Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – zgarnij 200 zł w gotówce+20 zł na pyszne.pl od banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w gotówce + 20 zł na pyszne.pl

Za co?

-za otwarcie konta i karty z dedykowanego linku – jeśli zrobisz to na telefonie i wybierzesz opcję otwarcia konta z fotoweryfikacją otrzymasz 20 zł na pyszne.pl

-za zapewnienie w maju,czerwcu i lipcu (w każdym z tych miesięcy):

– wpływów na łączną kwotę min. 1 000 PLN oraz;

– jednej płatności kartą lub BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);

0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);

0 zł – za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Voucher na pyszne.pl: sms-em do 20 maja

200 zł: przelewem do 31 sierpnia

Dla kogo?

Dla osób, które obecnie nie mają żadnego produktu w Banku Millennium ani aktywnego wniosku ani nie brały udziału w poprzednich edycjach promocji konta 360.

Do kiedy promocja?

Do 27 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wiosna w pełni a my nadal zostajemy w domu. Każdy z nas z niecierpliwością czeka na ten moment, kiedy będzie „wszystko po staremu”. Warto ten czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie – na przykład wspomagając swój domowy budżet dodatkowymi pieniędzmi z promocji bankowych.

Możesz na przykład wziąć udział w promocji banku Millennium: za założenie konta i spełnienie trzech prostych warunków (aktywacja aplikacji, trzy wpływy na konto i trzy płatności kartą) otrzymasz 200 zł w gotówce. A jeśli konto otworzysz w pełni on-line, przez foto-weryfikację (polecamy – nie wychodzisz z domu i nie masz kontaktu z kurierem) otrzymasz dodatkowo 20 zł na pyszne.pl.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu.

Do promocji możesz przystąpić do 27 kwietnia 2020 roku. Nie warto zwlekać ze złożeniem wniosku, czasu jest niewiele a nagroda jest atrakcyjna.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Promocja przygotowana jest dla nowych klientów banku. Co to oznacza? Aby wziąć w niej udział musisz spełnić dwa warunki:

 • na dzień 7 kwietnia 2020 roku nie byłeś klientem banku. Oznacza to, że nie mogłeś mieć w banku Millennium żadnego produktu, nie mogłeś również być pełnomocnikiem dla innej osoby lub przedstawicielem ustawowym;
 • nigdy nie brałeś udziału w żadnej z poprzednich edycji promocji konta 360 lub 360 Student.

Jeśli spełniasz te dwa wymagania oznacza to, że ta promocja jest dla Ciebie i śmiało mozesz z niej skorzystać.

Uwaga, dodatkowa korzyść!

Jeśli masz oszczędności bank Millennium ma dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia: wraz z Kontem 360 możesz otworzyć konto oszczędnościowe Profit. Ulokujesz na nim do 100 000 zł na 2,6% na 3 miesiące.

To, czego chcę to konto za 0 zł – możliwe?

Jak najbardziej! Znasz nasze motto? Brzmi ono „bankujesz-zyskujesz”. My również nie lubimy płacić bankom jeśli można tego w prosty sposób uniknąć. Dlatego za chwilę dowiesz się, co zrobić, by za konto nic nie płacić.

Konto 360 Student

Zacznijmy od konta dedykowanego dla osób do 26 roku życia. Jeśli masz od 18 do 26 lat to będzie dla Ciebie najlepszy wybór. Dlaczego? Ponieważ wystarczy tylko raz w miesiącu zapłacić kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę, by mieć wszystko za darmo. Brzmi całkiem spoko? Sprawdźmy szczegóły:

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360

Jeśli 26-te urodziny masz już za sobą, pozostaje Ci równie atrakcyjne Konto 360. W jego przypadku, aby nic nie płacić, musisz spełnić dwa warunki w miesiącu ŁĄCZNIE. Mianowicie, przelać lub wpłacić na konto 1000 zł (może być wpłata gotówki, mogą być przelewy z innego Twojego konta w innym banku i nie musi to być kwota jednorazowa) ORAZ raz w miesiącu zapłacić kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczona zostanie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Co mam zrobić, by odebrać 200 zł+20 zł na pyszne.pl – instrukcja w 2 prostych krokach

#Krok 1 – złóż wniosek i podpisz umowę

Wniosek o konto oraz kartę do konta składasz z dedykowanego linku. Pamiętaj, że masz na to czas do 27 kwietnia 2020 roku. Sam wniosek jest wyjątkowo prosty i czytelny – bez trudu poradzisz sobie z nim w max. 10 minut.

Jak już wiesz, w promocji możesz otrzymać dwie nagrody: 200 zł w gotówce i 20 zł na pyszne.pl. Jeśli chcesz zdobyć obie, wniosek o konto i kartę złóż na telefonie. Jeśli wniosek wypełnisz na komputerze, otrzymasz tylko 200 zł w gotówce.

Jak złożyć wniosek na telefonie:

 • przygotuj dowód osobisty;
 • kliknij w dedykowany link na telefonie;
 • wypełnij wniosek, zrób zdjęcie dowodu i twarzy – zgodnie z instrukcjami, jakie będą Ci się wyświetlać podczas wypełniania wniosku;
 • wyślij wniosek – bank go zweryfikuje (nawet w ciągu 15 minut);
 • jeśli weryfikacja przebiegnie prawidłowo Twoje konto będzie aktywne – dokumentację otrzymasz na maila.

Wypełniając wniosek pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu i wyrażeniu zgód marketingowych – są niezbędne do promocji. Zgody, jakie musisz wyrazić to zgoda na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku na komputerze to umowę możesz podpisać za pomocą kuriera. Umowa musi zostać przez Ciebie podpisana maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku.

Uwaga

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku na ostatnią chwilę – jeśli wybierzesz opcję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera, może on nie zdążyć dotrzeć do Ciebie z umową.

#Krok 2- korzystaj aktywnie z konta

Umowę masz już zawartą, krok pierwszy za Tobą. Teraz pozostało Ci aktywnie korzystać z konta. Co to oznacza?

W każdym z kolejnych miesięcy, to znaczy w maju, czerwcu i lipcu:

 • zasil konto na kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • do 31 lipca aktywuj aplikację mobilną banku (nie musisz się na nią logować, wystarczy że ją ściągniesz i aktywujesz).

Wpływy na konto – prześwietlamy definicję

Już wiesz, że co miesiąc musisz zasilić swoje konto na kwotę min. 1000 zł. Mogą być to przelewy z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jeden jednorazowy przelew – możesz na przykład przelać 5×200 zł i to również zostanie uznane.

Nie będą liczyć się jedynie przelewy z Twojego innego konta w banku Millennium.

Płatności kartą lub BLIKiem – prześwietlamy definicję

Raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – nawet 1 zł. Możesz zapłacić w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nie wliczą się do promocji:

 • wypłaty gotówki,
 • transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi (czyli na przykład doładowania Revoluta),
 • transakcje związanych z uczestnictwem w grach hazardowych,
 • transakcje zwrócone (kupiłeś coś, dokonałeś zwrotu i środki wróciły na konto).

I to wszystko! Prawda ze proste? Tak naprawdę jeśli masz konto 360 to i tak co miesiąc musisz zapewnić wpływy 1000 zł i jedną płatność – warunki promocji pokrywają się więc z warunkami bezpłatności konta. Takie promocje lubię 🙂 Pewnie zastanawiasz się, kiedy otrzymasz nagrody? Już Ci mówię.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymam nagrody?

Do 31 sierpnia, 200 zł trafi na Twoje konto – i możesz je wydać, na co tylko zechcesz.

Jeśli umowę podpisałeś za pomocą foto weryfikacji na telefonie należy Ci się również nagroda dodatkowa, czyli 20 zł na pyszne.pl. Nagrodę tę otrzymasz do 20 maja – voucher otrzymasz sms-em.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

Podsumowanie

Jeśli tylko łapiesz się do tej promocji to z czystym sumieniem mogę ją polecić. Proste warunki, atrakcyjna nagroda plus dodatkowo możesz zrobić to wszystko bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z kurierem – to wszystko sprawia, że jest to idealna opcja na dodatkową gotówkę w Twoim portfelu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Andrzej pisze:
  Mój aktualny kod polecenia: 27507809
  Mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  SKORZYSTAJ- Opłaci się tobie i mnie – dziękuję!
  • Grzegorz pisze:
   Witam,
   podaję dla zainteresowanych nowy kod poleceń.
   27573251
   zachęcam, a wszyscy skorzystamy 😉
 2. Bogusia pisze:
  Mój aktualny kod polecenia: 22873473.
  Mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Miło będzie gdy z niego skorzystasz!!!
 3. Kacper pisze:
  Na wstępie ważna rzecz: tej promocji nie da się połączyć z programem poleceń. I jeżeli ktoś ma taką możliwość warto z tej promocji skorzystać. Ale jeżeli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio) to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia. Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam
 4. Tomasz pisze:
  Czy płatności Blikiem za doładowanie konta LOTTO w serwie online wlicza się do płatności, które zwalniają z opłat za kartę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, nie jestem pewna – płatność bezgotówkowa BLIK jest definiowana jako płatność za towary i usługi, a w tym przypadku jest to bardziej przelew środków na konto.
 5. Tomasz pisze:
  A czy płatności BLIK za doładowanie telefonu na kartę zwalniają z opłat za kartę debetową?
 6. Tomasz pisze:
  np. poprzez stronę internetową operatora i wybranie metody płatności BLIK
 7. Arkadiusz pisze:
  Czy ten termin do 31 sierpnia to jest termin krańcowy wpłaty? Możliwe jest, że 200 PLN na konto trafi wcześniej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Arkadiusz, tak, to jest termin maksymalny – może być tak, że bank premie wypłaci szybciej.
 8. Andrzej pisze:
  Brałem udział w 19 promocji, która trwa u mnie do 13 maja. Od 1 kwietnia mam na koncie 0 zł. Czyściłem konto 13 marca i będę miał czyste na dzień 24 kwietnia.
  1. Gdy wpłacę środki na konto oszczędnościowe w dniu 24 kwietnia tylko 1 zł to czy automatycznie uruchomię 20 edycję, która będzie trwała 92 dni?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, niestety nie, musisz najpierw zrezygnować z obecnej edycji – na infolinii lub w oddziale banku. Dopiero wtedy uruchomi się 20-ta.

Napisz komentarz