Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł premii za przetestowanie karty w Banku Millennium – powrót fantastycznej promocji dla obecnych i nowych klientów

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumobecny klientKarta kredytowa

Historia lubi się powtarzać, na całe szczęście w promocjach bankowych również i tym sposobem od dziś znów możemy skorzystać z kultowej promocji Millennium Banku. Dzięki niej, za przetestowanie karty kredytowej każdy może odebrać aż 200 zł.

Przetestowanie to nic innego jak wykonanie nią kilku płatności – w sklepach stacjonarnych i/lub internecie. Jednym słowem bułka z masłem – proste, zrozumiałe warunki i wysoka premia. W tym artykule, dowiesz się co kolejno zrobić, aby premia 200 zł trafiła właśnie do Ciebie.

Zanim jednak przejdziemy do analizy wszystkich warunków i kroków do wykonania, warto zwrócić uwagę na to, że promocja jest limitowana i dostępnych jest tylko 3 000 nagród. Oznacza to, że ta edycja może skończyć się tak szybko jak pierwsza, czyli w zaledwie kilka dni.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób które obecnie nie posiadają oraz w okresie od 1 stycznia 2017 roku, nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Millennium Banku oraz nie wypowiadały o nią umowy.

Z promocji skorzystasz jeżeli: masz lub miałeś w Millennium Banku konto osobiste, oszczędnościowe lub lokatę. Oznacza to więc, że obecni klienci Banku jak najbardziej mogą skorzystać z promocji (wystarczy nie mieć karty kredytowej w Millennium).

Jeżeli nie jesteś klientem tego banku, a chciałbyś skorzystać z tej promocji to wystarczy założyć konto osobiste w Millennium z premią 200 zł.

Tak jak pisałam, warunkiem uczestniczenia w promocji jest założenie karty kredytowej w Millennium Banku. Jeżeli o ten produkt chodzi to Millennium udostępnia sporo rodzajów kart.

My jednak (jak na prawdziwych łowców promocji przystało) skupimy się na tych kartach, które dadzą największy zysk. Mowa tu o kartach: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Dzięki nim możesz odebrać nie tylko 200 zł, ale również 5% moneyback’u za zakupy w niektórych sklepach (nawet 760 zł rocznie).

Millennium Impresja (Visa/MasterCard)

 • 0 zł – za wydanie karty;
 • 0 zł – za roczne utrzymanie karty w I roku, wystarczy tylko założyć kartę w tej promocji i wykonywać nią min. 1 płatność w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku – 7,99 zł/m-c);
 • 0 zł/7,99 zł/m-c – za utrzymanie karty w II roku – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania nią min. 5 dowolnych płatności w poprzednim miesiącu;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe wykonane kartą;
 • 3% min. 7 zł – za płatności kartą w kasynach, zakładach bukmacherskich, totalizatorach itp.;
 • 3% min. 9,99 zł – za przelewy z rachunku karty i transakcje gotówkowe (np. wypłaty z bankomatów);
 • 51 dni – okresu bezodsetkowego;
 • 14,19% – RRSO;
 • 5% zwrotu za płatności u partnerów z poniższego obrazka (nawet 760 zł rocznie):

Millennium Alfa 

 • 0 zł – za wydanie karty;
 • 0 zł – za roczne utrzymanie karty w I roku, wystarczy tylko założyć kartę w tej promocji i wykonywać nią min. 1 płatność w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku – 7,99 zł/m-c);
 • 0 zł/7,99 zł/m-c – za utrzymanie karty w II roku – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania nią min. 5 dowolnych płatności w poprzednim miesiącu;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe wykonane kartą;
 • 3% min. 7 zł – za płatności kartą w kasynach, zakładach bukmacherskich, totalizatorach itp;
 • 3% min. 9,99 zł – za przelewy z rachunku karty i transakcje gotówkowe (np. wypłaty z bankomatów);
 • 51 dni – okresu bezodsetkowego;
 • 14,19% – RRSO;
 • 5% zwrotu za płatności u partnerów z poniższego obrazka (nawet 760 zł rocznie):

W promocji zakładamy kartę kredytową, jeżeli ktoś jeszcze z niej nie korzystał lub ma jakieś wątpliwości to gorąco polecam nasz darmowy poradnik o kartach kredytowych. Napisany prostym językiem, zawierający wszystkie najważniejsze dla Was informacje. To ulubiona lektura naszych czytelników, którzy korzystają z niego przy okazji każdej tego typu promocji.

Jak krok po kroku odebrać 200 zł premii za kilka płatności kartą?

Jak już wspominałam, w zamian za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku płatności odbieramy od Millennium Banku 200 zł. Promocja jest bardzo prosta dlatego Bank przewidział tylko 3 000 promocyjnych kart – warto więc szybko skorzystać z promocji. Pierwsza edycja tej promocji zakończyła się błyskawicznie!

#1 KROK – do 31.03.2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 3 000 kart) zaloguj się do bankowości online lub aplikacji mobilnej i złóż wniosek o kartę kredytową. Tak jak pisałam proponuję Impresję lub Alfę – dadzą większy zysk.

Do założenia karty będzie niezbędny dokument potwierdzający dochody. Jeżeli masz konto w Millennium i na nie wpływa Twoje wynagrodzenie to prawdopodobnie potrzebny będzie tylko dowód osobisty. Jeżeli jednak na Twoje konto w Millennium nie trafia wynagrodzenie to będzie potrzebne zaświadczenie o zarobkach lub PIT za ostatni rok.

Nie masz konta w Millennium Banku? Koniecznie załóż je w tej prostej promocji i zgarnij dodatkowe 200 zł.

#2 KROK – od momentu odebrania karty do końca kwietnia oraz w maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy) wykonuj nią płatności na kwotę min. 300 zł. Płatności w danym miesiącu mają być wykonane i zaksięgowane, a wykonywać je możesz zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak również w internecie.

Kartą możesz płacić za zakupy na Allegro, na stacji benzynowej, u lekarza, w aptece. Płać nią za żłobki, przedszkola, a nawet za zwykłe spożywcze zakupy. Opłać nią ubezpieczenie domu lub samochodu u ubezpieczyciela, a jak złapie Cię drogówka z terminalem to i za mandat możesz zapłacić. Karty możesz używać w kinie, teatrze lub na basenie/siłowni. Jednym słowem – hulaj dusza piekła nie ma!

To wszystko!

Spełniłeś powyższe warunki – świetnie, teraz Bank nagrodzi Cię premią 200 zł. Zostanie wypłacona ona na konto karty do 31 lipca 2019 roku. Pieniądze z karty możesz wydać na dowolny cel – odradzam przelewy z karty i wypłaty z bankomatów – za to będzie naliczona prowizja.

Podsumowanie

A nie mówiłam, że będzie łatwo? Plus promocji to przede wszystkim to, że mogą z niej skorzystać nowi i obecni klienci Millennium Banku. Osoby, które już posiadają konto w Millennium zgarną łatwe 200 zł za kilka płatności kartą, które mogą zrobić dosłownie wszędzie!

Nowi klienci nie dość, że mogą odebrać 200 zł za płatności kartą kredytową to jeszcze odbiorą dodatkowe 200 zł jeżeli założą konto w tej promocji. Łącznie ich zysk wyniesie, aż 400 zł – a taki interes się opłaca.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 29

 1. Paweł pisze:
  Jakie CH dokumentów potrzebuje żeby założyć konto ?
 2. Jacek pisze:
  Doładowanie Revolut zaliczy?
 3. Arkadiusz pisze:
  Czy po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty?
 4. Arkadiusz pisze:
  Dziękuję
  A czy można to zrobić z poziomu bankowości internetowej?
  • ewelina_drela pisze:
   Wypowiedzenie umowy o kartę musi być w formie pisemnej, możesz to zrobić wysyłając pismo pocztą lub odwiedzając placówkę banku.
 5. Dorota pisze:
  czy po numerze konta można się zorientować, czy załapiemy się w promocji?
 6. Dorota pisze:
  czy po numerze wniosku można się zorientować, czy załapiemy się na promocję?
  • ewelina_drela pisze:
   Jeśli wypełniłaś wniosek korzystając ze strony promocyjnej – spokojnie powinnaś się załapać 🙂
  • Dorota pisze:
   wniosku nie wypełnia się się poprzez stronę promocyjną, tylko przez aplikację lub bankowość internetową, stąd pytanie
 7. Tomasz pisze:
  A jaki kurier dostarcza umowy z millennium?
  • ewelina_drela pisze:
   Szczerze mówiąc zakładałam konto jakiś czas temu, ale nie pamiętam. Wydaje mi się, że UPS.
 8. Magda pisze:
  Czy zakładając konto w promocji jest możliwość wskazania osoby (będącej klientem banku), która poleciła mi to konto aby otrzymała premie za polecenie?
  • ewelina_drela pisze:
   Magda, nie bardzo rozumiem.. tutaj nie ma programu poleceń, tylko testowanie karty kredytowej. Może chodziło Ci o inną promocję? 🙂
 9. Patryk pisze:
  Czy bedzie wiadomo ze juz złożyło więcej niż 3000 osób i promocja zakończona?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na stronie Banku jest informacja, że karty są objęte promocją i gdyby limit był osiągnięty to pewnie zniknie taka informacja.
 10. Tomasz pisze:
  Czy dokonując płatności bezgotówkowych tą kartą kredytową w marcu na kwotę min. 300 zł a w kwietniu dowolną płatność niższą niż 300 zł. spełnię warunki promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomasz, jak najbardziej. Kwotę 300 zł musisz wydać do końca kwietnia, a potem jeszcze 300 zł w maju i 300 zł w czerwcu.
 11. Monika pisze:
  Czy w każdym z 3 mieiscy musimy wykonać jedna tranzakscjie karta na kwotę 300zl, czy może to być kilka transakcji łącznie na kwotę min 300zl?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Może to być kilka transakcji, Ważne jest, żeby wszystkie zostały zaksięgowane w konkretnym miesiącu.
 12. Cezary pisze:
  Jeśli już odebrałem kartę to należy ją teraz aktywować i już od marca rozpocząć spełnianie warunków (300zł/msc)?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz zacząć od razu, wówczas masz czas do końca kwietnia na spełnienie warunku 300 zł, potem tak samo w maju i kwietniu.
 13. Tomek pisze:
  Otrzymałem informację że jest tylko 200 kart z promocją 200 zł w dodatku ne są w stanie powiedzieć czy są jeszcze aktualne. Więc zakładamy w ciemno a potem się okaże
 14. Natalia pisze:
  Nikt banku nie dzwoni niestety …
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Natalia, kiedy wypełniałaś formularz? Banki czasem mają przestoje.

Napisz komentarz