PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz gwarantowane 200 zł za płatności kartą oraz wpływy na konto w promocji Millennium Banku

Aktualizcja: bank przedłużył promocję o 2 dni, tylko do środy – 27 marca!

Oj dzieje się! Kilka godzin temu, z całym impetem wystartowała super promocja Millennium Banku. Super ponieważ tak dobrej promocji, z takimi prostymi warunkami to już dawno u nas nie było… Warto więc poświęcić kilka minut na przeczytanie tego artykułu i odebrać fajną premię.

A skoro o premii już mowa to w tej promocji do odebrania jest aż 200 zł – premia gotówkowa więc możesz swobodnie wydać ją na dowolny cel (dla jasności – jest ona zwolniona z podatku). To wszystko w zamian za założenie konta w Millennium Banku na specjalnej stronie promocyjnej. Co więcej… Dla osób w wieku poniżej 26 lat ta promocja będzie całkowicie bezpłatna – po wykonaniu miesięcznie tylko 1 dowolnej płatności kartą.

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Aby w niej uczestniczyć, na dzień rozpoczęcia promocji, czyli na dzień 12 lutego 2019, nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem żadnego produktu w Banku Millenium. Dodatkowo, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji organizowanej przez Bank Millenium – ta promocja również nie jest dla Ciebie.

Aby wziąć udział, wystarczy, że na stronie promocji, założysz Konto 360° lub konto 360° Student i będziesz z niego aktywnie korzystał przez kolejne trzy miesiące – wystarczy spełnić kilka prostych warunków, a Bank przeleje Ci bonus 200 zł na konto.

Promocja kończy się dnia 25 27 marca 2019 (przedłużona o 2 dni), ale warto wziąć w niej udział od razu, bo później może wylecieć Ci to z głowy i dwie stówki przepadną.

Kliknij aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł >>

Szczegóły konta:

Warunki prowadzenia konta są niezwykle korzystne, a dla osób w wieku poniżej 26 lat konto (360° Student) w łatwy sposób może być całkowicie bezpłatne:

KONTO 360° STUDENT (dla osób poniżej 26 lat):

Aby konto było dla Ciebie w pełni darmowe, wystarczy, że dokonasz miesięcznie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

  • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
  • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
  • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 4 zł miesięcznie);
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millenium (bezwarunkowo);
  • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
  • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;

KONTO 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

  • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
  • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
  • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millenium (bezwarunkowo);
  • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;

Jak odebrać premię w wysokości 200 zł?

KROK #1.

Najpóźniej do dnia 25 (promocja przedłużona o 2 dni) 27.03.2019 wejdź na stronę promocji (koniecznie na tej stronie!) i złóż wniosek o założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową. Uzupełnij swoje dane w formularzu oraz zaakceptuj regulamin promocji oraz zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych przez osoby trzecie. Jest to warunek konieczny udziału w promocji.

KROK #2.

Wybierz sposób, w jaki chcesz podpisać umowę. Możesz udać się w tym celu do oddziału lub zdecydować się na wizytę kuriera, który przywiezie Ci wszystkie dokumenty do podpisu.

Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy w oddziale banku, koniecznie powiedz, że chcesz podpisać wniosek złożony przez internet, aby wziąć udział w promocji. Nie zgadzaj się na usunięcie tamtego wniosku i założenie nowego bo nie weźmiesz udziału w promocji. Najbezpieczniej będzie, jeśli w trakcie rejestracji zapiszesz sobie numer wniosku i sprawdzisz go w banku. 

Maksymalnie do dnia 31.03.2019 roku podpisz umowę o konto oraz kartę debetową. Następnie zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium na swoim telefonie komórkowym lub tablecie.

KROK #3.

W 3 kolejnych miesiącach (kwietniu, maju i czerwcu) wykonuj 2 poniższe kroki (w każdym z tych miesięcy):

  • Zapewnij min. 1000 zł wpływu na konto. Najprościej – zrób przelew ze swojego rachunku w innym banku. Może to być przelew jednorazowy na kwotę 1000 zł, ale możesz też zrobić kilka mniejszych przelewów. Ważne, żeby łączna suma wpływów wynosiła min. 1000 zł.
 • Dokonaj min. 1 płatności kartą debetową lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie  na dowolną kwotę.

Kliknij, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł >>

Kiedy otrzymam swój bonus?

I to wszystko! Teraz czas na nagrodę! Po spełnieniu tych prostych warunków swój bonus 200 zł w gotówce otrzymasz maksymalnie do 16 lipca 2019 roku. Pamiętaj tylko, żeby nie zamykać konta i karty oraz nie cofać zgód marketingowych aż do wpływu bonusu na Twoje nowo-otwarte konto w Millennium Banku..

To naprawdę proste. Żadnych haczyków, wystarczy jedynie spełnić warunki promocji, aby do Twojej kieszeni wpadło 200 zł w gotówce.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to jedna z aktualnie najciekawszych promocji. Jeśli weźmiesz w niej udział łatwo spełnisz warunki i otrzymasz 200 zł premii w gotówce. A co ciekawe, spełniając warunki promocji, zwalniasz się ze wszystkich opłat za konto i masz je całkowicie za darmo!

Kliknij, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz