Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – 200 zł w z kontem osobistym Alior Banku – 22 edycja Money Manii właśnie ruszyła

Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł przelewem na konto.

Za co?

– Za założenie konta z kartą poprzez serwis Money Mania oraz;

– Za zapewnienie w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu podpisania umowy, wpływów na minimalne kwoty 500 zł/m-c oraz;

– Za dokonanie przynajmniej 3 płatności kartą w każdym z tych miesięcy oraz;

– Za zalogowanie się przynajmniej raz w każdym z tych miesięcy do aplikacji mobilnej banku oraz;

-Za uzupełnienie numeru konta do wypłaty nagrody w serwisie Money Mania.

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

W zależności od tego, kiedy otworzyłeś konto i spełniłeś warunki (sierpień, wrzesień lub październik).

Dla kogo?

Dla osób, które w ostatnim roku nie miały konta osobistego, rachunku walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto z Was miałby coś przeciwko otrzymaniu 200 zł w gotówce? Podejrzewam że chętnych by nie zabrakło. Ja sama do nich należę. Dzisiaj masz okazję zasilić swój domowy budżet właśnie o taką kwotę. Wystarczy, że weźmiesz udział w kolejnej, już 22 edycji Money Manii, otworzysz konto Jakże Osobiste wraz z kartą w Alior Banku i przez 3 miesiące spełnisz łatwe warunki promocji (naprawdę łatwe, obiecuję!), a 200 zł będzie Twoje.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu.

Promocja potrwa do 30 kwietnia 2020 roku. Pamiętaj jednak, że im szybciej założysz konto i spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę na swoje konto.

Money Mania – co to takiego?

Być może nie kojarzysz jeszcze tej nazwy i zastanawiasz się, o co w ogóle chodzi? Już Ci wyjaśniam (stali czytelnicy wybaczą mi te kilka słów wstępu mam nadzieję:) ).

Money Mania to akcja, dzięki której otwierasz produkty bankowe (jak właśnie konto Alior) i odbierasz fajne bonusy (tak jak 200 zł których nie dostaniesz otwierając konto w oddziale Banku). Money Mania prowadzona jest przez partnera promocji, Totalmoney. Korzystają z niej różne banki – każda edycja to możliwość zdobycia nagród w innym banku. Już ponad milion złotych zyskali uczestnicy jej poprzednich edycji – dlaczego Ty nie miałbyś do nich dołączyć?

Czy łapię się do tej promocji?

Wystarczy że masz ukończone 18 lat, posiadasz polski dowód osobisty i w ciągu jednego roku przed złożeniem obecnego wniosku nie miałeś w Alior Banku rachunku osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Jeżeli korzystasz z innych produktów, na przykład z konta oszczędnościowego, firmowego, lub z kantoru walutowego Alior czy też posiadasz produkty w T-mobile usługi Bankowe – nadal możesz wziąć udział w promocji.

Nie chcę płacić za konto ani złotówki

W promocji bierze udział flagowe konto Alior Banku – Konto Jakże Osobiste.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat nie musisz spełniać żadnych warunków, aby konto było bezpłatne.

Jeśli jednak Twój PESEL wskazuje na nadwyżkę ponad 26 rok życia, to musisz spełniać jeden warunek. Mianowicie, aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamietaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior.

Konto Jakże Osobiste

 • 0 zł / 10 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego wpływu min. 1500 zł, inaczej 10 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe;
 • 0 zł – internetowe przelewy krajowe;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za dwie pierwsze w miesiącu korzyści do konta, 3 i kolejna 3,50 zł.

No dobrze, a co z kartą do konta? Co musisz zrobić, by nie płacić również za kartę? Wystarczy że miesięcznie dokonasz nią zakupów na min. 300 zł (zarówno osoby do 26 r. ż. jak i ponad ten wiek). Tankowanie, zakupy spożywcze – sam przyznasz, że przy takich cenach 300 zł rozchodzi się w mgnieniu oka.

Karta do konta:

 • 0 zł / 5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą.

Dodatkowe zalety konta – korzyści

Pewnie zauważyłeś w opłatach za konto, że masz do wyboru 2 bezpłatne korzyści do konta w miesiącu. I dokładnie tak jest. Możesz wybierać spośród korzyści takich jak:

Wybierz to, co jest Ci najbardziej potrzebne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o śwince – jak uzyskać 3% dla oszczędności – zapraszam do artykułu:

Co mam zrobić, żeby zgarnąć 200 zł – instrukcja w kilku prostych krokach

#Krok pierwszy – zarejestruj się w promocji i otwórz konto

Najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku skorzystaj z podanego linku i zarejestruj się (bądź zaloguj, jeżeli posiadasz już konto) na Money Mania. Money Mania jest partnerem promocji Aliora i to przez nią będzie wypłacona premia na Twoje konto.

Mając już profil na Money Manii logujesz się do niej i składasz za jej pośrednictwem wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą do konta. Składając wniosek pamiętaj, aby podać taki sam adres e-mail, jak w Money Manii oraz wyraź koniecznie poniższą zgodę (potrzebna jest po to, by Alior mógł przekazać informacje, czy spełniłeś warunki promocji dla Money Manii, a ta mogła wypłacić nagrodę):

„zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez Alior Bank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu Alior Banku w ramach Promocji i spełnienia warunków Promocji określonych w Regulaminie.”

UWAGA

Otrzymaliśmy informację, że podczas składania wniosku najczęściej dla byłych klientów Alior Banku pojawia się błąd o tym, że nie można dokończyć wniosku i z taką osobą skontaktuje się infolinia banku.

Jeśli pojawiła Ci się taka informacja, kliknij zgodę na kontakt z infolinią – wniosek dokończony w ten sposób bierze udział w promocji.

Następnie podpisz umowę o konto i kartę – masz na to czas aż do 31 maja 2020 roku. Jeśli będziesz podpisywać umowę w oddziale pamiętaj, by podpisać złożony już wniosek, nie składać nowy – promocja obowiązuje tylko w Internecie.

Aby nie wychodzić z domu wybierz podpisanie umowy poprzez przelew z innego banku lub wideo z pracownikiem.

Pierwszy krok już za Tobą – nie było wcale tak trudno, prawda? Przed Tobą kolejny krok, który wcale nie będzie trudniejszy do spełnienia.

#Krok 2 – aktywnie korzystaj z konta

Teraz pozostało Ci już tylko aktywnie korzystać z nowego konta i karty. Co dokładnie musisz zrobić? Wystarczy że w każdym z trzech miesięcy, następujących po miesiącu w którym otworzyłeś konto:

 • zapewnisz łączne wpływy min. 500 zł w każdym z trzech miesięcy

ORAZ

 • min. 3 razy w każdym z trzech miesięcy zapłacisz kartą do konta (kwota dowolna)

ORAZ

 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku przynajmniej jeden raz w każdym z trzech miesięcy.

Przykład

Otwierasz konto w marcu. W kwietniu, maju i czerwcu zapewnij wpływy min. 500 zł, zapłać kartą po min. 3 razy w każdym miesiącu oraz zaloguj się w każdym miesiącu do aplikacji.

Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto nie muszą być jednorazowe – może być to suma przelewów w miesiącu. Zauważ, że aby mieć bezpłatne konto musisz przelać na nie jednorazowo 1500 zł miesięcznie – jednym przelewem zapewniasz sobie i darmowe konto, i spełniasz warunek promocji. Fajnie, prawda?

Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc musisz zapłacić co najmniej 3 razy kartą do konta, nieważne na jakie kwoty. Możesz płacić kartą w sklepach stacjonarnych oraz Internetowych. Aby nie płacić za kartę do konta musisz i tak wydać nią 300 zł miesięcznie – ponownie za jednym zamachem możesz spełnić dwa warunki. Zapłać kartą za zakupy w Internecie – bez wychodzenia z domu.

Do promocji nie zostaną wzięte pod uwagę transakcje kartą:

 • MCC 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne;
 • wypłaty gotówki;
 • oraz transakcje anulowane.

Właśnie się przekonałeś, że promocja jest banalnie prosta. Zaryzykuję stwierdzeniem, że warunki do uzyskania 200 zł są łatwiejsze, niż warunki bezpłatnego konta 🙂

#Krok 3 – uzupełnij nr konta do wypłaty nagrody

Aby otrzymać nagrodę musisz zalogować się na swoje konto w Money Manii i uzupełnić numer konta Alior Banku do wypłaty premii. Pamiętaj – to bardzo ważne, jeśli o tym zapomnisz możesz w ogóle nie otrzymać nagrody. Masz na to czas do 31 sierpnia 2020 roku.

I wiesz co? To już naprawdę wszystko! Teraz pozostało już najprzyjemniejsze, czyli czas na nagrody 🙂

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania. UWAGA: Pobierz wersję dla miesiąca w którym podpisałeś umowę.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – umowa podpisana w MARCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – umowa podpisana w KWIETNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – umowa podpisana w MAJU

Kiedy otrzymam swoje 200 zł?

Jeśli założyłeś konto i spełniłeś wszystkie warunki to nagroda zostanie Ci przyznana w poniższym terminie:

 • konto założone w marcu – do 31 lipca otrzymasz wiadomość e-mail o przyznaniu nagrody, a 200 zł wpłynie na Twoje konto do 7 sierpnia;
 • konto założone w kwietniu – do 28 sierpnia otrzymasz wiadomość e-mail o przyznaniu nagrody, a 200 zł wpłynie na Twoje konto do 4 września;
 • konto założone w maju – do 25 września otrzymasz wiadomość e-mail o przyznaniu nagrody, a 200 zł wpłynie na Twoje konto do 2 października.

Podsumowanie

Bardzo lubię promocje, w których nie trzeba dwoić się i troić by sprostać wszystkim warunkom: a to trzeba pamiętać o tym, co zrobić by nie płacić za konto, a tu w ogóle inne warunki promocji – i zamiast prostej, przyjemniej promocji robi się promocja z milionem warunków do zapamiętania i wykonania. Na szczęście Alior do nich nie należy – wystarczy że będziesz spełniać warunki bezpłatnego konta i karty (pamiętaj tylko, by w transakcjach na 300 zł były przynajmniej 3 osobne płatności kartą) oraz będziesz się logować do aplikacji mobilnej – i gotowe. Dwa w jednym – to lubię! I to wszystko możesz zrobić bez wychodzenia z domu!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Kamil pisze:
  Rozumiem, żeby otrzymać nagrodę (osoba do 26 roku życia) wystarczy tylko zapłacić 3 razy kartą na dowolną kwotę, zapewnić przelew na konto na łączną kwotę 500zł i raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Kamil, jeszcze pozostaje kwestia opłat za kartę – konto jest za darmo bezwarunkowo, ale karta już nie – dlatego te dwie pozycje są rozdzielone w artykule. Trzeba zapłacić na min. 300 zł w miesiącu żeby nie była płatna karta. Dodałam wzmiankę żeby było to w 100% jasne.
 2. Michał pisze:
  Cześć
  Czy mogę po dokonaniu 3 płatności w 3 miesiącu wyłączyć kartę tak aby do nie naliczała się opłata ?
  Czy jest gdzieś w regulaminie zawarte że muszę ją utrzymywać aż do przyznania premii ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, regulamin nic na temat karty nie mówi – jest tylko stwierdzenie, że na dzień wypłaty premii konto musi być aktywne.
 3. Michał pisze:
  Jakie są możliwości podpisania umowy poza oddziałem ?
 4. Michał pisze:
  Gdzie w regulaminie jest mowa o tym ze trzeba się zalogować w Moneymanii i potwierdzić numer konta do wypłaty nagrody ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   „obowiązkowo uzupełnić w Aplikacji MoneyManii numer swojego aktywnego Konta, na który później zostanie przekazana Premia”
 5. Agnieszka pisze:
  proszę o info, czy jest jakiś okres karencji od momentu zamknięcia poprzedniego konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Agnieszka, tak, w artykule jest to opisane dokładnie: „Wystarczy że masz ukończone 18 lat, posiadasz polski dowód osobisty i w ciągu jednego roku przed złożeniem obecnego wniosku nie miałeś w Alior Banku rachunku osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.”
 6. Joanna pisze:
  Czy jeśli jestem współwłaścicielem konta osobistego w Aliorze to nie mogę wziąć udziału w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety – współwłaściciel to nadal właściciel konta, więc taka osoba jest wykluczona z promocji.
 7. Wojtex pisze:
  Link do promocji nie działa
 8. Trevor pisze:
  Niestety, ale obecnie kontakt na infolinii z bankiem to droga przez mękę – obsługują wyłącznie kwestie bezpieczeństwa, a w bankowości internetowej ani w aplikacji mobilnej nie ma możliwości zamówienia karty bankowej i nikt na infolinii nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Zapraszają do oddziału. Przy obecnych restrykcjach to pozbawione sensu. Rozumiem też duży wolumen dzwoniących na infolinię, ale rozmawiałem z 3 różnymi osobami. O wiele lepsze wrażenie obecnie mam z infolinii w innych bankach.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trevor, przykro mi że masz takie przejścia z bankiem. Na pocieszenie (może marne) dodam, że w chwili obecnej niestety wszędzie tak to wygląda, Alior nie jest wyjątkiem.
 9. Weronika pisze:
  Czy jeżeli w danym miesiącu wykonam pierwszy przelew na konto w kwocie 500 zł, natomiast kolejny równy 1500 zł to uniknę prowizji za prowadzenie konta? Proszę o odpowiedź 🙂
  • Weronika pisze:
   Edit: Chodzi oczywiście o przelewy w ramach tego samego miesiąca 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Weronika, wystarczy ze raz zrobisz przelew na 1500 zł i masz dwa warunki załatwione – nie musisz wykonywać kolejnego na 500 zł 🙂
 10. Paweł pisze:
  Brak możliwości założenia konta przez net, tylko zamów kontakt z infolinią. Taki komunikat 05.04.2020.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, nie mieliśmy informacji że mają trwać jakieś prace techniczne – podejrzewam, że może to chwilowy błąd systemu. Zgłosimy to, a ze swojej strony mogę poradzić spróbować ponownie później, lub najlepiej jutro.
 11. Emil pisze:
  mam pytanie o to czy wszystko dobrze zrobilem, w monemanii jak sie zaloguje to napisane status wniosku wysłany, czy status ten sie zmieni?

Napisz komentarz