, że spełniasz warunki do wzięcia udziału w promocji. Wiesz również, w jaki prosty sposób zapewnić sobie konto całkowicie za darmo. To co? Teraz to co najważniejsze, czyli warunki które musisz spełnić, by 200 zł trafiło prosto na Twoje konto.

Krok 1 – Załóż konto

Do 27 marca 2020 złóż wniosek o konto 360 poprzez ten link, a następnie do 31 marca 2020 zawrzyj umowę o konto i kartę debetową. Umowę możesz podpisać w oddziale lub w obecności kuriera. Do Ciebie należy wybór – jeśli masz placówkę po drodze, szybciej będzie podpisać umowę w oddziale. Pamiętaj jedynie, że tylko wnioski złożone przez Internet biorą udział w promocji.

W tej drugiej sytuacji, w ciągu jednego dnia roboczego od dnia złożenia wniosku o konto, konsultant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Nie warto czekać do ostatniego dnia promocji – może się okazać, że nie zdążymy podpisać umowy na czas.

Składając wniosek o konto zaznacz na TAK zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2 – aktywuj aplikację mobilną do 30 czerwca

Nie musisz się później do niej logować (chociaż osobiście polecam aplikację, to wygodne i przejrzyste narzędzie). Wystarczy ze do 30 czerwca ściągniesz aplikację na telefon i przejdziesz do samego końca proces jej aktywacji.

Krok 3 – aktywnie korzystaj z konta

W kwietniu, maju ORAZ czerwcu 2020 (tzn. w każdym z tych miesięcy):

– zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1 000 PLN

ORAZ

– dokonaj co najmniej jedną płatność kartą do konta lub Blikiem

Te same warunki musisz spełnić, by zapewnić sobie bezpłatność konta – czyż to nie idealna sytuacja?

UWAGA!

Przelewy – bank nie będzie brał pod uwagę przelewów między Twoimi rachunkami prowadzonymi w Banku Millennium. Przelew z Twojego konta w innym banku jak najbardziej się liczy. Nie musi to być przelew jednorazowy – ważne by suma wpływów w każdym miesiącu wynosiła min. 1000 zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie – możesz je wpłacić i od razu je przelać dalej.
Płatność kartą/BLIKiem – bank nie będzie brał pod uwagę wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed wypłatą premii. Transakcji możesz dokonać w sklepach stacjonarnych czy internetowych, na dowolną kwotę.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Jak i kiedy zostanie wypłacona premia?

Założyłeś konto. Spełniłeś wszystkie warunki promocji. Teraz czas na ulubioną część całej promocji, czyli na wypłatę premii.

Premia w wysokości 200 zł wpłynie na Twoje konto do 20 lipca 2020 roku.

UWAGA! Nie zamykaj konta ani nie wycofuj zgód marketingowych do momentu otrzymania premii.

Podsumowanie

Dodatkowe 200 zł, to bardzo fajny bonus, który może zasilić wakacyjny budżet. A te warunki, które przestawił Bank Millennium są banalnie proste – wpłaty na łączną kwotę 1 000 zł oraz jedna płatność kartą i tak przez 3 kolejne miesiące? Przecież to można zrobić jednego dnia i mieć „z głowy”.

Dodatkowo, jeśli masz oszczędności to możesz je ulokować na wysokim oprocentowaniu 2,6% na 3 miesiące. Obserwując nasz profil zawsze będziesz wiedział, kiedy wycofać te środki, by zamiast promocyjnego oprocentowania przez 3 miesiące cieszyć się nim okrągły rok.

Sam przyznasz, że to całkiem zgrabny duet: konto z premią 200 zł + 2,6% na koncie oszczędnościowym.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 30

 1. Robert pisze:
  „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, ………………………………, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”
  CZYŻBY NIE MA NAPRAWDĘ KARENCJI?MOIM ZDANIEM NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO I KARENCJA JEST I TO 100 LAT WSTECZ..
  • Joanna pisze:
   Poprostu beznadziejna promocja komu się chce do lipca czekać……
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Joanna, sporo osób korzysta,raczej nie ma promocji w której po tygodniu otrzymuje się nagrodę.
 2. Robert pisze:
  Powyższa wiadomość oczywiście do wyjadaczy korzystających z promocji……
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, tego zapisu regulaminu bank nie zniósł, brak karencji dotyczy kont otwieranych bez promocji. Mamy nadzieję że zrezygnują z tego punktu regulaminu w końcu (sami chętnie skorzystalibyśmy ponownie).
 3. Tomek pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.
  Mój kod:
  26902762
 4. Jan pisze:
  Nigdy więcej banku Millennium. Dwa razy dałem się nabrać na ich promocje (niepoprawny) i potem dwa razy żałowałem. Teraz nawet gdyby dawali samochód jako bonus – ja nie skorzystam. Nie będę opisywał szczegółów bo mi się nie chce, kto mi nie wierzy niech skorzysta to sam się przekona 🙂
 5. ramona pisze:
  Ja też byłem w tym banku i też mnie oszukali… Do dzisiaj się sądzę. Nie chodzi o tą promocję ale o mimowolną zgodę w aplikacji na kredyt. Wyskoczyło jakieś okno by przejść dalej należało „coś” zaakceptować” albo nacisnąć krzyżyk (mały „x”). Niestety późnym wieczorem rzadko kto czyta regulaminy itp. Wciska się cokolwiek byle przejść do właściwego okna aplikacji bankowej. Okazało się że to była zgoda na zaciągnięcie kredytu, który po roku niepłacenia urósł niemal dwukrotnie. Wiem moja wina, ale to co bank ze mnie zrobił to przechodzi ludzkie pojęcie.
 6. Roman pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.
  Mój kod:
  26991399
 7. jbk pisze:
  no cóż swoja przygode z zarabianiem na bankach zaczynałem z moniakami ale tutaj tytuł mocno wprowadza w błąd, bo praktycznie jest karencja dożywotnia jak w każdej poprzedniej promocji od kiedy pamiętam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wbrew pozorom sporo jest osób które dopiero zaczynają przygodę z promocjami, a miały kiedyś już konto w Millennium (na przykład na potrzeby konta oszczędnościowego) więc dla nich okres bez karencji jest bardzo na rękę. Niestety, jak na razie bank nie odszedł od zapisu regulaminu dotyczącego byłych uczestników promocji, mamy nadzieję ze to się zmieni bo to chyba jedyny bank w ten sposób dyskwalifikujący uczestników.
 8. Kacper pisze:
  Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam
 9. Andrzej pisze:
  Korzystam z aktualnej edycji oprocentowania na koncie %. Dostałem propozycję lokaty mobilnej urodzinowej i chciałbym z niej w dniu dzisiejszym skorzystać. Chciałbym się załapać na kolejną edycję i wtedy wpłacić na nie 100 tyś. Gdy bank będzie sprawdzał saldo ( chyba 13.03 ) to środki z lokaty mobilnej też się wliczają do tego salda?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, tak, do salda liczonego dla nowych środków wliczają się Twoje wszystkie pieniądze w banku, również na lokatach.
 10. Andrzej pisze:
  Magdo,
  Gdy założę dziś to lokatę urodzinową to w/g mnie będzie ona do 17.03. Więc, aby saldo na 13.03 wynosiło to musiałbym ją zerwać. A może nie warto zawracać sobie głowy tą lokatą ? Jakie proponujesz rozwiązanie ( co, jak i kiedy powinienem zrobić )- biorąc pod uwagę- że chciałbym się załapać na kolejną edycję i wtedy wpłacić na nie 100 tyś.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzeju, przypomnij mi jeszcze na jakich warunkach jest ta lokata? Ile % na ile miesięcy i na jaką kwotę? Jeżeli chcesz ulokować całą kwotę 100 000 to faktycznie, albo musiałbyś ją zerwać (więc nie ma sensu zakładać bo odsetki przepadną) albo po prostu na koncie oszczędnościowym umieścić mniej środków. Jeszcze jedna ważna rzecz: Jeśli załóżmy lokata urodzinowa jest na 15 000 zł i ją założysz, saldo środków na dzień badania salda będzie wynosić te 15 000 zł i załóżmy że wpłacisz na konto oszczędnościowe jeszcze 100 000 zł (bo one będą nowymi środkami, tylko tamte 15 000 nie) to jeśli po skończeniu lokaty wypłacisz te 15 000 zł to spadnie Twoje saldo nowych środków (100 000 -15 000 zł, czyli na nowe środki będzie tylko 85 000). Tak było 3 miesiące temu w banku, myślę że sposób liczenia do tej pory się nie zmienił. Także ja bym chyba nie wpłacała na Twoim miejscu 🙂 Wyzerowałabym konta przed dniem badania salda na 13 marca i wpłaciła całe 100 000 zł na Profit. Chyba że masz kogoś kto chciałby założyć konto z Twojego polecenia (np. żona, dzieci), wtedy w nagrodę Ty możesz założyć lokatę 4% do 15 000 zł na 3 miesiące i druga osoba też – łącznie 30 000 zł na 4%. Całkiem nieźle się opłaca bo zysku po podatku za te dwie lokaty masz około 240 zł, a ze 100 000 zł na Proficie około 540 zł.
 11. Sławomir pisze:
  Czy mając ustanowione pełnomocnictwo do rachunku kogoś z rodziny w banku milenium jestem wykluczony z tej promocji ?
 12. Asia pisze:
  Czy ktoś może jasno opisać kiedy badają saldo konta w Millennium?.U mnie pisze: okres naliczania promocyjnego oprocentowania 09-12-2019 – 09-03-2020. Numer edycji promocji 18. Salda z dnia badania dla Promocji, w której bierzesz udział – 16-11-2019. Kiedy wypłacić środki żeby załapać się na 19 edycję promocji?.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Asia, salda badane są, jak do tej pory, ostatniego dnia trwania obecnej edycji. Przed tą datą należy wycofać środki. Na 19-tą już się nie załapiesz, gdyż data badania salda przypadała na 11 stycznia. 19-ta edycja trwa do 14 marca, czyli przed 14-tym należy wycofać środki, by załapać się do edycji 20-tej. Polecam obserwować nas na FB, zawsze odpowiednio wcześniej wrzucamy informację, żeby wycofać środki 🙂
 13. ino pisze:
  Bardzo prosze o informacje czy moge wziac udzial w promocji- nigdy nie mialem konta w Millenium..ale od kilkunastu lat moja mama ma konto w millenium i mnie x lat temu do tego konta upowaznila…ja ogolnie w millenium widnieje jako klient…ale nigdy swojego konta nie mialem..
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Niestety, bank wyklucza również pełnomocników do kont, nawet jeśli sami nie mają żadnego produkty „własnego” w banku.
 14. Michał pisze:
  czyli ten wpływ 1000 zł nie musi być jednorazowy ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, wystarczy że suma wpływów w miesiącu wyniesie min. 1000 zł 🙂
 15. Michał pisze:
  Czy mogę sobie dla tego wpływu 1000 zł ustalić zlecenie stałe w innym banku ?
  Tak żeby załóżmy 10 dnia miesiąca dostaje wypłatę , 11 dnia przelewa się automatycznie na konto do Millenium i załóżmy 12 ustalić zlecenie stałe w MilleniumBanku żeby te pieniądze wracały do mojego macierzystego banku ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, jak najbardziej, wtedy nie musisz pamiętać o przelewach 🙂
 16. Ewa pisze:
  Kiedy wpłacić środki żeby załapać się na 20 edycję? Jaki jest czas jej trwania?
  Czy w dniu badania salda stan środków na koncie głównym ma być zero?
  Którego dnia, w tej edycji, trzeba wyzerować konto, żeby załapać się na nastėpną?
  Nie mam FB i nie mogę Was śledzić.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   19-ta edycja kończy się 14 marca, więc to będzie również najprawdopodobniej dzień badania salda do kolejnej, 20-tej edycji. Najlepiej, jeśli na dzień badania salda na wszystkich kontach jest 0 zł – system liczy środki ze wszystkich kont. Nie znamy jeszcze czasu trwania przyszłej edycji, na ogól jest to w okolicach 100 dni.
 17. Irena pisze:
  Witam serdecznie,
  będę niezmiernie wdzięczna jeśli skorzystają Państwo z moje kodu polecającego przy zakładaniu konta – 27134726. Dziękuję!
 18. Michał pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń można za to dostać dodatkowo bonus 4 bilety do kina helios/multikino, lub 80zl do empiku czy zalando 27489673

Napisz komentarz