Sprawdź jak łatwo odbierzesz gwarantowaną premię 200 zł za konto w Millennium!

Bank Millennium wystartował z bardzo atrakcyjną ofertą dla nowych klientów banku. Za otwarcie konta i spełnienie kilku warunków dostaniesz gwarantowaną nagrodę wysokości 200 zł!

Promocja wypada świetnie na tle konkurencji, ponieważ premia jest wysoka, a warunki skorzystania z promocji bardzo proste, wystarczy tylko:

 • założyć darmowe konto w Millennium na specjalnej stronie promocyjnej;
 • aktywować aplikację mobilną banku,
 • zapewnić 3 wpływy na konto i 3 płatności kartą lub BLIKiem.

Proste prawda? Przyjrzyjmy się więc szczegółom.

Kto może wziąć udział w promocji?

Skorzystać z promocji i odebrać łatwe 200 zł, może zarówno nowy jak również powracający klient, czyli pełnoletnia osoba, która:

 1. jest nowym klientem banku (na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 12 lutego 2019 roku, nie posiada żadnego produktu w Millennium, nie jest stroną żadnej umowy z bankiem, nie jest posiadaczem,współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym,opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku, nie jest użytkownikiem żadnego produktu, w tym karty pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, nie poręcza w banku kredytu, nie posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI);
 2. nie brała wcześniej udziału w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student (jeżeli posiadałeś wcześniej to konto, ale jego otwarcie nie wiązało się z żadną promocją – możesz teraz wziąć udział w promocji)
 3. na chwilę obecną w Millennium nie jest rozpatrywany żaden jej wniosek o konto.

Promocyjne konto z kartą

Udział w promocji wymaga założenia i korzystania z konta 360° lub konta 360° Student (które jest wyłącznie dla osób w wieku 18-26 lat) wraz z kartą debetową. Konto przez wielu uznawane jest za nowoczesne i bardzo wygodne, nic więc dziwnego, że jest jednym z najczęściej zakładanych. 

Poniżej najważniejsze fragmenty tabeli opłat i prowizji (całość znajdziesz w linku pod artykułem).

Konto 360°:

 • 0 zł/8 zł – za prowadzenie konta (opłata nie jest pobierana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKiem oraz łącznych wpływów na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu);
 • 0 zł/7 zł – za prowadzenie karty – opłaty nie będzie przez pierwsze dwa miesiące, a później pod warunkiem zapewnienia wpływu 1 000 zł miesięcznie oraz wykonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem;
 • 0 zł – za wypłaty w bankomatach Millennium
 • 0 zł/1 zł/5 zł – za wypłaty w Polsce w bankomatach BZ WBK i Planet Cash/pozostałych bankomatach (opłata nie jest pobierana po zapewnieniu wpływu 1 000 zł na konto w miesiącu oraz wykonaniu min. 1 płatności kartą lub BLIKiem;
 • 0 zł – za krajowe przelewy przez internet i aplikację.

Konto° Student:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/4 zł – za prowadzenie karty – opłaty nie ma przez pierwsze dwa miesiące, a po 2 miesiącach opłata nie jest naliczana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w poprzednim miesiącu;
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Millennium
 • 0 zł/1 zł/5 zł –  za wypłaty w Polsce w bankomatach BZ WBK i Planet Cash/pozostałych bankomatach – opłata nie jest naliczana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM w poprzednim miesiącu;
 • 0 zł – za krajowe przelewy przez internet i aplikację.

Stosowanie się do warunków promocji (wpływy minimum 1000 zł miesięcznie na konto i przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIKiem), sprawia też, że korzystanie z konta i karty jest darmowe.

>>Załóż konto w Millennium i odbierz 200 zł premii<<

Aplikacja mobilna

Warto wspomnieć o aplikacji mobilnej banku Millennium, którą trzeba aktywować, aby spełnić warunki promocji. Bank bardzo dobrze rozwinął ten produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji wieloma ciekawymi dodatkami.

Poza standardowymi przelewami i sprawdzaniem stanu konta możesz dzięki niej m.in. kupić bilet na komunikację miejską, opłacić parking, czy też doładować telefon na kartę. Więcej informacji o korzyściach z aplikacji mobilnej banku Millennium przeczytasz tutaj. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.

Odbierz nagrodę 200 zł – prosta instrukcja

Promocja ,,Zyskaj 200 zł” jest wyjątkowo łatwa i nie wymaga spełnienia zbyt wielu warunków. Aby uzyskać premię wystarczy:

#1 KROK – do 25.03.2019 r. złóż wniosek o konto 360° lub 360° Student wraz z kartą przez specjalną stronę promocyjną (w promocji biorą udział tylko wnioski biorące udział w promocji). Podczas składania wniosku:

 • zaakceptuj regulamin promocji;
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość.

>>Załóż konto w Millennium i odbierz 200 zł premii<<

#2 KROK – do 31.03.2019 r. zawrzyj umowę o konto i kartę debetową i aktywuj aplikację mobilną banku Millennium. Umowę możesz zawrzeć:

 • za pośrednictwem kuriera albo
 • w oddziale banku – w oddziale banku pamiętaj, aby umowa była podpisana z wniosku, który złożyłeś internetowo (numer wniosku otrzymasz mailem i/lub smsem)

Aplikację Banku pobierzesz na tej stronie Millennium. Następnie od razu ją aktywuj.

#3 KROK – w każdym z trzech miesięcy (kwietniu, maju i czerwcu – koniecznie w tych miesiącach), wykonuj powtarzalnie dwa warunki:

 • zasilaj konto w Millennium tak, by suma wpływów w każdym z tych miesięcy, wyniosła co najmniej 1 000 zł (możesz przelać je z własnego konta z innego banku, wpływy muszą być zaksięgowane w danym miesiącu, a następnie można nimi dowolnie dysponować – nawet przelać ponownie do pierwotnego konta);
 • dokonaj co najmniej jednej płatności kartą lub za pomocą usługi BLIK (muszą być to zapłaty za towary lub usługi – zarówno w stacjonarnych sklepach handlowo-usługowych jak i sklepach internetowych).

Bank nie będzie uwzględniał: wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami w banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Wypłata premii

Do 16.07.2019 r. premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na konto otwarte w ramach promocji.

Uwaga!

Do momentu otrzymania premii nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o konto i kartę, a także nie możesz odwołać zgód zaakceptowanych przy wniosku o konto.

Stając się nowym klientem banku Millennium możesz założyć także Konto Oszczędnościowe Profit i cieszyć się z kolejnych korzyści.  Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Podsumowanie

Millennium oferuje naprawdę dobrą promocję – gwarantowane 200 zł po spełnieniu minimalnych warunków. Dodatkowo oferowane konto wraz z kartą debetową zawierane są na korzystnych warunkach, co może sprawić, że zostaniecie z Millennium na dłużej.

Idealnym dodatkiem jest Konto Oszczędnościowe Profit, które pozwoli na oszczędzanie pieniędzy na dobrych warunkach. 

>>Załóż konto w Millennium i odbierz 200 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 8

 1. Łukasz pisze:
  Witam jak w styczniu zamkłem konto to mogę wziąć udział w promocji?
 2. Łukasz pisze:
  28 stycznia konto mi zamknęli.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale było ono otwierane w jakiejś promocji wcześniej? Czy może bez promocji je wtedy otwierałeś?
 3. Łukasz pisze:
  Otworzyłem je w promocji innej.
  Więc chyba odpadam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jeżeli było otwierane w promocji to już z tej skorzystać nie możesz. :/
 4. Borys pisze:
  Trzeba wyrazić zgodę na cele marketingowe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, podczas składania wniosku trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość. Akceptujemy również regulamin promocji.
 5. Majkel pisze:
  Fajny tutorial dzięki za podzielenie się!

  Pozdrawiam!

Napisz komentarz