PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Sprawdź jak krok po kroku założysz konto w mBanku z premią aż 200 zł

W dzisiejszym artykule dowiemy się w jaki sposób dorobić do budżetu domowego, dzięki temu że założymy DARMOWE eKonto Standard w mBanku. Gra jest warta świeczki ponieważ każdy ma szansę odebrać aż 200 zł – fajny tzw. “zaskórniak” na drobne wydatki, ale jak się często okazuje bardzo potrzebne.

Jak zawsze tak i tym razem Bank przygotował szczegółowy regulamin, który dokładnie, jasno i przede wszystkim bez ukrytych haczyków instruuje nas jak taką premię odebrać. Przestudiowałam go kilka razy i specjalnie dla Was przygotowałam instrukcję dzięki, której bez problemu zgarniecie tytułową premię.

Kto z powodzeniem może skorzystać z promocji?

W tej kwestii, w mBanku wszystko pozostaje bez zmian, czyli promocja jest przygotowana z myślą o osobach, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały i/lub współposiadały w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego. Ważne jest również to, aby obecnie nie posiadać/współposiadać takiego konta w mBanku.

Jeżeli spełniamy ten warunek to skorzystanie z promocji umożliwi nam założenie eKonta Standard wraz z kartą. Musimy pamiętać, że regulamin wręcz wymaga tego, aby wniosek o konto został złożony internetowo (§5 pkt 1.1 Regulaminu) – taka przestroga dla tych, którzy chcieliby skorzystać z promocji w oddziale.

Zanim jednak przejdziemy do założenia konta, musimy trochę je poznać – dzięki temu każdy sam będzie mógł je ocenić według uznania. Z własnego doświadczenia mogę zdradzić, że mBank oferuje prawdziwie nowoczesne konto z fajną bankowością online. Da się wyczuć, że polityka banku jest nastawiona na dobro klienta.

A jeżeli chodzi i opłaty za konto to tu również czeka nas więcej dobrego:

eKONTO STANDARD:

 • 0 zł za otwarcie i miesięczne prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł/4 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 5 dowolnych płatności;
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł za wypłaty z bankomatów – nie zapłacimy nic za wypłaty min. 100 zł z bankomatów: mBank, BZ WBK, Planet Cash i Euronet LUB zapłacimy 1,30 zł jeżeli wypłacimy mniej niż 100 zł/ 7 zł będziemy płacić za wypłatę z innych bankomatów;
 • 0 zł za wypłatę BLIK;
 • 10 zł za wypłatę za granicą (+ prowizja za przewalutowanie);
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe;
 • 5 zł za przelew ekspresowy;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty + 2 zł/m-c za samo korzystanie z usługi;
 • 5 zł/ 35 zł za przelew SEPA/SORBNET;
 • 0,35% min. 25 zł max. 200 zł za przelewy walutowe.

A w obecnej promocji, takie konto możesz założyć w pakiecie z premią 200 zł za wpływy wynagrodzenia. Jeżeli chodzi o warunki promocji to muszę przyznać, że są one w miarę dobre i generalnie łatwe do spełnienia. 🙂

Jak otworzyć konto z premią 200 zł? [prosta instrukcja]

To teraz przechodzimy do szczegółowego omówienia wszystkich warunków promocji, tak aby każdy wiedział jakie kroki i kiedy wykonać. Przypominam, że dzięki temu każdy odbierze 200 zł więc oto szczegóły:

#1 KROK – do 28.02.2019 roku przejdź na dedykowaną stronę promocyjną i złóż wniosek o indywidualne eKonto Standard wraz z kartą debetową. Następnie podpisz umowę o konto – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • w placówce mBanku – tu pamiętaj, aby wyraźnie zaznaczyć pracownikowi Banku, że wniosek został złożony internetowo i teraz chcesz tylko podpisać umowę, możesz nawet zapisać sobie numer wniosku na kartce i upewnić się, że ten sam znajduje się na umowie;
 • w obecności kuriera – dojedzie on do Ciebie z umową tam gdzie akurat Tobie będzie wygodnie.

>>Załóż konto z premią 200 zł za wynagrodzenie<<

#2 KROK – do końca miesiąca, w którym podpisałeś umowę o konto z kartą złóż wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na nowo otwarty rachunek w mBanku. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • w rozmowie z konsultantem na mLinii;
 • w systemie bankowości online – po zalogowaniu się wchodzimy w zakładkę “Pasaż” – “Rachunki” – “Przelew wynagrodzenia”. Dokładnie wygląda to tak:

#3 KROK – w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta, zapewniaj wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku. Wpływ może być w dowolnej kwocie, ważne jest jednak aby spełniał warunek bycia “wynagrodzeniem”. Zgodnie z definicją znajdującą się w regulaminie:

Wynagrodzenie – przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach Banku lub wpłatomatach Banku.”

WSKAZÓWKA:

Jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to wpływ wynagrodzenia zapewniasz w styczniu, lutym oraz marcu.

W przypadku podpisania umowy w styczniu – wpływy wynagrodzenia powinny nastąpić w lutym, marcu oraz kwietniu.

Gdyby ktoś podpisał umowę w lutym musi mieć odnotowane wpływy wynagrodzenia w marcu, kwietniu i maju.

Jeżeli konto w mBanku będzie spełniać Twoje oczekiwania to po zakończeniu promocji możesz nadal pozostać klientem Banku – czego oczywiście Ci życzę. Z kolei jeżeli po odebraniu nagrody stwierdzisz, że konto nie jest do końca tym o co Ci chodziło to możesz bez konsekwencji je zamknąć.

To wszystko!

Warunki spełnione więc teraz czas na nagrodę. Premia będzie wypłacona w czterech następujących po sobie miesiącach kalendarzowych, w postaci zwrotu na eKonto Standard założone w promocji. 200 zł premii będzie podzielone na 4 transze:

 • 20 zł – za złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia;
 • 80 zł – za pierwszy przelew wynagrodzenia w pierwszym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o konto;
 • po 50 zł (łącznie 100 zł) – za drugi i trzeci przelew wynagrodzenia w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto.

Premie będą wypłacane na konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Dla lepszego “zobrazowania” promocji posłuży nam poniższy przykład:

Jarosław podpisuje umowę o konto w mBanku np. 27 grudnia 2018 roku. Również w grudniu loguje się do bankowości online lub dzwoni na mLinię i składa wniosek o przelewanie wynagrodzenia na konto w mBanku. Dwa te warunki spełnia w grudniu.

W styczniu 2019 roku:

 • otrzymuje 20 zł premii za złożenie wniosku o przelewanie wynagrodzenia;
 • zapewnia I wpływ wynagrodzenia.

W lutym 2019 roku:

 • otrzymuje 80 zł premii za przelew wynagrodzenia w styczniu;
 • zapewnia II wpływ wynagrodzenia.

W marcu 2019 roku:

 • otrzymuje 50 zł premii za przelew wynagrodzenia w lutym;
 • zapewnia III wpływ wynagrodzenia.

W kwietniu 2019 roku:

 • otrzymuje 50 zł premii za przelew wynagrodzenia w marcu.

>>Załóż konto z premią 200 zł za wynagrodzenie<<

Podsumowanie

I to by było na tyle jeżeli chodzi o mechanizm działania tej promocji – zakładamy konto, składamy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia, a następnie 3 razy zapewniamy jego wpływ. Finalnie odbieramy za to 200 zł – moim zdaniem promocja jak najbardziej godna uwagi.

Oferta mBanku jest strzałem w dziesiątkę dla osób, które szukają dobrego konta na dłużej, na które będą chcieli/mogli przelewać wynagrodzenie i dzięki temu odbiorą fajną premię. Konto dzięki temu, że jest nowoczesne i charakteryzują je dobre warunki prowadzenia spełni się w roli głównego konta.

Oczywiście stali wyjadacze promocji bankowych, którzy są zwolennikami założenia konta “na chwilę” też będą mogli skorzystać z tej promocji, a po odebraniu nagrody mogą po prostu zamknąć konto.

A jeżeli już ktoś skorzysta z tej promocji i stanie się klientem mBanku – przypominam o możliwości polecania konta w programie poleceń.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Grzegorz pisze:
  do 28.02.2018 roku?
 2. Andrzej pisze:
  Moje uszanowanie na powitanie!
  Spodobały mi się “Moniaki”, a że akurat mBank, kończąc obsługę produktu “Orange Finanse”, chce mieć mnie jako już swego klienta, to niby pięknie, a faktycznie szybko zadziałał, ale, ale!
  Jak wiele firm w tym kraju – pojawiła się ignorancja uznawania korespondencji mailowej jako dokumentu. Spółka mBank nie dała rady przy procedurze przeniesienia, poprzez komunikację mailową rozwiać mych wątpliwości, czy to przeniesienie jest jednoznaczne z objęciem warunkami promocji. W dokumentach przyjętych od kuriera o tym ani me, ani be …
  Również wizyta w mKiosku nie dała rezultatu. Jeżeli już na wstępie potencjalnego klienta nie traktuje się należycie – należy mieć to na uwadze. Nazwałem to komunikacją jednostronną: bank szybko wykorzysta narzędzia mail, sms itp dla swych potrzeb a klienta “z mety” wpuszcza się w kanał i tylko się dać, to będzie analogicznie jak w kabarecie Smile: “ZUS online”.
  I może tyle na ten temat. Ja w efekcie (też dzięki Moniakom) posiadał konta w mBanku nie będę – odstępuję.
  Zatem – nie polecam!
  Pozdrawiam – Andrzej z.
 3. Grzegorz pisze:
  Jesli zaloze konto w styczniu to czy musze zrobic w styczniu 5 platnosci, zeby nie pobrali prowizji za karte debetowa? Prosze o odpowiedz

Napisz komentarz